fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
תגיות: תוכנת מעקב, מעקב
בקשה|

תוכנת מעקב למחשב ברשת הביתית

1. 11-07-2011 22:19 #1
    שם התוכנה- אני לא יודע את שמה
    תיאור- אני רוצה תוכנה שתוכל לעקוב אחר מחשבים אחרים בבית יש לי בבית3 מחשבים אז אני רואה שנניח דרך המחשב שלי אני יוכל לעקוב אחר המחשב שלהם כאילו שיפתח לי כמו חלון שאני רואה בידיוק מה הם עושים בזמן אמת

מערכת ההפעלה- WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

אני מאשר שחיפשתי בלינקייה לפני פתיחת האשכול- כן חיפשתי בלינקייה ולא מצאתי

אני מאשר שביצעתי חיפוש בפורום- כן גם חיפשתי ולא מצאתי

2. 12-07-2011 08:53 #2
    בן
    שם פרטי
    דניאל

שם התוכנה:תוכנת ריגול - Personal Inspector v6.00
    תאור התוכנה:תוכנת ריגול חזקה במיוחד שמיועדת למעסיקים או להורים שמאפשרת לעקוב אחר כל פעולות המחשב. התוכנה בונה דוח מיוחד שכולל : כתובות אתרים שבוקרו ועל מה האתרים , שומרת הקלדות מקלדת כולל סיסמאות , שומר תכולה של Clipboard של הווינדוס , שומר תמונות מסך של תוכנות ועוד . התוכנה שומרת את כל הנתונים במחשב וניתן לגשת למידע דרך הרשת הביתית או האינטרנט . תוכנה ריגול זו קלה מאוד להתקנה , קטנת משקל ולא לוקחת הרבה משאבים מהמחשב.
    הורדה

שם התוכנה:Family Key Logger - תוכנת מעקב
    תאור התוכנה:תוכנה מעקב זו עוקבת אחר כל הפעולות שמבצע משתמש המחשב כגון: מעקב אחר הקלדות מקלדת ,הקשות ותוכנות מופעלות במחשב.התוכנה מאםשרת לראות לאן גלשו הילדים , אילו מילים הם הקלידו ובאיזו תוכנה , למשל תוכנות מסרים כגון ICQ וצטים למינהם. התוכנה נותנת אפשרות להחביא את עצמה כך שגם ילד או מבוגר עם ידע במחשבים לא יחשוד בדבר. התוכנה מייצרת קובץ לוג שבו מופיע כל המידע .התוכנה שוקלת כ 300 קילוביט ואינה מותקנת בתיקיית Program Files, אלא תחת Windows/system32, ולא מופיעה ב-Task Manager, כך שלא פשוט לאתר אותה .
    הורדה

שם התוכנה:תוכנת מעקב מצלמת אינטרנט - iSpy 2.0.8.1
    תאור התוכנה:בעזרת תוכנה זו ניתן להפוך את המחשב ומצלמת האינטרנט למצלמת ריגול או מצלמת אבטחה . התוכנה מתחברת למבחר מכשירי מעקב כגון : מצלמות אינטרנט , מצלמות אי פי ,מיקרופון וכו על מנת להקליט תנועות וקול . ניתן לראות בזמן אמת את ההקלטות ושידור חי דרך האינטרנט . התוכנה שולחת התראות באימייל ואס אמ אס . תוכנת מעקב ווידאו זו כוללת מגוון רחב מאוד שם פונקציונליות כגון: חיבור למספר בלתי מוגבל של מצלמות ומיקרופונים , זיהוי תזוזזה , עיבוד תמונה משוכלל , הקלטה לפי שעות , הקלטה עם קול או רק תמונה , גישה מרחוק , שידור חי של קול ווידאו (תמונה) , מוגן סיסמא , הקלטת שולחן עבודה , העלאה אוטומטית ל YOUTUBE , שליחת התראות במייל אס אמ אס ועוד . התוכנה תומכת בווינדוס 7 32ביט ו 64 ביט . את התוכנה ניתן להוריד חינם וניתן להשתמש בה לכל שימוש .
    הורדה

Real Spy Monitor
    תקציר/תאור:
    כל מי שחולק את המחשב שלו עם מישהו נוסף דואג. אנחנו לא יודעים במה השותף מתעסק, איפה הוא גולש, עם מי הוא מדבר, ועוד שלל דברים מעניינים שברצוננו לדעת. אז הפתרון הוא כמובן להשתמש בתוכנת מעקב, תוכנה שתציג לנו את רוב הדברים הנעשים במחשב כאשר אנחנו לא נמצאים. אנחנו דורשים מהתוכנה שתהיה תוכנה ידידותית, מאובטחת, קלה ובעיקר מקיפה. אז כפי שהצלחתם להבין מתחילת הסיקור, Real Spy Monitor היא תוכנה עצמתית למעקב אחרי השותף. התוכנה לוקחת קצת מאוד משאבי מערכת, שוקלת מעט, מאובטחת, קלה, ומקיפה מאוד.
    אחרי שיש לנו קצת רקע אודות התוכנה, בואו נבין אילו אפשרויות היא כוללת שהיא מומלצת. תוכלו לעקוב אחר כל פעילות של אותו אחד, בין אם זה לראות באיזה אתרים הוא גלש, על אילו מקשים הוא לחץ (סיסמאות לדוגמא), הצגת לוגים של שיחות בתוכנות מסרים, תוכנות שהופעלו, קבצים שהוא יצר, ועוד המון דברים. תוכלו להגדיר את התוכנה כך שתעלה עם הדלקת המחשב, תוכלו להציב סיסמא לתוכנה שרק לכם תהיה גישה אליה, ובנוסף תוכלו להסתיר את התוכנה ממנהל המשימות כך שאף אחד לא יוכל לעלות עליכם. רק צירוף מקשים מיוחד (שאתם תבחרו) יפעיל את התוכנה, וכמובן שאם עלים על זה, יצטרכו לשים את הקוד שהצבתם. זה רק חלק קטן מאפשרויות התוכנה.
    http://software.nana10.co.il/Software/?SoftwareID=4754

תהנה
    נערך לאחרונה על ידי hedaniel, 12-07-2011 בשעה 08:57

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner