fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 9 12345 אחרוןאחרון
דעה|

אשכול תגובה :"האם אנחנו צריכים צבא - כאן תקבלו את האמת לאמיתה"

1. 01-01-2011 21:56 #1
    בן
    שם פרטי
    הוא פרטי
    טוב האשכול הזה מופנה לamiedri1 ולתומכין

טענתה באשכול הקודם :
    כול עוד נתפלל ונשמור מצוות לא נצטרך צבא תרשה לי להגיד לך ידידי ,אתה פשוט חי בסרט ענק וגדול !איפה האל היה בשואה איפה ?כשהעם היהודי היה בלי צבא בלי אמצעי הגנה איפה הוא היה אז ?למה אז הוא לא נלחם בשבילינו ?למה הוא לא הגן עלינו ?למה הוא נתן ל6 מיליון יהודים להירצח ?עכשו תגיד לי :"זה בגלל שעם ישראל לא שמרעל חוקתיו וכפר בו" עכשו אתה יודע משהו ידידי היקר ?היו גם דתיים בשואה ,היו גם אנשים ששמרו על חוקתיו ונטבחו -מה ישלך להגיד על זה ?אפילו כשיהודים מאמינים התפללו עליו ושמרו על חוקתיו -הם נטבוחו -מסקנה :כשלעם
    אין צבא הוא נטבח-מה גורם לך לחשוב שפה זה היה אחרת ?אם לישראל לא היה צבא לא היה אמצעי הגנה -לא הית פה היום ישראל בלי צבא

גמורה -היום כשיש לנו צבא אנחנו בקושי שורדים -נגיד ואתה צודק -הוקמה מדינת ישראל אין צבא ,אין לה כלום כולנו דתיים -כמה זמן אתה חושב שהינו מחזיקים ככה מעמד ?אני אומר מקסימום שנה -תוך כמה זמן ארצות ערב היו תוקפות אותנו-ואנחנו הינו חסרי הגנה בלי צבא בלי

כלום ,בסופו של דבר מה היה קורה ?במקרה הטוב-הערבים היו מחליטים להיות נחמדים לכבוש אותנו ולשלוח את עם ישראל חזרה לגלות -שוב פעם חסר הגנה בלי מדינה בלי כלום -מול כול העולם האנטישמי הזה-ושלא תטעה העולם לא היה נותן ליהודים עודפעם מדינה-ובעולם האנטישמי

כמובן היה קם עודפעם איזה מטורף-ומתישהוא היהודים היו נטבחים שוב במקרה הרע -הם היו כובשים אותנו ועל המקום היו מבצעים שואה שניה

בעם היהודי/משמידים את מדינת ישראל למה אלוהים לא נלחם בשביל העם היהודי בשואה ?למה הוא נתן לזה לקרות ?למה אפילו דתיים נטבחו בשואה ?הסיבה ברורה -זה בגלל שבלי אמצעי הגנה -העם לא ישרוד -אפעם

ואני הולך על ההיגיון ובגלל זה אני אומר אתזה -לדעתי יותר הגיוני שמדינה שכול כך שנואה לא היתהמצליחה לשרוד ללא צבא מאשר שכוח עליון יעזור לה וימנע אתזה

2. 01-01-2011 22:03 #2
    בן
    שם פרטי
    אלירן
    הדתיים האלה חיים באשליה.

3. 01-01-2011 22:06 #3
    בן
    אתה לא מבין שזה ספאמר שרוצה לעשות שם רע לדתיים פתח את האשכול הזה? מה לא מובן?

4. 01-01-2011 22:06 #4
    בן
    שם פרטי
    עמי
    YTYTYT
    Fxp Above Average
    התגובה מופנית אליך אז כדאי לך להקשיב!!
    תבין אתה הולך לפי הגיון השכל אבל יש דברים מעל ההגיון השכלי שלנו.
    שים לב: סיאנס, היפנוזה, מתים קליניים, ועוד מלא דברים.
    כיצד אתה יכול להסביר שאחרי שהרב עובדיה יוסף הזהיר את שרון ראש ממשלת ישראל לא להחזיר את גוש קטיף והוא לא שמע לו
    יש לי הקלטה: הרב עובדיה מקלל את שרון - יתן לו בנה אחד ישן ולא יקום , והופה אחר כך זה מתגשם.
    זה דוגמא אחת ממליארדים של דברים שמתרחשים לנו.
    תבין יש מעבר לשכל הרגיל.
    דבר נוסף - השואה הייתה כי הקב"ה העניש חלק מעם ישראל (בעיקר אחינו האשכנזים) בגלל שהתבוללו ועשו מעשים רעים ביותר.
    הקב"ה הזהיר אותנו בתורה להקשיב לו ויש ברכות וקללות שקיבלנו בהר גריזים והר עיבל - כדאי לך לקרוא איזה קללות יש שם אם לא נקשיב.

לגבי הקטע שיש צבא ובגלל זה לא יכול להיות שואה שניה - אתה טועה ומטעה אחמדינגאד הוא הוכחה שגם עם הצבא שיש לנו הרי שהוא מכין אטום ומאיים עלינו כול יום מחדש ואנחנו לא יכולים לעשות שום דבר ראית אפילו שיש צה"ל

מסקנה:
    כדאי לשמוע לקב"ה ולקיים את התורה והוא יטפל בהם מה אתה דואג , אבל אם ימשיכו כמו עכשיו אז כדאי לכולנו לדאוג כי אנחנו נטופל על ידם.

5. 01-01-2011 22:11 #5
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי amiedri1 צפה בהודעה
    כיצד אתה יכול להסביר שאחרי שהרב עובדיה יוסף הזהיר את שרון ראש ממשלת ישראל לא להחזיר את גוש קטיף והוא לא שמע לו
    יש לי הקלטה: הרב עובדיה מקלל את שרון - יתן לו בנה אחד ישן ולא יקום , והופה אחר כך זה מתגשם.
    תבין יש מעבר לשכל הרגיל.
    דבר נוסף - השואה הייתה כי הקב"ה העניש חלק מעם ישראל (בעיקר אחינו האשכנזים) בגלל שהתבוללו ועשו מעשים רעים ביותר.
    הקב"ה הזהיר אותנו בתורה להקשיב לו ויש ברכות וקללות שקיבלנו בהר גריזים והר עיבל - כדאי לך לקרוא איזה קללות יש שם אם לא נקשיב.

לגבי הקטע שיש צבא ובגלל זה לא יכול להיות שואה שניה - אתה טועה ומטעה אחמדינגאד הוא הוכחה שגם עם הצבא שיש לנו הרי שהוא מכין אטום ומאיים עלינו כול יום מחדש ואנחנו לא יכולים לעשות שום דבר ראית אפילו שיש צה"ל

מסקנה:
    כדאי לשמוע לקב"ה ולקיים את התורה והוא יטפל בהם מה אתה דואג , אבל אם ימשיכו כמו עכשיו אז כדאי לכולנו לדאוג כי אנחנו נטופל על ידם.
    תגיד לי אם כולם ילמדו תורה מי ילחם האוויר?

מצווה עליך להילחם...

ראה ספר יהושע

6. 01-01-2011 22:12 #6
    בן
    שם פרטי
    הוא פרטי
    מה הקשר מוות קלינים ?גם לא יהודים מתים מוות קלינים נוצרים שמתים מוות קליני טוענים שהם רואים את ישו מוסלמים שמתים מוות קליני טוענים שהם רואים את מוחמד
    זה צירוף מקרים זה הכול הרב עובדיה הי עצבני וניסה להפחיד את שרון רבנים הם בני אדם ?כן יש להם אינטרסים כן ?ןלרב עובדיה יוסף היה אינטרס ששרון לא יחזיר את גוש קטיף ?כן אז מה הוא עשה ?ניסה להפחיד אותו
    תבין יש מעבר לשכל הרגיל.
    מה אם דתיים ?אתה יודע שגם דתיים היו בשואה ?אתה יודע שגם דתיים נטבחו שם ?איזה סיבה יש לו להעניש דתיים שהלכו בחוקתיו ?

עניתה לעצמך ,אפילו כשיש צבא עם ישראל בקושי שורד ,מה יקרה כשלא היה צבא ?הוא לא ישרוד
    מסקנה:
    .....

7. 01-01-2011 22:17 #7
    בן
    שם פרטי
    עמי
    תגיד לי אם כולם ילמדו תורה מי ילחם האוויר?

מצווה עליך להילחם...

ראה ספר יהושע
    הסברתי לך כרגע במצב שכרגע שרוב העם חילוני ולא מקיים תורה ואפילו בז לקב"ה אז אין ברירה חייב צבא.
    אבל הסברתי לך שזה לא מה שהקב"ה רוצה.
    כי מלחמות הוא יטפל בכולם אל תדאג לו, אבל כול זה אם אנו עושים מה הוא אומר.
    אתן לך את זה במשל:
    אתה עובד אתה תקבל משכורת, אתה לא עובד לא מגיע לך משכורת בכלל, אתה עובד כמה ימים בחודש אז תקבל משכורת נמוכה.

כך אומר הקב"ה לעם ישראל:
    אתם תלמדו רוב העם תורה - מגיע לכם הגנה מלאה.
    ילמדו מעט אנשים תורה - מגיע מעט מאוד הגנה.
    לא ילמדו בכלל - תוהו ובוהו לכול העולם.

8. 01-01-2011 22:21 #8
    בן
    שם פרטי
    אלירן
    לשרוף, לירות, להרעיב למוות, ועוד שלל דברים - איך אפשר?!

9. 01-01-2011 22:21 #9
    בן
    בקיצור
    לשלב
    גם צבא-אחרי הכל זה הכוח הפיזי של העם
    וגם דת-זה הכוח שמעבר לפיזי של העם

10. 01-01-2011 22:30 #10
    בן
    שם פרטי
    עמי
    תבינו דבר אחד לכולם:
    אני יודע שהשואה זה דבר נורא שקרה לעם ישראל.
    אני יודע שהרבה אנשים כועסים על הקב"ה בגלל השואה למה לא עזרת.
    אתם צריכים להבין העולם נברא על פי משפט אם תקיימו תורה יהיה לכם מצויין ואם לא מלא צרות ומכות.
    למה כול זה ?
    כי הקב"ה גם הוא כפוף לתורה.
    יש מלאך טוב שמגן עלינו ומסנגר עלינו לטובה.
    יש שטן שהוא מחפש להשמידנו.
    כשאנחנו לא שומעים אז השטן גובר במשפט למעלה על המלאך הטוב ואז הקב"ה אין לו ברירה וחייב לקיים מה שהשטן מצליח ודורש.
    כי הקב"ה אל אמת ולא יכול לשקר במשפט.
    לכן הקב"ה שולח שליחים להחזירנו בתשובה כדי שלא נסבול.
    לפני המבול שלח את נוח
    והנה היום שלח לנו מלא רבנים וכולם מזלזלים בהם:
    הרב אמנון יצחק, הרב זמיר כהן, הרב רפאל זר, הרב דניאל זר, הרב ראובן אלבז, ועוד מלא רבנים.
    עכשיו במקום להתחזק ולשמוע להם אז רוב העם מזלזל, ואלה שבאים להרצאה כאילו הולכים לבילוי אבל לא מיישמים את הלימוד והדברים החשובים שצריך
    ואח"כ שאחמדינגאד יתחיל להפציץ כאן אז יבואו עוד פעם בטענות איפה אלוקים איפה אלוקים
    תבינו אין תורה בעולם שתתחייב שתשמרו שבת כהלכתה ומיד תגאלו - רק תורה אמיתי יכולה להתחייב על כך.

11. 01-01-2011 22:33 #11
    בן
    שם פרטי
    הוא פרטי
    תבינו דבר אחד לכולם:
    אני יודע שהשואה זה דבר נורא שקרה לעם ישראל.
    אני יודע שהרבה אנשים כועסים על הקב"ה בגלל השואה למה לא עזרת.
    אתם צריכים להבין העולם נברא על פי משפט אם תקיימו תורה יהיה לכם מצויין ואם לא מלא צרות ומכות.
    למה כול זה ?
    כי הקב"ה גם הוא כפוף לתורה.
    יש מלאך טוב שמגן עלינו ומסנגר עלינו לטובה.
    יש שטן שהוא מחפש להשמידנו.
    כשאנחנו לא שומעים אז השטן גובר במשפט למעלה על המלאך הטוב ואז הקב"ה אין לו ברירה וחייב לקיים מה שהשטן מצליח ודורש.
    כי הקב"ה אל אמת ולא יכול לשקר במשפט.
    לכן הקב"ה שולח שליחים להחזירנו בתשובה כדי שלא נסבול.
    לפני המבול שלח את נוח
    והנה היום שלח לנו מלא רבנים וכולם מזלזלים בהם:
    הרב אמנון יצחק, הרב זמיר כהן, הרב רפאל זר, הרב דניאל זר, הרב ראובן אלבז, ועוד מלא רבנים.
    עכשיו במקום להתחזק ולשמוע להם אז רוב העם מזלזל, ואלה שבאים להרצאה כאילו הולכים לבילוי אבל לא מיישמים את הלימוד והדברים החשובים שצריך
    ואח"כ שאחמדינגאד יתחיל להפציץ כאן אז יבואו עוד פעם בטענות איפה אלוקים איפה אלוקים
    תבינו אין תורה בעולם שתתחייב שתשמרו שבת כהלכתה ומיד תגאלו - רק תורה אמיתי יכולה להתחייב על כך.

מבחינתי שום דבר לא מצדיק שואה ולא משנה מה תגיד -כשמה שיהודים לא התבללו שום דברלא מצדיק לעשות דבר כזה -שום דבר אבל שום דבר !אני מאמין באלוהים ואני מאמין באל טוב -אם באמת הוא זה שגרם לשואה ועשה אותה בתור עונש -אני יהפוך לאתאיסט קיצוני ויתחיל לאכול כול יום חזיק בכוונה -כי מבחינתי שום דבר לא מצדיק את מה שהיהדוים עברו באותה את אם האל עשה אתזה -אז הוא סתם ילד קטן שמחפש נקמה אל כזה אני לא צריך

12. 01-01-2011 22:40 #12
    בן
    שם פרטי
    עמי
    מבחינתי שום דבר לא מצדיק שואה ולא משנה מה תגיד -כשמה שיהודים לא התבללו שום דברלא מצדיק לעשות דבר כזה -שום דבר אבל שום דבר !אני מאמין באלוהים ואני מאמין באל טוב -אם באמת הוא זה שגרם לשואה ועשה אותה בתור עונש -אני יהפוך לאתאיסט קיצוני ויתחיל לאכול כול יום חזיק בכוונה -כי מבחינתי שום דבר לא מצדיק את מה שהיהדוים עברו באותה את אם האל עשה אתזה -אז הוא סתם ילד קטן שמחפש נקמה אל כזה אני לא צריך
    אחי אני לא כאן על תקן להחזיר אותך בתשובה בכלל אלא לתת לך יכולת לחשיבה שונה ממה שהורגלת עד היום והכניסו לך את זה לפה כאילו זה המחשבה והדעה היחידה הקיימת כאן ומי שאומר אחרת כאילו הוא מטורף או לא יודע מה.
    תבין יש לך זכות בחירה לעשות טוב או רע - אבל על כול דבר שנוגד את התורה אתה עלול לחטוף עונש מהקב"ה (אם לא עשית תשובה)
    עכשיו תבין כולנו נמות כי כאן זה לא עולם האמת.
    6 מליון יהודים שנרצחו ע"י הנאצים הארורים , הם יושבים כרגע בגן עדן עם כול הצדיקים.
    לעומת זאת אם אתה נגיד תחליט ללכת נגד הקב"ה ולא תעשה תשובה עד סוף ימיך בדיוק כמו טומי לפיד אז לא נעים לי לומר לך אבל אתה עלול להיות בגיהנום ולהגיד לעצמך יצאתי טיפש כי וואלה עכשיו אני רואה שה-6 מליון בגן עדן ואילו אני בגלל טיפשוטי בגיהנום.
    הקב"ה רחמן ואוהב את עם ישראל אל תדאג לו צריך רק לעשות את מה שהוא מבקש
    והאמת כרגע - שאנחנו לא מוכנים לשמוע לו זאת הבעיה

13. 01-01-2011 22:46 #13
    בן
    הסברתי לך כרגע במצב שכרגע שרוב העם חילוני ולא מקיים תורה ואפילו בז לקב"ה אז אין ברירה חייב צבא.
    אבל הסברתי לך שזה לא מה שהקב"ה רוצה.
    כי מלחמות הוא יטפל בכולם אל תדאג לו, אבל כול זה אם אנו עושים מה הוא אומר.
    אתן לך את זה במשל:
    אתה עובד אתה תקבל משכורת, אתה לא עובד לא מגיע לך משכורת בכלל, אתה עובד כמה ימים בחודש אז תקבל משכורת נמוכה.

כך אומר הקב"ה לעם ישראל:
    אתם תלמדו רוב העם תורה - מגיע לכם הגנה מלאה.
    ילמדו מעט אנשים תורה - מגיע מעט מאוד הגנה.
    לא ילמדו בכלל - תוהו ובוהו לכול העולם.
    פיספסת את הפרינציפ.

גם בספר יהושע שבו כולם היו צדיקים (אף אחד לא חטא בתקופת יהושע,חוץ מעכן אבל הוא יחיד ומיד נסקל) עדיין הצבא נלחם

כי ה' הוא לא המשרת שלך, על פי האמונה היהודית הוא נותן לך גיבוי והגנה אבל אתה נלחם,הוא רק גורם שתנצח!

זה הסיבה שצריך להתגייס ולתרום כמה שניתן.

ואם תשאל רבנים מהזרם הציוני הדתי הם יסבירו לך את זה וגם ינמקו את זה,אולי יותר טוב ממני אין לדעת.

אגב- השאלה האמיתית בכל הנושא היא אם ה' בכלל קיים.

אבל זה לא קשור לפורום אז בוא נשאיר את השאלה במקומה

14. 01-01-2011 22:53 #14
    בן
    שם פרטי
    עמי
    פיספסת את הפרינציפ.

גם בספר יהושע שבו כולם היו צדיקים (אף אחד לא חטא בתקופת יהושע,חוץ מעכן אבל הוא יחיד ומיד נסקל) עדיין הצבא נלחם

כי ה' הוא לא המשרת שלך, על פי האמונה היהודית הוא נותן לך גיבוי והגנה אבל אתה נלחם,הוא רק גורם שתנצח!

זה הסיבה שצריך להתגייס ולתרום כמה שניתן.

ואם תשאל רבנים מהזרם הציוני הדתי הם יסבירו לך את זה וגם ינמקו את זה,אולי יותר טוב ממני אין לדעת.

אגב- השאלה האמיתית בכל הנושא היא אם ה' בכלל קיים.

אבל זה לא קשור לפורום אז בוא נשאיר את השאלה במקומה
    אתה רואה את הבעיה מצטט אותך: "אגב השאלה האמיתית אם הקב"ה קיים"
    אחי זה בושה כתוב בפירוש בתורה: "וקיבצתי אתכם מארבע כנפות הארץ"
    הנה אתה נמצא פה ביחד עם גורזינים, שכנזים, אתיופים, מרוקאים, טוניסאים, רוסים, די אני כבר לא יכול לספור יש מלא יהודים כאן.
    אז התורה אמרה והתורה קיימה.
    הבעיה הסברתי לך אנשים לא רוצים להקשיב לקב"ה "דור עיקש ופתלתול"

15. 01-01-2011 23:58 #15
    בן
    שם פרטי
    עידן
    זיון במוח אתה והדת המחורבנת הזאת ,
    אתה לא מתבייש להרב דת ? אלוהים עזב את האם ישראל כבר לפני שניים בגלל כופרי תורה כמו ש"ס וכול הצדיקים שכפרו תורה.

על תקשיבו לו , הוא מסוג אנשים שלובשים כיפה ביום ומקללים ומכניסים מכות לילדים בלילה ובבתי ספר

עמוד 1 מתוך 9 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner