fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
דיון|

תספרו איך הרגשתם שקיבלתם את הכלב בפעם הראשונה.

1. 06-10-2011 18:50 #1
    בן
    בדיון הזה אתם צריכים לספר על איך הרגשתם כשראיתם או קיבלתם את הכלב שלכם בפעם הראשונה!

דיון נעים.

2. 06-10-2011 19:20 #2
    בן
    שם פרטי
    תומר
    חחחח אני לא ישכח, אח שלי ביקש כלב ואני פחדתי רצח מכלבים ואיך שהוא דפקתי ריצה בכל הבית כמו ל יודע מה
    😏😏

3. 06-10-2011 19:26 #3
    בן
    שם פרטי
    איתי
    אחרי שהכלבה הקודמת שלי נפטרה חיפשנו כמה זמן עבור גזע קטן ויפה וזול, כי לא רצינו להוציא המון כסף על כלב..
    אבל אני התעקשתי לגיזעי, וגיזעי זה קצת יקר, אז מה עושים?!
    חיכינו וחיכינו, ופתאום בלג בעומר אמא שלי באה ואומרת שחברה של חברה שה רוצה למסור פקינז גיזעי..
    אחרי שבועיים בערך פאפו כבר היה אצלנו..
    פקינז קטן ולבן, מחונך לצרכים ואוהב מאוד לשחק!
    כשהלכנו לקחת אותו קצת כאב לי הלב, הכלב בן שנתיים והיה אצל אישה אחרת מאז שהיה קטן, בטח הפרידה הייתה קשה לשניהם..
    אבל ידעתי שהיא לא יכלה להחזיק בו יותר, וידעתי שהבית שלי זה אחלה מקום בשבילו להמשיך את החיים שלו, אז אחרי הכול זה לא היה כזה נוראי..
    היום פאפו הוא אחד החברים הכי טובים שלי, כל פעם שאני רואה אותו מחדש אני פשוט שמח שהוא אצלי..
    וזהו בערך..

4. 06-10-2011 19:27 #4
    בן
    שם פרטי
    ori
    ציטוט פורסם במקור על ידי 24687 צפה בהודעה
    חחחח אני לא ישכח, אח שלי ביקש כלב ואני פחדתי רצח מכלבים ואיך שהוא דפקתי ריצה בכל הבית כמו ל יודע מה
    חחחחחחחחחחחחח

5. 06-10-2011 19:27 #5
    בת
    שם פרטי
    דניאל ツ
    בדיוק שבוע לפני זה הכלבה הקודמת שלי מתה (אמי ז"ל)
    ופתאום אמא שלי באה אלי ואומרת:
    "בואי אנחנו נוסעים"
    שאלתי- "לאן?"
    והיא אמרה "עזבי פשוט בואי"....
    ואז נסענו עד אשקלון
    ונכנסנו לדירה ופתאום מישהי יצאה ואמרה
    להביא אותה?
    אז ההורים שלי אמרו כן
    ובידיים שלה ראיתי את הגורה הכי חמודה בעולם
    והיא הייתה כזאת שמנמנה ועייפה כי היא בדיוק אכלה
    והיא הייתה הדבר הכי מתוק שאי פעם ראיתי
    Hoopoe

?are you, are you, coming to the tree

6. 06-10-2011 19:35 #6
    בת
    שם פרטי
    אלין D:
    הייתי עיפה מתה לנסועה במונית עד הרכבת אחרי זה ברקבת לעצור בטעות באשקלון ... ועז לחקות עוד 40 דקות ולנסוע עד אשדוד
    עד שהגענו לבית וכל החפירות של זאתי שמכרה לנו אותו XD
    בסוף היא הביאה שני גורים אחד גדול יותר שמנמן ועצלני כזה והשני קטן יותר אבל הייה כל כך שמח D:
    בסוף קבענו שזה שאני קוראת לו בא אלי ראשון אז לוקחים אותו .. אז הקטן והשמח בא אלי בריצה ...
    ועכשיו ... הוא עדיין קטן ומאושר 3>
    אני זוכרת שלא הייתי יכולה בלי להחזיק אותו אצלה בבית במכונית ברכבת ובמונית ...
    לא הייתי מסוגלת לשחרר ת'גוש הפרווה הקטן הזה שנראה כמו דובון גריזלי קטן 3>
    זאת הפעם הראשונה שאני מתהבת במשהוא ברמות כל כך מטורפות (עד עכשיו ... עכשיו אפילו הרבה יותר )

7. 06-10-2011 20:24 #7
    בת
    הכלב שלי נפטר ... ואחרי שבוע החלטנו לאמץ כלב חדש ..
    מה שהיה בטוח זה שמאמצים מעמותה ומצילים לכלב את החיים ... ואבא שלי רצה כלב עם אוזניים זקופות ומאוד רצינו רועה גרמני .
    בקיצור הסתכלתי באינטרנט קצת וראיתי גורים לאימוץ ומספר פלאפון, התקשרנו אל המספר והאישה שענתה לנו הייתה מתנדבת בעמותה בדימונה ושאלנו אותה לגבי כלב רועה גרמני
    היא שלחה לי במייל תמונות של כל מיני כלבים שמזכירים רועה ... ואחת התמונות הייתה זאת -

וישר שראיתי את התמונה התאהבתי בה ... וגם המשפחה שלי ... ואז העבירו את הכלבה מהכלבייה לאישה אחת שגרה מספיק קרוב אלינו ואימצנו אותה וקראנו לה ניקה
    ושאימצתי אותה ממש התרגשתי חחח זאת הייתה פעם ראשונה שאני מגדלת גור והתרגשתי וכל החופש טיפלתי בה אבל זה השתלם !

ויש לי עוד כלבה שלה קוראים מון ... היא הגיעה אלינו לבית אחרי שהבעלים שלה זרקו אותה לרחוב והאמת לא אני אימצתי אותה היא אימצה אותנו !
    ושההורים שלי הסכימו שהיא תישאר ממש שמחתי

8. 06-10-2011 20:31 #8
    בן
    שם פרטי
    איתמר
    הרגשה מדהימה, התרגשתי מאוד! רק שיחקתי איתו, ליטפתי אותו, הייתי איתו כאילו נולד לי אח קטן.

9. 06-10-2011 20:42 #9
    בן
    שם פרטי
    עומר
    נסעתי עם המשפחה לסביון לקחת כלב מאולף אז חיפשנו וזאתי שמטפלת בהם הוציאה כמה כלבים.
    הראשון היה קפץ כל שנייה וההורים שלי לא רצו אותו
    לא כל כך התחברנו לשני,
    אז נכנסנו לתוך הכלבייה וראינו את כל הכלבים נובחים לנו חוץ משתי כלבות אחת פפסי שהייתה מאולפת והשנייה שנראת בדיוק כמוהה ואני לא זוכר את השם שלה.
    לקחנו את פפסי לטיול והיא ראתה חתולה, היא הסתכלה עליה ולא תקפה היא ארבה לה, אז אמרתי יאללה היא לא עושה לה כלום בוא ניתן לה להסתכל.
    פתאום היא דופקת ספרינט לעבר החתולה ואני נתקע בשיח >< החלטנו לקחת אותה
    אז לקחנו את פפסי לבית שלנו באוטו, ולאחר נסיעה של חצי שעה גילינו שהיא הקיאה ושילשלה באוטו.
    נערך לאחרונה על ידי blacksun11, 06-10-2011 בשעה 20:43

10. 06-10-2011 23:16 #10
    בן
    שם פרטי
    ★bar★
    הוו אני זוכר את הכלב הראשון שלי חח זה שהייתי בן 6 היום אני בן 17
    הוא היה פיטבול אני זוכר שהרגשתי שהכלב הגיע לבית! ואני ואחי הגדול הלכנו לעשות לו קניות לאוכל וקערות ומלונה
    ופינה ומשחקים והכל והרגשתי שהוא כמו אח שלי והוא ממש בן משפחה, אבל שאני מדבר על זה יורד לי דמעות כי אני זוכר את היום
    שהוא נפטר

11. 06-10-2011 23:38 #11
    בת
    שם פרטי
    אסתר
    ציטוט פורסם במקור על ידי PopSicLe צפה בהודעה
    הכלב שלי נפטר ... ואחרי שבוע החלטנו לאמץ כלב חדש ..
    מה שהיה בטוח זה שמאמצים מעמותה ומצילים לכלב את החיים ... ואבא שלי רצה כלב עם אוזניים זקופות ומאוד רצינו רועה גרמני .
    בקיצור הסתכלתי באינטרנט קצת וראיתי גורים לאימוץ ומספר פלאפון, התקשרנו אל המספר והאישה שענתה לנו הייתה מתנדבת בעמותה בדימונה ושאלנו אותה לגבי כלב רועה גרמני
    היא שלחה לי במייל תמונות של כל מיני כלבים שמזכירים רועה ... ואחת התמונות הייתה זאת -

וישר שראיתי את התמונה התאהבתי בה ... וגם המשפחה שלי ... ואז העבירו את הכלבה מהכלבייה לאישה אחת שגרה מספיק קרוב אלינו ואימצנו אותה וקראנו לה ניקה
    ושאימצתי אותה ממש התרגשתי חחח זאת הייתה פעם ראשונה שאני מגדלת גור והתרגשתי וכל החופש טיפלתי בה אבל זה השתלם !

ויש לי עוד כלבה שלה קוראים מון ... היא הגיעה אלינו לבית אחרי שהבעלים שלה זרקו אותה לרחוב והאמת לא אני אימצתי אותה היא אימצה אותנו !
    ושההורים שלי הסכימו שהיא תישאר ממש שמחתי
    כל הכבוד !

אני מכירה את אסנת,היא בחורה מדהימה !!

אני מדברת איתה בפייסבוק,יש לך תמונות של הגור היום ?

12. 06-10-2011 23:45 #12
    בת
    ציטוט פורסם במקור על ידי borderkoli צפה בהודעה
    כל הכבוד !

אני מכירה את אסנת,היא בחורה מדהימה !!

אני מדברת איתה בפייסבוק,יש לך תמונות של הגור היום ?
    זאת גורה וכן היא כבר בת שנה וחצי ... אני פרסמתי פה מלא אשכולות שלה ..

13. 07-10-2011 00:56 #13
    בת
    שם פרטי
    מיה יחז�
    זה היה ככה :
    קמתי בבוקר ואבא שלי בא אליי -
    " איך נראה לך הכלב הזה ? " ( היה לו תמונה בפלאפון ) .
    אני - "סבבה , לא יודעת חמוד " .
    אבא - "חבר שלי מצא אותו ברחוב ויש לו כלבה והוא לא יכול להחזיק אותו יותר , בא לך ?" .
    אני-" ברור שבא לי " .

אחרי יומיים הלכנו להביא אותו , כ"כ שמחתי , זה היה חלום שלי מאז שהייתי קטנה .

14. 07-10-2011 04:01 #14
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    חח אני חפרתי לאמא שלי מאז שאני זוכר את עצמי (היום אני בן 15), לפני 3 שנים בערך אמא שלי השתכנעה , והתחלנו לחפש כלבים.
    ויום אחד הייתי באמצע שיעור בבית ספר, פתאום אני מקבל שיחה ולא עניתי, אחרי זה מתברר בבית שאבא שלי ואחותי הלכו לראות כלב (ג'וני).
    יום אחרי זה הלכתי לראות גורי לברדור , והם הוציאו עליי המון המון שיער, אז אמא שלי כמעט רצחה אותי, ויום אחרי זה אבא שלי התקשר לבעלים של ג'וני ושאל אותו אם הוא עדיין לאימוץ, והתשובה בחתימה !

"אל תחשוב על מה שאתה עושה, תעשה מה שאתה חושב"

"בעזרת השם הכל יהיה בסדר.... אבל איך הקדוש ברוך הוא אומר ? 'לפעמים מתפלקת שואה..."

15. 07-10-2011 04:32 #15
    בן
    שם פרטי
    עדי ביטי
    בוא נגיד כשהיא עשתה פיפי בפעם הראשונה בשכונה שלי, התגובה שלי הייתה ממש ממש ממש דבילית XD
    אני כזה: סנדי עושה פיפי ? מי עושה פיפי?! מי כלבה טובה עושה פיפי ? הכלבה שלי, שלי! מוחעחעחעח .. HELP ME

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner