fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
פרסום|

"מוגובי"/"Mogobe" - המשחק הכי ישראלי שיש!

1. 28-07-2011 09:11 #1
    Lirrey מנותק מפקחת קטגוריית אוהדים בארץ ואחראית צוות סיקורים לשעבר
    בת
    שם פרטי
    לירי (:
    "מוגובי" הינו משחק דפדפן וירטואלי. במשחק אתם מקבלים יצור מיוחד איתו אתם יכולים לשחק במשחקים, להרוויח כסף ולקנות לו בגדים, רהיטים ועוד. במשחק אתם יכולים לדבר עם משתמשים המחזיקים ב"מוגובי", לעצב את ה"מוגובי" שלכם, להרוויח כמה שיותר כסף באמצעות משחקים וליהנות מהמשחק הכי ישראלי שיש! ב"מוגובי" אתם חוגגים את כל החגים הישראליים, מבצעים את המנהגים הישראליים ומשמרים את המסורת הישראלית. מעוניינים לדעת עוד? קראו את הסיקור הבא!

- - - - - - - -

שם המשחק: "מוגובי"/"Mogobe".
    סוג: משחק דפדפן וירטואלי.
    גרפיקה: ממוחשבת.

- - - - - - - -

"מוגובי" הוא משחק וירטואלי בו אתם משחקים יצורים קטנים וצבעוניים. ליצורים הללו יש צוות ודרגות עליהם אפרט בהמשך. ה"מוגובים" שלכם הם בעצם היצורים שלכם, איתם תוכלו לשחק במשחקים. באמצעות המטבעות שתרוויחו תוכלו לעצב בתים ליצורים שלכם, רהיטים משופרים, לעצב את מראה ה"מוגובי" שלכם ולקנות לו חפצים אותם הוא יחזיק. חווית המשחק ניתנת לכל אחד ואחד מן המשתמשים הרוצים לשחק ובחינם, אם כי הוא דורש הרשמה חוקית בעזרת אימייל. כדי להיות תושבים בעיר "מוגובי" אתם צריכים לקנות מנוי, אותו תוכלו לרכוש בחנות הספרים "סטימצקי". המנוי נותן לכם מספר אפשרויות: תוכלו להיכנס לכל האזורים ב"מוגובי", תוכלו להצטרף לשניים מהצוותים שיצוינו בהמשך, תוכלו לרכוש בגדים ואביזרים ליצור שלכם ותוכלו לרכוש רהיטים וחפצים לבית שלכם. בנוסף, במשחק אתם תשמרו על המסורת הישראלית כאשר תקחו חלק בחגיגות של חגים יהודיים, שמירה על המנהגים היהודיים ועוד.

יצורי ה"מוגובי".

ה"מוגובים" שלכם הם היצורים להם אתם יכולים לבחור את הצבע בתחילת המשחק, לעצב אותם ובכלל לשחק איתם במשחקים, להכיר חברים חדשים ועוד. ה"מוגובים" שלכם הם בעצם היצורים איתם אתם משחקים במשחק, ומשתמשים אחרים רואים אותם. במשחק עובדים כעת על משהו חדש - "בומאגים". ה"בומאגים" עומדים לצאת בקרוב. הם בעצם נראים כמו עציץ, אך עם הזמן, אחרי שתטפלו ותשקיעו בהם, הם יגדלו ויהפכו לחיות וירטואליות של ממש, איתן תוכלו לשחק גם כן. ב"מוגובי" יש דרגות שונות, עליהן אפרט עכשיו: דרגה ראשונה - דרגה בצבע ירוק בהיר, הדרגה הבסיסית איתה מתחיל כל משתמש חדש ב"מוגובי". דרגה שנייה - דרגה בצבע ירוק, עדיין נחשבת לדרגה נמוכה. דרגה שלישית - דרגה בצבע תכלת, איתה מתחילים לראות התקדמות. דרגה רביעית - דרגה בצבע כחול. דרגה חמישית - דרגה בצבע כחול כהה. כשאתם בדרגה זו אתם יכולים להתחיל לקנות בגדי ספורט ליצור שלכם. דרגה שישית - דרגה בצבע ורוד, ממנה אפשר להתקבל ל"צוות יהושע", עליו תוכלו לקרוא בהמשך. דרגה שביעית - דרגה בצבע אדום. דרגה שמינית - דרגה בצבע כתום. דרגה תשיעית - דרגה בצבע כתום בהיר - צהוב כהה. דרגה עשירית ואחרונה - דרגה בצבע צהוב.

מתוך אחד האזורים במשחק ה"מוגובי".

כפי שאמרתי, ב"מוגובי" קיימים צוותים ודרגות. בפסקה זו אסביר לכם על הצוותים. צוותי מוגובי: "צוות הוואי" - הצוות עושה כיף למשתמשים באתר, עושה הפעלות וכו'. רוצים להתקבל לצוות? שלחו בקשה מהמיון בלוח המודעות. מי שיכתוב יותר רעיונות להפעלות ומי שיהיה יותר פעיל במשחק, הוא יהיה מי שיעבור את האודישנים ויתקבל ל"צוות הוואי". "צוות משרוקית" - כשמו כן הוא. בצוות הזה עוזרים ומדווחים על משתמשים שעוברים על החוקים. בשביל להתקבל לצוות זה תצטרכו לשלוח בקשה דרך לוח המודעות ולהיות פעילים במשחק מעל לכ-60 ימים. "צוות יהושע" - צוות זה הוא צוות ההדרכה, אתם תצטרכו לעזור למשתמשים החדשים במשחק. בשביל להתקבל תצטרכו להיכנס לשאלון. אם תעברו אותו - תיכנסו לצוות. אם תטעו - תצטרכו לחכות לשבוע הבא. "צוות וי" - זהו הצוות הבסיסי ביותר. אם תעברו את מבחן הקבלה בכפר - תיכנסו לצוות.

מפת העולם ב"מוגובי". מציגה את כל האזורים במשחק.

לסיכום, "מוגובי" הוא משחק ישראלי בו תוכלו לחגוג את החגים היהודיים. המשחק הוא משחק דפדפן, כך שלא תצטרכו להוריד אותו. אתם יכולים פשוט להיכנס לאינטרנט, להתחבר ל"מוגובי" שלכם ולהתחיל לשחק! כאמור, במשחק אתם מגדלים יצורים קטנים ואתם יכולים לפתח אותם, לקנות להם בגדים, רהיטים, להיכנס לצוותים, לעזור, לעשות הפעלות, לעלות בדרגות ובקיצור - ליהנות! אז אני מציעה לכם להיכנס עכשיו למשחק הכי ישראלי שיש! תיהנו!

- - - - - - - -

קרדיט לצוות הגהה על הגהת הסיקור.
    בברכה,
    צוות סיקורים - FxP.

2. 28-07-2011 16:50 #2
    TheCheater מנותק טבעונות - עוצרים את הסבל. בוחרים בחמלה!
    כל הכבוד לירי, סיקור מעולה!
    "ככל שהרמן היה עד לטבח בעלי החיים, תמיד עלתה בו אותה המחשבה: ביחסם כלפי בעלי החיים, כל בני האדם היו נאצים. שביעות הרצון העצמית שאיתה יכל האדם לבצע במינים אחרים ככל העולה על רוחו, הדגימה את התיאוריות הגזעניות ביותר: העקרון שלפיו החזק צודק."

- יצחק בשביס זינגר, 'שונאים - סיפור אהבה'

3. 28-07-2011 18:48 #3
    בן
    שם פרטי
    טל
    סיקור מצוין, כל הכבוד!

4. 28-07-2011 19:59 #4
    בן
    שם פרטי
    סהר
    אחלה סיקור תודה על ההשקעה

אבל אם זה המשחק הכי ישראלי שיש זו בושה לארץ

5. 29-07-2011 00:57 #5
    בן
    סיקור מעולה ! תודה

6. 01-08-2011 12:03 #6
    בן
    שם פרטי
    נחשו
    המפה ישנהה רצחחח אבל סיקור יפה מאוד

7. 03-08-2011 02:57 #7
    בן
    שם פרטי
    זיו
    ווואיי, נרשמתי לזה ממש ממזמן והייתי בין הראשונים, אני וכל מי שנרשם מהכיתה שלי קיבלנו מנוי לשנה בחינם .
    תודה על הסיקור .

8. 03-08-2011 12:32 #8
    בן
    תודה על הסיקור.
    מוגובי זה המשחק הכי מטומטם וילדותי בארץ, ואם יש בו ילדים מעל גיל 10 זה בושה. :O

9. 07-08-2011 17:00 #9
    בן
    שם פרטי
    יהונתן
    כל הכבוד אח שלי משחק במוגובי

10. 12-08-2011 15:40 #10
    בן
    שם פרטי
    גל
    אני שונא מוגובי זה סתם משחק מעפן ואני לא חושב שזה המשחק הכי ישראלי שיש
    זה שמדברים בעברית במוגובי זה לא אומר כלום
    פו הדוב אוהב ללקק
    אלאדין אוהב לשפשף
    היפיפיה הנירדמת חרמנית אש רק מחכה שינשקו אותה
    שלגיה חיה עם שבעה גברים
    זהבה פורצת לבתים
    אם זה נקרא סיפורי ילדים
    לא פלא שיצאנו דור של מזדיינים !!

11. 21-08-2011 01:59 #11
    בן
    חח מוגבי אפילו פחות שווה ממיקמק גם משחק חלש

.El. Psy.congroo

12. 22-08-2011 17:18 #12
    בן
    שם פרטי
    :)
    אחלה סיקור אבל חרא משחק XD

13. 24-08-2011 08:50 #13
    בן
    שם פרטי
    דניאל
    ציטוט פורסם במקור על ידי alexis1001 צפה בהודעה
    המפה ישנהה רצחחח אבל סיקור יפה מאוד
    צודק אני כבר משחק 750 ימים במשחק
    ומי שעושה מנוי לא מפסיד כלום!

(אני STICH1 מלא מכירים אותי כי אני עם אקרודיון ירוק...)

סיקור יפה מאוד!!!
    אבל אני חושב שהיית צריך לשים מפה יותר חדשה המפה הזאת היא של הפעם הראשונה שחגגו את ראש השנה במוגובי
    נערך לאחרונה על ידי danielda12, 24-08-2011 בשעה 08:54

14. 24-08-2011 08:51 #14
    בן
    שם פרטי
    דניאל
    ציטוט פורסם במקור על ידי nadavkoren צפה בהודעה
    אחלה סיקור אבל חרא משחק XD
    ממש לא חרא אחי זה משחק טוב
    כנראה רק נרשמת וישר "איזה חרא המשחק"

15. 24-08-2011 08:58 #15
    בן
    שם פרטי
    דניאל
    ציטוט פורסם במקור על ידי ShnizeLover צפה בהודעה
    תודה על הסיקור.
    מוגובי זה המשחק הכי מטומטם וילדותי בארץ, ואם יש בו ילדים מעל גיל 10 זה בושה. :O
    אחי אני בין 12 ואני משחק בזה יש ילדים גם בני 14 שמשחקים בזה זה לא של קטנים
    קטנים לא ידעו לכתוב ולפעמים גם לזוז (לא במקרה שלי) אז בקיצור זה לא של ילדים קטנים

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner