הזהרה המשחק שוקל 14 gb

יש מלא מדריכים עם סירטונים ומלא השקעה להורדה הזאת עם אייזה 20 לינקים אז אני מראה לכם בלי החרא הזה
קודם תורידו torrent (אם יש לכם לא צריך אם יש לכם bittorrent תורידו עדיין utorrent זה פשוט יותר מדי איטי
אחר כך כנסו ל שלחו לי בפרטי הודעה הורהות מהמנהל (טוב לך עכשיו ילד כפות?!) מתחת להזבר רשום להורדה כאן או download אני מזכיר זה מתחת להסבר(שהייתי קטן לא מצאתי את זה מלא זמן חח) ואז תמתינו
תורידו utorrent 2.2 חשוב בשביל המדריך כאן למטה

לבינתיים עדיף שתשפרו את המהירות של ה utorrent אז תלחצו על אפשרויות והעדפות אחרי זה כנסו לתיקיות תבחרו את הכונן שיש לכם בו יותר מקום פנוי אני בחרתי את D התרוקן תןך שבוע חח בכל מקרא אחרי זה לכו לחיבור תבחרו port שנראה לכם שאף אחד לא ינחש אותו כל עוד יש פחוט אנשים על הפורט שלכם ההורדה תהיה יותר מהירה אחרי שאתם משנים פורט המהירות תרד ותעלה אחרי כמה דקות תנו לזה לחכות 10 דקות כדי שזה יגיע למהירות המקסימלית של הפורט אם זה לא טוב תנסו אחר אחרי זה לכו לרוחב פס את שלושת המקומות שאתם יכולים לרשות בהם דברים תשימו שם 0 (זה נשמא מוזר אבל כאשר אני מגביל את מהירות העלה זה בעצם מוריד לי את המהירות) אחרכך למטה בשלוש האחרונים כל עוד תשימו יותר המהירות של המשחב שלכם תרד(מתי שהutorrent פתוח)והמהירות של ההורדה תעלה אם אתם רוצים לשחק תשימו משהוא כמו 30-100 מתי שאני הולך ולא משחק אני שם 9999 וזהו אני לא ממש מבין כל כך בזה אבל אם אתם רוצים מדריך יותר טוב ורציני לכו ל youtube וגם אם אתם רואים שם את המדריכים אל תבחרו את הפורט שהם שמים כי מלא רואים את זה ועושים כמוכם ומורידים לכם את המהירות בהצלחה!

מדריך התקנה איך עדיין כי לא סיימתי להוריד וגם אין לי סריקה אז אל תורידו בלי אנטיוירוס טוב

בהצלחה תהנו!