fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
פרסום|

דינוזאורים חיים?!

1. 30-11-2010 18:39 #1
    בן
    שם פרטי
    עדי
    אוקיי לפני כמה חודשים, ב X.4 (נראה לי), הציגו בNG (החכמים יבינו) תצלום ייחודי מיערות הגשם אי שם[השארה].
    אני לא זוכר ממש מה היה כתוב בתרגום, אז אני פשוט יגיד מה שאני זוכר: ע''י העצמות הצליחו איך שהו להחיות אותם,
    הדינוזאורים היו אדמוים ועל גביהם כתמים כתומים, היו דיי קטנים, היה שם שער שלא יוכלו לעבור. זה לא שניג'וול גאוגרפיק
    טעו או סתם ממציאים למה זה ערוץ מידע בינלאומי. והדינוזאורים בכלל לא נראו מצוירים, בגלל העובדות הבאות- הייתה שם
    הצללה טובה לפי השמש, היה שם מגע עם בן אדם, ועוד שאני פשוט לא זוכר.אני לא ממציא, זה משהו שראיתי, היה שם שני
    אנשים שגידלו איזה 20 דינוזאורים קטנים כמו שתיארתי. רק תארו לכם מה היה קורה, אם אחד היה משנה אבולוציה + משתחרר?

אל תגידו שזה שקר או שתשללו את זה, זה כמעט מילה במילה מהערוץ.
    מה אתם חושבים?אני חושב שהאנשים האלה מטורפים מאד, למרות שזה צעד
    גדול לאנושות.
    lol wut

2. 30-11-2010 23:40 #2
    בן
    שם פרטי
    אני @lior@
    מטורפים? ממממששששששששששש לא!!!!
    להחיות דינוזאורים זה דבר אדיר, לא להיות מושפעים מ"פארק היורה" שמה כולם היו טמבלים.
    אלק פארק שעשועים חחח...

בנוגע למה שאמרתה, אני לא ראיתי תוכנית כזאת, ואני די מאמין, שאם באמת מישהו היה משתמש בDNA של דינוזאורים.
    בישביל להחיות אותם, והיה מצליח, כל העולם היה שומע את זה, חדשות, אינטרנט, הכל היה רק על זה...

Kvothe - “Call a jack a jack. Call a spade a spade. But always call a whore a lady. Their lives are hard enough, and it never hurts to be polite.”
    “Words can light fires in the minds of men. Words can wring tears from the hardest hearts.”
    My Manga List|My GoodRrads
    psn - TykiMikk85

3. 01-12-2010 01:28 #3
    בן
    שם פרטי
    דודו/דיו
    ראיתי כתבה בכלל שהדינוזאורים לא היו עם קסקסים כאלה ונראים כמו תנינים אלא היה להם פרווה ג'ינג'ית...
    באמת ראיתי על זה כתבה!

4. 01-12-2010 18:39 #4
    בן
    שם פרטי
    עדי
    ציטוט פורסם במקור על ידי DuduNahum100 צפה בהודעה
    ראיתי כתבה בכלל שהדינוזאורים לא היו עם קסקסים כאלה ונראים כמו תנינים אלא היה להם פרווה ג'ינג'ית...
    באמת ראיתי על זה כתבה!
    רואים? לא רק אני אומר את זה, סוף סוף משהו חכם.
    lol wut

5. 01-12-2010 23:29 #5
    בן
    חח להחיות ולגדל דינזואורים חחח בטוח לא אמית
    אין לי מה לכתוב פה
    עצם העובדה שכתבתי אין לי מה לכתוב פה
    אומרת שיש לי מה לכתוב פה
    אבל אם היה לי מה לכתוב פה
    לא הייתי כותב אין לי מה לכתוב פה
    הייתי כותב את מה שהיה לי לכתוב פה

6. 03-12-2010 23:57 #6
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי AdiELxD1 צפה בהודעה
    אוקיי לפני כמה חודשים, ב X.4 (נראה לי), הציגו בNG (החכמים יבינו) תצלום ייחודי מיערות הגשם אי שם[השארה].

אני לא זוכר ממש מה היה כתוב בתרגום, אז אני פשוט יגיד מה שאני זוכר: ע''י העצמות הצליחו איך שהו להחיות אותם,
    הדינוזאורים היו אדמוים ועל גביהם כתמים כתומים, היו דיי קטנים, היה שם שער שלא יוכלו לעבור. זה לא שניג'וול גאוגרפיק
    טעו או סתם ממציאים למה זה ערוץ מידע בינלאומי. והדינוזאורים בכלל לא נראו מצוירים, בגלל העובדות הבאות- הייתה שם
    הצללה טובה לפי השמש, היה שם מגע עם בן אדם, ועוד שאני פשוט לא זוכר.אני לא ממציא, זה משהו שראיתי, היה שם שני
    אנשים שגידלו איזה 20 דינוזאורים קטנים כמו שתיארתי. רק תארו לכם מה היה קורה, אם אחד היה משנה אבולוציה + משתחרר?

אל תגידו שזה שקר או שתשללו את זה, זה כמעט מילה במילה מהערוץ.
    מה אתם חושבים?אני חושב שהאנשים האלה מטורפים מאד, למרות שזה צעד

גדול לאנושות.
    אחי אתה פשוט מפגר, עצם זה שאתה חושב שיש דבר כזה (עשו את זה בעריכה!!) אתה חולה
    אז לך להיבדק אצל מישהו
    Never Give Up
    Never Back Down

7. 08-12-2010 05:46 #7
    בן
    איזה מגניב זה יהיה עם יהיה לי אחד אני הילך איתו לבית ספר בימקום מכונית הוא יחיה עם הכלב שלי (עם הוא לא יוכל אותו) אני האיתי רוצה דינוזאור צימחוני עם יתליחו לעשות טירקס צימחנוי והיתנו לאנשים דינוזאורים חינם האיתי לוכח אחד זה נישמע מגניב אחו שרמוטה

8. 08-12-2010 14:38 #8
    בן
    כמה דברים.. מי שלא הצליח להבין שNG זה נשיונל ג'יאוגרפיק לא עושה אותו טיפש. זה עושה אותך ככה אם אתה חושב ככה O.O

דבר שני הדינוזאורים לא חיים.

9. 08-12-2010 21:01 #9
    בן
    שם פרטי
    גל
    אף אחד לא יכול לדעת אם דינוזאורים באמת חיים או לא (אני לא מדבר על הפרסום , אני מאמין לו , אני מדבר על הילדים שאומרים שאין)

איך אתם יכולים לדעת ? בני האדם גילו רק 2% מהאוקיינוסים , אתה יודע מה יש שם למטה עמוק עמוק? לא. יש יערות שאנשים לו יודעים שקיימים ויש מצב שחיים שם דינוזאורים. ואף אחד לא אמר שכול הדינוזאורים נכחדו כי אף אחד לא יודע , אז אתם לא יכולים שלא.

10. 10-12-2010 17:18 #10
    בן
    שם פרטי
    עדי
    אין עוד עצמות של דינוזאורים, זה אומר שלא היה עוד סוגים?
    וחוץ מזה, ניזוול גאוגרפיק יעבדו עליכם ?!
    lol wut

11. 10-12-2010 17:23 #11
    בן
    שם פרטי
    פרטי לא?
    פותח האשכול הומו מוצץ

12. 10-12-2010 17:34 #12
    בן
    שם פרטי
    עדי
    ציטוט פורסם במקור על ידי PlanetBuster צפה בהודעה
    פותח האשכול הומו מוצץ
    כמוך? לא נראה לי D: תעזוב את הפורום הזה כי לפורום הזה מנהל שיטפל בעברייני מקלדת כמוך, סורי.
    לול
    lol wut

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner