fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון
תגיות: הסרטים טובים,

100 הסרטים הכי טובים שלי ודיון ענק עליהם ***חם***

1. 12-12-2010 15:53 #1
    בן
    אוקי בואו נתחיל מזה שזוהי הרשימה שלי, הכנתי אותה אחרי שבועים שבהם עשיתי מחיקות מהרשימה הישנה שעשיתי לעצמי עוד משנת 2007 עכשיו זה גם עודכן קצת גם הזזתי כמה מקומות חישבתי הכל מחדש, לקח לי שבועיים לשחזר את הכל ועוד להוסיף 20
    מקומות אחרונים כי היה לי רק 80

לפני שלוש חודשים פירסמתי את ה10 הראשונים שלי שהם בעצם עדיין ראשונים שלי, ולא נתתם הרבה כבוד למקומות הראשונים כי זה נראה מגוחך לעומת שאר הסרטים שהצגתי לכן הנה לכם 100..אחרי שתראו את כל האשכול אתם פשוט תיהיו חייבים לראות מהו המקום הראשון..אז הנה מתחילים

נ.ב-אל תגיבו זה יקח לי יותר משלוש הודעות כנראה,ואחרי הרשימה אנא ממכם תרגישו חופשיים אבל ממש ממש ממש חופשיים לומר כל מה שבראש שלכם מצידי תתחילו להתווכח איתי על מה לא צריך להיות ברשימה ומה כן, מה הייתם משנים ומה ה10 שלכם...תהנו

100
     הסרטים הכי טובים שלי ודיון ענק עליהם ***חם***
    שם:צעצוע של סיפור

סיבה: הכנסתי אותו לרשימה אחרי שראיתי אותו פעמיים ותאמת שזה סרט מאוד נחמד, אני מאוד אוהב אותו מבין הסרטים המצוירים ויש טובים ממנו שיבואו במשך הרשימה אבל זה סרט שאני אישית מאוד אוהב,כי הוא מדבר בעצם לכולם, שאתה רואה רטטוי ילד לא יבין מה זה הפטרייה המבושלת או כל התבלינים שהעכברוש הקטן הזה אומר, הוא לא יבין את המשמעות של צרפת ושל הגורמה. הוא אוכל לו גרבר מה הוא באמת יבין-אך צעצוע של סיפור שלוש מדבר אך ורק על צעצועים. הבעיה היא שאפילו מבוגרים מתמכרים

אז כן צעצוע של סיפור במקום 100 הוא אחרון ותאמינו לי שזה אחד מהמקומות הכי מכובדים שיש בעולם

99
    שם:ברזיל

סיבה:סרט מאוד מאוד קשה מוזר ולא מובן אני יודע, אבל מי שיראה אותו כמה פעמים וחובב את הסרטים האלה יבין טוב מאוד כמה הסרט הזה חשוב לתעשיית הקולנוע, יש לנו פה רעיון נפלא שחקנים מוכשרים ביותר וכמובן סרט שמפצח קצת את תעשיית הבירוקרטיה.אני לא אספר לכם עוד כל דבר קטן יהרוס לכם. ברזיל במקום ה99, סרט מוחשי שמושיב אותך על הכיסא לאורך כל הסרט

98
    שם:באטמן מתחיל

סיבה:תראו אני חובב גדול של כל המארבלים וגיבורי העל אבל אני שונא את הסרטים המודרנים שנעשו עליהם שמשבשים את כל העלילה(לא שאני חובב קומיקס גדול או משהו כזה) אבל כשיוצא ל להבין שדווקא את גיבורי העל לא מטפחים מספיק ומפתחים לרמת סרט קשה לפיצוח כייפי לצפיה ועם זאת גם מרתק ומדהים להפליא בעלילתו אני מגיע לסרט הבא-באטמן מתחיל מספר את הסיפור מההתחלה ופה נולאן רצה לחבר את כל הסרטים המבולבלים ששאר הבמאים הלא יוצלחים ניסו לעשות והפעם הוא עושה זאת בחיבור יוצר מן הכלל, חובה צפיה מקום 98 ברשימה הכל כך צפופה הזאת, כחשושבים על זה שבאטמן מתחיל במקום 98 אז מעניין מה יהיה בשאר המקומות

97
    שם:oldboy

סיבה:מותחן קשה לצפייה אך לכל הנראה אחד המותחנים הכי טובים שיש היום בקולנוע העולמי והוליוודי פה אחד. סרט קשה לצפייה זה כולם יודעים אבל מה שמסתתר מאחוריו זה עלילה מותחת ועוקצנית כלפי העולם שלנו ואם זאת כלפי משחק הרגשות של האדם, אני מבטיח לכם שעות של הנאה וצפייה באחד הסרטים הכי טובים שנוצרו אי פעם. במקום 97 הסרט oldboy המדהים

96
    שם:קזינו רואיל

סיבה:אני יודע שזה מאוד מאוד מפתיע את כולם לראות את סדרת ג'יימס בונד מונצחת דווקא על ידי סרט מודרני שלו, אך פה אני חייב לציין שמה שעשה לי את זה ונתן לי להכניס אותו למקום 96 זה בעיקר דניאל קרייג עצמו, הוא פשוט תפס את המשחק של ג'יימס בונד כאילו שיחק את שון קונרי בכבודו ובעצמו. העלילה מדהימה אם כי הייתי מעדיף קצת פחות אופי ג'יימס בונדי כזה ולהכניס משהו קצת יותר חדש לעלילה, הוא לא סיפק לי את הסחורה כמו שאר הסרטים אך מצד שני שאר הסרטים היו קצת יותר רדודים מאשר קזינו רויאל, פה אולי ניסו לתת לו ביקורות קשות אך סך הכל קזינו רויאל זה אחד הסרטים הכי מותחים כייפים פעלתניים תרתי משמע ומעניינים שאי פעם נוצרו בסדרת ג'יימס בונד וטוב שכך

במקום 96 ג'ימס בונד קורע את הרשימה של ה5 האחרונים

95
    שם:דוני דארקו

סיבה:סרט מאוד טוב מעניין מותח מרגש ומדביק למסך את עייניך, זה אחד הסרטים המעניינים ביותר שנוצרו אי פעם בהוליווד, שוב אולי זה יראה מההתחלה סרט ביזארי אבל כמו מועדון קרב או ההתחלה אתם תתחילו ישר אחרי התחלת הסרט להבין כמה הוא חשוב לתעשיית הקולנוע

אין הרבה מה לפרט תראו טוב טוב את הסרט ותקלטו אותו במוח כי סך הכל יש פה יצירת מופת אחת גדולה

94
    שם:ET
    סיבה:את איטי ראיתי 12 פעמים מהילדות שלי ועד עכשיו, כבר מין יתרון נוסף למה הסרט המדהים הזה של שפילברג גמר אותי ופרק אותי לחתיכות, ריגוש ריתוק ועניין רב בסרט גרמו לי לשים אותו במקום כה מכובד, איטי הוא אחד מהסרטים הכי מדהימים שנוצרו בקולנוע ההוליוודי

93

שם:ורטיגו
    סיבה:הסרט אולי הכי טוב של אלפרד היצ'קוק שמדבר על רומן על פשע ועל המותחן הכל כך פסיכולוגי ומוזר, התרכובת של הסרט שהיא בסך הכל מורכבת מתפרסת על עלילה שטוחה ופשוטה וזה אחד מהיתרונות בבמאי הכי מפורסם אי פעם אלפרד היצ'קוק, הסרט הפחיד אותי צימרר אותי אך נתן לי המון המון חומר למחשבה וכמובן הדביק את עיניי למסך...סרט מדהים!.

92

שם:ליבובסקי הגדול
    סיבה:מה אפשר לומר על הביג לובבסקי המפורסם, כל שנה יש לו 10 פסטיגלים שונים שמעריצים מכל העולם עושים לו, הוא סרט לא ממש מדובר עם כי יש לו מיליוי מעריצים והוא הפך לסרט פולחן נדיר ביותר,מצחיק ומשעשע ועם זאת רע וקשה,המהפכים בין הדמויות המהפכים בין כל המוטיבים של הסרט וכמובן המהפך שנגרם לך בראש שאתה צופה בו גורמים לך לרצות עוד ועוד..
    בסך הכל סרט מאוד טוב..מאוד מאוד טוב

91

שם:היט
    סיבה:היט!!..שילוב של כוחות קולנוע ענקיים אל פאצ'ינו שנבחר להיות השחקן הכי טוב בפורום לידיעת כולם מהדיון הקודם שעשינו..חחחח..ורוברט דה נירו שמייד אחריו בדיון ובכללי שני שחקנים מעולים וכמובן ואל קילמר, שלושת השחקנים רק מעשירים את העלילה המותחת מלאת הפעלתניות והמתח, שכולה בסוף מתרכבת לסוף עם מצבר מאוד מאוד מותחני וקשה שבתוכו עם כבר החכמים מאיתנו ידעו, שמסתתר חידה פסיכולוגית קשה על המציאות בה אנו חיים בין שוטרים ופושעים ומה אנחנו באמת..

90

שם:החיים היפים
    סיבה:החיים יפים, מכירים את זה שאתם מאושרים או שחבר שלכם מאושר??.לפתע הוא אומר החיים יפים החיים טובים או מה שזה לא יהיה..אני דיי בטוח שהוא לקח את זה מהשפעה כלשהי שלקחה את זה מהסרט הזה..הסרט העוקצני תרתי משמע יגרם לכם קצת להשתעשע וקצת להיות עצובים קצת לבכות וקצת לצחוק, אין כמו סרט על השואה שעוקץ קצת את הסאטירה המקומית הפאשיסטית וגורם לנו להסתכל במבט שונה על החיים..סרט מדהים.!

2. 12-12-2010 15:54 #2
    בן
    89

שם:ביג
    סיבה:ביג!...כבר ששומעים את השם מבינים כמה הסרט גדול עלינו, אני חייב להגיד לכם קודם כל שהסרט מדהים!!..פשוט מרגש כל כך בכל קטע בסרט, משחק נדיר ביותר של טום הנקס הצעיר שגרם לי שוב לבכות על החלטורות שהוא עושה עכשיו וכמה שהוא לא מספיק מוערך לדעתי..הסרט כל כך מרגש ועם זאת מצחיק ביותר כייפי לצפייה בעיר ביחד עם המשפחה ונותן את הגישה השונה לחיים של הילדתויות שבסרט המבוגר הזה...מדהים!

88

שם:זהות כפולה
    סיבה:זהות כפולה הוא אחד מהסרטים שאין צורך לפרט עליהם, כאלה שאם אני אפרט זה רק יהרוס את הביקורת, לא רק שהוא מדהים מותח ודרמטי אלא הוא גם מרתק ומעניין כל כך!..סרט פשוט מעולה!.חובה צפייה!

87

שם:אושן 11
    סיבה:אושן 11 הוא כמובן יצירת מופת לפני הכל, ארסנל שחקנים וקאסט ענקי של אנשים שהביאו את הסרט למקומו המכובד מביאים לכם את הריעון לצפות בסרט המבריק הזה!..בראד פיט קלוני וג'וליה רוברטס ביחד עם גארסיה ודיימון בטח יגרמו לכם לאהוב כל כך את הסרט המשעשע והמגניב הזה...חובה צפיה!

86

שם:קלוברפילד
    סיבה:קלוברפילד אולי נראה קצת מוזר, וכן אולי גם מוזר שהוא נמצא במקום כל כך טוב ברשימה אחרי סרטים מעולים אבל זה מכיוון שהוא ממש תפס אותי בצורה מצוינת, קשה לי להסביר איך התאהבתי בסרט כזה..בעיקר שאני שונא כל כך אימה ובעיקר שאני שונא כל כך את השטויות האלה של מסתורין במפלצת שהורסת את כל ניו יורק בלי לדעת למה והכל קורה כל כך במהירות בסרט דיי קצר, ואז הבנתי..אני לא אספר יותר על היצירת מופת הענקית הזאת ברעיון הפשוט גאוני הזה אבל חובה צפייה בעיקר לחובבי המצלמה הביתית ופעילות על טבעית..

85

שם:גריז
    סיבה:גריזזזז...מי לא שמע על המחזמר המדהים הזה שעד היום משמיעים לפחות שיר אחד שלו בסוף הנשף של התיכון...מי לא ראה לפחות בילדותו פעם אחת?!..זה אולי סרט מחזמר ונכון הוא לא הכי איכותי מבחינת כל שאר הסרטים כאן או שהוא לא כזה עתיק תקציב אבל הוא לא צריך להיות כזה וכאן היופי שלו מתחיל...שירים שנקלעים למוח שחקנים מעולים וטרבולטה ששבר אותי, הריקודים החוויה וכמובן שהכל מתפרס על עלילה כל כך מושכת אין מה לא לבכות להתרגש לשיר ולרקוד..טוב נו נשאיר את זה לנקבות, אני פשוט התאהבתי בקונספט

84

שם:לב אמיץ
    סיבה:לב אמיץ הוא אחת הסיבות למה מל גיבסון הוא תותח, הבימוי הכתיבה והשתתפות בסרט רק גרמה לי להבין טוב טוב איך אדם שעושה שלוש דברים במכה ומנהל סרט כל כך גדול עתיר תקציב ענקי וכמובן שובר את כולם ברשימה היום חי....מל גיבסון התותח מביא לנו פה יצירת מופת אחת ענקית על סיפור המלחמה הבאמת הכי גדול והפסיכולוגיה האנושית על הלחימה בעבר ועל הארץ השקטה של היום לעומת הארץ הבכלל לא שקטה בעבר, המלחמה הריאליסטית שנראית כל כך טוב הבימוי המושלם והמשחק המושלם של מל גיבסון וכמובן העלילה הקורעת...זה סרט כמו שאומרים על אוכל שזה ארוחה!...נקודה...

83

שם:יוקרה
    סיבה:מה תגידו אם שני קוסמים עלילה ענקית ומושלמת בימוי של הבמאי הכי טוב כיום(רק בגלל הארסנל הסרטים המושלם שלו שלא יורד מתחת לציון 7.8)ריגוש ושחקנים ענקיים ומדהימים!?..
    שזה כנראה אחד מיצירות המופת הכי גדולות של הקולנוע ההוליוודי..רוצו לראות

82

שם:הבלתי משוחדים
    סיבה:רוברט דה נירו?..עזוב....סרט פשע?....עזוב....סרט פשע ביחד עם רוברט דה נירו?...כבר יש כזה...סרט פשע אמיתי עם ניחוח סוף סוף אמריקאי אסלי ופשע הדרכתי יותר...עכשיו מדברים..הכוונה שאני אומר פשע אסלי הדרכתי זה הכוונה לפשע אמיתי, סרט שממש עוקב אחרי האדם המשפיע על המאפיה באמריקה בעבר והסרט פשוט הדהים אותי, בימוי מושלם של פלמה ומשחק מושלם של דה נירו ועלילה מושלמת שנכתבה בצורה כל כך טובה גרמו לסרט להיות אחד מסרטי הפשע הכי טובים בעולם

81

שם:דוני בראסקו
    סיבה:אחרי סרט פשע מושלם בא עוד סרט פשע מושלם הפעם מאויבו של רוברט דה נירו אל פאצ'ינו והפעם איתו תומך נוסף...ג'וני דפ הצעיר בסרט אינטלגנטי כל כך מביא לנו את המותחן הפסיכולוגי המושלם של כל סרטי המאפיה, במאפיה יש יריות פיצוצים ופה אני מבטיח לכם מחשבה על פסיכולוגית הפשע והמאפיה והמתח האמיתי בין שוטר לגנב וכמה קרוב אפשר להגיע..במשחק מדהים ועלילה פשוט קורעת לב ואת המוח גם, אפשר לומר שזה אחד מסרטי הפשע הכי מושלמים שאי פעם נוצרו.

80

שם:עיר החטאים
    סיבה:מי לא מכיר את עיר החטאים?!..סרט פשוט טוב, סרט מעולה..סרט כמעט מושלם..ברוס וויליס במשחק מעולה נותן לנו פה את כל ההשראה על כל החטאים שאנו עושים, סרט עקבי אמיתי שנותן חומר למחשבה...חובה צפייה!
    נערך לאחרונה על ידי elisasulin, 12-12-2010 בשעה 15:54

3. 12-12-2010 15:56 #3
    בן
    79

שם:סינימה פארדיסו
    סיבה:מה אפשר לומר על הסרט הנוסטלגי הזה, מרגש עד דמעות...אפשר....אמיתי כואב אך משעשע משני הכיוונים...אפשר...עלילה מבריקה וסרט כייפי לצפייה..אפשר..
    אם זה לא גרם לכם לצפות בסרט ברגע זה אז כנראה שאנחנו בבעיה חמורה.

78

שם:בן חור
    סיבה:11 אוסקרים..אני חושב שזה סיבה מספקת לסרט עתיר התקציב בעל העלילה המושכת והכייפית..משחק נדיר של שחקני העבר של הוליווד וכמובן סרט מלחמה דרמה בדיחות שנונות אמריקאיות והתפאורה האמיתית שמאחרוי הוליווד..סרט פשוט מדהים!

77

שם:להיות ג'ון מלקוביץ'
    סיבה:חחחח להיות ג'ון מלקוביץ'..רק מהפוסטר אפשר להיבן כמה הסרט הוא פשוט מדהים..הוא ביזארי אני יודע אבל מצד שני מי לא אוהב ביזאר..סך הכל זה סרט גאוני וכל כך כייף לצפיה כי הוא נותן לך את ההרגשה של ריאליסטיות והבנה אנושית ביחד עם הפסיכולוגיה של זהות כפולה אך מצד אחר שחקן עשיר...זה קצת קשה להבנה מתוך ביקורת אך הסרט הזה פשוט הדהים אותי והוא סרט מעולה..ביום שדוד שלי לקח אותו מהאוזן השלישית הבנו כמה הסרט הזה לא היה מספיק מוערך וכמה זה טיפשי...משעשע אך עם זאת עוקצני נותן לנו סרט מושלם!.

76

שם:ספיידרמן
    סיבה:מפתיע שספיידרמן עקף סרטים מושלמים כל כך אבל הנה הסיבה:חוץ מזה שבשבילי זה דיי נוסטלגיה וחוץ מזה שאני אוהב גיבורי על בעיקר את ספיידרמן וחוץ מהבימוי המצוין הזה כבר מלקיחת רעיון כל כך ישן שלא האמנתי שלא עשו אותו לפני...אבל טוב עכשיו מאף פעם, ספיידרמן במין סרט אקשן מותחני כייפי שיש בו הכל, מדרמה טובה ועשירה ועד אקשן מותח ואיכותי...ואפילו בדיחות שנונות ומגניבות..גורמות לכולנו לצחוק לבכות להשתעשע ולהיות מרותקים בו זמנית למסך!.

75

שם:איירון מן 1
    סיבה:איירון מן 1?!...זה מה שאני מביא לכם למקום 75...מוזר אני יודע..
    אבל אם תשימו לב אתם תראו שזהו סרט גיבורי העל היחידי שהוא באמת מראה על גיבור על, לא על העלילה שמסביבו ולא על הסיפור שמתפרס על העלילה עצמה והופך את העלילה לעלילה אלה ממש מראה מין "ביוגרפיה" על הגיבור..מי שראה בקולנוע הבין שהסרט הזה הוא מאוד כייפי לצפיה..בעיקר למי שחובב גיבורי על כמו איירון מן וספיידרמן יבין למה שמתי אותו במיקום כזה...זה הדהים אותי שבמקום להוריד את הקיטשיות של סרטי גיבורי העל שאי אפשר בכל מקרה להוריד הוא הפך את הקיטש למשהו סדרתי כזה ועקבי בסרט וגרם לנו להבין שפה הדבר שונה, רוברט דאוני ג'וניור במשחק מעולה ועלילה פשוט מרתקת, אני אישית אתהבתי

74

שם:איירון מן 2
    סיבה:קחו את כל מה שכתבתי למעלה ותוסיפו את מיקי רורק אחד מהשחקנים הכי עשירים מבחינת ידע ומשחק, הוא הוסיף לסרט הזה רק יותר..ולכן מיקמתי אותו לצד איירון מן 1.

73

שם:ג'רי מגוייר
    סיבה:מה אפשר לומר על טום קרוז בשילוב עם רנה זולוובגר...שזה טיפשי לא לאהוב את הסרט, אבל מה תגידו עם מיקמתי את הסרט במקום 73..ואוו זה כבר ממש להיט..נכון..ג'רי מגוויר הסרט ששיגע את כולם וגם אותי, תפס אותי ברגע הכי טוב בחיים שלי יושב עם חברה שלי וצופה בסרט המרגש אך השנון הזה..סרט שמובים טוב ושנון בצורה טובה וכייפי כל כך לצפיה, מבריק וגאוני ונותן לנו פה חוויה של מאסטרפיס....סרט פשוט מצוין..

72

שם:הסנדק 3
    סיבה:פה אני אצטרך כבר לתת חסרונות מכיוון שהסנדק ידוע בתור כינויו הפמנומנלי....לצערי הסנדק 3 לא סיפק מה ששאר הסנדקים סיפקו אבל תצפו להפתעה כי זה כנראה הסרט היחידי שהטרילוגיה השלמה שלו נמצאת כאן...ויש פה לפחות 13 טרילוגיות בערך..או משהו כזה...הסנדק 3 הוא סרט מעולה, משחק פשוט מדהים של אל פאצ'ינו כמו בכל סרט וכמו בכל סנדק ועלילה שאולי קצת לא מתוחה מספיק מביחנת המתחת העלילה והפכיתה לקצת יותר פעלתנית אבל סך הכל למי שיש סבלנות ואוהב את העלילות הגדושות יותר יאהב מאוד את הסנדק הזה.

71

שם:שודדי הקאריבים
    סיבה:מי לא מכיר את שודדי הקאריבים?!...אין צורך להסביר למה סרט כזה עתיר תקציב ענקי ומעניין מרתק וכייפי לצפיה הגיע למקום 71..אל תיהיו טיפשיים זה פשוט סרט נהדר

70

שם:שליחות קטלנית 1
    סיבה:שליחות קטלנית 1, האקשן הכי איכותי על הקולנוע היום, ג'יימס קמרון זה שהביא לנו את אווטאר את טיטאניק מביא לנו גם את שליחות קטלנית האקשן העקבי הכי טוב של הוליווד עם שלל אפקטים פטנטים והשקעה עצומה ואדירה ומצד השחקנים, אין כמו מדע בדיוני טוב ועשיר במשחק מצוין וכמובן הדבר הכי טוב זה השפעת הסרט שהפכה את הוליווד למכונת אקשן אמיתית והשפיעה על הפסיכולוגיה הבדיונית של רובוטים בעולם ויצירתם.

4. 12-12-2010 15:57 #4
    בן
    69

שם:אינדיאנה ג'ונס והתיבה האבודה
    סיבה:אני שוב לא צריך להסביר למה התיבה האבודה של אינדיאנה ג'ונס זה אחד מיצירות המופת הכי גדולות של סטיבן שפילברג ושל המשחק של הריסון פורד, שילוב כזה מנצח צריך לראות תמיד!.

68

שם:פסיכו
    סיבה:אלפרד היצ'קוק נבחר להיות במאי האימה והמותחן הכי טוב בעולם, וזה הסרט שעל פיו הוא נבחר, לכן אל תיהיו טיפשיים אם ככה זה נבחר אז אתם תיהיו חייבים לראות את הסרט

67

שם:לאון המקצוען
    סיבה:הסרט הנוסטלגי המרגש מלא בתחושות פנימיות ורגשות שונות שפורצים דרכך כל הזמן,בכיתי, צחקתי, התרגשתי, ורותקתי...מדהים כמה שהסרט הזה השפיע עלי ועל כולנו

66

שם:300
    סיבה:ואוו, מי לא מכיר את הסרט האדיר הזה 300, סרט לחימה מקצועי איכותי ועלילה שמצרפת את האקשן והלחימה לכוונת ריתוק והילוך איטי הפך את הסרט למשהו ששווה לצפות בו, חוץ מזה שהוא איכותי וכייפי לצפיה הוא גם כל כך מעניין ומרתק, סרט הלחימה הכי טוב שיש ברשימה הוא 300 ועל כך מגיע לו המקום המיוחל, חוץ מזה אין כמו משחק עשיר של ג'רארד באטלר..

65

שם:שתיקת הכבשים
    סיבה:שתיקת הכבשים הוא המענה לאלפרד היצ'קוק וניסיון להפוך את הקערה על פיה וזה כמעט הצליח, ג'ודי פוסטר אפילו ניסתה להתפשט וזה לא עבד..לכן הנה לכם יצירת מופת קולנועית של אימה מותחנית עשירה איכותית שעליה מתפרסים היום שאר העלילות הכוזבות של סרטי האימה הלא איכותיים כלל...סרט בעל השפעה עצומה שאני אישית התאהבתי ביצירת המופת הזאת!.

64

שם:להציל את טוראי ראיין
    סיבה:ואווו, מי לא מכיר את הסרט המדהים הזה של שפילברג, רק קטע ההתחלה שלו גרם לנו לצמרמורת אמיתית, סערת תחושות שמובילה אותך למשך כל הסרט וגורמת לך רק להירתק למסך ולצפות בו יותר ויותר, משחק נדיר של טום הנקס ושל שאר שחקני הארסנל ועלילה מותחת רצינית ופשוט מעניינת..רוצו לצפות

63

שם:סופרמן הראשון
    סיבה:סופרמן!...סופרמן הראשון גיבור העל האהוב על כולם בנוסטלגיה אמיתית מהעבר שמביא לנו משחק נדיר של כריסטופר רייב ביחד עם מרלון ברנדו הסנדק בעלילה כל כך כייפית ונוסטלגית וסרט כל כך כייפי מהנה וכמובן מרתק..סך הכל מה שאני אוהב בסרט שזה סרט גיבורי העל הכי טוב שאי פעם נוצר,אין קיטישות כי משם זה נוצר ואין שטויות שנונות אלא רק סאטירה אמריקאית..בקיצור סרט לעניין

62

שם:ממנטו
    סיבה:אין אחד שלא מכיר ולי אפילו אין צורך להסביר, יצירת מופת של כריסטופר נולן והכתיבה של אחיו גרמו לי לצמרמורת ואני לא אסביר יותר מזה..!!

61

שם:wall-e
    סיבה:למה בחרתי את wall e לעקוף כל כך הרבה סרטים טובים...קודם כל הוא סרט שגרם לי לבכות, זה דבר ראשון...לא יודע למה ולא יודע איך אני לא בוכה בכזאת קלות אבל הוא פשוט מרגש וכייפי לצפייה, דבר שני הוא פשוט ענייני ומרתק...כמו כל הסרטים שברשימה שאמורים להיות מרתקים בשביל שנוכל לצפות בהם שוב ושוב ושוב. אבל הדבר שהכי נגע לליבי..הוא הדיבור האמיתי בסרט והמסר הכי מחונך פה..עזבו את עזיבת חצי התמימות במלך האריות הנוסטלגי או רטטוי שמעביר את הרגשות המוסריים לגדילה ולפיתוח הרגשות דרך האוכל או מפלצות בע"מ על יחס אישי לילדים, וול אי הוא סרט שאולי מדבר על עוד 50-100 שנה..אבל דווקא היום שאנו רואים אותו אנו מבינים מה הולך לקרות..איזה מצב ישנו ומה יקרה עם למשל הילד שגמר את הסנדוויץ יזרוק את השקיות הלא מתכלות לאדמה..או יזרוק סוללות מחוץ לחלון..הדבר האמיתי שאהבתי בסרט שהפעם לקחו נושא כל כך רציני קשה להבנה ולא מעניין כלל והכניסו אותו לתוך עלילה שאת זה אף אחד כמעט לא יכול לעשות זה כמו לקחת לדוגמא את המוות של ראש הממשלה רבין ולשים אותו בתוך מתיחת עלילה גדולה שנקראית סרט...זה כל כך קשה ועשו את זה בצורה כל כך טובה שלדעתי זה אחד מיצירות המופת הכי גדולות של הוליווד בנושא המצוירים...תראו אותו ותבינו כמה הוא משפיע על כולנו

60

שם:שאטר איילנד
    סיבה:אני צריך להסביר למה המותחן הענקי של סקרוסזה עם המשחק הכל כך עשיר של לאונדרדו דהקפריו ובן קינגסלי צריך להיות במום 60 סוגר 40...??!...אתם יכולים ללכת להזד*ן אני לא אסביר שום סיבה זה ישמע רק טיפשי יותר ויותר ויקח לי דף שלם של יתרונות.
    נערך לאחרונה על ידי elisasulin, 12-12-2010 בשעה 15:58

5. 12-12-2010 15:59 #5
    בן
    59

שם:גלדיאטור
    סיבה:גלדיאטור!!....וואוו, סרט פשוט מדהים..כמו ההתחלה של פלישת נורמנדי בלהציל את טוראי ראיין כאן יש את בדיוק אותה התחלה שרידלי סקוט ביקש שתיהיה, מלחמה קשה וקרה בין רומא הענקית והבלתי אמינה מול המורדים הקטנים מקדימה, והאכזריות שבה השתמשו בסרט כבר בהתחלה גרמו לי להירתק לסרט וזה מה שנקרא בהוליווד מכה התחלתית, זה מה שיגרום לך קצת לא לשים לב שיש קטעים פחות טובים ויותר וזה מכיוון שאתה כבר דבוק מסצנת ההתחלה...פה כל הסרט היה מעניין אז את אף אחד לא מעניין הביטויים ההוליוודים..ראסל קרואו שמביא לנו פה את היופי בתור כוח ואת החרבות בתור נשמה, עלילה פשוט מדהימה סרט פשוט מדהים אקשן ודרמה פסיכולוגית על המלחמה בלב וברגשות הנקם הופכת אותך לצמא דם ולצמא כי הדעמות ייבשו אותך וגם לצמא כי גמרת את הפופקורן כבר בהתחלת הסרט בלי קשר לפרסומות שלוקחות שעתיים ...סרט מדהים חובה צפייה.

58

שם:דו"ח מיוחד
    סיבה:אין צורך להסביר למה שפילברג הוא תותח וטום קרוז הוא עוד יותר תותח ולמה הסרט הזה משלב בין הבימוי המותח והנפלא הזה לבין העלילה המבריקה והמושלמת הזאת לבין המשחק המדהים של קרוז שגורם לסרט ולרעיון המרכזי הנדיר שלו להיכנס למקום 58

57

שם:שר הטבעות חזרתו של המלך
    סיבה:חחחח הצחקתם אותי...סיבה לשר הטבעות....אני לא חושב שצריך אם מישהו כל כך רוצה שיגיד לי..זה פשוט יצחיק אותי..

56

שם:פארק היורה
    סיבה:ואוו אני זוכר שהייתי בגיל 8 בערך וראיתי את הסרט ונדהמתי מהדינוזאורים ומעוצמת הסרט, אבא שלי הסכים לי לראות אנשים נאכלים אבל אף פעם לא האמנתי כמה זה כייף...אני סתם צוחק אנשים נאכלים זה לא כל הכייף מה שיותר כייף זה סגנון הבימוי הכי כייף ומרתק בהוליווד וניחשתם נכון זה שפילברג! ...דינוזאורים שפילברג ועלילה מדהימה..רוצים עוד?!...

55

שם:מלחמת הכוכבים
    סיבה:העלילה...יש עוד מלא אבל אם אני אמשיך לכתוב אני לא אצליח לגמור היום...סרט פשוט מעולה

54

שם:שבעה חטאים
    סיבה:מבריק! גאוני! מותח! מעניין! מרתק! בימוי מושלם של פינצ'ר האדיר שהגיע פה לרשימה למקום שני ואתם תגלו את זה כבר בצעמם! משחק פשוט מצוין של בראד פיט ומורגן פרימן שמביאים לנו את המותחן של שנות ה90 העוקצני ביותר!.

53

שם:בחזרה לעתיד
    סיבה:לכו תזדיינו אני לא חייב שום סיבה לסרט כזה מדהים, כזה שכולם כבר ראו כנראה...חחחח

52

שם:12 קופים
    סיבה:ואוו..נבחר למדע הבדיוני הכי טוב של שנות ה90...ברוס וויליס בו נבחר לסרט שבו הוא משחק הכי טוב..בראד פיט רק הוסיף...סרט מדהים!.

51

שם:מת לחיות
    סיבה:אני חייב לתת סיבה??לא רק שהוא סרט האקשן לכל הנראה הכי מפורסם ומרתק בהוליווד אלה שהוא גם הסרט הכי טוב לדעתי מקטגורית האקשן שיש, יש אקשן בדיוני ויש אקשן ריאליסטי ולדעתי האקשן הריאליסטי שרצוף בסרטים טובים אבל לא מספיק כמו מת לחיות...סרט נוסטלגי מצוין עם אפקטים מרהיבים ופטנטים מגניבים..הפך אותי לפעור פה...

50

שם:מלתעות
    סיבה:סגנון השפילברג כאן עובד שעות נוספות והוא כבר הופיע כאן בערך 10 פעמים ולכן הוא בנתיים המנציח ברשימה הזאת והנה היצירת מופת הענקית שלו..מותח אימתי שפיראנה רק העתיק ממנו ועשה מזה צחוק...מלתעותת!!...לא רק שעיניך נדבקות למסך אלה הכריש נדבק אליך..סרט פשוט מצוין!.

אוקיי אני אמשיך מאוחר יותר את ה50 האחרים הנותרים בנתיים תגובות ודעות...
    עם במקרה והתמונות לא עובדות תגידו לי אני אתקן

6. 12-12-2010 16:11 #6
    בן
    שם פרטי
    מיכאל
    למי לעזאזל אכפת?

7. 12-12-2010 16:14 #7
    בן
    לא חשבתי שאכפת לך רציתי שתגיד מה אתה אומר, אם היית משנה משהו ומה העשרה סרטים שלך..כנראה בכלל לא קראת את ההתחלה

8. 12-12-2010 16:32 #8
    בן
    שם פרטי
    שגיא
    לא הגזמת טיפה??

9. 12-12-2010 16:41 #9
    בן
    חחחח מה אתם רוצים מהילד?!
    אחלה רעיון, גם שימושי בשבילי אם ישעמם לי מתישהו ויתחשק לי סרט טוב, אני סומך על הטעם שלך כי חלק מהסרטים פה באמת מעולים

10. 12-12-2010 16:43 #10
    בן
    שם פרטי
    רועי
    באמת מה אתם רוצים ממנו.. אחלה השקעה אחי! כמעט את כל הסרטים שכתבת ראיתי ככה שזה לא חידש
    לי אז אני מחכה לחמישים הראשונים! תודה רבה
    תקופת מסה
    משקלים:
    EMB-K
    SW1
    CXB

11. 12-12-2010 16:45 #11
    בן
    שם פרטי
    שגיא
    ספיידרמן +איירון מן 1 ו2 + WLL E עקפו פה סרטים פי 14 ורבע מיליון עליהם S:
    וקזינו הרויאל יהיה היחיד מבין הג'ימס בנדים!? האיש בעל אקדח הזהב,גולדפינגר,בשירות הוד מעלתה.....
    כ"כ הרבה מצוינים.....

12. 12-12-2010 16:47 #12
    בן
    שם פרטי
    אסף
    באמא שלך מה אתה רוצה ?

13. 12-12-2010 17:00 #13
    בן
    מה אתם רוצים ממני?? כתבתי שזה דיון מי שלא רוצה לדון וחושב שזה אשכול דפוק שפשוט לא יענה..מה עובר עליכם מה אתם משועממים אז אתם בכוונה עונים לי...כאילו אני עכשיו יעלב ממכם..

חבורה של מספימים..

ולכל השאר תודה רבה ...אני אפרסם את ה50 האחרים מחר...ואז תראו מי מקום ראשון

14. 12-12-2010 17:29 #14
    בן
    שם פרטי
    אייל
    הוא צודק לא טוב לכם אל תגיבו
    טעם לא רע יש לך למרות שלדעתי שלא מעט סרטים לא ראויים להות במקום אחרון ואת שמת אותם ב- 60-70
    ולזה אתה קורה אשכול "חם"?
    נערך לאחרונה על ידי eyal_123, 12-12-2010 בשעה 17:54

15. 12-12-2010 17:32 #15
    בן
    שם פרטי
    עידן
    כל הכבוד אחי על הההשקעה מעולה אהבתי תרשימה שלך רשימה מלא בסרטים נהדרים אני כבר סקרן ל50 הבאים...

עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner