fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר

סיקור|מיינקראפט (minecraft)

1. 04-11-2010 19:31 #1
    בן
    שם פרטי
    איתמר

החלטתי לעשות סיקור על מיינקרפט כי יש אנשים (הרבה) שלא מבינים מה טוב כל כך במשחק ולמה לקנות אותו, ובצדק כי במבט ראשון המשחק נראה קצת מוזר נפסיק עם החפירות ונתחיל לחצוב (LOL)

נתחיל מההתחלה

מיינקרט הוא משחק שנוצר על ידי נוצ' )notch( לבד! עם עוד חבר שלו שהכין את המוזיקה. המשחק ניקרא בהתחלה "cave game" בעברית "משחק המערות" בהתחלה היה צריך פשוט ליפול למערה וזהו - קצת עלוב אבל הוא שיפר את המשחק בהרבה! ובונוס גדול שהוא לבד ולא איזו חברה גדולה - והוא מקשיב לנו (השחקנים), ואפילו לא שחקנים סתם אנשים שמכירים את המשחק יכולים להציע לו הצעות לשיפור (לדוגמה להוסיף עוד סוגים של דגים שאם אתה אוכל דג לא טוב או רעיל זה מוריד לך חיים) ויש סכוי גדול שהוא יקשיב לכם וישקול את ההצעות שלכם ויפתח אותם.

סתם בשביל שתדעו, הכינו את המשחק בJAVA (שפת תיכנות).
    אוקיי נגיע לחלק המענין...

מה עושים במשחק?:
    בעיקרון זה לישרוד את הלילות הבאים שלך נגד המיפלצות (עכבישים, שלדים, זומבים, שלדים שרוכבים על עכבישים -_- , והכי אהוב עליי קרייפרים יש עוד מיפלצות אבל אין לי כוח לפרט) וליבנות בתים מרהיבים זה לא הכי מלהיב (לדעתי). יש את כול הקטע של לחקור את המפה שלך, וזה הדבר הכי כיפי בעולם. המפה ביינקראפט היא אין סופית, אתה יכול ללכת וללכת ולימצוא עוד ועוד הרים יערות איים שלגים מדברים ובטופ( הכי טוב) עוד מערות. שאתה ניכנס למערה אתה כאילו במקום אחר, יש מערות ענקיות! שלא נגמרות. בתוכן יש יותר מפלצות מבכול מקום אחר, ושיש יותר מפלצות אתה נילחץ יותר ומפחד לא למות, אין את המקום המוגן שלך פיתאום יש רק אותך ואת כול המיפלצות נגדך, ואם זה לא מספיק יש מלא סאונדים מפחידים ומוזיקות מלחיצות שממש מכניסות לתוך המשחק. זה לדעתי עושה את כול המשחק. ויש את הריגוש שמצאת את היהלום הראשון שלך את הדאנג'ן הראשון שלך. אני נתתי רק חלק קטן מכול מיינקראפט.

פונקציה מאוד דומיננטית במשחק:
    אני יודע שאני קצת חופר אבל במיינקראפט אומרים "מי שלא חופר לא שורד"(לא באמת אומרים את זה זה סתם תרוץ לחפירות שלי P: ) הקטע כמו שאמרתי זה לשרוד ואמרתי הרבה פעמים. עכשיו איך לשרוד?!? אתם שואלים את עצמכם, נתחיל בזה שאתה יכול לשבור הכול עם היד (לא לנסות את זה בבית) ועם הדברים שאתה שובר אתה יכול לבנות מכונות בתים ועוד, אבל הדבר הדומיננטי זה לעשות להם קראפט (אתם:"קראפט WTF מה זה קראפט") בואו אני אסביר לכם, אתם לא חייבים לקרוא את הסוגריים זה סתם המחשה (נגיד יש לילה (במיינקראפט) ואתה לא רואה כלום אז בוא נחשוב... יש לי פחם ויש לי מקל פחם זה דליק ודליק = אש ואש = אור אומייגדדדד אני גאון בוא נחבר בין המקל לפחם ויהיה לי לפיד!) זה דוגמה לקראפט במיינקראפט. קראפט במיינקראפט זה חיבור בין 2 ל9 דברים ביחד כדי לעזור לך לשרוד ו /או לחיות כמו לפיד כדי להעיר בלילה או במערות. זה לא שונה מהמציאות, קראפט באמת זה "מלאכה" בנייה והרכבת דברים (ואתה יכול לחבר כמה דברים שאתה רוצה).

סיכום
    המשחק הזה פשוט מושלם יש כול כך הרבה פונקציות לעשות, אנשים שרואים מהצד לא באמת רואים את כול הדברים שאפשר לעשות. הם אומרים לעצמם "איזה חרא גראפיקה. זה אומר שזה לא משחק טוב", ואז הם לא רוצים לשחק והם לא נחשפים למשחק האמיתי שמיתחבא מאחורי הגראפיקה(איזה מישפט פילוסופי !) אבל לפי דעתי הגראפיקה של המשחק נראית טוב יותר כך. כי תחשבו על זה, אם זה היה משחק באיכות גבוהה כמו )battlefield או call of duty) זה לא היה מיינקראפט זה היה עוד משחק עם איכות גבוהה שמשעמם תוך יום יומיים. יש למיינקראפט את היחודייות שלה עם הגראפיקה הזאת. זה הכול לדעתי (הסיקור הזה אמור לשכנע אנשים לנסות את המשחק ולתת לו עוד הזדמנות.)

בשביל שהסיקור הזה יהיה יותר מעניין אז אני גם אדרג אותו לפי דעתי שלי (תמיד יהיה את זה שלא יסכים איתי)

גראפיקה: 10 – זו גראפיקה מיוחדת שלא רואים הרבה משחקים עם גראפיקה כזו היא מתאימה למשחק ב100%

מוזיקה\סאונדים: 9.5 – יש מוזיקה מדהימה במשחק ! וסאונדים שאשכרה גרמו לי לפחד שאני במערה אבל יש סאונדים מחרפנים כמו שאתה ניפגע לדוגמה

מישחקיות: 10 – אם היה אפשר אז 11 יש כול כך הרבה מה לעשות ונוצ' עוד מוסיף דברים כול הזמן

טכני: 8 – יש הרבה באגים אבל זה רק האלפא (כאילו דמו) אז אני לא יודע ב100% איך וכמה באגים יהיו כשזה יצא

ציון סופי לעכשיו(2010.11.4):9.3 וזה הציון לאלפא! בוא ניראה מה יקרה בבטא או אפילו כשהמשחק יצא!
    תמונות מהמשחק:

סירטון קטן של נוטצ':

http://www.youtube.com/watch?v=953Xe...layer_embedded

trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=FaMTedT6P0I

נערך לאחרונה על ידי Animat0r, 04-11-2010 בשעה 20:40
    My Games:
    Minecraft + Plants Vs Zombies + AudioSurf
    Battlefield Bad Company 2
    Call of Duty MW2 / Black ops
    Valve Pack
    Borderlands + All Dlcs
    Overlord Pack Fear Pack
    BioShock + Just Cause
    And More ...
    Add me if you want to >> http://steamcommunity.com/id/itamarko
    My Pc: Ram: 4 GB Video Card: 560GTX-Ti (1024 Mb) CPU: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz
    Mouse:Razer DeathAdder Keyboared:Razer Lycosa Miror Headset:SteelSeries 5H V2 Black Pad:SteelSeries QcK

2. 04-11-2010 19:41 #2
    בן
    אחלה סיקור אחי..
    מושקע+תמונות תציע אותו ללנקייה
    כמובן שבארסה מחקה את הסרטון הקודם של הפנדלים של 2009 מול צ'לסי אבל תמיד יהיו הוכחות:
    http://www.youtube.com/watch?v=cVWNbD0pu9M

3. 04-11-2010 19:50 #3
    בן
    שם פרטי
    אסף
    סיקור מושקע!!

תודה רבה!

זה יגרום להרבה לשחק באלפא עכשיו
    תודה רבה אחי (:

4. 04-11-2010 19:59 #4
    בן
    שם פרטי
    פרטי לא?
    תודה רבה! סיקור מעולה!!
    ממליץ ללינקיה!

5. 04-11-2010 20:08 #5
    בן
    שם פרטי
    איתמר
    תודה רבה על התגובות
    אני אתחיל להשקיע בפורום הזה הרבה יש לי יותר מידי זמן פנוי
    My Games:
    Valve Pack
    Borderlands + All Dlcs
    Overlord Pack Fear Pack
    BioShock + Just Cause
    And More ...
    My Pc: Ram: 4 GB Video Card: 560GTX-Ti (1024 Mb) CPU: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz
    Mouse:Razer DeathAdder Keyboared:Razer Lycosa Miror Headset:SteelSeries 5H V2 Black Pad:SteelSeries QcK

6. 04-11-2010 20:22 #6
    בן
    שם פרטי
    אורי
    אחלה סיקור
    רק תוסיף את הTrailer של המשחק
    עריכה:
    נערך לאחרונה על ידי Urigamer, 04-11-2010 בשעה 20:27

7. 04-11-2010 20:28 #7
    בן
    שם פרטי
    משה
    אחלה סיקור (קצת פירטת במקומות שלא צריך, ולדעתי הציון צריך להיות 7 בערך אבל זאת רק דעתי)
    סה"כ סיקור מעולה, גורם לך לרצות לשחק במשחק ^^
    תודה על ההשקעה [:

8. 04-11-2010 20:44 #8
    בן
    שם פרטי
    איתמר
    ציטוט פורסם במקור על ידי PrinceWearingJeans צפה בהודעה
    אחלה סיקור (קצת פירטת במקומות שלא צריך, ולדעתי הציון צריך להיות 7 בערך אבל זאת רק דעתי)
    סה"כ סיקור מעולה, גורם לך לרצות לשחק במשחק ^^
    תודה על ההשקעה [:
    תודה רבה,
    אני שמח שנהנתה לקרא
    My Games:
    Valve Pack
    Borderlands + All Dlcs
    Overlord Pack Fear Pack
    BioShock + Just Cause
    And More ...

9. 04-11-2010 21:07 #9
    בן
    שם פרטי
    פרטי לא?
    ציטוט פורסם במקור על ידי Urigamer צפה בהודעה
    אחלה סיקור
    רק תוסיף את הTrailer של המשחק
    עריכה:
    יוו! אני ראיתי את הטרילר הזה!!! טליילר סוס!!!!
    באמת ממליץ להוסיף!

10. 04-11-2010 21:08 #10
    בן
    שם פרטי
    איתמר
    הוספתי אותו
    ואני פתוח לעוד הצעות לשיפור
    My Games:
    Valve Pack
    Borderlands + All Dlcs
    Overlord Pack Fear Pack
    BioShock + Just Cause
    And More ...

11. 04-11-2010 21:11 #11
    בן
    שם פרטי
    yovel
    אחלה סיקור, תכניסו ללינקייה

12. 04-11-2010 22:30 #12
    בן
    אחי, זה ניראה מסורבל וארוך. תרד שורות, תוסיף תמונות כל קטע, ואז הטקסט יהיה "ציבעוני" יותר וקל יותר לקריאה

ד"א זה לא טרלייר מה שהוספת, כתוב FANMADE, זה טרלייר לא רישמי שמעריץ הכין.
    אנחנו לא רוצים לתת את הרושם הלא נכון.
    נערך לאחרונה על ידי iCesep, 04-11-2010 בשעה 22:31

13. 04-11-2010 22:32 #13
    בן
    שם פרטי
    זיו.
    תודה על כתיבת הסיקור.
    לגבי הגראפיקה, 10 לא הייתי נותן. משהו בסגנון של 3-4, למרות שעם טקסטורות מתאימות זה יכול לעלות.

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner