fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 6 12345 אחרוןאחרון
תגיות: בשבילכם
שאלה|

מה זה בשבילכם בת צנועה ?

1. 19-12-2011 10:25 #1
    בת
    ראיתי פה כמה אשכולות קשורים לצניעות אצל בנות וכמה אמרו שבת צריכה להתלבש צנוע וכאלה ... אז לא הבנתי מה הכוונה להתלבש צנוע ? אישה שמתלבשת עם חצאית גרביונים וחולצה עם שרוולים ארוכים ? או אישה שמלבשת עם לבוש ארוך תמיד ? או אישה שלא שמה מכנס שרואים לה את התחת ולא שמה חולצות בטן אבל בכל זאת לובשת בגדים קצרים בקיץ ?
    באמת תסבירו לי כי אני לא הבנתי

2. 19-12-2011 10:37 #2
    בן
    שם פרטי
    בר
    אישה שמתלבשת באופן זנותי, שזה אומר.
    גופייה רפויה ולהתכופף בכוונה ובכללי גופייה לבנה רפויה..
    חצאית קצרה מידי..
    בגדים שחורים צמודים כאלה..
    בגד ים חשוף מידי..
    את יודעת.. כאלה..

3. 19-12-2011 10:45 #3
    בן
    שם פרטי
    אדיר
    ציטוט פורסם במקור על ידי SharonK צפה בהודעה
    ראיתי פה כמה אשכולות קשורים לצניעות אצל בנות וכמה אמרו שבת צריכה להתלבש צנוע וכאלה ... אז לא הבנתי מה הכוונה להתלבש צנוע ? אישה שמתלבשת עם חצאית גרביונים וחולצה עם שרוולים ארוכים ? או אישה שמלבשת עם לבוש ארוך תמיד ? או אישה שלא שמה מכנס שרואים לה את התחת ולא שמה חולצות בטן אבל בכל זאת לובשת בגדים קצרים בקיץ ?
    שמעי בת צנועה אפשר לראות את זה עלייה בהתנהגות אבל זה מתאפיין בלבוש שלה ...

4. 19-12-2011 10:52 #4
    בן
    שם פרטי
    בר
    אה, צנועה באופי? את לא יכולה לשאול אותי את זה..

5. 19-12-2011 11:44 #5
    בן
    שם פרטי
    D:
    ציטוט פורסם במקור על ידי SharonK צפה בהודעה
    טווב, אזז ככה!
    מה זאת אומרת בת צנועה? בת צנועה זאת בת שמכבדת את הגוף שלך ולא חושפת אותוו, אני לא אומר לך להתחיל ללכת עם רביוניים וחולצה עם שרוולים ארוכים..
    לאאא, ככה לא מתחילים! אני לא יודע איך את מתלבשת אבל - רוב המדינה היום הולכת חשוףף בנות הולכות עם מכנסיים שמכסים בדיוק שתי סנימטר מאיבר המין שלה.
    וזההה מגעיללל! את צריכה שחצאית תעבור את הברךך! ובחולצה אסורר שיהיה מחשוףף אישה צריכה להסתיר את הדברים האללה! שלא יראו לה את העור הגוףף.
    נכון, היום בדור הזה - זה לא נורמליי! אבל אין מה לעשותת. תחשביי עלזה מה היית רוצה להנות בעולם הזה? או בעולמות העליונים? אני חוששב שלמעלה..
    ובקיץץ ישש הכי הרבה פריצותת! בנות הולכות כלכך חשוףף שאי אפשר לתאארר! אני רוצה לשאול אותך שאלה ותעני לי בכנותת.
    מה ההבדל בין בגד ים לבין חזייה ותחתוניםם?! כי דוגריי - אני אלך ליים/לבריכה יראה אותך עם חזייה ותחתוניםם. אז מה הבעיה שתעשי אתזה גם בבית שלי נגיד?
    הריי זה לא משנה איפה אני אראה אותך ביים או בבית את תיהי בחזייה ותחתוניים.. זה נראה לך נורמליי?! הגיוווני? אני חושבב ובטוחח שלאאא!
    אתם כנראה לא יודעים את המעלות של הצניעוותת, אבלל בגלל הצניעותת הדור שלנו נראה כמו שהוא נראהה!
    אתם לא יודעים איךך השם שומר על הבנות כשהם לבושות צנוועע! במיוחחד בקיץץ שחם איימיםם.
    כאתם תלכו צנועע בקיץץ, כל טיפתת ציעעה שלכם עם עוד צעעד לעולם הצפון לצדיקיים תראווו מזה!!
    היה סיפור פעם על מישי - שהתחילה להתחזק בדת והתחילה ללכת צנועע - עלתה לאוטובוסס! עלל האוטובוסס היה מחבלל. הוא ביצעע את הפיגועע.
    אתם יודעים מה קרה?! כולל האוטובוסס אבל כולו נהרגג! ואותה ילדה שהלכה צנועע רק התעלללפה! תראוו מהיא מעלה של צניעותת!
    אחחח איזה דורר עלווב איזה דורר עלובבב. :\ שהשםם יעזורר לנוווווווווווו!!!

אפשר לראות שבת צנועעה בכל מיני דרכיים -כמו בסגנון לבוש ובאופיי.
    יש חלק מהאנשים שיכולים לראות עלפי העייניים ואני אחד מהםם. יכול לראות את האופי של הבנאדםם עלפי סריקה קטנה של העיין!!
    נקווה שבזכותת האשכולל הגאוללה יתקרבהה עודד!!
    והלוואי שמישהי התחילה להתחזק בדת בזכות הדברים שרשמתייי!!

אלללל תתנו לייצר הרעע להפפילל אותכםם! אתן בנות של מלךך.
    אתןן יהלומיים, אתןן קדושותתתתת! תפסיקוו עם הזיממה הזאתת.
    בוראא עולם שונאא אתזה.. יאללה צדיקים שלי תתחזקו, תעשו מהפך בחייים שלכםם!
    מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא יהיה מאושרר.
    שייהיהה שבועע טוב..
    נערך לאחרונה על ידי WhAt_The_Hell, 19-12-2011 בשעה 12:37
    מקום שבעלי תשובה עומדים צדיקים גמורים אינם יכולים לעמוד!
    יהודים יקרים נפתח דף חדש במיוחד בשביל כאלה אלה שרוצים לחזור בתשובה ולא יודעים איך!
    כל אלה שיש להם שאלות ולא יודעים למי לפנות - בשביל זה יצרנו דף מיוחד במיוחד עבורכם. :-)
    אנחנו נענה לכם בשמחה, עם המון אהבה ורצון לחזק אותך..
    הקישור של הדף- לחץ עלי!

רוצים לפרוק? להתייעץ? לדבר? להכיר?
    אני פה בשבילכם!
    ​D:

6. 19-12-2011 12:12 #6
    בת
    שם פרטי
    -
    שמע זה שמעליי אם האלוהים שלך היה רוצה שבנות ילכו עטופות בבגדים מכף רגל עד ראש הוא לא היה שם את היהודים במדינה כל כך אבל כל כך חמה !!!
    בקיץ אני הולכת עם שורטים וחולצות בטן ואני מתההה מחווום , וכשאני רואה דתיות באלי לבכות בישבילן !
    זה לא משנה בחורה יכולה ללבוש שורט וחולצת בטן ולא להיות שרמוטה !
    ודווקא אלה שהכי משחקות אותה צנועות והכי הכי "ביישניות" הן בידיוק ההפך !
    ולמה אישה שיש לה גוף יפה לא יכולה להרשות לעצמה ללכת בבגדים קצת חשופים ? מה כבר קרה ?
    שרמוטה היא שרמוטה גם עם בגדים ארוכים , זה לא משנה .
    צניעות היא לפי האופי

7. 19-12-2011 12:23 #7
    בן
    שם פרטי
    D:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Kiara159 צפה בהודעה
    שמע זה שמעליי אם האלוהים שלך היה רוצה שבנות ילכו עטופות בבגדים מכף רגל עד ראש הוא לא היה שם את היהודים במדינה כל כך אבל כל כך חמה !!!
    בקיץ אני הולכת עם שורטים וחולצות בטן ואני מתההה מחווום , וכשאני רואה דתיות באלי לבכות בישבילן !
    זה לא משנה בחורה יכולה ללבוש שורט וחולצת בטן ולא להיות שרמוטה !
    ודווקא אלה שהכי משחקות אותה צנועות והכי הכי "ביישניות" הן בידיוק ההפך !
    ולמה אישה שיש לה גוף יפה לא יכולה להרשות לעצמה ללכת בבגדים קצת חשופים ? מה כבר קרה ?
    שרמוטה היא שרמוטה גם עם בגדים ארוכים , זה לא משנה .
    צניעות היא לפי האופי
    לפי מה שאת אומרת - אני מבין שיהודיה את לאא. חבלל..
    אנחנו פה - כי זאת הארץ שהשם הבטיח לאברהם - ארץ כנעןן.
    את לא צריכה לבכות בשבילן, הן בוכות בשבילךך. ואין לי מושג איפה את מסתובבת - צנועות וביישניות - פרוצותת!? לאאא נראליי.
    אין לי מושג איפה את גרה ואיזה סביבה יש סביבךך.
    ולמה הוא שם אותנו בארץ כלכך חמה? אני לא יודע - אלו חשבונות שמיים שאיש לא יודע. יכול להיות בשביל לננסות אותנו.
    חמודה, צניעות היא לא לפפיי האופיי - כאשר בת צנועה ביופי היא צנועה גם באופי, אבל בכלל כלל יש יוצא מן הכלל.
    לכיי תלמדיי הלכות צניעותת ואחרכךך תביני למה אסור לאישה ללכת בבגדים חשופייםם.
    יהודים יקרים נפתח דף חדש במיוחד בשביל כאלה אלה שרוצים לחזור בתשובה ולא יודעים איך!
    כל אלה שיש להם שאלות ולא יודעים למי לפנות - בשביל זה יצרנו דף מיוחד במיוחד עבורכם. :-)
    הקישור של הדף- לחץ עלי!

אני פה בשבילכם!
    ​D:

8. 19-12-2011 12:26 #8
    בת
    ציטוט פורסם במקור על ידי WhAt_The_Hell צפה בהודעה
    טווב, אזז ככה! נראלי ראיתי כמה מהתגובות שלי לאנשים ואני שמח שפתחת אשכול עלזה
    מה זאת אומרת בת צנועה? בת צנועה זאת בת שמכבדת את הגוף שלך ולא חושפת אותוו, אני לא אומר לך להתחיל ללכת עם רביוניים וחולצה עם שרוולים ארוכים..
    לאאא, ככה לא מתחילים! אני לא יודע איך את מתלבשת אבל - רוב המדינה היום הולכת חשוףף בנות הולכות עם מכנסיים שמכסים בדיוק שתי סנימטר מאיבר המין שלה.
    וזההה מגעיללל! את צריכה שחצאית תעבור את הברךך! ובחולצה אסורר שיהיה מחשוףף אישה צריכה להסתיר את הדברים האללה! שלא יראו לה את העור הגוףף.
    נכון, היום בדור הזה - זה לא נורמליי! אבל אין מה לעשותת. תחשביי עלזה מה היית רוצה להנות בעולם הזה? או בעולמות העליונים? אני חוששב שלמעלה..
    ובקיץץ ישש הכי הרבה פריצותת! בנות הולכות כלכך חשוףף שאי אפשר לתאארר! אני רוצה לשאול אותך שאלה ותעני לי בכנותת.
    מה ההבדל בין בגד ים לבין חזייה ותחתוניםם?! כי דוגריי - אני אלך ליים/לבריכה יראה אותך עם חזייה ותחתוניםם. אז מה הבעיה שתעשי אתזה גם בבית שלי נגיד?
    הריי זה לא משנה איפה אני אראה אותך ביים או בבית את תיהי בחזייה ותחתוניים.. זה נראה לך נורמליי?! הגיוווני? אני חושבב ובטוחח שלאאא!
    אתם כנראה לא יודעים את המעלות של הצניעוותת, אבלל בגלל הצניעותת הדור שלנו נראה כמו שהוא נראהה!
    אתם לא יודעים איךך השם שומר על הבנות כשהם לבושות צנוועע! במיוחחד בקיץץ שחם איימיםם.
    כאתם תלכו צנועע בקיץץ, כל טיפתת ציעעה שלכם עם עוד צעעד לעולם הצפון לצדיקיים תראווו מזה!!
    היה סיפור פעם על מישי - שהתחילה להתחזק בדת והתחילה ללכת צנועע - עלתה לאוטובוסס! עלל האוטובוסס היה מחבלל. הוא ביצעע את הפיגועע.
    אתם יודעים מה קרה?! כולל האוטובוסס אבל כולו נהרגג! ואותה ילדה שהלכה צנועע רק התעלללפה! תראוו מהיא מעלה של צניעותת!

יש חלק מהאנשים שיכולים לראות עלפי העייניים ואני אחד מהםם. יכול לראות את האופי של הבנאדםם עלפי סריקה קטנה של העיין!!

שייהיהה שבועע טוב..
    אני לא מתכוונת להתחיל ללכת עם חצאיות ארוכות בגלל שאני לא אוהבת את זה ולא נוח לי עם זה ... וכן אני מאמינה באלוהים אבל מה לעשות אני חילונית וחיה דרך חיים של חילונית ואני חושבת שה' רוצה שניהיה מאושרים לא ? אז למה לתת לנו גבולות כאלה שיעשו לנו לא טוב ? כמו ללכת בקיץ עם בגדים ארוכים ולהזיע לסבול ? למה אלוהים לא רוצה שנתגאה במה שהוא יצר ? אני חושבת שהוא כן רוצה וצניעות זה לאו דווקא דבר של לבוש זה קודם כל ההתנהגות ... אנחנו בעצם פסל של ה' אנחנו היצירה שלנו נכון ? אז צריך להתגאות ביצירה הזאת ...אבל באותו זמן גם לכבד אותה כאילו לא לתת לכל אחד לגעת ... זאת דעתי ובבקשה עזוב את זה ואל תכניס לפה עניינים של דת זה לא קשור ...

ולא דיברתי על צנועה באופי דיברתי על צניעות בלבוש
    הלבוש של הבנות האלה נראה בעיניכם צנוע או לא ?
    http://www.haaretz.co.il/hasite/imag...180610/of7.jpg
    http://www.haaretz.co.il/hasite/imag...180610/of3.jpg
    נערך לאחרונה על ידי SharonK, 19-12-2011 בשעה 12:27

9. 19-12-2011 12:34 #9
    בן
    שם פרטי
    D:
    בעולם הזה, את לא אמורה להנות?! מזה להנותת?! לצאת למועדונים? זהה בילויי האמיתי? לא נראליי..
    וכן השם רוצה שניהיה מאושרים, אבל לא בדרך שאת רוצה ללכת בה - בשמיים לא מגדירים אתזה כאושרר אמיתי. אלה כזימה.
    אנחנו לא פסלים של מלך מלכי המלכים אלא - בני ישראל אלו הילדים שלוו. אם את חושבת שאנחנו פסלים שלו - אין לי מה להגיד לךך.
    ומאיפה הגעת?! צניעותת זה בא מהדתת היהודיתת. ולא מהגויים!! לא להכניסס דת..חחחחחחחחחחחחחחחחח!
    שיהיה שבועע טוב.
    הקישור של הדף- לחץ עלי!

אני פה בשבילכם!
    ​D:

10. 19-12-2011 12:37 #10
    בת
    שם פרטי
    -
    בעולם הזה, את לא אמורה להנות?! מזה להנותת?! לצאת למועדונים? זהה בילויי האמיתי? לא נראליי..
    וכן השם רוצה שניהיה מאושרים, אבל לא בדרך שאת רוצה ללכת בה - בשמיים לא מגדירים אתזה כאושרר אמיתי. אלה כזימה.
    אנחנו לא פסלים של מלך מלכי המלכים אלא - בני ישראל אלו הילדים שלוו. אם את חושבת שאנחנו פסלים שלו - אין לי מה להגיד לךך.
    ומאיפה הגעת?! צניעותת זה בא מהדתת היהודיתת. ולא מהגויים!! לא להכניסס דת..חחחחחחחחחחחחחחחחח!
    שיהיה שבועע טוב.
    שמע הבילבולי מילים שלך לא משחקים לטובתך ,
    כל מה שכתבת בכלל לא קשור למה שאני כתבתי !
    תראה איפה כתוב פסלים ? איפה כתבתי משו על הדת .
    תעשה טובה , אתה רוצה לענות לי תעה על מה שאני וכתבת ולא לנסות לסבך אותי ולצאת "צודק" לא יעזור (;
    וכן בעולם הזה אני אמורה להנות ! מה זה להינות ? לשבת בבית להתפלל לאיזה משו שם בשמיים ? להתלבש כאילו אני גרה בסיביר ? לא לחיות ? בלי חופש ? לא ניראלי .
    בשביל כל אחד הנאה זה משו אחר .
    נערך לאחרונה על ידי Kiara159, 19-12-2011 בשעה 12:38

11. 19-12-2011 12:40 #11
    בן
    שם פרטי
    D:
    חחחחחח דבר ראשון זה לא היה אלייך, זה היה לפותחת האשכולל.........
    ואני לא מנסה לצאת צודק, אני צודקק. אמרתי לך מקודם- תלמדי הלכות צניעות,
    ואז אולי תביני על מה אני מדברר.
    הקישור של הדף- לחץ עלי!

אני פה בשבילכם!
    ​D:

12. 19-12-2011 12:41 #12
    בת
    שם פרטי
    -
    אם אתה חושב שאתה צודק שיהיה לך בכיף , ואני חושבת שאני צודקת ואני יודעת שאני צודקת .
    לך תכיר את החיים מצד אחר ואז דבר איתי .

13. 19-12-2011 12:42 #13
    בת
    טווב, אזז ככה! נראלי ראיתי כמה מהתגובות שלי לאנשים ואני שמח שפתחת אשכול עלזה

שייהיהה שבועע טוב..

תפסיק לעשות כפייה דתית זה לא פורום יהדות זה מלב אל לב, כל אחד יתלבש איך שבא לו. מה לעשות שיש בישראל גם חילוניים ולא כולם דתיים?! ברור שלא צריך להתלבש כמו פרוצה אבל גם לא כמו דוסית היא לא ביקשה לדעת איך להיות צנועה לפי ההלכה אז להכניס לפה את הדת ואת ההלכות על הצניעות ממש לא עונות לה על השאלה.
    ודרך אגב הרבה מאוד דתיות הן יותר פרוצות ממה שהחילוניות תאמין לי!
    נערך לאחרונה על ידי Bleed_Well, 19-12-2011 בשעה 12:42

14. 19-12-2011 12:45 #14
    בת
    שיהיה שבועע טוב.
    איך אתה יודע איך אני מגדירה אושר ?? מה הקשר מועדונים ? אמרתי שה' רוצה שניהיה מאושרים ושלא נסבול ובגלל זה למה ללכת כמו נזיר בקיץ ??
    ופסלים זה היה מאפורה ... כאילו היצירה שלו כי הוא ברא אותנו . וביקשתי לא להכניס עניינים של דת וה' כי אני מדברת על איך כל אחד רואה לבוש צנוע ...
    אז די כל אחד יאמין במה שבאלו וזהו ביי
    נערך לאחרונה על ידי SharonK, 19-12-2011 בשעה 12:45

15. 19-12-2011 12:46 #15
    בן
    שם פרטי
    D:
    אם אפשר לשאולל?! איזו כפייה דתית עשיתי פהה?! אמרתיי לך תעשיי כככה וככה? הסברתיי לך את המעלות של הצניעות.
    איפהה רשמתתי תלכוו צנוועע? איפפה כפיתייי?! אההההההה? איפפפפפה..
    הקישור של הדף- לחץ עלי!

אני פה בשבילכם!
    ​D:

עמוד 1 מתוך 6 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner