fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: galexy
פרסום|

מדוע samsung galexy s יותר טוב מאייפון 4

1. 29-03-2011 21:28 #16
    בן
    שם פרטי
    נדב
    המצלמה של האייפון 4 הרבה יותר טובה יש לה hd ובגלקסי הוא רק מנגן hdץץ

2. 29-03-2011 21:37 #17
    בן
    שם פרטי
    בר
    תקשיבו,איך הסוללה של האייפון יותר טובה משל הגלאקסי אם הסוללה של הגלאקסי יותר טובה??? 1500 מוך 1420 ניראה לי...
    הטאץ' שלהם הוא אותו סוג טאץ'
    עניין האפליקציות זה רק עניי ןשל זמרן ועוד כמה זמן יהיו הרבה יותר אפליקציות לאנדרויד מאשר לאייפון,המצלמה אם אני לא טועה היא אותה מצלמה לשניהם,לגלקסי יש יצאה לטלוויזיה,לאייפון יש? לא ניראה לי...
    חוץ מזה אני יודע שהמסך של הגלאקסי יותר טוב חוץ מזה שהוא יותר גדול,מכיוון שראיתי שתיי תמונות של איזה משחק גם באייפון 4 וגם בגלקסי,ובגלקסי ראו הרבה יותר טוב ויפה,בנוסף לכך האייפון ממש שביר ותוך שניה הלך לך,באייפון אי אפשר להוציא סוללה שזה דבר מעצבן מאוד וגם אי אפשר להוסיף זיכרון,בגלקסי ובאייפון זה אותו מהירות RAM ניראה לי אבל מעבד אני לא בטוח,לגלקסי יש מצלמה קדמית מה שאני לא כל כך בטוח של אייפון יש(פעם אחת אמרו לי שאין לו מצלמה קדמית,אבל יש מצב שיש לו)מערכת אנדרויד וIOS זה עניין של טעם....
    יכול להיות שיש לי כמה טעויות... אז לתקן...
    נערך לאחרונה על ידי CustaMine, 29-03-2011 בשעה 21:43

3. 29-03-2011 21:38 #18
    בן
    שם פרטי
    נועם
    אני לא מבין למה אנשים לא קולטים שאייפון זה CrapPhone!!!
    נערך לאחרונה על ידי _xXNoamSchXx_, 29-03-2011 בשעה 21:38

4. 29-03-2011 21:45 #19
    בן
    שם פרטי
    בר
    כי הם אוהבים את APPLE ונעולים על המחשבות שלהם,אני גם חשבתי שאייפון זה הפלאפון הכי טוב אבל קראתי קצת על הגלקסי והבנתי איזה פלאפון יותר טוב...,חוץ מזה יצא עכשיו SGS 2 שהוא לוקח בלי בעיה את האייפון 4 ואני מאמין שגם את האייפון 5 למרות שAPPLE עכשיו יודעים יותר במה להשקיע...

5. 29-03-2011 21:46 #20
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי _Dan_ צפה בהודעה
    יד חסרון אחד די גדול שבגללו להרבה אנשים מומלץ לקנות אייפון
    SGS דורש מוח
    מה אני יגיד לך צריך תואר שני לתפעל פאלפון

6. 29-03-2011 21:48 #21
    בן
    שם פרטי
    שחר ביט
    ציטוט פורסם במקור על ידי Shutdown124 צפה בהודעה
    טוב הדברים שלך ממש לא נכונים.
    נתחיל ב:
    1)רמקולים של הגלאקסי יותר חזקים אבל הרבה פחות איכותיים והם לא סטראופוניים כמו של האיפון
    2)לאיפון אולי יש פחות מקום אבל המהירות של הזיכרון של האיפון הרבה יותר מהירה משל הגלאקסי
    3)לגלאקסי יש חצי גיגה ראם וגם לאיפון אם לא אז לאיפון יש 700 ומשהו מגה ראם
    4)לאנדרואיד יש הרבה פחות אפליקציות ומשחקים מאשר לאיפון
    5)גם לאנדרואיד וגם לאיפון יש מערכת הפעלה פתוחה אם אתה לא ידוע מה זה מערכת הפעלה פתוחה אל תגיד סתם
    6)הגלאקסי יש לו מסך יותר גדולת רואים אצלו פחות איכותית פחות חד רואים אצלו יותר חשוך
    7)לגלאקסי יש סוללה יותר חזקה שמחזיקה פחות זמן מאשר לאיפון
    כמה שטויות!
    הנה התיקון בשבילך:
    1) לאייפון אין רמקול סטריאופוני יש לו רמקול אחד ומה שבצד השני שנראה כמו רמקול זה מיקרופון ושל הגלאקסי כן יותר חזקים
    2) מהירות הזיכרון הפנימי שלהם שווה
    3) לשניהם יש 512MB ראם
    4) לא הרבה פחות אפליקציות
    5) לאייפון יש מערכת הפעלה סגורה ואם אתה רוצה אתה יכול לשאול גם בפורום אייפון ויגידו לך את זה
    6) המסך של הגלאקסי יותר איכותי משל האייפון בכל זאת אפל זה עדיין לא סמסונג שהיא יצרנית המסכים בין הגדולות בעולם
    7) לגלאקסי יש סוללה יותר טובה אבל מרגישים שיפור בביצועי הסוללה רק אחרי שמחליפים רום

לא אין לי אף אחד מהמכשירים האלה אבל התנסיתי בשניהם מספיק, ואני מעדיף את הגלאקסי ולא בגלל אף אחת מהסיבות האלה, פשוט אני מעדיף אנדרואיד.
    נערך לאחרונה על ידי SB1234, 29-03-2011 בשעה 21:51

7. 29-03-2011 21:52 #22
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ewfwefwqe צפה בהודעה
    יתרונות הגלאקסי:
    -בגלאקסי יש כמעט פי 7 פחות קרינה מהאייפון (אם אתה רוצה לדעת: גלאקסי הוא המכשיר הפולט הכי פחות קרינה היום)
    -רמקולים טובים : הרמקולים באייפון חרא ובגאלקסי הם פשוט מעולים!!
    -מקום: באייפון אפשר עד 36GB מקום זיכרון לשים בעוד שבגאלקסי ניתן עד 50GB (אפשר כרטיס זיכרון חיצוני עד 36GB + וגם 14GB נוספים שיש כבר בפלאפון) יתרון עצום
    -לגלאקסי יש חומרה הרבה יותר טובה מהאייפון ויש לו 1GB RAM מה שאין באייפון -אחד היתרונות המשמעותיים
    -בלוטוס(איך שלא אומרים אתזה): באייפון זה רק בין אייפונים ובגאלקסי זה בין כולם יתרון אדיר
    -מערכת הפעלה מתקדמת: אנדרואיד זוהי המערכת הפעלה המתקדמת ביותר שיש היום לפלאפון שהיא עובדת על גאלקסי -מערכת פשוטה להבנה והכי טובה לפלפאונים
    -משחקים: כל משחק שיש באייפון יש בגלאקסי, אבל בעוד כמה חודשים לגלאקסי יהיו הרבה יותר משחקים ואפליקציות מהאייפון כי כול חברות הסלולר עוברות למערכת הפעלה אנדרואיד- אותה מערכת על גלאקסי
    -הורדת דברים שעולים כסף בחינם: באייפון צריך פריצה, דבר שמוריד אחריות לעומת הגלאקסי שיש אפליקציה הנקראת applanet המאפשרת להוריד את כל המשחקים והאפליקציות שעולים כסף בחינם ללא צורך בפריצה ולא מוריד אחריות (ויש גם כמויות אדירות של משחקים בחינם)
    -מערכת פתוחה: לאייפון יש מערכת סגורה בעוד שבגאלקסי המערכת פתוחה -יתרון משמעותי
    -גודל מסך: הגראפיקה בגלאקסי מעולה ואף קצת יותר טובה מהאייפון והמסך יותר גדול.
    -רמה אחרת: גלאקסי יצא אחרי האייפון 4 והוא רמה אחרת, הוא כבר יותר מתקדם מכל הבחינות
    -סוללה חזקה: מחזיקה המון זמן עם כל המשחקים, אפליקציות שעובדות ברקע ועוד !

*הטאצ' אותו דבר בשניהם
    *מצלמה בגלאקסי יותר טובה
    *ישנם עדכונים מהותיים לגלאקסי למשל ניתן להתקין אנדרואיד 2.3 החדש במקום 2.2 לא ידוע על דברים דומים באייפון

חסרונות:
    -אין לגלאקסי פלאש (לא נורא, אפשר לחשוב גם כמה משתמשים בזה..)
    -לעיתים(30%) עלול להיות דיליי של חצי שניה לא יותר בטאצ' אבל רוב הזמן זה לא קורה
    ציטוט פורסם במקור על ידי SB1234 צפה בהודעה
    כמה שטויות!
    הנה התיקון בשבילך:
    1) לאייפון אין רמקול סטריאופוני יש לו רמקול אחד ומה שבצד השני שנראה כמו רמקול זה מיקרופון ושל הגלאקסי כן יותר חזקים
    2) מהירות הזיכרון הפנימי שלהם שווה
    3) לשניהם יש 512MB ראם
    4) לא הרבה פחות אפליקציות
    5) לאייפון יש מערכת הפעלה סגורה ואם אתה רוצה אתה יכול לשאול גם בפורום אייפון ויגידו לך את זה
    6) המסך של הגלאקסי יותר איכותי משל האייפון בכל זאת אפל זה עדיין לא סמסונג שהיא יצרנית המסכים בין הגדולות בעולם
    7) לגלאקסי יש סוללה יותר טובה אבל מרגישים שיפור בביצועי הסוללה רק אחרי שמחליפים רום

לא אין אף אחד מהמכשירים האלה אבל התנסיתי בשניהם מספיק, ואני מעדיף את הגלאקסי ולא בגלל אף אחת מהסיבות האלה, פשוט אני מעדיף אנדרואיד.
    1)יש לאיפון סטירו פוני אתה יודע מה זה אומר ?? זה אומר שיש לו באס
    2)לא נכון עובדה שהזיכרון של האיפון עמוס הוא עדין קורא אותו מהר
    4)הרבה פחות אפליקציות ומשחקםי מניסיון!!!
    5)לאיפון אין מערכת הפעלה סגורה אם היתה לו לא היה אפשר להפעיל משחקיים כמו PRO ודברים כאלה
    6)המסך של הגלאקסי לא יותר איכותי ולא יותר חד ואני יכול לתת לך נתונםי תכנים על זה

8. 29-03-2011 21:56 #23
    בן
    שם פרטי
    נועם
    לזה שלמעלה^ אתה לא מבין מהחיים שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    לא יעזור לתפוח הרקוב הזה שום דבר!
    'סתכלו >פה<
    נערך לאחרונה על ידי _xXNoamSchXx_, 29-03-2011 בשעה 21:58

9. 29-03-2011 22:00 #24
    בן
    שם פרטי
    שחר ביט
    ציטוט פורסם במקור על ידי Shutdown124 צפה בהודעה
    1)יש לאיפון סטירו פוני אתה יודע מה זה אומר ?? זה אומר שיש לו באס
    2)לא נכון עובדה שהזיכרון של האיפון עמוס הוא עדין קורא אותו מהר
    4)הרבה פחות אפליקציות ומשחקםי מניסיון!!!
    5)לאיפון אין מערכת הפעלה סגורה אם היתה לו לא היה אפשר להפעיל משחקיים כמו PRO ודברים כאלה
    6)המסך של הגלאקסי לא יותר איכותי ולא יותר חד ואני יכול לתת לך נתונםי תכנים על זה
    לאייפון אין רמקול סטריאופוני וגם בפורום אייפון יגידו לך את זה
    המערכת היא סגורה וגם בפורום אייפון יגידו לך את זה וגם פריצה לא הופכת אותה לפתוחה אלא לקצת פחות סגורה אבל אי אפשר להתאים אותה אישית לגמרי כמו אנדרואיד
    לגבי המסך אני לא הולך להתווכח כי כל אחד לפי דעתו אני מביא לך נתונים יבשים

10. 29-03-2011 22:05 #25
    בן
    אתה ידוע מה זה מערכת הפעלה פתוחה ??
    יש לי שאלה תגיד בסוני אריקסון סתם דוגמה K800I או משו דומה לזה זה מערכת הפעלה פתוחה או סגורה ?

11. 29-03-2011 22:07 #26
    בן
    שם פרטי
    נועם
    ציטוט פורסם במקור על ידי _xXNoamSchXx_ צפה בהודעה
    לזה שלמעלה^ אתה לא מבין מהחיים שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    הדבר היחידי שטוב באייפון זה כמות האפליקציות, אפילו שאנדרואיד יהקפו אותם, זה יתרון זמני(מאוד זמני)
    לא יעזור ל-rotten apple הזה שום דבר!
    'סתכלו >פה<

נערך לאחרונה על ידי _xXNoamSchXx_, 29-03-2011 בשעה 22:09

12. 29-03-2011 22:14 #27
    בן
    שם פרטי
    שחר ביט
    המערכת של סוני אריקסון היא סגורה, ככה גם של האייפון
    אנדרואיד היא פתוחה
    סימביאן של נוקיה היא גם כן פתוחה
    יש יתרונות למערכת סגורה אני לא אומר שלא אבל אני מעדיף מערכת הפעלה פתוחה שנותנת יותר חופש למשתמש ויותר אופציות להתאמה אישית לא רק של מסכי הבית אלא של כל המכשיר, דוגמא:
    נגיד בנאדם קנה מכשיר אנדרואיד (להזכיר שוב בעל מערכת הפעלה פתוחה) והוא עובד במקום שבו חייב לעקר את כל המצלמות נגיד כור גרעיני סבבה, אם היה אייפון (או כל מערכת הפעלה סגורה אחרת) האיש הזה היה צריך ללכת למעבדה לפתוח את הטלפון ולהוציא ממש את הרכיב של המצלמה, באנדרואיד הוא יכול פשוט לעשות למכשיר ROOT (כדי לקבל הרשאת מנהל על המכשיר-תהליך של דקה וחצי) ולמחוק את המצלמה ואז המצלמה מעוקרת תוכנתית או להפך להוריד רום שלא כולל מצלמה או לעקר את המצלמה דרך ADB שזה כבר מסובך יותר אבל מעקר אותה בתהליך יותר יסודי (וכל זה עדיין תהליך הפיך, הוא יכול להחזיר את המצלמה מתי שהוא רק רוצה)
    זה ההבדל בין המערכות, החופש לעשות מה שאתה רוצה במערכת בלי שאף אחד יגביל אותך, אתה קנית טלפון במיטב כספך ואתה מחליט מה לעשות איתו בכל מה שקשור לכל התוכנה כי זה החופש , באייפון אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה כי אתה כפוף למנכ"ל אפל שמחליט מה תוכל לעשות ומה לא כי המערכת היא סגורה

13. 29-03-2011 22:19 #28
    בן
    לא נכון מערכת הפעלה סגורה זה מערכת שלא יכולה להפעיל תוכנות צד שלישית ואיפון כן יכול להפעיל תוכונת צד שלישי
    נערך לאחרונה על ידי Shutdown124, 29-03-2011 בשעה 22:21

14. 29-03-2011 22:26 #29
    בן
    שם פרטי
    שחר ביט
    אתה סתם מתווכח
    מערכת הפעלה סגורה כבר מזמן לא קשור לתוכנות צד שלישי
    לי אין כוח להמשיך ולנסות לשכנע אותך במשהו שאתה לא מבין בו ולי לא יצא מזה כלום

15. 29-03-2011 22:27 #30
    בן
    שם פרטי
    אופק
    הטאץ' של האייפון הרבה יותר טוב.. המשחקים הוגראפיקה של המשחקים הרבה הרבה יותר טובים באייפון, המצלמה אותו דבר בשניהם.
    לגבי הראם אתה טועה לשניהם יש חצי ג'יגה, בגלאקסי II יהיה ג'יגה ראם.

האייפון יותר מהיר.

ואני ממש לא פאן בוי של אייפון, אני מחכה לגלאקסי 2 שיהיה הטוב ביותר.
    נערך לאחרונה על ידי Less_Than_Jake, 29-03-2011 בשעה 22:28

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner