fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: וין דיזל, דיזל
פרסום|

8 סרטים של וין דיזל לצפייה ישירה|תרגום מובנה

1. 31-07-2010 11:36 #1
    בן
    שם פרטי
    דן
    אם לא שמעתם את השם אני בטוח שאתם מכירים אותו בפנים רוב הסרטים שלו הם מאוד מוצלחים.

סרטים של וין דיזל לצפייה ישירה|תרגום מובנה

מילה של גבר

דרמת פשע של פ. גארי גריי ("המתווך"). שון ווטר (וין דיזל, "להציל את טוראי ראיין") ודימיטריוס היקס (לארנז טייט, "מדברים ועושים אהבה"), הם שני סוכנים ממשלתיים שעובדים בנסיון לסכל הברחות סמים גדולות על גבול מקסיקו קליפורניה, וכיוון שבעברם הם עצמם היו פושעים באותו אזור, הם יודעים את מלאכתם. ברון הסמים הגדול "ממו" (ג'נו סילבה, "מולהולנד דרייב") נעצר ונשפט בארה"ב, ופושע אחר, דיאבלו שמו, משתלט על העסק. לאחר שאשתו של ווטר נהרגת בארוע שדיאבלו אירגן, ווטר מחפש נקמה. הוא לוקח את "ממו" מבית הכלא כבן ערובה, והוא והיקס יוצאים למסע ההרג שלהם.
    http://www.megavideo.com/?v=B9QCHDE0

בבילון אחרי הספירה

טורופ (וין דיזל, "מהיר ועצבני"), שכיר חרב יוצא צבא, לוקח על עצמו משימה מסוכנת בה עליו ללוות אישה מרוסיה לסין. המעט שהוא יודע הוא שהיא משמשת כפונדקאית לאורגניזם שכת מסוכנת רוצה להשיג בכדי להפיק דמות יצור דמוי אל משופרת גנטית.

חבורה מהממת

הסיפור מתחיל כאשר מאט דמרט (פפר) מסכים להעביר סכום כסף גדול למען אביו הבריון (הופר), וזאת לאחר שהדוד שלו (מלקוביץ') מבקש זאת ממנו. אך שלא כמו שתוכנן, הדברים מתחילים להשתבש.... כעת ארבעת הבנים (דיזל, גרין, פפר, דבולי) של האב מברוקלין חייבים להתאחד כדי להחזיר לידיהם את התיק המלא בכסף שנמצא בעיירה קטנה ליד מונטנה שנשלטת ע"י שריף מושחת.

גבר מי שמטפלת

הסרט מספר על סוכן ללא מחסה, שאחרי שהוא נכשל בהגנה על מדענים ממשלתיים חשובים, לומד שהמשפחה של האדם בסכנה. במאמץ לכפר על מעשיו, הוא מסכים לדאוג לילדים של האדם רק כדי לגלות שלשמור על ילדים היא המשימה הקשה ביותר שלו.

מהיר ועצבני

יש להם את האדרנלין ואת המכונות האכזריות. אך יותר מכל, יש להם את הצורך העז למהירות. ברחובותיה המסעירים של לוס אנג'לס, כל לילה הוא מרוץ לאלופים. הבעיה מתחילה כאשר יש זעם חדש ברחובות. הם יודעים שהוא קשוח, הם יודעים שהוא זריז, אולם מה שהם אינם יודעים זה שהוא בלש משטרה סמוי, שנשלח במטרה לעצור את הכנופיה המבצעת מעשי שוד בעזרת נהגי מרוץ מקצוענים.

xXx -טריפל איקס

מקועקע. מגולח ראש. שרירן. בטחון עם הרבה רזרבות. פרסומת מהלכת לאנטי ממסדיות. וכמו האות בראש שמו הפרטי (המפארת את עורפו בקעקוע משולש) הוא קיצוני בכל מעשיו. זנדר קייג' (וין דיזל) הוא XXX. את פרנסתו המפוקפקת הוא מוצא ממכירות וידיאו באינטרנט המתעדות את הרפתקאותיו הנועזים, בין אם זה צניחה מתוך מכונית גנובה הנופלת מגשר בגובה 700 רגל, או מזימות מרדניות אחרות הדורשות זרם מקסימלי של אדרנלין או, אפילו, מוות מוקדם מדי. זאנדר מוקף ע"י חוג מעריצים הסוגדים לתרבות המרדנית, אבל אחרי הרבה מאד הסתבכויות עם החוק, עולמו עומד לבצע את המעקף האתגרי ביותר שידע עד כה...

מהיר ועצבני 4

וין דיזל ופול ווקר חוברים שוב לפרק האולטימטיב י של סדרת סרטי מהיר ועצבני המבוססת על קצב מואץ. בסרט האקשן החדש הם חוזרים לרחובות בהם הכול התחיל ומצטרפים למישל רודריגז וג ורדנה ברוסטר כדי לחצות בדהרה את לוס אנג לס ולקרוע את המדבר המקסיקני במכוניות אקזוטיות. כשהם חוזרים ללוס אנג לס בעקבות פשע, ניצתת מחדש האיבה בין העבריין לשעבר והנמלט דום טורטו, לבין הסוכן בריאן או קנור. אבל כששניהם עומדים יחד מול אויב משותף הם מבינים שכדי לגבור עליו הם חייבים להיכנע ליחסי האמון החדשים והלא בטוחים ביניהם. בין מרדפי שוד וזחילה במנהרות מעבר לגבול – שני הגברים מגלים שהדרך היחידה לנקום היא לעשות את הבלתי אפשרי מאחורי ההגה.

בבילון A.D

טורופ (וין דיזל, "מהיר ועצבני"), שכיר חרב יוצא צבא, לוקח על עצמו משימה מסוכנת בה עליו ללוות אישה מרוסיה לסין. המעט שהוא יודע הוא שהיא משמשת כפונדקאית לאורגניזם שכת מסוכנת רוצה להשיג בכדי להפיק דמות יצור דמוי אל משופרת גנטית.

כמובן שלא אני סיקרתי את הסרטים אבל לקח לי הרבה זמן לחפש תמונות ולינקים ולהעתיק הכול לפה בצורה מסודרת אז בבקשה תגיבו :]

נערך לאחרונה על ידי WASSAAP, 31-07-2010 בשעה 12:49

2. 31-07-2010 11:42 #2
    בן
    תודה רבה !
    בבילון סרט גרוע לא ממליץ.

3. 31-07-2010 11:48 #3
    בן
    שם פרטי
    דן
    בבקשה,תגיד יש איזשהי בעיה באתר אני עושה את האשכול מסודר ובסוף אחרי שאני מפרסם הכתב בגדלים שונים,הלינקים נמצאים בצדדים שונים וגם התמונות ויש רווח ענק בין כותרת לתמונה והסיקור וגם הקישור לקח לי מלא זמן לסדר את זה מה קורה??

4. 31-07-2010 11:53 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי WASSAAP צפה בהודעה
    בבקשה,תגיד יש איזשהי בעיה באתר אני עושה את האשכול מסודר ובסוף אחרי שאני מפרסם הכתב בגדלים שונים,הלינקים נמצאים בצדדים שונים וגם התמונות ויש רווח ענק בין כותרת לתמונה והסיקור וגם הקישור לקח לי מלא זמן לסדר את זה מה קורה??
    לא נורא קורה, פעם הבאה פשוט תסמן הכול ותבחר באמצע
    כמו שעשיתי עכשיו אותו דבר עם הכתב.
    ----
    תודה רבה, אני אראה את הסרט "גבר מי שמטפלת"

"In the church, they say to forgive. Forgiveness is between them and God. It's my job to arrange the meeting"
    מנהל פורום קולנוע וסרטים לשעבר

5. 31-07-2010 12:48 #5
    בן
    שם פרטי
    דן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Creasydies צפה בהודעה
    לא נורא קורה, פעם הבאה פשוט תסמן הכול ותבחר באמצע
    כמו שעשיתי עכשיו אותו דבר עם הכתב.
    ----
    תודה רבה, אני אראה את הסרט "גבר מי שמטפלת"
    תודה לא חשבתי על זה,תהנה סרט טוב,מחכה לעוד תגובות.

6. 31-07-2010 14:17 #6
    בן
    רידיק היה סרט טוב שלו

7. 31-07-2010 15:07 #7
    בן
    שם פרטי
    טוני/אנט
    אחי לא השקעתה בגרוש אם איין פה את רידיק ומהיר ועצבני 1ו2
    בבילון עשיתה פעמיים
    לא אהבתי אבל בכל זאת תודה..
    אולי עוד מאט אני יפתח אשכול אם כל הסרטים שהוא משחק בהם...
    חתימה זה לצ'קים אבל הינה אחד חמוד :]

8. 31-07-2010 15:23 #8
    בן
    שם פרטי
    סלומון
    תודה רבה

2Pac 4 Ever

9. 31-07-2010 17:31 #9
    בן
    שם פרטי
    דן
    ציטוט פורסם במקור על ידי hac0ki צפה בהודעה
    אחי לא השקעתה בגרוש אם איין פה את רידיק ומהיר ועצבני 1ו2
    בבילון עשיתה פעמיים
    לא אהבתי אבל בכל זאת תודה..
    אולי עוד מאט אני יפתח אשכול אם כל הסרטים שהוא משחק בהם...
    קודם כול יש את מהיר ועצבני 1 וב2 הוא בכלל לא משתתף,וקודם כול תלמד לכתוב ואז תגיב לאנשים.

10. 01-08-2010 02:46 #10
    בן
    שם פרטי
    -
    תודה.

11. 01-08-2010 03:06 #11
    בן
    שם פרטי
    נמרוד
    תודה

12. 01-08-2010 04:23 #12
    בן
    שם פרטי
    BubbleY
    תודה
    ותגיד על איזה סרטים אתה ממליץ פה??

13. 01-08-2010 06:56 #13
    בן
    שם פרטי
    אדיר
    תודה

14. 01-08-2010 09:04 #14
    בן
    שם פרטי
    דן
    ציטוט פורסם במקור על ידי spiTy צפה בהודעה
    תודה
    ותגיד על איזה סרטים אתה ממליץ פה??
    לא ראיתי פה את הכול אב ממה שראיתי אני מציע את מהיר ועצבני 1 ו 4 וגם גבר מי שמטפלת .

15. 01-08-2010 09:11 #15
    בן
    שם פרטי
    שי
    תודה אחי סרטים קטלנים

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner