fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עזרה|

דחוףף הכלב אכל את הקקי שלו:(

1. 09-03-2011 14:53 #1
    בן
    שם פרטי
    תמיר
    תקשיבו, אתמול הוא עשה קקי בגינה ושהוא עשה הוא בא לקקי הריח טיפה ונתן בזה ביס [אכל קצת] ויש צעקתי עליו והוצאתי את זה..
    היום בטיול הוא עשה עוד פעם, הסתובב לקקי ואז ראיתי אז הוזזתי אותו ושוב הוא בא ככה כמה פעמים עד שלשניה לא ראיתי את הקקי והוא פשוט אכל את כולו!! לא השאיר שם כלום ואני ממש מפחד שלא יקרה לו משהו בבטן או לא יודע מה..
    מה לעשות?!

לגלריה שלי לחצו על הכפתור:

מנהל פורום עיצוב גרפי, לשעבר

V כאן לצידרך- שיר גדול! V
    http://www.youtube.com/watch?v=gIxp4I7asHA

2. 09-03-2011 14:55 #2
    בן
    שם פרטי
    עידן
    אני יכול להגיד לך שיש הרבה כלבים שעושים את זה, בן כמה הכלב שלך?
    לפני 5-6 שנים היה לי כלב מסוג זאב מעורב עם כנעני הוא היה אצלי עד גיל שנה בערך וגם הוא היה עושה את זה.

אני לא באמת יודע למה הם עושים את זה אבל אני יודע שיש הרבה כלבים שנוהגים לאכול את הצואה של עצמם....

3. 09-03-2011 14:55 #3
    בן
    שם פרטי
    אור
    רעות85: זה מה שאמר ד"ר דיויד רוזנבלט על אכילת צואה: "אכילת צואה היא תופעה מגעילה ומעצבנת ואף עלולה להעביר מחלות מדבקות. יש למנוע אותה ע"י כך שלא תתנו לכלב הזדמנות להגיע למקומות בהם יש צואה. אכילת צואה עד גיל שנה וחצי היא התנהגות נורמלית, אך אם כלבכם ממשיך לעשות זאת אחרי גיל זה ייתכן שהוא סובל מאיזו שהיא בעיה במערכת העיכול, לכן מומלץ לבקר אצל הוטרינר לבדיקת תפקודי עיכול".

צב ים: אכילת צואה היא גם משובת נעורים ולרוב עוברת, אבל מומלץ לחנך מיד את הכלב שלא ימשיך איתה - כי כך הם חשופים לקלקולי קיבה, תולעת הפארקים ואף לפרוו. ניתן גם ללכת עם זמם - וזה מונע את בעיית אכילת הצואה.
    יש כמה סיבות למה זה קורה: המזון שנותנים לכלב אינו מספק - והוא משלים את צרכיו התזונתיים בצואה שהופרשה - שכן היא בעיקרה אוכל לא מעוכל ולא מנוצל עד תומו. זו יכולה להיות בעיית התנהגות או התנהגות גורית ותו לא - שיש לקוות שתעבור מעצמה או לעשות חינוך צרכים נכון ואילוף מתאים. וגם לצערנו - למרות שזה נשמע ממש מגעיל - זה טעים להם. אבל שוב אי אפשר לקחת סיכון כזה - כי אי אפשר לדעת מה הבריאות של הכלב שהגללים שלו נאכלים.

יש טיפ מוזר ביותר ששמעתי (אבל אני לא לוקחת עליו אחריות): אם מאכילים את הכלב חתיכת אננס, הוא לא יאכל מהצואה שלו ואולי אפילו מצואה של כלבים אחרים. כנראה שהאננס לא טעים להם כשהוא מתעכל ויוצא בצואה.

באפ באפ: קודם כל אם כבר מגיעים לסיטואציה כזאת - אז לנזוף ולהרחיק את הכלב משם. דבר שני - למנוע ממנו להסתובב בקרבת הצרכים שלו לאחר שעשה אותם, או אם אתם בטיול - שלא יסתובב בקרבת צרכים של כלבים אחרים, כיוון שזו סכנה בריאותיתי רצינית! עצה שניל"י נתנה כאן בפורום לפני כמה זמן - לפזר משהו חריף (נגיד סחוג או משהו) על הצואה. תאמיני לי שאחרי כמה פעמים כאלו הוא ילמד מאוד מהר לא לנסות לאכול אותה...

אכילת צואה של תינוקות וחתולים, מה עושים?
    יוסי סמואל: כלבים צעירים רבים עושים זאת וחלקם ממשיכים בכך כל חייהם. בדרך כלל זה קורה כאשר המזון שהכלב אוכל איננו בעל מעוכלות גובהה והרבה מיסודות המזון נשארים בקקי והכלב מרגיש "רעב". כדאי לקנות לכלב כזה מזון איכותי, לתחם אותו כאשר אין מישהו בבית להשגיח עליו, ללמד אותו שאכילת קקי לא מקובלת עליכם, הן באמצעות תיקון (ענישה) כאשר תופסים אותו על חם מנסה לאכול קקי והן באמצעות חיזוקים חיוביים, כאשר הוא עובר ליד קקי ומתעלם ממנו.

ניל"י: ממליצה על הטיפ שבאפבאפ ציטטה קודם: לשפוך משהו חריף על הצואה.

ד"ר עמיר מאורר: זוהי תופעה נפוצה שאין לה הסבר, אם כי היא בדרך כלל חולפת כשהכלב גדל. אם הכלב מקבלת תזונה נאותה (מזון מסחרי מאיכות טובה) אני מציע שתפנו אל

דר` נועה הראל מר"ג שמטפלת בבעיות התנהגות של בע"ח. מחסום-פה (זמם) לפחות ימנע את האקט עצמו, למרות שלא את הבעיה.

כדי לחנך את כלבך לדבר אחר חייבים להיות עקביים ולהראות לכלב שאתם כועסים עליו (רק לא מכות... בבקשה!). אני השתמשתי בטון נוזף מתרה ומילה מסוימת כמו פווו הייתה פותחת את השיחה (הכלבים קלטו במהירות שהיא מורה על כעס ושהם עשו משהו "רע"). במשך השיחה הייתי מצביעה על החפץ האסור או נוגעת במקום המרוח (אפילו שזה מגעיל ,יש מים), מקרבת את האצבע עם הריח לאף הכלב ונוזפת בו. עם חלק מהכלבים זה עזר לחלוטין ועם חלק רק באופן חלקי. גם אלו שהמשיכו לעשות זאת מדי פעם ידעו שזה לא מקובל - הם היו חוזרים אלי לאחר מעשה עם פרצוף מסכן ואוזניים שמוטות.
    נערך לאחרונה על ידי orio16, 09-03-2011 בשעה 14:57

4. 09-03-2011 14:57 #4
    בן
    שם פרטי
    Fuck off ツ
    אם זה מפריע לך אתה יכול פשוט לנקות אחריו,אני לא זוכר בדיוק את כל הדרכים,אבל אני זוכר שהיו כדורים שעושים את החרא מגעיל וכאלו.
    אבל תדע שלא צריך לצעוק עליו ולא להרביץ לו או משהו,זה לא מזיק.
    חכה לעוד תגובות בקשר להצעות.

ציטוט פורסם במקור על ידי ILostMyFear צפה בהודעה
    אני יכול להגיד לך שיש הרבה כלבים שעושים את זה, בן כמה הכלב שלך?
    לפני 5-6 שנים היה לי כלב מסוג זאב מעורב עם כנעני הוא היה אצלי עד גיל שנה בערך וגם הוא היה עושה את זה.

אני לא באמת יודע למה הם עושים את זה אבל אני יודע שיש הרבה כלבים שנוהגים לאכול את הצואה של עצמם....
    הרגל ניקיון שקיבלו מהאמא,או שפשוט בעיה תזונתית של הכלב אז הוא לוקח וויטמינים מהחרא וכו'.
    נערך לאחרונה על ידי o0iVi0o, 09-03-2011 בשעה 14:58

JaP]Ant[iVi]ruS]

5. 09-03-2011 14:57 #5
    בת
    שם פרטי
    :)
    אבא שלי שהוא מאלף כלבים אמר אם זה גור לא קורה שום דבר כי הוא לא מעכל טוב את האוכל לכן הוא אוכל את הצואה שלו כדי לעכל יותר טוב , אינלך מה לדאוג !
    אחי, אני בת
    צטטו אותי כדי שאראה שהחזרתם תשובה
    ברשותי
    iphone 5 16gb white
    ACER 7741Z
    NIKON D40+18-55 LENS

6. 09-03-2011 15:18 #6
    בן
    שם פרטי
    תמיר
    תודה, הרגעתם אותי=]
    אבא שלי דיבר עם המגדל של הכלב וגם הוא אמר שאין מה לדאוג..
    אפשר לנעול=]

לגלריה שלי לחצו על הכפתור:

מנהל פורום עיצוב גרפי, לשעבר

V כאן לצידרך- שיר גדול! V
    http://www.youtube.com/watch?v=gIxp4I7asHA

7. 09-03-2011 15:22 #7
    בן
    שם פרטי
    אדר
    אני יודע שזה קורה גם לכלבים מבוגרים שלא מטפלים בהם טוב. הם כבר לא מבדילים בין האוכל שלהם לקקי שלהם.
    [מתוך חיות על הארלי]

• נכדינו עתידים לשאול אותנו ביום מן הימים: היכן הייתם בזמן השואה של בעלי החיים? מה עשיתם כדי לשים קץ לפשעים המפלצתיים האלה? שוב לא נוכל לטעון שלא ידענו. לא ניתן להשתמש באותו תירוץ פעמיים."
      ד"ר הלמוט קפלן, סופר ופילוסוף גרמני

• "אני מסרב לאכול בעלי-חיים כיוון שלא אזין את גופי מסבלם ומותם של יצורים אחרים. אני מסרב לעשות כן, כיוון שהסבל שחוויתי בעצמי כל-כך כאב, שאני מסוגל לחוש את הסבל שלהם בזכרי את הסבל שלי."
      אדגר קופפר-קוברוויץ, ניצול מחנה ההשמדה דכאו

8. 09-03-2011 18:24 #8
    יש לו בסה"כ חוסר בוויטמין מסויים .
    בכל מקרה אתה יכול לערבב לו עם האוכל שלו קליפות מפורקות של ביצים (הוויטמינים שהוא צריך נמצאים שם) במידה וימשיך לאכול את הצואה שלו , פנה לייעוץ ווטרינרי .

ננעל ע"פ בקשתך .

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner