fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
פרסום|

מרגיז אותי!

1. 09-11-2010 07:16 #1
    בן
    עורצי הילדים של היום
    מרגיז אותי שערוצי הילדים של היום לא משקיעים יותר בילדים, הם נותנים להם לאכול "ג'אנק" של טלויזיה, במקום לעשות תוכניות מושקעות ומעניינות הם עושים תוכניות גרועות שמעבירות מסרים לא טובים, וסתם לא משוקעות.

ערוץ הילדים
    ערוץ הילדים נגיד לא משקיע בכלל, יש לו את האולפן החי הזה המקום האמיתי, הם חושבים שהם מצחיקים את הילדים אבל הם גורמים לי להקיא, שמעבירים את המצלמה לקהל נראה שהוא רק צריך שמיכה וכרית ולילה טוב.
    אותו דבר לגבי הפיג'מות, פעם היו עושים שם פרקים משוקעים עם מלא סטים, נראה שהיום ערוץ הילדים משקיע תקציב זול כדי לעשות מלא פרקים במקום לעשות 20 מושקעים בלי הומור של שתי שקל הומלס מהרחוב.
    ערוץ הילדים מסתמך על סדרות מחו"ל או על הסדרות שיס והוט עושים, איפה הימים שהם היו עושים תוכניות עם מסרים, עם השקעה.

ערוץ דיסני
    שערוץ דיסני הגיעה לפני שנה ציפיתי שיעשה הפקות מושקעות כמו שהוא עושה בחו"ל, אומנם ההפקות לא משוקעות עד כדי כך אבל הם כן טובות, אבל הינה אכזבה, כל היום תוכניות באנגלית, שמעבירות את צורת ההתנהגות בחו"ל, לא מגיעה לישראל איזה משהו ישראלי, ולא לא עוד פרק של אחרי הצלצול חיקוי עלוב ולא מצחיק שאני לא יודע איזה שתי חסרי חיים כתבו. פעם הייו לערוץ הזה תוכניות מצחיקות, בלאגן ועד אילת, בילי, האומנם לא משוקעות הכי שיש אבל מצחיקות, בעלות מחשבה, ילדים אחר כך מושפעים מזה.

ערוץ ניקולודאון
    זה בכלל ערוץ לא טוב, הוא עושה הפקות בשתי שקל, הוא עשה עכשיו חיקוי של ICARLY, זה גרוע, הוא גם עשה איזה תוכנית גרוע הקרמבויז שכמות ההשקעה בה שואפת לאפס, הערוץ הזה לא משקיע בצופים שלו הוא משדר רק שידורים חוזרים ומדי פעם מביא איזה עונה של סדרה מחו"ל, וזה רק שיש כסף לשים כתוביות.

אני חושב שזה מבייש שאין סדרות היום שמלמדות ערכים, שמצחיקות את הקהל בהומור בריא וטוב ולא במילים כמו "מיטונף" ועוד, הומור על החיים הטובים ולא על הרעים, הומור ישראלי, תוכניות שנותנות ערך מוסף, אולי הערוצים האלה צריכים פרסומות כמו שעושים בחו"ל ככה יהיה כסף לתוכניות או לכותבים טובים, באמת, איזה דור יגדל פה, שיגדל על ההומור בשתי שקל של שמש, על ההומור של הלופים של הפיג'מות, אח שלי הגדול ואחותי היו הדור של ערוץ 1, עם פרפר נחמד וכל זה, האומנם הם לא היו תוכניות משוקעות, אבל הם העבירו מסר, הם העבירו את הישראליות, למה זה לא יכול להיות ככה היום, פעם ערוץ הילדים היה עושה הופעות שהם לא פלייבק של 20 דקות, היו לו מנחים טובים ולא שחקנים שהוציאו מאיזה בית ספר למשחק סוג ד, הדור של היום לומד שאלימות זו הדרך לפיתרון, שהלימודים חסרי משמעות, אני פעם הייתי מושפע מהדברים האלה ולא לטובה.
    מה אתם אומרים בעניין?

2. 09-11-2010 13:21 #2
    בן
    שם פרטי
    שאק
    מסכים. איפה ששטוש 2000, דרגון בול זי, פוקימון, בייבילד.. תוכניות שילדים אחרים לא זוכים לראות, במקום זאת אני מכיר ילדים שבגיל 10 צופים בדורה.

3. 09-11-2010 15:17 #3
    בן
    שם פרטי
    שיקו
    ציטוט פורסם במקור על ידי Previous צפה בהודעה
    מסכים. איפה ששטוש 2000, דרגון בול זי, פוקימון, בייבילד.. תוכניות שילדים אחרים לא זוכים לראות, במקום זאת אני מכיר ילדים שבגיל 10 צופים בדורה.
    אין מה לראות אז רואים את זה צריך איכשהו לשלוח לערוץ הילדים "מכתב" ששם יהיה כתוב להחזיר את כולללללל הסדרות הישנות כמו: הילדים מגבעת נפוליאון,דרגון בול זי הישן או חדש. בייבלד,נארוטו,יוגי הו, סקורה,וכול הסדרות הישנות הם היו הכי הכי טובות!
    היום יש רק מגעיל בושה לראות...

Xbox 360 Slim 250GB

Sony Playstation 500GB

מנהל פורומים
    :גאליס
    מכבי חיפה קליפים-מוזיקה האח הגדול גולסטאר Counter-Strike - כללי Call of Duty לשעבר.

http://www.twitch.tv/mioxyd
    PS 4 וPC תעקבו.

4. 09-11-2010 15:23 #4
    בן
    שם פרטי
    שאק
    הילדים מגבעת נופליאון ראיתי לפני שנה ב-VOD
    ומכתב לא יעזור, כבר שלחו המון.

5. 09-11-2010 15:28 #5
    בן
    שם פרטי
    שיקו
    ציטוט פורסם במקור על ידי Previous צפה בהודעה
    הילדים מגבעת נופליאון ראיתי לפני שנה ב-VOD
    ומכתב לא יעזור, כבר שלחו המון.
    ותאמת אתה לא קצת מתגעגע לנוסלגיה כזה לראות ולהגיד איזה כיף לראות עוד פעם.. כי אין איפה לראות ומה ערוץ הילדים אומרים להם ששולחים להם מיכתבים?

Xbox 360 Slim 250GB

Sony Playstation 500GB

מנהל פורומים
    מכבי חיפה קליפים-מוזיקה האח הגדול גולסטאר Counter-Strike - כללי Call of Duty לשעבר.

PS 4 וPC תעקבו.

6. 09-11-2010 15:31 #6
    בן
    שם פרטי
    שאק
    מת לראות שוב את דרגון בול זי. אני רוצה גם את פוקימון אבל את העונות הראשונות, שלא פייקרים רק אש קצ'ם.

7. 09-11-2010 15:35 #7
    בן
    שם פרטי
    שיקו
    אני זוכר מהעונה הראשונה נראה לי שהם היו באיזה טורניר פוקימונים במים ויש את ספיידרמן גם העונה הראשונה

זה איך בלי לראות עוד פעם..זה היה גם בערוץ הילדים וגם בפוקס קיד שהיה אז עכשיו שינו ללוגי שהיה גם שינזו שהיה בשנת 2000 לפני 10 שנים!

וואייייי איזה זיכרונות ישליייי למההה הםם הרסו הכול!!!!!!!

Xbox 360 Slim 250GB

Sony Playstation 500GB

מנהל פורומים

PS 4 וPC תעקבו.

8. 09-11-2010 15:51 #8
    בן
    אז תתעצבן,אין מה לעשות.
    מרץ 14

9. 09-11-2010 16:10 #9
    בן
    שם פרטי
    בירן
    אתה מוזמן לפנות לערוץ הילדים, אנחנו לא נוכל לעזור לך.
    האשכול מדרדר לספאם, ננעל!

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner