fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע

צפה בתוצאות הסקר: איך כדאי לחלק את השרתים והשפות בהם?

מצביעים
46. לא ניתן להצביע לסקר זה
  • שרת אחד בשפה האנגלית (יהיה אחיד לכלל שחקני העולם ויהיו שפע של שחקנים להתחרות מולם)

20 43.48%
  • שרת אחד בשפות שונות (תיפגע התקשורת בין האנשים במשחק בשל השפות השונוץ)

10 21.74%
  • שתי שרתים בשתי שפות (יביא למעט שחקנים בשרת הישראלי והפרדה בין השחקנים בארץ ובחו"ל)

16 34.78%
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תגיות: משחק דפדפן
דיון|

משחק דפדפן - בעברית או באנגלית?

1. 03-10-2011 12:14 #1
    בן
    שלום לכולם, בתקופה האחרונה התחלתי לעבוד על משחק דפדפן מהאיכותיים ביותר (אם לא הכי) שיצאו בישראל.
    מאחר ואני לא מתכנת אותו במשרה מלאה, וחלק מהטכנולוגיות שאני אשתמש רק יצאו לקראת סוף השנה, בנוסף למורכבות עצמה של המשחק - אני מאמין שאני יוציא אותו לבטא לקראת מרץ בשנה הבאה. בנתיים רציתי לשמוע את דעתכם לגביי שפת המשחק והשרתים בו.

המשחק שאני מפתח יהיה בשפה האנגלית ויהיה מיועד לכלל העולם. אני תוהה אם זה חשוב לכם שיהיה שרת נפרד לישראלים בעברית או שזה יהיה אותו השרת אך בשפה העברית. לפי דעתי ובהתאם לאופי של המשחק זה לא יהיה מומלץ להפריד בין השרתים מאחר ובשרת הישראלי יהיו מעט שחקנים ויהיה הרבה פחות כיף,
    וקשה לי להאמין שאני אצור כמה שרתים, אבל בכל זאת רציתי לשמוע את קולכם.

2. 03-10-2011 12:31 #2
    בן
    שם פרטי
    אורן
    נראה לי שכל מי שמשחק משחקי מחשב יודע אנגלית לפחות ברמה הבסיסית שצריך למשחק.

3. 03-10-2011 15:54 #3
    בן
    טוב שאתה גם צנוע "שלום לכולם, בתקופה האחרונה התחלתי לעבוד על משחק דפדפן מהאיכותיים ביותר (אם לא הכי) שיצאו בישראל."

.El. Psy.congroo

4. 03-10-2011 17:09 #4
    בן
    שם פרטי
    daniel
    מה קשור?! כמה אנשים אתה מכיר שעושים משחק דפדפן עכשיו?
    על מה זה? (המשחק)

5. 03-10-2011 17:40 #5
    בן
    שם פרטי
    Maxim
    "שתי שרתים בשתי שפות (יביא למעט שחקנים בשרת הישראלי והפרדה בין השחקנים בארץ ובחו"ל)"
    רק שישראלים יוכלו להצטרף גם לשרת השני.

מנהל פורומים - The Sims, קונספירציות ומיתוסים, דיבורים, אתאיזם, תת פורום סרטונים ומדיה - Combat Arms לשעבר.

6. 03-10-2011 17:46 #6
    בן
    שם פרטי
    eliran
    עדיף לך ליצור בהתחלה אנגלית ואז לעבור לעוד שפות, כל משחק שיש בו שרתים בכמה שפות התחיל בגלובל, ז"א .net או משהו כזה.
    אם תוכל לפרט על המשחק, מה יש בו, איזה סוג הוא

מנהל פורום לימודים ובית ספר & משחקי חשיבה והיגיון וחבר בצוות סיקורים
    אחראי תוכן בקטגורית לימודים והשכלה, מנהל פורומים מדע וידע כללי & Combat Arms (ספאם) וחבר בצוות עדכוני מולטימדיה לשעבר

7. 03-10-2011 17:46 #7
    בן
    שם פרטי
    עלקסנדר
    קודם כל תסיים את המשחק ואז תחשוב על הדברים האלה
    בקשר לשרת אין שום סיבה שתעשה שרת בישראל - נורא בעייתי.
    אולם הייתי ממליץ על גרמניה - מהמדינה הזו תוכל לראות שהקישור עם כל שאר המדינות הרבה יותר טוב מישראל ( חוץ ממדינות ערב כמובן שמניחוש שלי לא מעניינות אותך )
    והשפה שתשאר אנגלית, אתה יכול לראות שהשחקנים הישראלים במשחק http://erepublik.com מסתדרים מצוין עם אנגלית, ומי שלא יכול לבקש עזרה במשהו שלא מובן.

בהצלחה

8. 03-10-2011 18:14 #8
    בן
    שם פרטי
    יובל
    שרת אחד בין לאומי באנגלית הוא הכי נוח, כל אחד יוכל לשחק בו, ולאט לאט, אם יווצרו קהילות ממדינות שונות, תוכל לתרגם את המשחק.

9. 03-10-2011 18:19 #9
    בן
    שם פרטי
    דוד
    תלוי על מה המשחק

10. 03-10-2011 20:02 #10
    בן
    שם פרטי
    מתן
    אנגלית הכי טוב

11. 03-10-2011 20:16 #11
    בן
    שם פרטי
    גל
    תרגם את השרת גם לאנגלית גם בעיברת אבל שישחקו ביחד
    יש משחקים כאלה

12. 03-10-2011 20:17 #12
    בן
    שם פרטי
    ...
    בחרתי בשרת אחד באנגלית, אני נורא אוהב להכיר אנשים מהעולם.
    אני ישמח לשחק במשחק כשהוא יצא.

13. 03-10-2011 20:45 #13
    בן
    שם פרטי
    ----
    פתח את המשחק בעיברית
    אם הוא ילך בישראל
    פתח אותו באנגלית גם.

אחרי הכל המשחק ישראלי עדיף שגירסאתו הראשונה לפחות תתחיל עם עיברית

אם אתה יכול לשכלל:
    תעשה אפשרות לבחור אנגלית או עיברית
    ככה תאפשר גם לאנשים מחו"ל לשחק בשרת הישראלי או שתעשה כבר בגירסא הראשונה 2 שרתים אחד לחו"ל ואחד לישראל

How I met your mom

14. 03-10-2011 21:25 #14
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי FUJVGK צפה בהודעה
    טוב שאתה גם צנוע "שלום לכולם, בתקופה האחרונה התחלתי לעבוד על משחק דפדפן מהאיכותיים ביותר (אם לא הכי) שיצאו בישראל."
    כן אני לא צנוע, כי המשחק שאני בונה הוא לא צנוע. אם הייתי בונה לך משחק דפדפן תת רמה כמו רוב המשחקים הישראליים לא הייתי בכלל טורח להפיץ אותו לעולם.
    במקום זה עם המשאבים הנכונים אני משקיע הרבה זמן ומחשבה ומפתח משחק איכותי. למרות כל הרצון אין לי זמן לפנות לבניית המשחק באמצע השבוע,
    ככה שאני עובד עליו רק בסופ"שים.

ציטוט פורסם במקור על ידי EliranPro צפה בהודעה
    עדיף לך ליצור בהתחלה אנגלית ואז לעבור לעוד שפות, כל משחק שיש בו שרתים בכמה שפות התחיל בגלובל, ז"א .net או משהו כזה.
    אם תוכל לפרט על המשחק, מה יש בו, איזה סוג הוא
    זאת גם דעתי רק עם סיומת com. מאחר ונראה לי שהיא יותר מתאימה.

ממש ממש בקצרה על המשחק - משחק של גיבורים עם סקילים שונים, משימות, חפצים, לחימה נגד מפלצות, בוסים ונגד שחקנים אחרים בזמן אמת.

ציטוט פורסם במקור על ידי HookCZ צפה בהודעה
    קודם כל תסיים את המשחק ואז תחשוב על הדברים האלה
    בקשר לשרת אין שום סיבה שתעשה שרת בישראל - נורא בעייתי.
    אולם הייתי ממליץ על גרמניה - מהמדינה הזו תוכל לראות שהקישור עם כל שאר המדינות הרבה יותר טוב מישראל ( חוץ ממדינות ערב כמובן שמניחוש שלי לא מעניינות אותך )
    והשפה שתשאר אנגלית, אתה יכול לראות שהשחקנים הישראלים במשחק http://erepublik.com מסתדרים מצוין עם אנגלית, ומי שלא יכול לבקש עזרה במשהו שלא מובן.

בהצלחה
    אני מסכים, אבל מה זאת אומרת גרמניה? לבנות את המשחק בגרמנית? שהשרתים ישבו בגרמניה? לא הבנתי.
    אני משתף את זה עכשיו כי נתקלתי בזה לאחרונה ורציתי לשאול על מנת לגבש את הבניה של האתר.

ותודה

ציטוט פורסם במקור על ידי maccabi_yuval צפה בהודעה
    שרת אחד בין לאומי באנגלית הוא הכי נוח, כל אחד יוכל לשחק בו, ולאט לאט, אם יווצרו קהילות ממדינות שונות, תוכל לתרגם את המשחק.
    תודה רבה, מסכים איתך.

ציטוט פורסם במקור על ידי Mstik צפה בהודעה
    פתח את המשחק בעיברית
    אם הוא ילך בישראל
    פתח אותו באנגלית גם.

אחרי הכל המשחק ישראלי עדיף שגירסאתו הראשונה לפחות תתחיל עם עיברית

אם אתה יכול לשכלל:
    תעשה אפשרות לבחור אנגלית או עיברית
    ככה תאפשר גם לאנשים מחו"ל לשחק בשרת הישראלי או שתעשה כבר בגירסא הראשונה 2 שרתים אחד לחו"ל ואחד לישראל
    הזהו, שזאת התהיה שלי - אני בונה משחק מושקע שבין היתר מטבעו צורך ריבוי של שחקנים כמו שאר משחקי MMO (מסחר, לחימה וכו')
    ולכן אני לאו דווקא ממקד אותו להיות משחק ישראלי.

אני לא חושב שהאנגלית תהיה מכשול ודווקא יהיה מעניין ליצור משחק בינלאומי עם הרבה נוכחות ישראלית וקהילה ישראלית דומיננתית.

אתם מוזמנים להמשיך להביע את דעתכם ולשאול שאלות שמענייינות אתכם, ותודה על הזמן שאתם מקדישים ועל התמיכה

15. 03-10-2011 21:31 #15
    בן
    שם פרטי
    גל
    אתה ניראה אחד רציני בהצלחה רבה שיהיה לךך
    דעה לגבי השפה תוציא גרסאת בטא או משהו כזה רק לישראלים תתנסה עלינו תיראה שהולך תפתח את זה גם לאנגלית

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner