fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: סרבר במיינקראפט, מדריך לפתיחת
מדריך|

מדריך לפתיחת סרבר במיינקראפט

1. 31-07-2011 12:04 #1
    בן
    שלום
    ראיתי בזמן האחרון שמלא שואלים איך פותחים סרבר, מה צריך לעשות בשביל זה, וכדומה.
    אז לכן החלטתי לעשות מדריך לפתיחת סרבר והסבר איך מתקינים אותו ופותחים אותו.

המדריך:
    מדריך - פתיחת סרבר במיינקראפט

תוכן עיניים:
    1.מידע והסבר
    2.הורדת והתקנת השרת
    3.הסיום

1.מידע והסבר

קודם כל, על מנת לפתוח שרת אתם צריכים שיהיה לכם את המשחק "minecraft" מיינקראפט, אם אתם לא יודעים איך להוריד את המשחק אז הכנסו לקישור הבא.
    קישור:https://www.minecraft.net/download.jsp
    או לקישור הזה: http://www.megaupload.com/?d=Z0QGI35E
    עכשיו לחצו על "download" הורדה בקישור השני, ובראשון תלחצו על השם מיינקראפט באנגלית למערכת ההפעלה שיש לכם,
    דוגמה: נגיד יש לכם "לינוקס" אז יהיה כתוב "Linux/Other" ואז תראו למטה משהו בולט שכתוב שם "minecraft" אז לחצו עליו וזה יתחיל להוריד לכם את המשחק.
    שימו לב ! אתם צריכים לדעת שבשביל המשחק תצטרכו לפחות 1.5 GB (אחד וחצי גי'גה), ובשביל השרת תצטרכו עוד כמה מגה-בית, וגם בשביל לבנות משהו ענק ושווה תצטרכו עוד כמה מגה-ביית.
    תמונה:
    אחרי שהורדתם את המשחק... אתם צריכים לפתוח אותו, לבדוק שהוא עובד,ולהמשיך לחלק 2.

2.הורדת והתקנת השרת
    אוקיי , עכשיו הגענו לשלבים האמיתיים והכייפים, הורדת והתקנת השרת, אתם מורידים את השרת בדיוק באותו עמוד שהורדתם את המשחק,
    קישור:https://www.minecraft.net/download.jsp
    תמונה:
    איפה שכתוב " Multiplayer beta server software " אז שם תלחצו על הקישור הבולט שכתוב שם " minecraft Server.exe " או, איפה שכתוב " minecraft Server.jar " אז לחצו על הדברים האלו ותורידו את השרת.

אחרי שהורדתם את השרת, עליכם להתקין אותו... ואיך בדיוק? זה חלק טיפ-טיפה מסובך אבל אני מקווה שתסתדרו, אוקיי... התקנת השרת,
    אבל לפני זה, אמורים להיות לכם הקבצים האלו אחרי שהורדתם את השרת,
    תמונה:
    לפעמים יש מחשבים שמתי שהם מורידים את השרת אז אמור להיות להם גם את קובץ הגא'ווה עם הסמל של הקפה, במקום השרת עם הסמל של המשחק, ואם אין לכם את הקבצים האלו אז פנו אליי בפרטי ואני ישמח לעזור לכם...

טוב, עכשיו ההתקנה של השרת, קודם כל, תכנסו לקובץ - server שהוא עם סמל כזה של מסמך טקסט, הוא נמצא ליד קבצי השרת, מצאתם?! נמשיך, לחצו עליו, ויהיה לכם כל מיני הגדרות באנגלית, במקרה אין לי תמונה של ההגדרות השרת עוד לפני שמתקינים אותו, ואז תשנו את ההגדרות האלו, העזרו בתמונה.
    תמונה:
    את שאר הפרטים תשנו למה שאני שניתי חוץ מ-allow-nether שהוא קובע אם יש זומבים ואין, אז אצלי יש זומבים וזה מקוון על true, ותצטרכו לשנות אותו ל-fallse שאם אתם לא רוצים שיהיה זומבים, החלטה שלכם.

מקרא:
    true - נכון
    fallse - לא נכון
    העתקה - ctrl ו c
    הדבקה - ctrl ו v
    mutliplayer - מולטי-פלייר
    עכשיו לחצו על דף "white-list" שזה דף למי שמוזמן, למשחק, ובדף הזה אתם צריכים לכתוב את השם שלכם במשחק, שאותו אתם כבר כתבתם מתי שהורדתם את המשחק, זה אמור להיות עוד לפני שנכנסתם לפאנל של המשחק, ששם יש תיבה וכתוב שם, שם באנגלית או עברית שאתם כתבתם, ואז תעתיקו אותו/לחצו על מקש ctrl + c אל תלחצו על + רק על ctrl ו c בו זמנית. ואחרי זה הדביקו אז זה בעזרת העכבר או בעזרת המקשים במקלדת ctrl ו c.
    וזהו אתם מצורפים למשחק...
    הדפים " banned-ips ו - banned-players" שהם דפים שכותבים בהם את השמות של השחקנים במיינקראפט או האייפי של השחקנים במיינקראפט שלא יכולו להיכנס למשחק - הדף " banned-players " שם אתם כותבים את השמות של השחקנים שאתם לא רוצים שיכנסו למשחק... בדף " banned-ips " אתם כותבים את כתובת האייפי של השחקנים שאתם לא רוצים שיכנסו לשרת.
    אחרי שהתקנתם את השרת, והגדרתם את הכל, אתם מוזמנים להמשיך לחלק ההאחרון, הסיום.

3.הסיום

סופסוף הגענו לסיום, עכשיו נותר זה לבדוק שהשרת פתוח ועובד בסדר, איך נעשה זאת?
    אז כנסו למיינקראפט "minecraft" לחצו שם על "mutliplayer" שזה בעצם מולטי-פלייר, ושם אתם כותבים את האייפי שלכם
    תמונה:
    והפורט, דוגמה: 120.159.2.5:2270 סתם נגיד אז בצורה הזאת אתם כותבים את האייפי שלכם. ואז אם זה נכנס לכם לשרת אז ברוכתיי יש לכם שרת.
    אם אתם רוצים להזמין חברים לשרת, אתם צריכים לרשום גם את השם שלהם במשחק, כמו שאתם רשמתם לעצמכם.

זהו סוף המדריך
    תגובות בונות !
    נערך לאחרונה על ידי Idan072, 31-07-2011 בשעה 12:04

2. 31-07-2011 12:07 #2
    בן
    תודה רבבה על ההשקעה
    אבל למה לא פירסמת בשרתים פרטיים?

FC: 2809 - 8428 - 2397

3. 31-07-2011 12:09 #3
    בן
    אהה... שכחתי
    חשבתי שזה מתאים לפורום הזה.

4. 31-07-2011 14:37 #4
    HapoelHiafa מנותק מפקח קטגוריית משחקי פלאש ודפדפן ומנהל פורומים הפועל חיפה ומשחקי פייסבוק-כללי לשעבר
    בן
    שם פרטי
    אוהד
    מועבר לתת פורום
    בברכה, HapoelHiafa

בדר"כ מצטטים בחתימה משפט חכם, אז הינה:

שלומי דורה: "מגיע כל הכבוד לקהל שלנו. הקהל של הפועל חיפה לעומת הקהל של מכבי חיפה הוא קהל של אינטליגנטים"

5. 31-07-2011 15:40 #5
    בן
    שם פרטי
    ╔═╦╗╔
    מוכר,תודה אבל תגיד שזה מתעדכן וזה עובד על כל גרסא ואז עם אין את כל הBUKKIT וזה אז זה יעבוד תמיד >< (יש כאלה שלא יודעים)

עריכה: על כל גירסא עכשווית של המיינקרראפט
    נערך לאחרונה על ידי omemomem, 31-07-2011 בשעה 15:41

6. 31-07-2011 16:28 #6
    בן
    זה עובד על הגירסה 1.7.3 בטא, בגרסאות אחרות אני לא יודע אם זה עובד, אבל נראה לי...

7. 01-08-2011 09:41 #7
    בן
    הורדתי אבל אין לי תיקייה כזו
    West Side

8. 01-08-2011 15:33 #8
    בן
    תצלם תמונה ותשלח לי אותה בפרטי, אני יעזור לך...

9. 02-08-2011 17:15 #9
    בן
    שם פרטי
    DootCD
    אחי למה אין את התיקיה plugin??

ליב דה מומנט מדאפאקר!!

10. 02-08-2011 17:30 #10
    בן
    שם פרטי
    דניאל
    אחי אחלה מדריך, אבל אני ממש שונא את התוכנה הרגילה הזאת.

לכל השירים החדשים ביותר בסצנת הEDM - לחצו כאן.

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner