fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: סטטוסים נדירים

מאלמלא סטטוסים נדירים (במיוחד לבנווווווות:)

1. 20-04-2011 13:05 #1
    בת
    1.גם כשיש לך 1000 סיבות למה לבכות,יש לך 2000 סיבות למה לחייך
    2.אין גבר שהוא לא חייל , יש אישה שלא יודעת לקחת פיקוד .
    3.תאמינו לי הכי טוב זה להתאהב באלוקים , אין בגידות , אין אכזבות ואפילו גן עדן מובטח .......
    4.אני לא מלכה כי אין לי מלך , אבל אני כן נסיכה כי אני בת שלך מ-ל-ך-
    5.כל אחת צריכה שיהיה לה שני דברים: אגו וצניעות.* אגו - להרחיק את הרעים . . .. צניעות - לשמור קרוב את הטובים . . . .
    6.הדבר שהכי כובש בגבר זה הכבוד שלו לבחורה . . . ♥
    7.כי על אוצר כ מ ו ך לא אוותר לעולם . . . !!! ♥
    8.משפחה של תימנים נכנסים למקלחת ביחד , מישהו שואל את אחד מבני המשפחה למה אתם מתקלחים ביחד ? אז התימני אומר כי רשום על השמפו אריזה משפחתית ; )
    9.אני חייבת ללכת להפקיד את החיוך שלי בבנק,אסור להסתובב ככה עם מיליון דולר . . . . !!♥
    10.בלעדייך יותר קשה המחשבה , שאותך אולי אחת אחרת אוהבת . . . ♥
    11.למה עוצמים עיניים ב"שמע ישראל" ? להראות לנו שאמונה אמיתית זה ללכת אחרי ה' בעיניים ע-צ-ו-מ-ו-ת . . . !!
    12.אני והדבורים בסכסוך, החיים שלי לקחו להם את כל הדבש . . . . . ♥
    13.אתה מפחד להסתכל לי בעיניים , כי אתה יודע איזה בלאגן המבט שלי יעשה לך בלב . . . !! ♥
    14.חיוך על השפתיים וצחוק שמתגלגל , לחיים מאושרים - קל להיתרגל ( :
    15.אל תתלהבו מבן אדם שיש לו הכל ונותן לכם טיפה , תעריכו בן אדם שאיו לו כלום ומנסה לתת לכם הכול ...
    16.דבר הכי מאתגר בפסח-למרוח את השוקולד על המצה בלי שהיא תישבר ...
    17.כל מה שעושה לך טוב מחזיר לך את הכוח לאהוב ♥
    18.והתמימות הטהורה , הביישנות בנשימה והפשטות וכל היופי בעולם ...
    19.אין דבר יותר קשה מלפתוח גליל חדש של נייר טואלט D:
    20.ואיך ברגע נכנסת לי לחייים , את האחת שלה חיכיתי כל השנייייים וזה הזמן שלנו זה נכון ואמיתי ורק איתך אני שלם אהובתייייייי ♥
    21.קסם אני קורא לך קסם כי את הרי בעצם חלום יקר שהתגשם....... :-)
    22.אלוקים שלח אותך שתהיה לי דרך , אושר לחיי מאיר לי את עיני
    23.אם תלך מי יחבק אותי ככה,מי ישמע אותי בסוף היום ........
    מי ינחם וירגיע ? רק אתה יודע ♥
    24.ושוב הוא זורק מילים בלי משמעות , עוד לא מבין שבשבילי הוא כמו אויר לגוף... ♥
    25.הלך בעקבותייך עד סוף כל הדרכים הצחיק את הלילות אני יזמין לך מלאכים שינגנו לך את המנגינה של החיים ♥
    25.תיהיו גדולים בזכות עצמכם, ולא בזכות זה שתהפכו אחרים לקטנים ממכם..
    26.מסתכלת לשמיים, מנסה למצוא את האחד. ומבינה שזה בעצם הכי כיף להיות ל ב ד !!
    27.אנחנו מקבלים מהחיים, רק מה שאנחנו נותנים להם ..
    28.אני לא מחכה לך יותר אם לא תפסיק לשקר, אתה עוד תצטער. אני אמשיך, אם לא איתך, עם מישהו אחר !! ♥♥
    29.איך שאוותך הצלחתי לשכווח , וחזר פתאוום הזייכרון - ומה שאתה עושה ליי בלב זה מה שלא עשו לי המוון ( :
    30.אני לא שונאת אף אחד , פשוט אין אנשים שאין מה לאהוב בהם .
    31.הגלגל יכול פתאום להסתובב ואני לא אהיה הגבר שאותך אוהב ....
    32.כל דבר שקרה שקורה ושיקרה תלוי באבינו ששבשמים... ♥
    33.כּישלון הוא מצב זמני. הוויתור הופך אותו לתמידי ..
    34.אומרים שהכל עובר, אז יאללה תעבור כבר!
    35.גבר אמיתי לא יחפש לגעת באישה שלו הוא ישמור שלא יגעו בה (:
    36.מילים של אנשים שאתה שונא לא יזיזו לך אבל מילה אחת של מישהו שאתה אוהב ישברו אותך . . . .♥
    37.בחורה שלא מעריכה את עצמה מספיק,תמיד תיהיה במקום השני ואף פעם לא תצליח להגיע למקום הראשון.... ;-)
    38.הגבר לא בוגד בך, הוא בוגד בעצמו כשהוא הורס את החיים שלו שהוא פגע באישה שהוא אוהב . .
    39.הוא ישכח מה מיוחד בך , עד שינסה למצוא אחרת , ואז הוא יבין שמה שיש בך אין באף אחת אחרת (;
    40.אם את לא לבד מצאת לך אחר - כזה שאותך יאהב .. תגידי את זה בשתיקה ארוכה , עשי שזה לא ייכאב .
    תהנננננננננננננו :-*

2. 20-04-2011 13:25 #2
    AlonkaBalonka מנותק מנהלת פורום Facebook וחברה בצוות הגהה לשעבר.
    בת
    שם פרטי
    Alona :)
    אין לפרסם יותר מעשרה סטטוסים באשכול אחד.

בברכה, אלונקה.
    מנהלת פורומים iMedia & מוזיקה כללית & מלב אל לב -15 & פייסבוק & קנייה ומכירה - מולטימדיה & קנייה ומכירה - קונסולות & מילים לשירים & היכל התהילה לשעבר.
    חברה בצוותים הגהה & כתבים בעבר.

Facebook || Instagram

---------------------------------------------------

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner