fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: זרע לבטלה, לבטלה
פרסום|

מאמר מחזק לגבי זרע לבטלה

1. 18-10-2011 01:09 #1
    בן
    שם פרטי
    ארז
    בס''ד
    המאמר הבא נכתב במטרה לקרב אתכם לבורא עולם ולגרום לכם להבין את משמעותה של העבירה החמורה שרבים נופלים בה יום ביומו. אין בכוונתנו להפחיד או 'לשטוף מוחות' ,בסך הכל אנו מציגים את האמת לאמיתה,את משמעות העבירה .אנו כאן בכדי להזהיר אתכם ולבוא רק בטובתכם.

המאמר נכתב בשפה מאוד פשוטה בכדי לא להכביד עליכם,אנא מכם הקדישו בדיוק 3 דקות מחייכם לקריאת המאמר הבא,ואולי בעזרת ה' יתברך ישתנה אצלכם משהו,בין אם קטן ובין אם גדול אנחנו עשינו את שלנו.

אנא הפיצו את המאמר בכל מקום שרק אפשר בכדי לקרב יהודים ואת עם ישראל לאמת,לבורא עולם,אנחנו הדור האחרון,המשיח קרב ובא וזה הזמן שלנו יהודים יקרים להתחזק באמונתנו !

שיהיה לכולכם חיים נפלאים מלאים בתורה,בקיום ומצוות ובאהבת הבורא.

זרע לבטלה - זרע <>שאין לו משמעות<> , זרע שלא נכנס לגוף של אישה יהודיה וטהורה שתוציא ממנו תינוק .

כל זרע הוא נשמה בפני עצמה. מכיוון שאין לו איך להפוך לגוף , כי מוציאים אותו לבטלה , אז לזרע יש רק צד אחד - רוחני .

הזרע שיוצא לבטלה בעצם יוצא נשמה למעלה בשמיים .

עכשיו הנשמה במצב מסובך ! הרי למטה היא לא יכולה לרדת , כי אין לה גוף .

לגן עדן ? הנשמה לא יכולה ללכת כי לא קיימה מצוות .

לגיהנום ? הנשמה לא יכולה ללכת כי לא עשתה עבירות .

אז מה עושה הנשמה ? מה עושה הנשמה שזרקו אותה ? שהוציאו אותה לבטלה ?

הנשמה מסתובבת בשמיים ! מסתובבת ולא מוצאת את עצמה ! רוצה לרדת אל העולם שלנו - אבל לא יכולה .

אותה נשמה כל יום ויום זועקת לאלוקים -

אלוקים ! תעזור לי! אבא שלי אכזר ! אבא שלי הרס אותי הוא מזיק לי ! כמו שהוא מזיק לי , תזיק לו !

ולבסוף שמגיעים למעלה , כל נשמה ונשמה שיצרתם לחינם - תהרוס אותכם , תציק לכם , ותזיק לכם בדיוק כמו שאתם עשיתם לה .

אבל זה לא חייב לקרות , ולא צריך ! אפשר לכפר , אפשר לתקן !

"כל עוד הנר דולק , אפשר עוד לתקן" !!

אלוקים הוא רחמן וסלחן , אלוקים סולח רק אם רוצים .

"והוא רחום יכפר עוון ולא ישחית" - הוא רחום הוא רחמן , הוא יכפר על העוונות שלכם ולא ישחית אותכם !

בשביל זה צריך להתאמץ , להראות לו שמגיע לכם מחילה ! להראות לו שאתם זקוקים למחילה !

עזבו את השטויות האלה , זרע לבטלה לא יתן לכם כלום , אולי קצת הנאה בהתחלה , אחרי זה זה פשוט וזה אפילו לא הנאה .

זרע לבטלה הופך את סדר היום של הבן אדם ! בן אדם שמוציא זרע לבטלה הוא בן אדם לא החלטי , הוא בן אדם עם מצבי רוח , כל הראש שלו מתהפך .

נכון שאתם רוצים לקום יום אחד , ולהרגיש טהורים ? להרגיש שבאמת עשיתם משהו ביום הזה שהועיל לכם אבל באמת הועיל?

תפסיקו עם זה ! זה קשה זה קשה מאוד אבל זה לא שווה את הסבל של העולם הבא - סבל פי שתיים מהעולם הזה.

ומי שקרא את כל זה , שלא יגיד שלא הייתה לו הזדמנות להפסיק או לפחות לנסות להפסיק ! כי זה ההזדמנות שלכם - עכשיו כן כן.

תקראו התיקון הכללי , קשה לכם ?אפשר גם לשמוע התיקון הכללי
    תקראו תהילים - כמה זה חשוב וכמה זה עוזר לנשמה ! זה האוכל של הנשמה שלנו !
    תניחו תפילין - מצווה ענקית שאתם לא מבינים כמה שכר על כל הנחה , והמצווה כל כך פשוטה לביצוע !

מקווה שהמאמר הזה עזר לכם במשהו, בין אם קטן ובין אם גדול - ושאלוקים יעזור לכולנו לכל עם ישראל לכל מי שחוטא , ושהמשיח יבוא . אמן
    נערך לאחרונה על ידי Shalhevet_Hatora, 27-11-2011 בשעה 22:29

2. 18-10-2011 02:09 #2
    CrownKing מנותק מפקח קטגוריית דיון, עזרה וייעוץ לשעבר
    בן
    שם פרטי
    יותם ツ
    אושר

3. 21-10-2011 14:20 #3
    בן
    שם פרטי
    ארז
    UP

4. 21-10-2011 14:23 #4
    נראלי יש לך טעות...
    כי הנשמה נכנסת לגופו של אדם רק אחרי שנוצר התינוק התא הראשון.
    ולא כשיוצא הזרע...כי זרע בלי ביצית זה כאילוו לא תינוק...
    אבל מי אני שיגיד שזה לא נכון

תודה בכול מקרה

קרדיט לאתר ימין קיצוני

5. 21-10-2011 14:25 #5
    בן
    שם פרטי
    שלומי
    יפה מאוד
    אשריכך D:

6. 22-10-2011 19:10 #6
    בן
    סתם שאלה
    אם אתה מוציא זרע אז מדובר על כמה מיליוני תאים, ואם תכניס מישהי להריון מדובר רק על זרע אחד, אז מה קורה עם כל השאר? הרי זה לא היה לבטלה...

7. 22-10-2011 19:32 #7
    ציטוט פורסם במקור על ידי IdoMaccabi צפה בהודעה
    סתם שאלה
    אם אתה מוציא זרע אז מדובר על כמה מיליוני תאים, ואם תכניס מישהי להריון מדובר רק על זרע אחד, אז מה קורה עם כל השאר? הרי זה לא היה לבטלה...

חחח שאלה טובה...
    מחכה לתשובה

קרדיט לאתר ימין קיצוני

8. 22-10-2011 19:32 #8
    בן
    שם פרטי
    Nohav
    תודה רבה!!!!

M
    aY tHe OdDs Be EvEr In YoUr FaVoR

9. 22-10-2011 19:47 #9
    ron_10 מנותק מנהל פורום יהדות ותורה לשעבר
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי IdoMaccabi צפה בהודעה
    סתם שאלה
    עדיף שתשאל זאת באשכול נפרד בתת הפורום שו"ב.

10. 22-10-2011 19:50 #10
    בן
    שתי שאלות:
    -האם מותר לאדם לקיים יחסים (לא מוגנים) עם אישה עקרה, שמספר רופאים כבר הודו שאין לה סיכוי להיכנס להריון?
    -האם מותר לגבר שהגוף שלו לא מייצר תאי זרע בכלל לעשות את "המעשה" (לא יודע איך לרשום את זה בלי שימחקו לי את ההודעה =\).
    נערך לאחרונה על ידי solver, 22-10-2011 בשעה 19:50
    Ich bin Deutschlerner
    "Those who know nothing of foreign languages know nothing of their own."

‒Johann Wolfgang von Goethe

11. 22-10-2011 19:51 #11
    ron_10 מנותק מנהל פורום יהדות ותורה לשעבר
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי solver צפה בהודעה
    שתי שאלות:
    -האם מותר לאדם לקיים יחסים (לא מוגנים) עם אישה עקרה, שמספר רופאים כבר הודו שאין לה סיכוי להיכנס להריון?
    -האם מותר לגבר שהגוף שלו לא מייצר תאי זרע בכלל לעשות את "המעשה" (לא יודע איך לרשום את זה בלי שימחקו לי את ההודעה =\).
    כנ"ל נא לשאול בתת פורום שו"ב.

12. 23-10-2011 00:12 #12
    בן
    שם פרטי
    אופק
    מה לעשות אני אוהב להשפיך ואני חילוני לגמרי ואני לא מאמין באלוהים ולא בגן עדן ולא בגיהנום אני מאמין במדע ולא בדמות ענקית שצופה בי אהה ועוד משהו זההה כיףףףף להשפיך!

13. 23-10-2011 01:28 #13
    שם פרטי
    בצלחת המעופפת שלי D:
    אני לא יכול פשוט לא יכול...
    אין דרך אחרת??
    משהו שימתן לי את זה +משהו נעלה אחר שאפשר לעשות?
    בזה הרגע נכשלתי,
    אני לא יכול להשאיר את העוגה שלמה אבל כששמרתי פעם רק סבל היה לי
    אין זרם ביהדות שאליו אני מתחבר
    אבל אני יודע שהשם קיים אבל כשאני מנסה לשמור אני פשוט מתמלא זעם ולא יודע מה לעשות עם עצמי.

14. 23-10-2011 01:31 #14
    בן
    שם פרטי
    ארז
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheDevilSlayer צפה בהודעה
    אני לא יכול פשוט לא יכול...
    אין דרך אחרת??
    משהו שימתן לי את זה +משהו נעלה אחר שאפשר לעשות?
    בזה הרגע נכשלתי,
    אני לא יכול להשאיר את העוגה שלמה אבל כששמרתי פעם רק סבל היה לי
    אין זרם ביהדות שאליו אני מתחבר
    אבל אני יודע שהשם קיים אבל כשאני מנסה לשמור אני פשוט מתמלא זעם ולא יודע מה לעשות עם עצמי.
    צדיק אל תתייאש!
    בבקשה קרא את הקונטרס שבחתימה שלי -פרק הייאוש ,מבטיח לך שתתחזק ,שבע יפול צדיק וקם לא נורא אם נפלת ,לאט לאט תתגבר על היצר ואל תיתן לעצבות ולדיכאון לאכול אותך -תמיד אבל תמיד תשתדל לשמור על העיניים ותתפלל המון לבורא עולם שיציל אותך מהחטא הזה.

מתוך הקונטרס שפירסמתי בחתימה שלי קרא בבקשה:
    חלק גדול מהבעיה בהתמודדות הוא הייאוש. קיים ייאוש שנמצא לפני חטא, וקיים סוג אחר של ייאוש שמגיע לאחר החטא. אולם מטרת הייאוש היא אחת: לגרור את האדם שוב למעגל החטא. למעשה הייאוש "אומר" לאדם - "עזוב אותך" מהמאמץ ומהשתדלות, "חבל על המאמץ". בכל מקרה המצב אבוד. אולם יש לזכור, שאחד האתגרים החשובים ביותר הוא להתגבר על הייאוש. ואחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד איתו היא לזכור את דרך התשובה, לזכור שכאשר רע לנו וקשה לנו עלינו להתרכז במה שעלינו לעשות עכשיו, בהתמודדות העכשווית שלנו. להיזכר גם בדברים הטובים ובחסדים הטובים שיש בנו, ושהקב"ה גמל איתנו.
    וכן ידוע כל אדם שבעולם אפילו מי שהוא במדרגה הכי נמוכה,מתי שהוא רוצה להיכנס לעבודת השם ולהתחיל,חייב הוא לעלות מדרגה לדרגה,כפי בחינתו,וכל פעם מתגברים עליו הקליפות שהם התאוות,הדמיונות,ומניעות,ואינם מניחין אותו להיכנס לשערי הקדושה.אבל כאן אבאר לך,אין זה נפילה כלל,וצריך כל פעם להתחזק ולשבור אותם הקליפות מחדש,וכן כלל גדול בעבודת השם,שצריכין ממש בכל יום להתחיל מחדש.
    וכן שמתחיל האדם להסתכל על עצמו,כמה פגמתי,והוא עשה פשעים ועוונות,ואומר לעצמו הרי כבר פגמתי בעוון הנורא הזה,אז יכול ליפול על ידי זה,על כן מחוייב למצוא בעצמו איזה נקודה טובה,כי אין אפשרות שמימיו לא עשה איזה דבר מצווה,על ידי זה יוכל להחיות את עצמו ולחזק את עצמו,ולשמח את עצמו,ועל ידי זה שמתקרב ועושה תשובה גמורה(ויקבל על עצמו לא לחטוא עוד),יוטב וינעם לו.ואל לו ליפול ביאוש כלל.
    לפני שנכנסין לשערי הקדושה,מוכרח הוא לעבור נפילות וירידות ובילבולים,וכן כל הצדיקים והיראים האמיתיים עברו בכל זה.
    תשובה היא דבר קל, אך דבר קשה שבקשים, קלה בהתחלתה וקשה בהמשכיותה. קל להחליט אני יותר לא פוגם, אך קשה לביצוע.
    ולכן פסק הרמב"ם אימתי יודעים שאדם הוא בעל תשובה אמיתי אם היה לידו או מצב לחטוא והחליט לא לחטוא.
    לכן תחליט עמוק בליבך שיותר אין לך קשר עם הדבר הרע הזה.
    וכן מובא בליקוטי מוהר''ן-אם אתה מאמין שיכולים לקלקל-תאמין שיכולין לתקן.
    זכור תמיד לעולם לא יושם בפניך מכשול שאין בכוחך להתגבר עליו!
    (ליקוטי מוהר"ן חלק ב , ס' מו).
    עליך לדעת שאין דבר העומד בפני התשובה,ואפילו עשה כל העבירות שבעולם, יש להם תשובה,שהרי אפילו מנשה העמיד צלם בהיכל ועשה כל עבירות שבעולם,כשעשה תשובה קבלו הקב''ה(השל''ה הקדוש שער אותיות ח''א).
    וכן יש לזכור –לפני שמתחילים כל תיקון,להתעודד,להאמין בעצמך,להאמין שאפשר לתקן,שיש בך קדושה,שיש בך כח, ואור.
    נערך לאחרונה על ידי Shalhevet_Hatora, 23-10-2011 בשעה 01:36

15. 26-10-2011 17:55 #15
    בן
    שם פרטי
    ארז
    UP

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner