fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
הכרזה|

הפסיכותרפיסט עופר ארז והיועצת ניצן ברוקס מתארחים באתר. כנסו לפרטים נוספים!

1. 18-12-2011 16:15 #1
    בן
    שם פרטי
    גלעד ツ
    משתמשים יקרים שלום,
    כפי ששמתם לב, מתארח אצלנו באתר עופר ארז, פסיכותרפיסט מומחה ומנהל מכון "כלים שלובים".

הנה קצת מידע על הפסיכותרפיסט - עופר ארז.

עופר ארז, נשוי ואב ל-4 ילדים. פסיכותרפיסט. בעל ניסיון של 20 שנה בעולם הטיפולי. כאדם, מאמין שהשמיים הם הגבול. כמטפל, חושב שהשמיים צריכים להיות נגישים ופתוחים לכולם. מנהל בשיתוף עם ענת בן סלמון את מכון "כלים שלובים" המספק שרותי פסיכותרפיה, חונכות והדרכה אישית לילדים, נוער, בוגרים ומשפחות.דוקטורנט באוניברסיטת דרבי אנגליה. בעל התמחות בטיפול התייחסותי בילדים במכון שיחבעל התמחות בטיפול דינמי ממוקד במכון יישומים קליניים.מוסמך בפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית מאוניברסיטת דרבי ישראל. בוגר פסיכולוגיה סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.מטפל כ 18 שנים בילדים, נוער ומתבגרים במסגרות שונות. אני דוקטורנט/חוקר באוניברסיטת "דרבי" אנגליה, מומחה בפסיכותרפיה ומגשר. יש לי תואר שני בפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית מאוניברסיטת דרבי ותואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. בשנת 1993 הקמתי את חברת "כלים שלובים" העוסקת באבחון, טיפול והדרכה לפרט ולמשפחה בבית הלקוח. חברת כלים שלובים מייסדת ומובילה את הגישה החדשנית בה הטיפול מתבצע בבית המטופל ובסביבת החיים המוכרת לו. ב "כלים שלובים", אני מנהל, מטפל ומדריך צוות של מטפלים וחונכים טיפוליים.
    יש לי ניסיון רב בעבודה טיפולית עם ילדים והורים במסגרות משפחתיות וחינוכיות. בעבר, הדרכתי נוער בסיכון. בנוסף, עבדתי כמורה ומדריך בבית ספר "סביון" ברמת גן, כמורה לפסיכולוגיה התפתחותית בבית ספר "מפתן אלון" בתל אביב וכמטפל התנהגותי בבית ספר תיכון לניהול ומסחר בגבעתיים.

עופר יוכל לענות לכם על שאלות, לעזור לכם לקבל החלטה מסוימת, לדבר איתכם ולייעץ לכם.
    אנחנו בטוחים כי תוכלו להיעזר בו ולדון איתו על נושאים ובעיות שונות שנתקלתם בהם.

אתם מוזמנים להתחיל לגלוש בפורום האירוח (
    "אירוח פסיכותרפיסט") ולשאול או לפרוק את מה שיש לכם על הלב.
    בנוסף, אם ברצונכם לשאול את עופר שאלות באנונימיות, תוכלו לשלוח הודעה פרטית למשתמש הפורום האנונימי (
    FxP_Anonymous2), ובהודעתכם יש לציין שאתם מעוניינים שהאשכול יפורסם בפורום האירוח של הפסיכותרפיסט.

בברכה,
    הנהלת צוות מארחים ופורום מלב אל לב.
    נערך לאחרונה על ידי GiLadThePrO, 18-12-2011 בשעה 16:18

מנהל ראשי, ראש צוות תוכן, מפקח קטגורית אוהדים בארץ, אחראי צוות מארחים, מנהל פורומים: גולסטאר, כדורסל - כללי, משחקייה, מלב אל לב 15-, כדורסל, Dekaron, קנייה ומכירה - ספורט ובריאות וחבר בצוותים: הגהה ומארחים לשעבר.

AdvaLoli

2. 25-12-2011 14:06 #2
    Olifants מנותק Be the change you wish to see in the world" - Gandhi"
    בן
    שם פרטי
    אייל ツ
    שלום גולשים יקרים,

כפי שראיתם, ד"ר ניצן ברוקס, מתארחת באתר. ד"ר ניצן ברוקס שהיא בין היתר דוקטור בייעוץ חינוכי, יועצת, מאמנת אישית ומגשרת, תענה לשאלותיכם בנוגע לנושאים הקרובים לבני הנוער: פתרון בעיות ביחסים שבינו לבינה, תקשורת עם הורים, אחים או עם מורים, העצמה אישית, ביטחון עצמי ודימוי עצמי, דימוי גוף ועוד.

ד"ר ניצן ברוקס,
    דוקטורלייעוץ חינוכי

בעלת תואר שלישי בחינוך מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בהצטיינות בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת בר אילן. הנני בוגרת מסלולי הכשרה וקורסים רבים ביניהם: התכנית להכשרת מנהלים של משרד החינוך, הכשרת מאמנים אישיים ועסקיים, הכשרת מגשרים וקורס דיני עבודה.
    את המכון למימוש זכויות מורים הקמתי בהמשך לעבודתי כמזכירת סניף בארגון המורים, חברותי במועצת הארגון, חברותי בוועד המורים הבית ספרי והשתתפותי כחברה בוועדות חינוכיות לתכנון רפורמות חינוכיות.
    הנני בעלת ניסיון רב בטיפול במימוש תנאי העסקתם של עובדי ההוראה על פי תנאי הסכמי השכר הקיבוציים, ובעלת מומחיות בפתרון בעיות פרופסיונאליות. הנני מנוסה בהחזרתם של עובדי הוראה ומקוצצי משרה לעבודתם, מנוסה בטיפול בהחזרי תשלומים. אני מנוסה בניהול משאים ומתנים בין עובדים למנהליהם ובינם לבין מעסיקיהם: ייצגתי מורים בוועדות שימוע, בוועדות פריטטיות, בבתי משפט, במשרד העבודה ובמשרד העבודה לענייני נשים בהיריון. אני מנוסה בבניית אסטרטגיות הנשענות על חוקי העסקת עובדים ונהלי העבודה במערכת החינוך. ישבתי בוועדות מכרזים לבחירת מנהלי בתי ספר ואגפי חינוך, אני מכירה את עקרונות הפוליטיקה הארגונית, את מארג ההשפעות במערכת החינוך, את הציפיות והאפשרויות הפתוחות בפני המועמדים. אני מכירה את מערכת החינוך על בוריה ומסייעת לעובדי הוראה למצוא עבודה ולהתנייד בין בתי הספר על פי רצונם. אני מנוסה בגישור ובניהול משאים ומתנים בין עובדים לבין מעסיקיהם לפתרון קונפליקטים ו/או לעריכת חוזים והסכמי עבודה.
    אני מאמנת אישית ועסקית מוסמכת. מתמחה בלווי תהליכי צמיחה של פרטים וארגונים.
    אני כאן כדי להקשיב לכם, לפעול למענכם, ולהשיג עבורכם את התוצאות הרצויות.
    ד"ר ניצן ברוקס, דוקטור בייעוץ חינוכי, יועצת, מאמנת אישית ומגשרת, שתענה לשאלותיכם בנוגע לנושאים הקרובים לבני הנוער בגיל ההתבגרות: פתרון בעיות ביחסים שבינו לבינה, תקשורת עם הורים, אחים או עם מורים, העצמה אישית, ביטחון עצמי ודימוי עצמי, התאקלמות חברתית, דימוי גוף ועוד.
    המשך גלישה נעימה.
    צוות הנהלת האתר.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום האירוח ולקבל ייעוץ!
    אירוח דוקטור ביעוץ חינוכי

נערך לאחרונה על ידי Olifants, 25-12-2011 בשעה 14:08

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner