fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
דעה|

חוק ההתאזרחות בישראל

1. 26-10-2010 23:06 #1
    בן
    שם פרטי
    נתניה
    על פי השקפתי אחרי שקראתי את הדרכים לקבלת אזרחות ישראלית פשוט נדהמתי לרעה!!!

לא מעוניין להכנס לפרטים, ממליץ לכל המתעניינים לחפש בגוגל " קבלת אזרחות " .

לדעתי חוק האזרחות פותח את הדלת ללא-יהודים להכנס לארץ ובכך להביא לשינוי בהרכב האוכלוסייה, לרעת היהודים.

חוק האזרחות ובכלל כל הבאת העובדים הזרים לארץ פשוט הורסת אותנו מבפנים בתחומי הכלכלה, בטחון ודמוגרפי.

ישראל הוקמה בראש ובראשונה למען העם היהודי ולא יותר מכך וגם דבר ששוכחים שלא משנה עובד זר או אזרח ישראלי

שניהם אמורים לקבל שכר מלא. אז קח שמשתלם יותר להעסיק ישראלים שמבינים את השפה המקומית ועם פחות סיכויים ליצירת

בעיות מיוחדות מאשר עובד זר שיכול לחרוג מהשהייה ... בקיצור מצב לא נעים.

מה קורה לאנשים פה? איפה הציונות? איפה העבודה העברית? איפה הפועל הבניין היהודי,ציוני הגאה והמזיע? איפה האנשים שפעם קטפו את הענבים מהעץ בגאווה? מה קרה מפונקים שכמותכם! איפה הציונות? איפה תחושת בניית המדינה היהודית האחת ויחידה?

בסוף בגלל ההתפנקות שלנו נמצא את עצמנו במיעוט מול הפלסטינים וגם מול הזרים ואז לא נוכל להחזיר אותם כי זה מאוחר מידי והגענו לנקודת האל-חזור.

אנשים באים לצבא מתלכלכים כמו פועלי בניין ועדיין צוחקים על זה, מה בדיוק הבעיה להעתיק הכל לאזרחות? החיים הם פשוט חיים, אתה צריך להיות מאושר על פי מידת הצורך שלך. היא לא בהכרח להיות עשיר וכד'.. אלא להיות עובד ציוני שאשכרה עושה עבודה עברית.

אני לא מאמין גדול בעצם אני מין סוג של אתאיסט עם ציונות ומאמין בעם ישראל מבחינה לאומית ולא דתית, אני לא יודע אם
    יש עוד כמוני אבל זו דעתי.

מנהל-נא לא לחסום. מאוד ניזהרתי ואני מבקש לכבד זאת. יש לי השקפות וניזהרתי מאוד במילים שלי. תתחשב. תודה
    !
    נערך לאחרונה על ידי Sonixon, 26-10-2010 בשעה 23:08

גלריית עיצובים וצילומים מבית DESLO בפייסבוק
    הצטרפו!

סרטון רעל על צה"ל כולל תמונות חדשות :
    http://www.youtube.com/watch?v=9ekNX4u2_aM

יהודי - חילוני - מחזק את צה"ל - בעד ערכים - ארץ ישראל היא שלנו

2. 26-10-2010 23:23 #2
    בן
    מסכים לגבי הפסקאות האחרונות, אני משער שחלקכם (אני לא אגיד רובכם) ראו את התוכנית של חיים הכט ואני מופתע לרעה אנחנו מאבדים קרקעות לפלסטינאים בגלל שאין אנשים מספיק חרוצים שיבואו לעבדו בשדה.

אדם אשר לא גדל בקיבוץ/מושב לא יסתדר עם התנאים של עבודה בשדה-לכן מביאים עובדים זרים בשביל למלא כח אדם-זה גורם לבעיות עם משטרת הגירה-פחות כח אדם=יותר תבואה חקלאית יורדת לטמיון-מחסור בחנויות-מחירים יקרים יותר כלומר בסוף העצלנות פוגעת בכם.

כל דבר שאתם אוכלים מגיע מהשדות, הכרמים, המטעים, הרפתות והפרדסים.
    הלחם, שלכם, הצ'יפס שלכם, המיץ שאתם שותים, הירקות ששמים לכם בסנדוויץ', הריבות, הגבינות העוגות הכל מגיע מאותם אנשים שהסכימו לעבוד בפרך בעבודות תובעניות קשות בשיא החום ובקשיים בלתי יאמנים, הכל בזכות ההתיישבות החקלאית הכל בזכות הקיבוצניקים, המושבניקים, ואותם עצמאיים שקנו חלקה והחליטו להביא לכם אוכל לצלחת.

אלא אם כן אתם מעדיפים להפוך את ישראל מיצואנית מהמובילות בעולם מבחינת תוצרת חקלאית ומצטיינים בתחום היין, הגבינות והירקות ליבואנית המזון מהגדולות בעולם.

3. 26-10-2010 23:34 #3
    בן
    תראה , אולי לך לא להיות עשיר לא אומר הרבה.
    אבל בתור בנאדם שמבין שכסף זה חלק מהחיים ויודע שבעבודת כפיים אי אפשר להרוויח הרבה אני לא רוצה לעסוק בזה .
    להזכיר לך שלא מעט דברים שנחשבים "היי-טק" נקראים גאווה ישראלית

4. 26-10-2010 23:42 #4
    בן
    לא משנה כמה הייטק יהיה לך אתה עדיין תצטרך מישהו שיביא לך אוכל לצלחת

5. 26-10-2010 23:49 #5
    בן
    שם פרטי
    עמית
    ציטוט פורסם במקור על ידי eyze_ehad צפה בהודעה
    לא משנה כמה הייטק יהיה לך אתה עדיין תצטרך מישהו שיביא לך אוכל לצלחת
    אתם צריכים להבין שכיום אנחנו לא בכלכלת קיום עצמי... באופן ספציפי אם רק נרצה אפשר לייבא אוכל ממדינות שבהן עלות הייצור נמוכה בהרבה, כיום זה לא משנה מה אתה מייצר אלא מה השווי שלו, יש סחר חליפין, למרות שעגבניות, לחם וגבינה הם צורך קיומי הם שווים הרבה פחות מכמה שורות של קוד מחשב מתוחכם, למה? כי עגבניות כל מדינה יכולה לייצר ויש ידע מופץ לכך, לא צריך להיות גאונים גדולים (רק כמו שאמרתם חרוצים) בעוד שאת קוד המחשב המתוחכם פיתחו ויצרו אותו, לא מידע קיים לכן בסחר החליפין הוא שווה יותר.

אני מסכים איתכם שלא צריך להעביר לחו"ל את החקלאות, והסיבות שלי הם דווקא פוליטיות - למנוע תלות חוץ בתחומים קריטיים (למרות שיש לנו תלות כזו במשאבי טבע וזה די מסוכן) אבל מצטער להגיד לך - עברו הימים שבהם יכלת להלהיב את הצעירים עם "עבודה עברית" "להפריך את השממה" אין פה שממה, יש פה ארץ מערבית, גורדי שחקים, ערים גדולות... אנחנו לא מקימים פה כלום מאפס.

6. 26-10-2010 23:55 #6
    בן
    שם פרטי
    אליק(.
    מה רע בחוק ההתאזרחות מה נתן להיכנס ללא יהודים לארץ ?אתה מדבר על הסעיך בחוק השבות שמותר כניסה לבני משפחה של יהודים ?הסעיף הזה בכלל הפך עמעלה את העולים היהודים לארץ למה ?כי נגיד אבא יהודי אם משפחה נוצריה לא היה יכול לעלות ולא רצה לעזוב את משפחתו בשיל להגיע לפה-עכשו הוא יכול

ויש רק עוד סעיף אחד שאומר ושמתיר ללא יהודים לחיות פה הסעיףש אומר שאםפ נולדתה להורים בעלי אזרחות ישראלית אתה ישראלי סוואט ואט ?אז מה אתה רוצה שאם ילד לא יהודי היוולד פה להורה שגם לא יהוודי אבל להורה הלא יהודי הזה יש אזרחות נעיף את הילד מפה ?מה

7. 26-10-2010 23:56 #7
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ridnik צפה בהודעה
    אתם צריכים להבין שכיום אנחנו לא בכלכלת קיום עצמי... באופן ספציפי אם רק נרצה אפשר לייבא אוכל ממדינות שבהן עלות הייצור נמוכה בהרבה, כיום זה לא משנה מה אתה מייצר אלא מה השווי שלו, יש סחר חליפין, למרות שעגבניות, לחם וגבינה הם צורך קיומי הם שווים הרבה פחות מכמה שורות של קוד מחשב מתוחכם, למה? כי עגבניות כל מדינה יכולה לייצר ויש ידע מופץ לכך, לא צריך להיות גאונים גדולים (רק כמו שאמרתם חרוצים) בעוד שאת קוד המחשב המתוחכם פיתחו ויצרו אותו, לא מידע קיים לכן בסחר החליפין הוא שווה יותר.

אני מסכים איתכם שלא צריך להעביר לחו"ל את החקלאות, והסיבות שלי הם דווקא פוליטיות - למנוע תלות חוץ בתחומים קריטיים (למרות שיש לנו תלות כזו במשאבי טבע וזה די מסוכן) אבל מצטער להגיד לך - עברו הימים שבהם יכלת להלהיב את הצעירים עם "עבודה עברית" "להפריך את השממה" אין פה שממה, יש פה ארץ מערבית, גורדי שחקים, ערים גדולות... אנחנו לא מקימים פה כלום מאפס.

אתה הורס את החקלאות אתה הורס עשרות ישובים לאורך גבולות ישראל שבזכותם אתה יכול לסוע לאילת או לגלוש בחרמון.

תחשוב על זה שאם אתה הורג את החקלאות יהיו פחות ישובים באזור השומרון והגולן שזה אומר אחוז פלסטינאים גבוהה יותר ואני לא ימני בכלל אבל זה אומר עוד סיבה לפלסטינאים לדרוש עוד שטחים אם זה מדבר אל אחד הימנים כאן בפורום (לפרוטוקול-אני מרכז ברוב הדעות הפוליטיות שלי)

וכן אני אידיאליסט
    נערך לאחרונה על ידי eyze_ehad, 26-10-2010 בשעה 23:57

8. 27-10-2010 00:00 #8
    בן
    שם פרטי
    עמית
    אתה הורס את החקלאות אתה הורס עשרות ישובים לאורך גבולות ישראל שבזכותם אתה יכול לסוע לאילת או לגלוש בחרמון.

תחשוב על זה שאם אתה הורג את החקלאות יהיו פחות ישובים באזור השומרון והגולן שזה אומר אחוז פלסטינאים גבוהה יותר ואני לא ימני בכלל אבל זה אומר עוד סיבה לפלסטינאים לדרוש עוד שטחים אם זה מדבר אל אחד הימנים כאן בפורום (לפרוטוקול-אני מרכז ברוב הדעות הפוליטיות שלי)
    שוב אז הסיבות לקיום החקלאות (בעצם לפיתוח הפריפריה גם) הם פוליטיות, דמוגרפיות אבל לא כלכליות... אין לנו צורך קיומי בחקלאות... אבל יש לנו סיבות שונות לשמור עליה.

אני חושב שאם הממשלה תגיע למסקנה שיש צורך ממשי בהפסקת העובדים הזרים בחקלאות עדיף שהיא תסבסד חלק מהעובדים ככה שהחקלאים יוכלו לשלם משכורות טובות יותר לאנשים (בעיקר בתקופות הקציר שבהם יש צורך לכוח אדם גדול יותר) - שהמדינה תתחלק חצי חצי עם המעסיקים... בצרפת מסבסדים חקלאות ב2 מיליארד וחצי אירו בשנה, כמובן שאנחנו קטנים יותר אך מבחינה עקרונית סבסוד כזה אפשרי גם פה.

9. 27-10-2010 00:18 #9
    בן
    גם ככה לא תיכננתי להגיע לאקירוב
    בכלל לא בא להתקרב לתל אביב-מסריח, מזוהם, אין חניה, לח כמו בתוך מרק, הכל יקר-בכסף של מנה אחת בתל אביב אני יכול לקנות שתי ארוחות מפוצצות בקיבוץ-תבינו שזה משתלם לחיות בקיבוץ (אני מדבר כמו בקיבוץ שאני חי בו)-איכות חיים הרבה יותר גבוהה, בקיבוץ אין אבטלה-הקיבוץ ידאג לך למקום עבודה, יש הבטחת פנסייה, מרכז לקשיש קרוב, חוגים במחירים מוזלים לילדים, בית ספר עם 99% גיוס ו80 ומשהו אחוז גיוס לקרבי בעשרייה המובילה בארץ, בנוסף גם קיבוצים שמשקיעים בהיי-טק ובעבודה חקלאית ולא מעט שמשלבים בינהם

חקלאות היי-טק זה תחום מתפתח בארץ ונחשו איפה-נכון מאד בקיבוצים- בעיקר בדרום איפה שהכי קשה.

אז תהנה לך בהרצליה פיתוח עם דירה במיליוני שקלים, אני לא צריך את החרא הזה אני יש לי פארק 10 דקות על אופניים מהבית, אי יש לי נוף שדות שאותם עירוניים צריכים לשלם מאות שקלים בשביל צימר בשביל לראות אותם.

10. 27-10-2010 08:33 #10
    בן
    שם פרטי
    עמית
    גם ככה לא תיכננתי להגיע לאקירוב
    בכלל לא בא להתקרב לתל אביב-מסריח, מזוהם, אין חניה, לח כמו בתוך מרק, הכל יקר-בכסף של מנה אחת בתל אביב אני יכול לקנות שתי ארוחות מפוצצות בקיבוץ-תבינו שזה משתלם לחיות בקיבוץ (אני מדבר כמו בקיבוץ שאני חי בו)-איכות חיים הרבה יותר גבוהה, בקיבוץ אין אבטלה-הקיבוץ ידאג לך למקום עבודה, יש הבטחת פנסייה, מרכז לקשיש קרוב, חוגים במחירים מוזלים לילדים, בית ספר עם 99% גיוס ו80 ומשהו אחוז גיוס לקרבי בעשרייה המובילה בארץ, בנוסף גם קיבוצים שמשקיעים בהיי-טק ובעבודה חקלאית ולא מעט שמשלבים בינהם

חקלאות היי-טק זה תחום מתפתח בארץ ונחשו איפה-נכון מאד בקיבוצים- בעיקר בדרום איפה שהכי קשה.

אז תהנה לך בהרצליה פיתוח עם דירה במיליוני שקלים, אני לא צריך את החרא הזה אני יש לי פארק 10 דקות על אופניים מהבית, אי יש לי נוף שדות שאותם עירוניים צריכים לשלם מאות שקלים בשביל צימר בשביל לראות אותם.
    חח תגור איפה שבא לך ממש לא מכריח אותך ויש הרבה יתרונות בשטחים ירוקים ופתוחים.. רק אמרתי שיהיה לך קשה לפתות אנשים ממקומות אחרים בארץ לעבוד במקצועות האלה, בטח ובטח בלי שכר ממש גבוה...

ושוב אני מזכיר לך שרוב מוחלט של הקיבוצים הפך למושבים/ישובים ורק מעטים באמת ממשיכים בסגנון הישן והסוציאליסטי, עם חדר אוכל, רכוש משותף וכו'.. בדרך כלל בגלל התרוששות הקיבוצים (ההכנסות לא הספיקו לכל ההוצאות המשותפות) מי שנשאר היום אלא רק קיבוצים נחושים במיוחד או קיבוצים שהיה להם מפעל טוב שהחזיק אותם... אין כיום לקיבוצים קיבולת גדולה גם אם ילדים ירצו.

11. 27-10-2010 16:09 #11
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sonixon צפה בהודעה
    על פי השקפתי אחרי שקראתי את הדרכים לקבלת אזרחות ישראלית פשוט נדהמתי לרעה!!!

לא מעוניין להכנס לפרטים, ממליץ לכל המתעניינים לחפש בגוגל " קבלת אזרחות " .

לדעתי חוק האזרחות פותח את הדלת ללא-יהודים להכנס לארץ ובכך להביא לשינוי בהרכב האוכלוסייה, לרעת היהודים.

חוק האזרחות ובכלל כל הבאת העובדים הזרים לארץ פשוט הורסת אותנו מבפנים בתחומי הכלכלה, בטחון ודמוגרפי.

ישראל הוקמה בראש ובראשונה למען העם היהודי ולא יותר מכך וגם דבר ששוכחים שלא משנה עובד זר או אזרח ישראלי

שניהם אמורים לקבל שכר מלא. אז קח שמשתלם יותר להעסיק ישראלים שמבינים את השפה המקומית ועם פחות סיכויים ליצירת

בעיות מיוחדות מאשר עובד זר שיכול לחרוג מהשהייה ... בקיצור מצב לא נעים.

מה קורה לאנשים פה? איפה הציונות? איפה העבודה העברית? איפה הפועל הבניין היהודי,ציוני הגאה והמזיע? איפה האנשים שפעם קטפו את הענבים מהעץ בגאווה? מה קרה מפונקים שכמותכם! איפה הציונות? איפה תחושת בניית המדינה היהודית האחת ויחידה?

בסוף בגלל ההתפנקות שלנו נמצא את עצמנו במיעוט מול הפלסטינים וגם מול הזרים ואז לא נוכל להחזיר אותם כי זה מאוחר מידי והגענו לנקודת האל-חזור.

אנשים באים לצבא מתלכלכים כמו פועלי בניין ועדיין צוחקים על זה, מה בדיוק הבעיה להעתיק הכל לאזרחות? החיים הם פשוט חיים, אתה צריך להיות מאושר על פי מידת הצורך שלך. היא לא בהכרח להיות עשיר וכד'.. אלא להיות עובד ציוני שאשכרה עושה עבודה עברית.

אני לא מאמין גדול בעצם אני מין סוג של אתאיסט עם ציונות ומאמין בעם ישראל מבחינה לאומית ולא דתית, אני לא יודע אם
    יש עוד כמוני אבל זו דעתי.

מנהל-נא לא לחסום. מאוד ניזהרתי ואני מבקש לכבד זאת. יש לי השקפות וניזהרתי מאוד במילים שלי. תתחשב. תודה
    !
    מה שקורה פה נקרא המאה ה-21, תלמד לחיות עם זה או שתלך למדינת עולם שלישי שם זה יתאים.

12. 27-10-2010 16:25 #12
    בן
    שם פרטי
    אליק(.
    וגם אני רוצה לציין שתבינו בכול מדינה תמיד אבל תמיד היה סוג של מיעוט גם אם הוא ממש ממש קטן בישראת תיד היו מיעוטים אני לא מתחכש שהמדינה הוקמה בשביל היהודים ובשביל העם היהודי אך עדיין תמיד היה פה מיעוט

ואפעם לא היה דבר כזה שכול אזרחי המדינה היו 100 אחוז מכלל האזרחים כולם יהודים

13. 27-10-2010 18:36 #13
    בן
    שם פרטי
    אלירן
    אני מת על מושבים ואני מצטער שאני לא גר כרגע במושב
    אבל לא בגלל שבאלי לגדל עגבניות ולעסוק בגידולים חקלאיים
    אני פשוט אוהב תטבע הזה ואת החופש שיש במושב ואת האוויר
    אבל מזה עד לעסוק בקטיפת קלמנטינות? מה אתה משוגע? זה קריעת תחת אתה חוזר הבייתה הרוג מעייפות והמשכורת לא מתגמלת
    אז איזה סיבות יש לי לעבוד בעבודה הזאת?
    פשוט תשלים עם העובדים זרים אני לא מבין מה הבעיה שלך איתם

14. 27-10-2010 20:05 #14
    בן
    אתה יכול להיות חלק מהמדינה בתור לא יהודי אבל אתה לא תהיה בן לאום יהודי כל עוד אתה לא נולדת יהודי זה ההבדל

15. 27-10-2010 20:07 #15
    בן
    שם פרטי
    קרמבו
    מה באמת? זה גם מאפשר ללא יהודים להכנס לארץ אם הם חתמו נאמנות לארץ?????
    לא ידעתי!! איכס איזה חוק!!!
    חוק גרוע! מה זה?! יעלם הרוב היהודי בצ'יק, תוך חמש שנים מקסימום, אפילו הרבה פחות!
    ישראל הופכת אט-אט לאחת ממדינות ארה"ב. אפשר אפילו להוסיף לרשימת המדינות בארה"ב עוד מדינה אחת- שיראל. ישראל הפכה להיות מדינה בעלת שליטה בין באומית מוחלטת, עם סינון מנימאלי של התושבים. עכשיו כל אחד יכול לחיות רק אם הוא יסכים לא לפוצץ את עצמו על אנשים ברחוב. אוי לא. ישראל הופכת למדינת כלל אזרחיה.
    חשבתי זה בנוסף לחוק השבות מסננן יהודים וערבים שלא הצהירו נאמות לארץ.
    ציטוט פורסם במקור על ידי _Beitar_Jerusalem_ צפה בהודעה
    אתה יכול להיות חלק מהמדינה בתור לא יהודי אבל אתה לא תהיה בן לאום יהודי כל עוד אתה לא נולדת יהודי זה ההבדל
    אז מה? עכשיו יעלו כמה מאות אלפים לא יהודים ועובדים זרים ששום ארץ לא קבלה ויקבלו אזרחות???? מה ישאר מישראל? ממדינת היהודים?
    ציטוט פורסם במקור על ידי JHKHJKHJH צפה בהודעה
    מה רע בחוק ההתאזרחות מה נתן להיכנס ללא יהודים לארץ ?אתה מדבר על הסעיך בחוק השבות שמותר כניסה לבני משפחה של יהודים ?הסעיף הזה בכלל הפך עמעלה את העולים היהודים לארץ למה ?כי נגיד אבא יהודי אם משפחה נוצריה לא היה יכול לעלות ולא רצה לעזוב את משפחתו בשיל להגיע לפה-עכשו הוא יכול

ויש רק עוד סעיף אחד שאומר ושמתיר ללא יהודים לחיות פה הסעיףש אומר שאםפ נולדתה להורים בעלי אזרחות ישראלית אתה ישראלי סוואט ואט ?אז מה אתה רוצה שאם ילד לא יהודי היוולד פה להורה שגם לא יהוודי אבל להורה הלא יהודי הזה יש אזרחות נעיף את הילד מפה ?מה
    לפי חוק השבות מותר לאבא ומשפחתו לעלות. מותר לכל יהודי ומשפחתו הקרובה לעלות.
    איזה חוק איום! מה נשאר ממדינת היהודים?! עוד מעט תתחיל גם האנטישמיות גם בקרב ישראל. ככה שלא יהיה מקום בטוח ליהודים בעולם יותר.
    ובקשר לילד הלא יהודי, זה בהחלט נושא מעצבן. עדיף שלא אגיד את דעתי בנושא.
    נערך לאחרונה על ידי fxp_professional, 27-10-2010 בשעה 20:19
    If we can't life together, We gonna die alone

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner