fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
דיון|

רוצים מותגים בזול??...כדי לכם להיכנס לפה.****

1. 03-08-2010 18:17 #1
    בן
    הקיץ התחיל וכולם שוב התחילו להוציא מהארון את חולצות הפולו הזולות והקצרות.

השאלה היא.?. מה כל כך טוב בחולצות פולו מותגים כאשר הם יקרות ולא חסכוניות.
    1.הם נוחות
    2.נשמרות לאורך זמן
    3.אלגנטיות
    4.לא מעבירות ריח זיעה וריחות אחרים.
    5.יפות(אי אפשר להגיד שלא )
    6.אני לא אמשיך עוד כי זה יקח לי את כל הדף של האשכול .

שאלה נוספת עלתה באוויר.?. איך אפשר בדיוק להשיג את החולצות האלה אם הכל כל כך יקר.
    1.יש לי כנראה רק תשובה אחת. האינטרנט בכבודו ובעצמו וכנראה שכולם כבר ידעו את התשובה האתר ebay הוא אחד האתרים הכי זולים שאפשר למצוא בו חולצות ומכנסיים וסריגים ובעצם כל דבר בזול.

כולם עכשיו יתחילו לומר שיש חנויות בירושלים ובחדרה ובג'אמלה ובכל מקום אחר ששמה באיזה סמטה מסתתר איזה מחסן של בגדים זולים. אני כאן כדי להציג את הנוחות שבדבר. אני לא אסע עד לירושלים בשביל לקחת משהו שעולה 30 שקל פחות מהחנות שליידי.

אם יש אפשרות לשבת מול המזגן ובאותו רגע לקנות חולצה מדהימה במחירים שלא תמצאו כנראה בארץ אף פעם אז הפתרון הוא אייבי.
    המון קונים מאייבי זה לא שאני מביא לפה דבר חדש. אך יש כאלה שלא מודעים לכך וחושבים שבארץ צריכים לפשפש בכל מקום עד שנמצא משהו זול ב10 שקל. כל הקטע הוא לתת מודעות לככה שבארץ לא ממש כדי לקנות אנשים קונים בארץ ורק מושכים עוד ועוד סוחרים שמביאים חולצות ומנסים למכור ביוקר כי זה מצליח להם. חולצות כאלה הם באמת יקרות וזה ברור מאילו שהייצור שלהם ואיכות הבגד זה דבר אחר לגמרי מהמחיר שמוצג בארץ. לכן אם אפשר להשיג בזול ובנוחות אז למה לא להשיג באתר המכירות הכי גדול בעולם(לא זה לא אמאזון!)

אז בואו נתחיל במסע המודועות לקניה בטוחה זולה וכמובן מתאימה לכם.

לפני שאתה מדבר בחור צעיר...מה אם המחיר?!
    אז כן המחיר נע בין קצוות שונות לגמרי אם משווים את זה לארץ. אפשר למצוא כל מיני סוגי מחירים.

1.הסוג הראשון הוא סוג המכרז שאני לא ממליץ עליו.-הוא לא ממש יעיל בעיקר לא בהלבשה שמה אנשים מטורפים. הכוונה למטורפים זו אותה כוונה שאנשים מתחילים את המכרז לדוגמא ב10 דולר וגומרים ב60 דולר. זה אולי משתלם לעומת הארץ תלוי בחולצה עצמה אבל אם היה אפשר לגמור ב15 דולר היה הרבה יותר טוב. ככה שלא כדי להילחם נגד אנשים על מכרז. זה תלוי אם אתם ממש נואשים.דרך אגב בנושא ההלבשה אין ממש הרבה מכרזים ככה שבכל מקרה לא תיפגשו ותיהיו נואשים .

2.וכמובן הקניה המהירה. בדרך כלל קניה מהירה מתלווה בעצם במין מחסן בגדים. המוכר מציע מין LOT. זה בעצם מחסן בגדים שהוא מביא והוא מציע לכולם פשוט לקנות. זה יכול להיות LOT של חולצה אחת ואפילו באותו צבע והכי גרוע גם באותה מידה..ככה שזה יתאים רק לאנשים שרוצים את אותה חולצה שנמצאת בתמונה. או LOT של אותה חולצה בצבעים או אפילו LOT של כל חולצות המותג בכל מיני צבעים ומידות שזה באמת דבר טוב אבל נדיר למצוא אם אתם רוצים בזול ולא מזוייף.בדרך כלל גם LOT של כל המותג בחולצות נותן אפשרות של משלוח חינם. אנחנו נדבר על המשלוח אבל קודם כל המחיר.

אז שוב כנסו לאייבי:
    www.ebay.com
    שם פשוט תכתבו בחיפוש polo shirt או את שם המותג ואז polo shirt. אחרי החיפוש יהיה לכם בצד שורת צמצום. אתם תמצאו 300 אלף תוצאות של חולצות פולו ו30 אלף אם תחפשו מותג ספציפי. אתם לא מתכוונים לנווט בין כל העומדים לכן תצמצמו את האפשרויות. תחילה לחצו על קניה בטוחה(buy it now)(מצטער שאין תמונות אני אכין עוד מעט ויוסיף)ואז לחצו על המידה שתרצו(s/m/x/xl)וגם מאיזה מחיר עד למחיר אחרון. זאת אומרת אם תרצו שזה יתחיל מ10 דולר ועד ל30 דולר.וזה יוציא לכם בערך 2000 תוצאות אפילו פחות..שזה מצוין כי כבר בעמודים הראשונים תוכלו למצוא את המבוקש לכם.

אני לא אומר מחירים כי שוב המחירים ממש נמתחים בין שני קצוות. אבל המחירים נעים לממוצע של חולצות רגילות או פסים לפי המותג
    ראלף לורן-22-40 דולר בערך אם תחפשו כמו שצריך.
    טומי הילפיגר- 28-60 דולר(המותג הכי יקר בדרך כלל באייבי תמיד מוכרים אותו ביוקר.אך הכי זול שמצאתי שיש לו מגוון צבעים ומידות הוא 160 שקל.)
    לקוסט-לקוסט הוא המותג שהכי קשה למצוא..למה?...בנתיים לפי החיפושים שלי עד שתמצא משהו עד 30 דולר שהוא שולח לישראל ויש אותו במידה שלי..יש רק אחד כזה והוא מזוייף לצערי.לכן אם תחפשו טוב טוב אולי תצליחו למצוא משהו בצבע ובמידה שתרצו.המחירים נעים בין:30-45 דולר בערך. יש גם פחות

שוב זה ממש זריקת מחירים לכן כנסו בעצמכם וממש תצמצמו את האפשרויות.אני בטוח שכמעט כל הפורום קונה באייבי אבל יש הרבה שאני רואה שעדיין לא מודעים לקטע של קנייה באינטרנט הם חושבים שזה טיפשי ולא בטוח אבל זה ממש לא נכון.

ואוווו וואוו ואוווו...עצור!!...מה אם זיופים טעויות ומידות?!
    זה הקטע שכולנו הכי נתקשה בו בקניה. לכן אני ממליץ לפני שאתם בכלל מתחילים לקרוא להביא איתכם-
    חולצה שהכי מתאימה לכם עדיף אפילו חולצת פולו אבל גם אם אין חולצה שיושבת עליכם הכי טוב. או בכלל לא חולצה את עצמכם...חחחח
    וסרט מדידה. אנחנו נתחיל אם המידה.

-באייבי הבעיה היא המוכרים והמידה. אתה הרי לא יודע בדיוק מה אתה רוצה לפי המידה..יש חלק שיגידו s אבל יפחדו מאוד לגבי הגדילה שלהם ואולי שהחולצה לא טובה והיא תתכווץ בכביסה וכו' וכו'. לכן המוכרים הבינו שאם הם רוצים למכור הם צריכים להשקיע והם בדרך כלל כמעט כולם רושמים למטה הדף המוצר את המידות בגדול וברור לפי סנטימטרים בחזה בכתפיים במותניים וכו'. בשביל הנוחות אפשר לקחת חולצה מהבית שיושבת עליכם הכי טוב....

לקחת סרט מדידה ולמתוח את החולצה שהבאתם על שולחן או משטח...למדוד את החזה המותניים ולראות אם המספרים תואמים למה שרשום בתיאור של המוצר. או לפחות קרובים לזה. אני מעדיף שזה יהיה קצת רחוק מהמספרים לא בהרבה. כי בכל מקרה תגדלו תתפתחו וכמובן כל חולצה גם הכי איכותית איכשהו תתכווץ קצת בכביסה זה גורלה של כל חולצה.(חרוז).
    זה המלצה כמובן לכל אלה שמתבלבלים במידות וקשה להם מאוד כי בארצות אחרות הS M XL וכו' הם קצת טיפה שונות. וגם לאלה שרוצים מחדש להיות בטוחים כשאתם מרימים את הידים החולצה לא תעלה ביחד איתכם

הזיופים!....אויבו הגדול ביותר של המותגיסט...חחחחח בעצם זיוף לדעתי זה דבר רע וטוב. כאלה שרוצים באמת להתנהג בטבעיות ולא לפחד שכל אחד יחפש את התפירה המשולשת או המרובעת מאחורי החולצה רוצים לקנות מקורי. ובכלל מקורי זה הדבר האמיתי הידוע. זה שהבד שלו איכותי ונוח ולא כמו המזויף. אך כאלה שרוצים בזול...לכו לשוק!. אני אדבר כאן רק על המקוריים כי באייבי יש גם מזויפים. אך אלה יוצגו לכם במחירים מטומטמים שוודאי לא תרצו לרוץ לקנות.

אז איך מזהים זיוף? ואני לא מתכוון בצורה של לזהות אם החולצה היא זיוף או לא אחרי שהיא מגיעה אליך ....הכוונה זה לפני שאתה לוחץ על pay now אתה תדע שהחולצה היא כנראה זיוף או אנחה לכך שזה מקורי.....
    קודם כל המוכרים בדרך כלל בחוקיהם העיקריים מציגים את התווית או בשמה האנגלי tag ואת החולצה עצמה. יכתבו למטה autentic original..ובדרך כלל מציגים הרבה תמונות שזה משרה ביטחון לו ולך. המחירים לא מוזרים מדיי(יש כאלה שמוכרים ב 14 דולר אם משלוח לכל העולם חינם..לא נשמע קצת מוזר...כמובן שזה זיוף..יש רק תמונה אחת אפשר לבחור כל בצע ומידה שרוצים והסטוק הוא ענקי ככה ש5000 אנשים קנו ונדפקו אם חולצות מזויפות.)וכמובן הדרך הטובה ביותר זה לבדוק מאיפה הוא מוכר..אם זה מארצות הברית וזה מחסן כנראה שזה לא ממש יתגלה כזיוף אבל סין או יפן או קוריאה זה הארצות שמוכורות הרבה זיופים..לכן אנא היזהרו...גם ברזיל פרו וארצות כמו אוסטרליה וגרמניה הם מכורות בטוחות מאוד!.
    גם אחוזי הפידבק הטוב שנותנים למוכר..הכוונה לכמה המוכר בטוח וכמה טוב לקנות ממנו באחוזים..כמה שיותר גבוה יותר טוב והכוונה שהוא חיב להיות מעל 90 כדי להיחשב מוכר טוב..רואים את שם המוכר ואת אחוזי הפידבק בצד למעלה.
    עוד דרכים זה כמובן לשלוח הודעה למוכר ולשאול אותו שאלות שיסגירו אותו..שאלות קלות כמו מה כתוב בתווית ומה המחיר האמיתי אם הוא לא עונה לכם סימן שהוא מוכר ממחסן או חנות שלא ממש מתעסק בלקוחות שקונים..כבר תיזהרו ותתרחקו צעד אחורה.. עוד בדיקה זה כמה חולצות נמכרו ממנו ומי קנו ממנו ובאיזה תאריך המוצר יגמר ויהיה פג תוקפו. למה אתם שואלים..כי בדרך כלל המוצר נגמר אחרי 20 ימים אם זה סטוק שלם של חנות...אז אותו אדם קונה ולא מקבל את זה תוך 22 ימים ולבסוף שהוא רוצה להשיג את המוכר ולקבל את כספו חזרה הוא מגלה שהמוכר נעלם..או שהאדם מקבל זיוף ושוב המוכר נעלם. חשוב לדעת שכמה שיותר ארוך זה אומר שלמוכר יש את הזמן שלו והוא משרה לכם ביטחון שאני עוד פה ואני עוזר ותומך בכם לכל צעד עד שתקבלו את החולצה המתאימה לכם.

יש כאלה דרך אגב שאף פעם לא פג תוקפן עד שהם מורידים את עצמם ומחזירים חזרה..אלה הם חנויות או מפעלים שומכרים גם דרך אייבי כי זה דרך קלה להשגת קניות בלי לצאת החוצה לחנויות וחבל שבישראל אין לנו את זה מפותח יותר.

הטעויות!....בדרך כלל שאתם קונים מסטוקים ענקיים ממפעלים מחסנים וחנויות מותגים שונים..אתם תגלו טעויות למשל בצבע במידה ואף תראו אם נשר ממנו כפתור או אם הוא יתלכלך...הדרך הטובה ביותר זה לפנות למוכר שמכר לכם ולהגיד לו הכל. מה שעוד תראו לו צילומים של מה שקרה ושלחו לו והראו לו מספר הזמנה.אחרי כל הבירוקרטיה הזאת הוא יחזור אליכם אחרי יומיים שלושה אם פתרונות כמו:

-משלוח של חולצה נוספת במתנה אפילו בלי עמלה באיזה צבע שתרצה.
    -הוא כנראה גם יבקש שתשלחו בחזרה את החולצה שלכם דרך הדואר זה לא עולה הרבה זה גם תלוי במוצר ותשלמו לדואר עמלה על החזרה לשולח..
    -הוא גם יציע לכם הנחות שונות אחרי שתשלחו חזרה עד לזמן הפג תוקף כמה שתרצה...אם זה 20 אחוז הנחה או כל מיני הטבות וקופנים אבל זה רק למחסנים ולאנשים שמוכרים סטוקים.

2. 03-08-2010 18:18 #2
    בן
    ואיך אני אביא את זה בדיוק?!...
    בכוחות עצמך.
    חחחח אני יודע שאתם לא נבהלים מזה...הכוונה לקחת את זה מהדואר!.
    בתור איש שמזמין חולצות אף אחד לא ידחוף את זה לתיבת דואר שלכם. ההורים שלכם יקבלו פתק רשום ילכו לדואר ויקבלו את החולצה.
    כבר שאתם מקבלים אני ישר מעדיף למדוד לבדוק לראות שהכל בסדר ושאין פיסה אחת של אבק או של לכלוך(כי לא אמור להיות כזה!)
    ואז שולח לכביסה.

אבל זה לא בדיוק מה שאני התכוונתי לדבר הזה של איך אני אביא...המשלוחים!. כמובן איך אתם בודקים שיש משלוח לישראל והאם המשלוח והמחירים שלו טובים ואיך בדיוק אני אדע מתי זה יגיע..הכל פה!.

-המשלוחים לישראל זה עניין מסובך..חלק שולחים לכל העולם חוץ ממדינות עולם שלישי וישראל..לא לא אין צורך לצעוק אנטישמיים..יש סיבה לכך זה העמלות שירות האחזקה ועוד הרבה עניינים מסובכים..וחלקם זה גם אנטישמיות..חחחחח
    קודם כל נבדוק אם המוכר שולח לישראל.
    כאשר אנו נכנסים לדף המוצר בצד ימין למעלה יש לנו את שם המוכר ואת אחוזי הפידבק ומתחת לזה other info...זה שאר המידע על המוצר.
    יש שמה מאיפה המוכר שולח...שזה מאוד חשוב לדעת שלא יהיה כתוב שמה סין או יפן שזה בדרך כלל זיופים נושנים..ויש לאיפה הוא שולח.
    יש כאלה שיהיה כתוב בהם united state...שזה רק לארצות הברית כמובן...יש כאלה canada united state uk gearman.....גם רק לארצות האלה. ויש כאלה שיכתבו יבשות..שמה נצטרך לרדת למטה לראות אם אנחנו כלולים בין היבשות...

למטה יש shipping and payments. בתור לשונית.זה נמצא באמצע הדף.לוחצים על זה ובודקים האם אנו חלק מהמדינות. אם לא אז עברו למוצר הבא.

וכמובן worldwide שזה אומר לכל העולם ואשתו המוכר שולח בדרך כלל זה גם מראה כמה חרוץ המוכר וגם שהסטוק שלו גדול...גם כאן תצטרכו למקרה חירום לבדוק שאנחנו בין המדינות כי יש כאלה שהוא למרות הכל לא שולח אליהם.

-מחירי המשלוח...אז אנחנו נסכם את זה כבר עכשיו ונגיד שכספי המשלוח לא צריכים לעלות מעל ל8.5 דולר..שואלים למה...כי לו זה עולה בדיוק 8.5 דולר והדבר האחרון שהוא צריך להרוויח מאיתנו זה את כספי המשלוח...אם הוא עולה לפחות ב5 דולר מעל זה...הכוונה לכך שהוא גנב.אך יש כאלה שעושים תיקון ואת החולצות שלהם שולחים לכל העולם...והחולצות שלו עולות 15 דולר שזה זול מאוד אך זה כן מקורי בגלל שהמשלוח מתקן את המחיר..ככה הוא מרוויח דרך עמלות המשלוח שזה בדרך כלל המוכרים עושים שאין להם רווח..עניין מסובך לא תפגשו הרבה כאלה אז אני לא צריך להסביר...אז שלא תגידו שאם המשלוח עולה 17 דולר אז לא צריך לקנות ממנו...אם המחירים שלו נעים בין 30 או 25 דולר אז תחשבו קצת לפני אם כדי להוסיף לזה עוד 15 או 12 דולר...כי באמת הוא מרוויח פה דווקא מעמלת המשלוח שלו...אבל לדעתי זה לא צריך להפריע לנו זה בדיוק כמו מחיר הדלק שנשפוך אם נסע לחנות כלשהי לחפש את החולצה וחזרה... הווחתם חברים

אני רק אומר לאמא שלי כסף והיא נותנת לי כאפות..מה עושים!?.
    כן זה קורה לכולם
    לכן אם אמא שלכם היא פראנוידית...קמצנית..(חסכנית)...או סתם לא רוצה להביא לכם כסף כי אתם בחובות איתה..קל מאוד.
    חסכו כסף ושאני אומר כסף אני מתכוון לפחות ל275 שקל בדיוק!.נסו לעבוד נסו להרוויח מהתערבויות למרות שזה נשמע מצחיק ואפילו נסו לעזור לאמא שלכם ולגייס את כל דמי הכיס שלכם...לכו לדואר בעצמכם לא צריך שום דבר חוץ מאת היידים שלכם. עמדו בתור כמה דקות(אהם אהם..כמה שעות..אהם)ואז לכו לאשת אשנב...זאתי שבדרך כלל עומדת מול המחשב ותגידו להם שאתם רוצים............

ויזה נטענת....מזה בדיוק!..?..
    זה אותו כרטיס שאמא שלך ואבא שלך משתמשים בו...פשוט שהוא חד פעמי בדיוק כמו מצלמה חד פעמית...אני כבר מזהיר אותכם שגם אם אבא שלכם ואמא שלכם מסכימים בדקו שאין להם כרטיס שנוכח רק לישראל או שיש להם כרטיס ישראכארט ישראל שלא מותאם אם מאסטרקארד..כי אז הם פשוט לא יכולו להזמין את המוצרים...אבל בכל זאת ויזה נטענת זו ויזה שמתאימה אפילו להזמנות מחול..שזה בעצם סוגר לכם את כל הדלתות בקלות..למה צריכים את זה כתחליף..

נוח זול ופועל טוב נגד אנשים ונוכלים.

מה הכוונה לזול..לא צריך למלאות אותו כמו ויזה בסכום ענקי של משכורת כמו 2500 שקל וחובה להכנסה..אלה פשוט למלאות אותו במינימום 275 שקל(זה ממלא 250 כי העמלה עולה 25 שקל).ואתה לא צריך עבודה בתור הכנסה כי אין לזה באמת חשבון בנק..הוא פשוט סתם מתמלא ונזרק אחרי שהוא נגמר(יש לומר שאי אפשר למלאותו שוב אחרי שהוא נגמר בדיוק כמו מצלמה חד פעמית).

סליחה שאני חופר ומספר לכם סיפורים אני פשוט אמשיך!

אז כן אני חושב שאפילו לרובכם יש את זה אבל שוב רק שיהיה למי שעדיין לא """מודע""" לכך.

אני אמשיך אם מדריך מספר 2 בו אני ממש אספר מה כדי לקנות ומה לא ועל עוד מידע כולל מוכרים ואני אוסיף תמונות עוד שעה בדיוק חבר שלי מכין אותם למה אני פשוט גרוע בכל החרא הזה..חחח.

השקעתי בזה המון..לכן בבקשה פידבקים טובים על תיהיו חארות...
    שאלות התקבלו בשמחה ובבקשה הרבה תגובות. אפילו לשיפור

3. 03-08-2010 18:23 #3
    בן
    שם פרטי
    עמית
    ואו אחי באמת כול הכבווד על ההשקעעה

4. 03-08-2010 18:23 #4
    בן
    תודה אחי באמת תודה!....

=]=]=]=]=]

5. 03-08-2010 19:20 #5
    בן
    שם פרטי
    א
    איזה השקעה אחשלי מקווה שזה שלך... תודה רבה רבה!!!!!!!!!!

6. 03-08-2010 19:58 #6
    בן
    שיחקת אותה אחי כל הכבוד! =]

7. 03-08-2010 20:04 #7
    בן
    וואי אחי איך היה לך כח לכתוב את כל זה חח יפה אחי השקעה בת זונה

8. 03-08-2010 20:04 #8
    בן
    שם פרטי
    נאור
    כל הכבוד חבל שאין לי ויזה ניטענת אני מת לקנות מאייבי..

ותשנה את הכותרת למדריך לקנייה ולמניעת זיופים בEbay או משהו כזה..

9. 03-08-2010 20:21 #9
    תותח !

10. 03-08-2010 20:56 #10
    בן
    שם פרטי
    יונתן
    ווואוווו באמת כל הכבוד על ההשקעה
    ותודה על השיתוף....

11. 03-08-2010 21:01 #11
    בן
    סחטיין מידע חיוני לחדשים =]
    ElectroStatiC
    מנהל פורום MuOnline לשעבר

12. 03-08-2010 21:25 #12
    בן
    שם פרטי
    יהל
    יפה מאוד הייתי שם בלינקייה!!
    בס"ד

פורום אופנה והלבשה
    ~~ משקיען השבוע באופנה והלבשה לתאריך ה-26/7/11 ~~
    ~~ אשכול השבוע באופנה והלבשה לתאריך ה-8/6/12 ~~

ה' מלך ה' מלך ה' ימלוך לעולם ועד

13. 03-08-2010 22:21 #13
    בן
    תודה רבה אחים שלי אני שמח שאתם אוהבים..
    מנהלים אם תרצו שימו בבקשה בלינקיה...וכן זה שלי שמתי לב המון פה קונים ביוקר אז אם יש אפשרות למה לא לקנות בזול?..

תהנו

14. 03-08-2010 22:28 #14
    בן
    שם פרטי
    אביחי
    פששש כל הכבוד על ההשקעהה

15. 03-08-2010 22:36 #15
    בן
    שם פרטי
    Brigade Malcha
    איזה תותח השקעה מעולה
    כל הכבוד!

אפעה 890 מרץ 12
    FC BARCELONA|HAPOELMIGDALJERUSALEM|HAPOELKATAMON

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner