fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 9 12345 אחרוןאחרון
שאלה|

איך לחרמן את חבר שלי 17

1. 05-07-2011 16:31 #1
    בת
    שם פרטי
    Eva :DD
    שמעו , ישלי חבר חצי שנה בערך , ואנחנו מתחרמנים אחד על השני והכל אבל הוא ממש נזהר .
    כלומר הוא תמיד עושה ביד לפני שהוא בא אליי ודברים כאלה , כיאלו מנסה לא להיות חרמן איתי .
    ואני מנסה לרמוז לו שאני מוכנה , אבל הוא לא כ"כ מתייחס לזה .
    מה אני יכולה לעשות שממש יחרמן אותו עלי והוא יבין שאני רוצה ?
    תודה לעוזרים (:

2. 05-07-2011 16:41 #2
    בן
    שם פרטי
    ™ Idan
    האשכול אושר

3. 05-07-2011 16:53 #3
    בן
    שם פרטי
    גיא
    תזמיני אותו לבית.. ותרמזי לו כשאת מזמינה אותו..
    למשל:
    באלך לבוא אליי היום (כל השטויות האלה) ותגידו לו שיש לך בית ריק
    חח אני כבר הייתי תוקף לא יודע מה איתו..

4. 05-07-2011 16:59 #4
    בת
    תגידי לו שאת רוצה להתקדם ביחסים שלכם
    ואם הוא לא מבין רמזים, קחי את היד שלך ותכניסי לו לתוך המכנס, בתקווה שהמוח שלו יבין משהו

5. 05-07-2011 17:11 #5
    בן
    שם פרטי
    יוני
    תגידי לו שיביא קונדומים פעם הבאה שאתם נפגשים.
    אפשר לקבל ממני ייעוץ דיסקרטי בהודעה פרטית בנושאים: אוננות, גודל הפין, קונדומים וחומרי סיכה, אורגזמה, גיל ההסכמה (מחשבון: http://www.be-at.co.il ), נוזל זרע, פצעים ומחלות מין, הומוסקסואליות וכדומה. נא לציין גיל ומין.

וגם, תמצאו הרבה מידע באנציקלופדיה למיניות: http://www.wikisex.co.il

6. 05-07-2011 18:13 #6
    בת
    שם פרטי
    orpaz
    פשוט תחרמני אותו, גבר מתחרמן מכל דבר קטן שאת עושה שקשור לזין שלו! אז זאת לא בידיוק בעיה לחרמן אותו..
    ואל תזמי ת'שיחה על זה, זה סתם מפדח כזה... אני אומרת פשוט תדחפי לו יד לתחתונים והוא יבין לבד, ואם הוא באמת טמבל שלא מבין.. תשאלי אותו אם הוא מוכן והכל כי את מוכנה.. ותזרמו..

7. 05-07-2011 18:21 #7
    בן
    אולי הוא לא רוצה להתקדם? חשבת על זה שיש אנשים מטורפים שכן הם בנים והם לא רוצים לשכב עם בנות? יכול להיות לו בעיית גודל, לא מגולח או שהוא סתם מפחד שזה יאכזב אותך, ואם הוא אוהב אותך והוא חושב שהוא לא טוב זה בעייתי. תפרטי - אם יש לו ניסיון בזה או שאת הראשונה שלו?

לכל מי שאמרה שתדחוף לו את היד לתחתונים, זה הדבר הכי טיפשי שקיים, ומפליא שבנות אומרות את זה, כי אם זה היה קורה הופך זה היה פשוט זוועה
    נערך לאחרונה על ידי Taxman, 05-07-2011 בשעה 18:22

8. 05-07-2011 18:33 #8
    בן
    אני יסיבר לך משהו
    גברים לא מבינים רמזים...אם יש משהו שאנחנו גרועים בו, זה רמזים.
    אם תמשיכי לרמוז זה לא יזוז לשום מקום.
    פשוט תגידי לו בדרך עקיפה וישירה...זה מוזר מה שרשמתי כי דרך עקיפה וישירה זה סוטר אחד את השני...לא יודע איך להסביר...כאילו תהיי ברורה במה שאת רוצה...אבל אל תהיי ישירה מידי.

והיא לא התכוונה ממש לקחת את היד ופשוט לדחוף אותה ואם כן זה באמת די מטומטם...דבר ראשון שהוא יעשה זה ירתע ולא יבין מה נסגר.
    אתם עם בגדים...לאט לאט לגעת לו בירך בצד הפנימי...לאט לאט לעלות לאיזור האיבר..ואז פשוט לגעת בעדינות, ולא למעוך...זה לא ספוג. אחרי זה הוא כבר יזרום ויבין את הכוונות שלך...בכל זאת הוא גבר...

דרך אגב...לא הבנתי מזה הצעד הבא.
    צעד הבא = יחסי מין מלאים?
    נערך לאחרונה על ידי HeWolf, 05-07-2011 בשעה 18:34

9. 05-07-2011 18:35 #9
    בת
    שם פרטי
    Eva :DD
    ציטוט פורסם במקור על ידי Taxman צפה בהודעה
    אולי הוא לא רוצה להתקדם? חשבת על זה שיש אנשים מטורפים שכן הם בנים והם לא רוצים לשכב עם בנות? יכול להיות לו בעיית גודל, לא מגולח או שהוא סתם מפחד שזה יאכזב אותך, ואם הוא אוהב אותך והוא חושב שהוא לא טוב זה בעייתי. תפרטי - אם יש לו ניסיון בזה או שאת הראשונה שלו?

לכל מי שאמרה שתדחוף לו את היד לתחתונים, זה הדבר הכי טיפשי שקיים, ומפליא שבנות אומרות את זה, כי אם זה היה קורה הופך זה היה פשוט זוועה
    אני לא הראשונה שלו ,
    אני מכירה אותו מגיל 10 בערך ואני בטוחה שהוא שכב פעם .
    והוא הבנאדם הכי ישיר וסוטה שאני מכירה , פשוט מאז שאנחנו חברים הוא נמנע מלעשות את זה לידי .
    ותודה על העצות , אבל אולי יש משהו שפחות יבהיל אותו ? כי גם לא ניראלי שהוא יענה בכנות עם אני אשאל אותו "אתה מוכן?" כי הוא ירגיש שהוא חייב לספק אותי או משהו כזה . ואני לא רוצה את זה , אני רק רוצה שיהיה לו אור ירוק שאני מוכנה ומותר לו לפעול .
    כיאלו להכניס למישהו יד למכנס זה קצת שרוט מצידי אבל אני ינסה , אולי יש רעיונות למשהו פחות בולט אבל יגרום לו להתחרמן ?
    לא יודעת , כמו שבנות מתחרמנות מנשיכות מאוזן ובשפתיים , משהו שבנים . ;]

10. 05-07-2011 18:40 #10
    בן
    שם פרטי
    eyal
    ציטוט פורסם במקור על ידי LOL_ItsEVAbabe צפה בהודעה
    אני לא הראשונה שלו ,
    אני מכירה אותו מגיל 10 בערך ואני בטוחה שהוא שכב פעם .
    והוא הבנאדם הכי ישיר וסוטה שאני מכירה , פשוט מאז שאנחנו חברים הוא נמנע מלעשות את זה לידי .
    ותודה על העצות , אבל אולי יש משהו שפחות יבהיל אותו ? כי גם לא ניראלי שהוא יענה בכנות עם אני אשאל אותו "אתה מוכן?" כי הוא ירגיש שהוא חייב לספק אותי או משהו כזה . ואני לא רוצה את זה , אני רק רוצה שיהיה לו אור ירוק שאני מוכנה ומותר לו לפעול .
    כיאלו להכניס למישהו יד למכנס זה קצת שרוט מצידי אבל אני ינסה , אולי יש רעיונות למשהו פחות בולט אבל יגרום לו להתחרמן ?
    לא יודעת , כמו שבנות מתחרמנות מנשיכות מאוזן ובשפתיים , משהו שבנים . ;]
    את רוצה לחרמן אותו ולשכב איתו פשוט תדאגי לבית רק תזמיני אותו,שהוא מגיע כבר תיהי ערומה ואת תראי שהוא לא יעמוד בפיתוי ויזרום איתך בלי יותר מדי בעיות.

11. 05-07-2011 18:45 #11
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי XxXEyAlXxX צפה בהודעה
    את רוצה לחרמן אותו ולשכב איתו פשוט תדאגי לבית רק תזמיני אותו,שהוא מגיע כבר תיהי ערומה ואת תראי שהוא לא יעמוד בפיתוי ויזרום איתך בלי יותר מדי בעיות.
    אם לא הבנת היא לא רוצה ליזום את זה, היא רוצה לתת לו אישור שהוא יכול לנסות, לחכות עירום בבית זה נואש מידי וגם זה יכול לגרור המון פדיחות.

אוקי אני מבין שאת לא רוצה להיות זו שיזומת את זה אבל את חייבת איכשהו להסביר לו שאת רוצה אז לדעתי תשלחי לו הודעה שאם הוא רוצה לעבור לשלב הבא ביחסים שלכם ותראי מה הוא יגיב. את לא חייבת לשלוח לו הודעה את גם יכולה לשאול אותו אבל עדיף בפלאפון או פייסבוק כי זה פחות מפדח חח.

12. 05-07-2011 18:54 #12
    בת
    ציטוט פורסם במקור על ידי Taxman צפה בהודעה
    "והיא לא התכוונה ממש לקחת את היד ופשוט לדחוף אותה ואם כן זה באמת די מטומטם...דבר ראשון שהוא יעשה זה ירתע ולא יבין מה נסגר.
    אתם עם בגדים...לאט לאט לגעת לו בירך בצד הפנימי...לאט לאט לעלות לאיזור האיבר..ואז פשוט לגעת בעדינות, ולא למעוך...זה לא ספוג. אחרי זה הוא כבר יזרום ויבין את הכוונות שלך...בכל זאת הוא גבר..."

ובדיוק לזה התכוונתי..

13. 05-07-2011 21:35 #13
    בן
    תשאלי אותו עם הוא מוכן לזה
    תגידי לו שאת מוכנה

14. 05-07-2011 22:13 #14
    בן
    גבר זה עם לא חכם במיוחד ולא ממש מתעניין מה קורה מיצידו שתגידי עכשיו סקס הוא קופץ תעשי בדרך כזאת שאת מראה שאת מוכנה ליותר ומה הוא לא בודק מידי פעם עם אפשר עוד שלב אני לא מבין?
    אוהד מכבי וצ'לסי
    מי שמקבל בהבנה את הקיים מאושר הוא

ים של טעויות- אייל גולן

כי איתך אני רוצה את השמיים
    ואיתך אני אוהב כחול של ים
    כשאשמע בצדף ים את תפילותייך
    אחבק, למענך אני קיים
    מחכה לרגעים שאת נוגעת
    לשכוח את הרע ואת המר
    מלטף ומקווה שאת שומעת
    איך ליבי הולם ברגע מאושר

15. 05-07-2011 22:15 #15
    בן
    אני לא יודע איך אתם בדר"כ מתנהגים ביחד, אבל הצעה שלי היא שכשאתם לבד ביחד פשוט בלי הודעה מוקדמת תורידי חולצה/ חולצה וחזיה (זה תלויה עד כמה התקדמתם עד עכשיו).
    אני חושב שרמז כזה אי אפשר לפספס.

עמוד 1 מתוך 9 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner