fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
שאלה|

על ניקוי איזור הישבן לפני ועל מציצה (16.5)

1. 28-01-2012 19:27 #1
    בת
    שם פרטי
    שירז
    אני בן 16 ואני מאוד נימשך לבנות מינית וריגשית ואני ניראה בנזונה ומביא איזה בחורה שאני רוצה..
    אבל יש לי בעיה שאני רואה איבר מין גברי, אני מתבלבל וזה גורם לי למה ששום בחורה לא גרמה..
    אני פשוט נמשך רק לזה ולא לגוף הגברי ולא לפנים או כלום רק לאיבר..
    פעם אחת שהייתי מסטול אז מצצתי לידיד שלי מהשכונה שהוא בי והוא אמר שאני לא רע בכלל
    ונורא שמחתי שזה קרה למרות שהייתי בסטלה.. השאלה שלי אם מצצתי בלי קונדום יכולות לעבור מחלות למיניהם?

ושאלה שנייה זה שלפעמים אני דוחף אצבעות אז שאני מוציא יש שאריות על האצבעות או ריח לא נעים..
    אין אפשרות לנקות את האיזור בפנים לפני חדירה??

תודה רבה ושבוע טוב..

2. 28-01-2012 19:57 #2
    בן
    1. מין אוראלי לגבר קצת פחות בעייתי ממין אוראלי לאישה (מבחינת מחלות, כן? עם שניהם אין בעיה....), וכל עוד לא היה מגע של זרע עם חלל הפה, או שבלעת זרע - הסיכויים מאוד נמוכים.

2. הקפד לרוקן את ההמעיים לפני שאתה עושה את זה, ומומלץ מאוד לנקות גם עם סבון אינטימי (לא רצוי להשתמש בסבון רגיל). וכמובן - גם אחרי שאתה מנקה, לזכור לנקות את היד אחרי זה, כולל מתחת לציפורניים.

היאן

3. 29-01-2012 12:53 #3
    בת
    שם פרטי
    שירז
    תודה היאן..
    דחפתי היום גזר עם קונדום (כי אני חושש ללכת לקנות בחנות סקס) ולקחתי גזר גדול יחסית ועבה ושאני מכניס כמעט את כולו בערך 19 ס"מ ממש כואב לי בפנים
    כאילו יש משהו שחוסם ושאני נוגע בזה זה מקפיץ אותי לשמיים.. מה זה והאם יש מיגבלה לחדירה מאחור?

4. 29-01-2012 15:05 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Reversed צפה בהודעה
    תודה היאן..
    דחפתי היום גזר עם קונדום (כי אני חושש ללכת לקנות בחנות סקס) ולקחתי גזר גדול יחסית ועבה ושאני מכניס כמעט את כולו בערך 19 ס"מ ממש כואב לי בפנים
    כאילו יש משהו שחוסם ושאני נוגע בזה זה מקפיץ אותי לשמיים.. מה זה והאם יש מיגבלה לחדירה מאחור?
    אין לי בעיה עם השאלות שלך, רק בבקשה - תשתדל להיות פחות גרפי בתיאורים שלך...
    קודם כל טוב שהשתמשת בקונדום - אתה לא רוצה ששום דבר מהגזר יעבור אליך. דבר שני - אני מציע שתתחיל בקטן, כדי לתת לאנוס שלך להתרגל ולהמתח. הנקודה שנגעת בה היא כנראה הערמונית - נקודת ה G הגברית. ובנוגע למגבלה, אין כל כך, רק חשוב לעשות את זה בהדרגה כדי שלא תגרום לעצמך קרעים ודימומים.

5. 29-01-2012 16:07 #5
    בן
    טוב היאן אתה לא רואה שהוא סתם מסתלבט עליך?

6. 29-01-2012 16:41 #6
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי XredsharkX צפה בהודעה
    טוב היאן אתה לא רואה שהוא סתם מסתלבט עליך?
    אולי. אבל אני עובד בשיטה של pro bono

7. 29-01-2012 17:24 #7
    בן
    שם פרטי
    גיא ツ
    סתם כי זה מעניין אותי מה זה PRO BONO\?

Fuck what people think.

8. 29-01-2012 17:40 #8
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ChamillionaireTBR צפה בהודעה
    סתם כי זה מעניין אותי מה זה PRO BONO\?
    קיצור של המונח הלטיני pro bono publico - או בעברית, "לטובת הכלל"
    כלומר, ייתכן שיש מישהו שרוצה לשאול את אותן שאלות שכתובות למעלה אבל מתבייש לשאול אותן, ולכן אני עונה בכל מקרה, גם אם אתם חושבים שמדובר בספאם

9. 29-01-2012 19:18 #9
    בן
    שם פרטי
    H
    ציטוט פורסם במקור על ידי Reversed צפה בהודעה
    אני בן 16 ואני מאוד נימשך לבנות מינית וריגשית ואני ניראה בנזונה ומביא איזה בחורה שאני רוצה..
    אבל יש לי בעיה שאני רואה איבר מין גברי, אני מתבלבל וזה גורם לי למה ששום בחורה לא גרמה..
    אני פשוט נמשך רק לזה ולא לגוף הגברי ולא לפנים או כלום רק לאיבר..
    פעם אחת שהייתי מסטול אז מצצתי לידיד שלי מהשכונה שהוא בי והוא אמר שאני לא רע בכלל
    ונורא שמחתי שזה קרה למרות שהייתי בסטלה.. השאלה שלי אם מצצתי בלי קונדום יכולות לעבור מחלות למיניהם?

ושאלה שנייה זה שלפעמים אני דוחף אצבעות אז שאני מוציא יש שאריות על האצבעות או ריח לא נעים..
    אין אפשרות לנקות את האיזור בפנים לפני חדירה??

תודה רבה ושבוע טוב..
    וואי אחי גם אני ככה ... אני חולה על בנות והיו לי מלא חברות ואני נמשך אליהן אבל שאני רואה איבר מין גברי זה מחרמן אותי מוות .. גם פעם עשיתי לחבר שלי ביד ומצצתי לו והוא לי
    דבר איתי בפרטי .. אני צריך לדבר עם מישו על זה

10. 30-01-2012 22:32 #10
    בן
    שם פרטי
    מקס
    הינה תמונה של פותח האשכול:
    http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=9417766

זה נראה אחד שדוחף גזרים לתחת?

11. 30-01-2012 23:56 #11
    בן
    שם פרטי
    Abumaze
    ציטוט פורסם במקור על ידי Skull_candy צפה בהודעה

כשאתה אומר את זה ככה..
    .

12. 31-01-2012 00:09 #12
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Skull_candy צפה בהודעה

וסתם שאלה, איך בדיוק נראה מישהו שדוחף גזרים לתחת? יש איזשהו checklist? כדי שבפעם הבאה מי שייפתח אשכול על זה, אני אבקש תמונה קודם לכן ואז אדע אם זה ספאם או לא.....
    מה זה הבולשיט הזה?! זה שאתה מכיר סטריאוטיפ מסויים של הומואים לא אומר שכולם נראים כאלה... אני מכיר גבר הומו ש:
    1. שוקל בערך פי שניים ממני - הכל מסת שריר. הוא יכול להרים אותי ביד אחת בקלות (אני אומנם לא שוקל הרבה, אבל 99lb זה עדיין משהו....)
    2. שעיר בצורה כזו שאנגלי כמוני יכול רק לדמיין שהוא אי פעם יהיה
    3. יותר גברי משלושה גברים ביחד מבחינת ההתנהגות שלו, וכל טיפה של סטריאוטיפ מטופש שאתה חושב עליה כרגע היא בדיוק ההפך אצלו.
    ובכל זאת הוא גיי מובהק, פסיבי שאוהב להכניס דברים לתחת. והרבה. אז לתת קישור לתמונה כזו או אחרת לא באמת מוכיח שום דבר

13. 31-01-2012 11:30 #13
    בת
    שם פרטי
    שירז
    תמחקו את זה זה לא אניייייי זה חבר שהיה אצלי !!!!!!!!!!! אל תתנו גם אזהרה כי זה לא אני

14. 31-01-2012 16:59 #14
    בן
    שם פרטי
    H
    על מה אתה מדבר על התמונה או על האשכול ?

15. 31-01-2012 18:07 #15
    בן
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בחייאת יש פה מנהלים כל כך טיפשים ...

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner