fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
כתבה|

אקריל - חומר מסוכן לגוף. *חובה קריאה!*

1. 25-01-2012 04:59 #1
    Wis3R מנותק מנהל פורום דו-גלגלי וטרקטורונים
    בן
    שם פרטי
    DEAD
    תמונת מקור (באנגלית)
    אקריל - חומר מסוכן לגוף. *חובה קריאה!*

תרגום לעברית:

תכשיט גוף אקריל - למה לא?

מידע כללי
    *אקריל מדורג כרעיל במקצת בגיליון החומרים המסוכנים מהם יש להיזהר.
    *אקריל מכיל חומרים הידועים כמסרטנים.
    *אקריל גורם לבקעים וסדקים בעור שהופכים בסופו של דבר לנקבוביות.

הסכנות
    אקריל מעולם לא הוכח כבטוח ללבישה לשום תקופת זמן, בעיקר בפה, קרום האף ואברי המין. הבעיה העיקרית עם אקריל היא שטמפרטורת גופנו גורמת לאדי מונומר להשתחרר והם רעילים כמו חד תחמוצת הפחמן. גם מתחת לטמפרטורת הגוף (כ-25 מעלות) משחררים התכשיטים רעלים באופן קבוע לגוף. חומרים אלו מעט רעילים, והם ידועים כמגבירי סיכון לסרטן העור באזורים אלו.

תוצאות
    אם אתם לא טורחים לחטא תכשיטים לפני שאתם לובשים אותם, אתם בקלות יכולים לחטוף זיהום והסיכויים קיימים גם לדלקת הכבד החולנית, עקב חוסר בטיפול.
    ניתן למנוע את הסיכון בקלות, וזה כדאי לפירסינג בריא. רוב סוגי הפלסטיק נמסים בדוד לחץ, מה שמלכתחילה מונע את היכולת לחטא וללבוש אותו.
    תודה לזאביק (zoovon) על התרגום הנושא לעברית, ועריכתו.

אז מה בעצם אסור לשים? - פשוט כל מה שעשוי מאקריל.
    לרשימת הדברים האסורים לשימוש:

סוגרים: (לשון)
    לינק פה

מוטות עם סוגרים:
    לינק פה

'חסרי סוגרים':
    לינקים - 1 2 3 4 5 6 7 8 9

CBR:
    לינקים - 1 2

בננות: (גבה / טבור)
    לינק פה

מוט לאברט:
    לינקים - 1 2 3 4 5 6

פרסה:
    לינק פה

פלאגים / טאנלים / טיובים וכו':
    לינק פה

תכשיטים לנזם:
    לינק פה

כל ה'חיקויים' למינייהם: (Fake piercings)
    לינק פה

'חבילות' פירסינגים:
    לינק פה

כמו כן, כל העניין הזה בגדר המלצה.
    במיקרה ומישהו בעלים של תכשיט מסוג אקריל - מומלץ להוריד את התכשיט ולקנות מסוג אכותי - סרג'יקל / טיטניום.
    כמו כן, במקום השימוש באקריל, אפשר להשתמש בניילון / סיליקון.

2. 25-01-2012 13:25 #2
    בת
    שם פרטי
    קורל D;
    תודה רבה רבה על הפרסום!

3. 25-01-2012 14:13 #3
    בן
    שאני יבין אקריל זה בקיצור פלסטיק ? ועם כן אני משתמש רק בסוגרים של אקריל (לבנים) והמוט עצמו ברזל אז אפשר או לא ?

4. 25-01-2012 14:14 #4
    בן

5. 25-01-2012 14:42 #5
    בן
    שם פרטי
    מהשמו
    אם ישלי מוט ברזל
    והתכשיט עצמו הוא סוג של פלסטיק..
    כזה :http://www.crazy-factory.com/product...oducts_id=2858

אז מה הולך..?

6. 25-01-2012 14:47 #6
    בן
    שם פרטי
    ☮☮☮
    תודה איב

7. 25-01-2012 14:49 #7
    בן
    תודה על הפרסום איב

8. 25-01-2012 15:40 #8
    בן
    שם פרטי
    גיאצ'וק
    שמתי אקריל בפרנום לאיזו תקופה! חידשת לי הרבה אביה!
    פירסים שעליי: צה"ל
    פירסים שהיו: טראגוס (שמאל וימין), אוריבטל הליקס (שמאל), רוק (שמאל), אנטי טראגוס (ימין), פרנום, אנדרגראונד, הרחבה 10 מ"מ (שמאל).

9. 25-01-2012 15:50 #9
    בן
    שם פרטי
    דוד
    יש לך מקור אמין לזה? כי הייתה תקופה שחשבת שסוגרים שזוהרים באור אולטרה סגול בכלל פולטים קרינת UV...

10. 25-01-2012 17:56 #10
    בן
    שם פרטי
    HQ 1080p
    מקור???
    אני מעל שנה עם עגיל אקריל בלשון, לפעמים שם בשפה ובהרחבה..
    הקטע שזה מונע מסיגת חניכיים בפה לעומת סרג'יקאל/טיטניום.. אבל אם זה כזה מסוכן אני מוריד. רק תביא מקור כי גם אני זוכר שמתישהו אמרת שזוהרים בחושך מסרטנים.
    נוב' 12 צעירים לנצח

11. 25-01-2012 20:47 #11
    בן
    שם פרטי
    אופיר גיי
    השאלה אם מדובר על מוט עצמו או סוגרים, כי אני באופן קבוע עם מוט טיטניום אבל יש לי חבילה של 50 סוגרים מאקריל.

12. 26-01-2012 01:39 #12
    בן
    שם פרטי
    DEAD
    ציטוט פורסם במקור על ידי OwnAge צפה בהודעה
    שאני יבין אקריל זה בקיצור פלסטיק ? ועם כן אני משתמש רק בסוגרים של אקריל (לבנים) והמוט עצמו ברזל אז אפשר או לא ?
    כעיקרון כן - זה פלסטיק.
    לגבי השאלה שלך - לא. כל עוד תכשיט מסוג אקריל בא במגע עם הגוף (חום) - הוא פולט חומרים רעילים.

ציטוט פורסם במקור על ידי Arie96 צפה בהודעה
    אם ישלי מוט ברזל
    והתכשיט עצמו הוא סוג של פלסטיק..
    כזה :http://www.crazy-factory.com/product...oducts_id=2858

אז מה הולך..?
    גם לא טוב.
    כל עוד תכשיט מסוג אקריל בא במגע עם הגוף (חום) - הוא פולט חומרים רעילים.

ציטוט פורסם במקור על ידי Fallen_Avenger צפה בהודעה
    יש לך מקור אמין לזה? כי הייתה תקופה שחשבת שסוגרים שזוהרים באור אולטרה סגול בכלל פולטים קרינת UV...
    הפירסרית שלי אמרה את זה, אך לא היה לי מקור (לצערי) אבל כרגע אתה יכול לקרוא לבד - הכל פה מוסבר.

ציטוט פורסם במקור על ידי BuffaloSoulja צפה בהודעה
    מקור???
    אני מעל שנה עם עגיל אקריל בלשון, לפעמים שם בשפה ובהרחבה..
    הקטע שזה מונע מסיגת חניכיים בפה לעומת סרג'יקאל/טיטניום.. אבל אם זה כזה מסוכן אני מוריד. רק תביא מקור כי גם אני זוכר שמתישהו אמרת שזוהרים בחושך מסרטנים.
    כמו שכתבתי למעלה - תקרא את הנושא, ואם אתה רוצה להעמיק אתה תמיד מוזמן להשתמש בגוגל / ויקיפדיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי Rexo צפה בהודעה
    השאלה אם מדובר על מוט עצמו או סוגרים, כי אני באופן קבוע עם מוט טיטניום אבל יש לי חבילה של 50 סוגרים מאקריל.
    כל עוד תכשיט מסוג אקריל בא במגע עם הגוף (חום) - הוא פולט חומרים רעילים.

13. 26-01-2012 09:07 #13
    בן
    שם פרטי
    דוד
    בכל מקרה, הלכתי לויקיפדיה וקראתי את כל המאמרים שקשורים לאקריל-חמישה מאמרים...הדבר היחידי שרשום שיכול לפגוע זה כשמשתמשים בסיבי אקריל בתור בד, הוא עלול לגרות את העור של אנשים עם אקזמה אבל זה נדיר...
    למרות שאתה מנהל ומפקח וזה, אתה לא חושב שכדאי שתגבה את טענתך עם לפחות מאמר אמין אחד לפני שאתה בא ומלחיץ פורום שלם? לפחות תכתוב בכותרת "אקריל עלול לסכן אתכם-לפי הפירסרית שלי". המינימום זה לציין את זה בסוף הטקסט.
    לגבי מה שרשמת עם הפליטת חומרים רעילים בחום. אקריל הוא פלסטיק לכן אני אלך ואגיד שהוא נשרף ב100~200 מעלות...יודע מה? נגזים ונגיד 80 מעלות. החום של הגוף הוא 37.6...איך בדיוק זה יכול לגרום לו לפלוט חומרים רעילים? באמת שאין קשר.
    פעם קודמת, סוגרים פולטים קרינת UV ומסרטנים והלחצת את כל הפורום ואחותו ועכשיו זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fallen_Avenger, 26-01-2012 בשעה 09:11

14. 26-01-2012 13:37 #14
    בן
    שם פרטי
    DEAD
    בכל מקרה, הלכתי לויקיפדיה וקראתי את כל המאמרים שקשורים לאקריל-חמישה מאמרים...הדבר היחידי שרשום שיכול לפגוע זה כשמשתמשים בסיבי אקריל בתור בד, הוא עלול לגרות את העור של אנשים עם אקזמה אבל זה נדיר...
    למרות שאתה מנהל ומפקח וזה, אתה לא חושב שכדאי שתגבה את טענתך עם לפחות מאמר אמין אחד לפני שאתה בא ומלחיץ פורום שלם? לפחות תכתוב בכותרת "אקריל עלול לסכן אתכם-לפי הפירסרית שלי". המינימום זה לציין את זה בסוף הטקסט.
    לגבי מה שרשמת עם הפליטת חומרים רעילים בחום. אקריל הוא פלסטיק לכן אני אלך ואגיד שהוא נשרף ב100~200 מעלות...יודע מה? נגזים ונגיד 80 מעלות. החום של הגוף הוא 37.6...איך בדיוק זה יכול לגרום לו לפלוט חומרים רעילים? באמת שאין קשר.
    פעם קודמת, סוגרים פולטים קרינת UV ומסרטנים והלחצת את כל הפורום ואחותו ועכשיו זה?
    המקור בא מכאן.
    ואין שום קשר בין פיקוח לניהול וכד'.
    אם לא היה לי מידע על זה אז מיילא, אבל אתה רוצה שאני כן מגיב לאנשים וכן מסביר את התענות שלי, אז מה יש?
    בכל אופן - להתחיל ולהשמיץ את מידע פה, זה ממש לא יעזור לך.
    אתה רוצה - תאמין, אתה לא רוצה אל תאמין.
    הנושא הזה בגדר המלצה בלבד, כמו שכבר נאמר למעלה.

15. 26-01-2012 16:43 #15
    בן
    שם פרטי
    HQ 1080p
    תודה על התגובה לדעתי עזרת לכולם.
    עדיין לצערי אין פה תשובה חד משמעית.. מקווה מאוד שהמאמרים שקראת אמינים, אשמח אם תפרסם אותם פה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Wis3R צפה בהודעה
    המקור בא מכאן.
    ואין שום קשר בין פיקוח לניהול וכד'.
    אם לא היה לי מידע על זה אז מיילא, אבל אתה רוצה שאני כן מגיב לאנשים וכן מסביר את התענות שלי, אז מה יש?
    בכל אופן - להתחיל ולהשמיץ את מידע פה, זה ממש לא יעזור לך.
    אתה רוצה - תאמין, אתה לא רוצה אל תאמין.
    הנושא הזה בגדר המלצה בלבד, כמו שכבר נאמר למעלה.
    תקשיב, תודה רבה על הרצון הטוב ואני מבין שאתה בא רק רק בכוונה טובה.
    אבל קובץ של תמונה שהיא לא RELATED לשום אתר או מקור אמין אחר - לצערי זה לא מספיק. כל מה שזה יוצר זה בהלה ובלבול רב, במיוחד שכאן זה נושא בריאותי.
    אם אפשר לדעת, מהיכן התמונה נלקחה? כל אחד יכול להכין קובץ תמונה עם מידע בתוכה, לא לקשר אותה לכלום ולא לחתום עליה - לשחרר וליצור בהלה.
    השאלה האם היא אכן קשורה לגוף אמין, שחקר ובדק את הנושא? וזה מה שאנשים רוצים פה לדעת. כי שוב, בריאות זה לא צחוק.
    נוב' 12 צעירים לנצח

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner