fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: כל הקבצים
XP - שאלה |

רוצה "לאתחל" את כל המחשב, למחוק את כל הקבצים אבל לא להתקין וינדוס מחדש

1. 18-06-2011 19:35 #1
    בן
    בזמן האחרון המחשב נהיה איטי ממש, לוקח לו שעה לעלות, כל התוכנות והמשחקים נתקעים ויש עליו הרבה זבל. החלטתי שאני רוצה מערכת נקיה - בדיוק אותה המערכת שקיבלתי לפני שלוש שנים כשהתקינו לי אותה. חשבתי לבצע פרמוט, אבל אני לא רוצה להתעסק עם למחוק ולהתקין את הוינדוס... כי הוא לא מקורי וגם כי אני פשוט פוחד להתעסק עם זה. אז מה אני יכול לעשות כדי לאתחל את המערכת??
    "Brothers Everywhere, Raise your hands into the air, we're warriors, warriors of the world"

2. 18-06-2011 19:42 #2
    בן
    שם פרטי
    לירון
    לא ניתן לאתחל את מחיצת המערכת ללא התקנה מחדש של מערכת ההפעלה.

3. 18-06-2011 19:43 #3
    בן
    שם פרטי
    דור
    אתה מנקה את הכוננים שיש לך...
    כנס למחשב שלי תלחץ על כונן D מאפיינים ואז לוחץ על Disk Cleanup [זה בwindows 7] אבל זה אמור להיות זהה עם לא תגיד לי + תמונה ואני יעזור לך
    נערך לאחרונה על ידי dor13220, 18-06-2011 בשעה 19:44

4. 18-06-2011 19:51 #4
    ציטוט פורסם במקור על ידי LironImaN צפה בהודעה
    לא ניתן לאתחל את מחיצת המערכת ללא התקנה מחדש של מערכת ההפעלה.
    קח בחשבון פירמוט ימחק לך הכל (את המעבד תמלילים)
    ככה שאתה צרך להכין לך התקנה של האופיס ושל הנרו
    אתה צרך לעשות גיבוי לדריברים

עם תרצה בך לפרמט נעזור לך

כמו שזה מעלי אומר תריץ תוכנות ניקוי

5. 18-06-2011 19:54 #5
    בן
    טוב אבל איך אני יתקין את המערכת מחדש בלי דיסק של המערכת?
    נערך לאחרונה על ידי ToXical, 18-06-2011 בשעה 19:54
    "Brothers Everywhere, Raise your hands into the air, we're warriors, warriors of the world"

6. 18-06-2011 19:57 #6
    בן
    שם פרטי
    דור
    אתה צריך דיסק של מערכת בלעדיו אתה לא תוכל להתקין מחדש את המערכת.

7. 18-06-2011 20:04 #7
    בן
    קראתי מדריך על "שחזור מערכת" כדאי לנסות אותו? הוא לא מוחק את המערכת. אם אני נגיד לא בוחר נקודת שחזור.. או בוחר את הנקודה הראשונה של המערכת כנקודת שחזור.. זה יתן לי אותם תוצאות כמו פירמוט?
    נערך לאחרונה על ידי ToXical, 18-06-2011 בשעה 20:05

8. 18-06-2011 20:07 #8
    בן
    שם פרטי
    דור
    זה יתן אותם תוצאות כמו פירמוט בלי הבלבול של הפירמוט, זה משחזר את המחשב למצב שהוא היה במצב שהוא נשמר באותו זמן שאמרת לו להישמר

9. 18-06-2011 20:09 #9

10. 18-06-2011 20:12 #10
    בן
    עריכה:
    לקח לי הרבה זמן לכתוב את הכל אז פתאום ניהיו פה הרבה הודעות.. הבנתי שאתה מעוניין לעשות שיחזור מערכת.. בזה אני פחות מבין כי לא ממש עבד לי פעמים קודמות ואני יודע שצריך דיסק מקורי או משו כזה... אם אתה עדיין מעוניין בפירמוט אז הינה ההודעה המקורית שלי :

חח וא וא התחלנו פה אשכול ארוך.......
    בשביל לפרמט אתה צריך:
    1. לבחור איזה מערכת הפעלה ברצונך להתקין, איזה גירסא של ביט ואיזה גירסא של המערכת (דוגמא: windows 7 ultimate 64 ביט )
    2. להוריד אותה P: אם זה כמה חלקים אז לחלץ לתיקיה אחת
    3. לצרוב אותה על דיסק כ image .. שזה כאילו הופך את הצריבה ל bootble שתיהיה לזה אפשרות להעלות מתחילת המחשב ולא מחלון רגיל של וינדוס (לא מהשולחן עבודה)
    4. להגדיר ב BIOS שאו הדיסק שעליו צרבת או דיסק און קי שעליו צרבת יעלה ראשון עם המחשב
    5. לגבות דרייברים עם התוכנה Driver Ginies !!
    6. לעשות ריסטארט
    7. לילחוץ על כפתור.. אתה תראה במדריכים לפרמוט
    8. לנהל את המחיצות שלך.. אם יש לך 2 מחיצות במחשב ואתה מעוניין לפרמט רק את המחיצה שיש בה את המערכת הפעלה אז פשוט תלחץ עליה ואז Format.. אם אתה מעוניין ממש למחוק כל מה שיש במחשב הכל כולל הכל ולנהל את המחיצות שללך מחדש אז אתה כבר תבין איך עושים את זה.. רק אל תשכח לגבות מה שאתה צריך לפני !
    9. אחרי הפירמוט שיש לך מערכת הפעלה חדשה ונקיה לשחזר את הדרייברים כמובן
    10. להוריד קראק למערכת הפעלה ולפרוץ אותה.. בלי בעיות אפשר לעשות את זה אל תדאג
    11. להוריד את כל התוכנות הבסיסיות אנטי וירוס אופיס וכאלה
    12. עידכונים ב windows updite ואתה מוכן

לכל שלב שכתבתי פה יש מדריך בלינקיה אבל אם אתה בכל מקרה צריך עזרה אתה יכול להגיב פה והרבה יעזרו לך (בגלל זה האשכול הארוך)
    אם לא... שלח לי הודעות בפרטי אני יענה מיד ולא יהיה פה אשכול של מליון דפים.. אם אתה רוצה עוד הסבר על פירמוט אתה יכול לדבר איתי בפרטי
    מקווה ושמח אם עזרתי,
    הראל גורדון D:
    נערך לאחרונה על ידי hg35, 18-06-2011 בשעה 20:13

11. 18-06-2011 20:26 #11
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי hg35 צפה בהודעה
    עריכה:
    לקח לי הרבה זמן לכתוב את הכל אז פתאום ניהיו פה הרבה הודעות.. הבנתי שאתה מעוניין לעשות שיחזור מערכת.. בזה אני פחות מבין כי לא ממש עבד לי פעמים קודמות ואני יודע שצריך דיסק מקורי או משו כזה... אם אתה עדיין מעוניין בפירמוט אז הינה ההודעה המקורית שלי :

חח וא וא התחלנו פה אשכול ארוך.......
    בשביל לפרמט אתה צריך:
    1. לבחור איזה מערכת הפעלה ברצונך להתקין, איזה גירסא של ביט ואיזה גירסא של המערכת (דוגמא: windows 7 ultimate 64 ביט )
    2. להוריד אותה P: אם זה כמה חלקים אז לחלץ לתיקיה אחת
    3. לצרוב אותה על דיסק כ image .. שזה כאילו הופך את הצריבה ל bootble שתיהיה לזה אפשרות להעלות מתחילת המחשב ולא מחלון רגיל של וינדוס (לא מהשולחן עבודה)
    4. להגדיר ב BIOS שאו הדיסק שעליו צרבת או דיסק און קי שעליו צרבת יעלה ראשון עם המחשב
    5. לגבות דרייברים עם התוכנה Driver Ginies !!
    6. לעשות ריסטארט
    7. לילחוץ על כפתור.. אתה תראה במדריכים לפרמוט
    8. לנהל את המחיצות שלך.. אם יש לך 2 מחיצות במחשב ואתה מעוניין לפרמט רק את המחיצה שיש בה את המערכת הפעלה אז פשוט תלחץ עליה ואז Format.. אם אתה מעוניין ממש למחוק כל מה שיש במחשב הכל כולל הכל ולנהל את המחיצות שללך מחדש אז אתה כבר תבין איך עושים את זה.. רק אל תשכח לגבות מה שאתה צריך לפני !
    9. אחרי הפירמוט שיש לך מערכת הפעלה חדשה ונקיה לשחזר את הדרייברים כמובן
    10. להוריד קראק למערכת הפעלה ולפרוץ אותה.. בלי בעיות אפשר לעשות את זה אל תדאג
    11. להוריד את כל התוכנות הבסיסיות אנטי וירוס אופיס וכאלה
    12. עידכונים ב windows updite ואתה מוכן

לכל שלב שכתבתי פה יש מדריך בלינקיה אבל אם אתה בכל מקרה צריך עזרה אתה יכול להגיב פה והרבה יעזרו לך (בגלל זה האשכול הארוך)
    אם לא... שלח לי הודעות בפרטי אני יענה מיד ולא יהיה פה אשכול של מליון דפים.. אם אתה רוצה עוד הסבר על פירמוט אתה יכול לדבר איתי בפרטי
    מקווה ושמח אם עזרתי,
    הראל גורדון D:
    וואו שחזור מערכת פתאום נראה כל כך קל.. אתה בטוח שצריך מקורי בשביל זה??
    בקשר לפרמוט, לא הסברת לי את העניין של הפרמוט רק איך מתקינים מערכת הפעלה, אם אני מתקין את הוינדוס אז זהו עשיתי פרמוט?
    אתה יכול להביא לי הורדה שאתה סומך עליה (כאילו שהורדת בעבר או שאתה מכיר) של וינדוס 32 bit (קראתי באיזה מדריך שהדרישות לוינדוס 7 לא יותר גבוהות מxp [תקן אותי אם אני טועה] אז עדיף 7 ) וגם להסביר לי איך להוריד ולהתקין..
    וגם את העניין עם הקראק, אני יודע שאפשר לפתוח משחקים עם זה אבל אני לא מבין איך אפשר מערכת הפעלה..
    יש לי עכשיו וינדוס XP לא מקורי אז גם הוא נפרץ עם קראק??
    ו
    נערך לאחרונה על ידי ToXical, 18-06-2011 בשעה 20:27

12. 18-06-2011 20:50 #12
    בן
    אני לא בטוח שצריך דיסק מקורי לשחזור.. אני חושב
    הגדרה של פירמוט - מחיקת מחיצה\כונן לגמרי והתקנת מערכת הפעלה חדשה ונקיה
    מה שזה אומר זה נגיד יש לך רק כונן אחד במחשב בשם C
    מה שאתה עושה זה מוחק הכל כולל הכלללללללל יעני אין 1 KB יש מקום בכונן כלוםםםםם
    כשאתה עושה ריסטארט אתה רואה שהמחשב ניתקע במסך של ה BIOS כי אינלו מערכת הפעלה להריץ
    על כל הריק הזה אתה מתקין מערכת הפעלה נקיה לחלוטיןןןןןןן חדשה ישר מהחנות (או מהאינטרנט חח) בלי winrar בלי office בלי אנטי וירוס בלי כלוםם ! חוץ מהדברים שיש במערכת הפעלה אתה יודע.. כמו סוליטר ודברים כאלה
    בקשר לקראק... קראק זה קובץ פריצה שכאילו פורץ את הקטע שאין לך דיסק
    נגיד במשחקים.. הורדת מהאינטרנט אז אינלך את הדיסק המקורי
    אז כתוב לך "בבקשה הכנס דיסק בשביל להתחיל במשחק" או משו כזה.. ואז אתה חייב לקנות את המשחק וזה מבאס.. אז האקרים למיניהם פרצו את הקטע הזה עם קראק מיוחד למשחק הספציפי... אתה מפעיל אותו ואז אתה משחק במשחק בלי בעיות
    אותו דבר על מערכת הפעלה.. בהתחלה אתה לא יכול לעשות עדכונים אוטומתיים והמסך שלך שחור וכל הזמן יש לך הודעות שהוינדוס לא מקורי וכאלה.. אתה מפעיל את הקראק ואז המערכת הופכת להיות "חוקית"
    בקשר להורדה ודברים כאלה.. דבר איתי בפרטי

13. 18-06-2011 21:06 #13
    בן
    שלחתי לך בפרטי

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner