fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
תגיות: ליאור נרקיס

ליאור נרקיס מלכלך על אייל גולן

1. 03-02-2012 15:12 #1
    בן
    שם פרטי
    אליאור
    בס"ד
    היום בידיעות אחרונות: ליאור נרקיס כותב על אייל גולן ״קיבלתי ממנו יריקה לפנים. הוא השפיל אותי למדתי ממנו שאין חברים. לא אוהב גם את ריח הבושם שלו״ .מיד אייל גולן הגיב על ההשתלחות שלו בעמוד הרשמי שלו:

שלום לכל חבריי בעמוד הרשמי. גם אני כמו חלק גדול מכם קראתי את הכתבה על ליאור נרקיס היום ב-7 לילות של ידיעות אחרונות וראיתי את ההשתלחות של ליאור בי. אבקשכם בכל ליבי לא להגיב ולא להשתלח בליאור חזרה אפילו ששום דבר בכתבה הזו אינו נכון. אני מאוד אוהב את ליאור אבל יש עכשיו מן טרנד כזה לתקוף את אייל גולן ולקבל כתבה בעיתון או ב...טלויזיה ואני מצטער שליאור נפל למלכודת הזו. אני מחשיב את ליאור לחבר קרוב ומוסר לו את אהבתי ומזכיר לו שתקופה קשה כמו שהוא עובר עכשיו יכולה לחלוף רק עם שירים טובים ולא בדיבורים.. אז אבקש לנהוג באיפוק ולכבד אותי כי אני בטוח שהוא מודע לטעותו. תודה רבה לכולכם שבת שלום ומבורכת.

אחח איזה מלך אייל גולן איך הוא הגיב בצורה יפה ומכובדת מה קרה ליאור נרקיס התחיל לקנאות בהצלחה של אייל?

עריכה: תראו תכתבה במאקו :
    בראיון לעיתון "ידיעות אחרונות" אומר נרקיס: "אייל גולן הוא פאקינג כמו אח שלי, בא אליי להיכל התרבות ועשיתי לו כבוד כמו של מלך. כשהיה בקיסריה התארחתי אצלו בהפתעה, אבל אחרי ההופעה אפילו סמס לא קיבלתי, אפילו בלי 'תודה שהגעת'.
    "אחרי זה התארחתי אצלו בתוכנית. חזרתי מחו"ל עם דלקת במיתרי הקול. רציתי לבטל אבל הם אמרו 'אי אפשר בלעדיך' ולא רציתי לתקוע אותם. באתי חולה והסברתי לעורך שאני לא יכול לשיר, וליד אייל הוא יצא עליי, 'מה זה הטריקים האלה?! ראיתי אותך שר בכל מצב','. אמרתי לו שאני לא מרגיש טוב, ואייל עמד שם ושתק. זה הרתיח אותי. אייל ידע מאוד לפרגן לי בשעתו אבל בסופו של דבר קיבלתי יריקה לפנים, השפילו אותי".
    בהמשך הכתבה אומר ליאור נרקיס: "אפשר להיות חברים בביזנס. אני חבר של אייל שנים אבל הוא מאוד איכזב אותי. למרות שאני ממש לא שונא אותו". על הבושם של גולן הוסיף: "לא שמתי אותו אף פעם, לא אוהב את הריח".

אייל גולן הגיב בדף הפייסבוק שלו: "שלום לכל מעריציי בפייס. אני כמו חלק גדול מכם קראתי את הכתבה על ליאור נרקיס ב-7 לילות, ידיעות אחרונות, וקראתי את ההשתלחות של ליאור בי. אבקשכם בכל ליבי לא להגיב ולא להשתלח בליאור חזרה, אפילו ששום דבר אינו נכון בכתבה.

אייל גולן: "הטרנד הוא לתקוף את אייל גולן ולקבל כתבה בעיתון או בטלויזיה"

"אני מאוד אוהב את ליאור, אבל יש עכשיו מן טרנד כזה לתקוף את אייל גולן ולקבל כתבה בעיתון או בטלוויזיה, ואני מצטער שליאור נפל למלכודת הזו. אני מחשיב את ליאור לחבר קרוב ומוסר לו את אהבתי, ומזכיר לו שתקופה קשה כמו שהוא עובר עכשיו יכולה לחלוף רק עם שירים טובים ולא בדיבורים... אז אבקש לנהוג באיפוק ולכבד אותי, כי אני בטוח שהוא מודע לטעותו. תודה רבה לכולכם, שבת שלום ומבורכת".

מה אתם אומרים ???אני אומר שליאור נרקיס יצא גועל נפש הוא מחפש את אייל גולן ומנסה להוציא אותו רע בכל הסיפור הזה ..

נערך לאחרונה על ידי EliorBiton, 03-02-2012 בשעה 15:45

ישלי רק חלום לדפוק בך איזה לום לראות אותך שוב פעם מחייכתת

2. 03-02-2012 15:14 #2
    בן
    שם פרטי
    ארז
    אי אפשר לדעת מה קרה בניהם
    אל תשפוט

אני לא לטובת אף אחד.

אבל גם אם באמת אייל גולן עשה את זה, ליאור לא צריך להגיד את זה בעיתון מול כולם.
    נערך לאחרונה על ידי Er3z, 03-02-2012 בשעה 15:15

3. 03-02-2012 15:16 #3
    בן
    ליאור חרא זמר

4. 03-02-2012 15:17 #4
    בן
    שם פרטי
    שרון
    עזבו ליאור הוא המיץ זבל של הזמרים

תקראו לי בשם שלי ולא בכינוי

5. 03-02-2012 15:22 #5
    בן
    יש מצב שאתה מביא את הכתבה המלאה?

6. 03-02-2012 15:31 #6
    בן
    שם פרטי
    אליאור
    ציטוט פורסם במקור על ידי Er3z צפה בהודעה
    אי אפשר לדעת מה קרה בניהם
    אל תשפוט

אני לא לטובת אף אחד.

אבל גם אם באמת אייל גולן עשה את זה, ליאור לא צריך להגיד את זה בעיתון מול כולם.
    לא שופט נשמה אבל אני יודע שליאור סתם מגזים כדי להוציא את אייל חרא הכל מקינאה ..ותיראה איך הוא דיבר גם שכולם רואים את זה בעיתון מה אין לו כבוד? ועכשיו כולם יורדים על ליאור וואלה זה רק הוריד ממנו יותר

ציטוט פורסם במקור על ידי Liadma צפה בהודעה
    ליאור חרא זמר
    1+ מה שנכון נכון
    ציטוט פורסם במקור על ידי LZE22 צפה בהודעה
    עזבו ליאור הוא המיץ זבל של הזמרים
    נכון!
    ציטוט פורסם במקור על ידי OrpaZZ צפה בהודעה
    יש מצב שאתה מביא את הכתבה המלאה?
    עדיין לא העלו אותה נשמה ראיתי שידיעות אחרונות פרסמו את זה בפייסבוק את מה שליאור אמר ואז אייל כתב את התגובה בעמוד הרשמי שלו בפייסבוק
    הנה עכשיו ערכתי נשמה זאת הכתבה המלאה במאקו http://www.mako.co.il/music-news/loc...pId=1080044444
    נערך לאחרונה על ידי EliorBiton, 03-02-2012 בשעה 15:46

7. 03-02-2012 15:51 #7
    בן
    שם פרטי
    שרון
    במשפט אחד:
    מה שליאור נרקיס ניסה להגיד זה שהוא מאוכזב מהאשכנזי שאייל גולן הפך להיות.
    הוא פשוט אומר שאייל גולן שכח מה זה כבוד ומה זה להיות זמר מזרחי, וזה מתבטא גם בחיים האישיים שלו.
    סוף סוף מישהו אומר את זה ופותח את זה, אייל חושב שהוא מושלם וזה שהוא יושן בתל אביב והוא חי עם האשכנזים וטוב לו לא אומר שהוא צריך לזרוק את המזרחים לפח ולהתנהג כמו אשכנזי ולשכוח מאיפה הוא בא.

Audi A8 4200 V8 Quattro 4X4 335HP 0-100 6 Sec 272 Km/h Top Speed
    Facebook: Sharon Sapir

8. 03-02-2012 15:59 #8
    בן
    שם פרטי
    שרון
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharon צפה בהודעה
    במשפט אחד:
    הוא פשוט אומר שאייל גולן שכח מה זה כבוד ומה זה להיות זמר מזרחי, וזה מתבטא גם בחיים האישיים שלו.
    סוף סוף מישהו אומר את זה ופותח את זה, אייל חושב שהוא מושלם וזה שהוא יושן בתל אביב והוא חי עם האשכנזים וטוב לו לא אומר שהוא צריך לזרוק את המזרחים לפח ולהתנהג כמו אשכנזי ולשכוח מאיפה הוא בא.
    בוא תסביר לי מה קשור מה שאתה אמרת ועל מה באמת היה הריב ליאור התעצבן על שנתן לאייל להופיע בהופעה הגרועה שלו ואייל לא אמר לו תודה על זה

9. 03-02-2012 16:04 #9
    בן
    שם פרטי
    שרון
    אם היית מזרחי היית מבין למה התכוונתי.
    זה התנהגות של אשכנזי איך שאייל התנהג כלפי ליאור לפי מה שליאור אומר.
    לא החזיר לו SMS, עמד ושתק כשהעורך של אייל גולן קורא לך צרח על ליאור מול אייל, זה התנהגות של אשכנזי.
    מזה ליאור מאוכזב, ובצדק (אם זה נכון כן).
    במילים אחרות ליאור פשוט מאוכזב ממה שנהיה מאייל בשנה האחרונה.

10. 03-02-2012 16:10 #10
    בן
    אם היית מזרחי היית מבין למה התכוונתי.
    זה התנהגות של אשכנזי איך שאייל התנהג כלפי ליאור לפי מה שליאור אומר.
    לא החזיר לו SMS, עמד ושתק כשהעורך של אייל גולן קורא לך צרח על ליאור מול אייל, זה התנהגות של אשכנזי.
    מזה ליאור מאוכזב, ובצדק (אם זה נכון כן).
    במילים אחרות ליאור פשוט מאוכזב ממה שנהיה מאייל בשנה האחרונה.
    אני לא רואה בכתבה שום דבר שקשור למה שרשמת כאן.. אבל בתאכלס אתה צודק, גם אני מאוכזב ממה שנהיה מאייל..

11. 03-02-2012 16:13 #11
    בן
    שם פרטי
    אליאור
    במשפט אחד:
    נשמה בזה אתה צודק אייל גולן באמת השתכנז או אנאערף התחיל לשיר בלדות של רותם כהן שר מוזיקה ישראלית עלק וואלה מאכזב אבל זה לא קשור קראת תכתבה?לייאור נרקיס התעצבן עליו על משהו אחר בכלל וסתם חיפש את אייל ומתחיל לריב איתו על דברים קטנים כמו איזה דבע ותיראה גם איך הוא מדבר הוא יצא חרא

12. 03-02-2012 16:14 #12
    בן
    שם פרטי
    שרון
    כשהיה בקיסריה התארחתי אצלו בהפתעה, אבל אחרי ההופעה אפילו סמס לא קיבלתי, אפילו בלי 'תודה שהגעת'.
    באתי חולה והסברתי לעורך שאני לא יכול לשיר, וליד אייל הוא יצא עליי, 'מה זה הטריקים האלה?! ראיתי אותך שר בכל מצב','. אמרתי לו שאני לא מרגיש טוב, ואייל עמד שם ושתק. זה הרתיח אותי.
    לא מספיק לך 2 המשפטים האלה בשביל שתבין את הקשר למה שרשמתי?
    ליאור בעצם אומר שאייל נהיה פחדן ואשכנזי והשתנה והוא מוציא את זה פשוט במילים אחרות ובדוגמאות לזה.

13. 03-02-2012 16:20 #13
    בן
    שם פרטי
    שרון
    ליאור בעצם אומר שאייל נהיה פחדן ואשכנזי והשתנה והוא מוציא את זה פשוט במילים אחרות ובדוגמאות לזה.
    ממש לא אין קשר שמע זמר צריך להופיע בכל מצב אין מה לעשות עובדה אייל הופיע חולה והתמוטט אבל מה קשור לאשכנזי זה לא הבנתי עד עכשיו

14. 03-02-2012 16:22 #14
    בן
    שם פרטי
    אליאור
    אז ליאור מבלבל תשכל תאמין לי אייל גולן לא בנאדם כזה וואלה אולי הוא השתנה אולי הוא מושפע עכשיו ממוזיקה אחרת אבל תאמין לי הוא אחלה בנאדם וליאור סתם מנסה להוציא אותו חרא תראה איך הוא מדבר עליו גם .. מה עובר עליו אם יש לו משו להגיד שיגיד לאייל זה עניין שלהם הכל זה קינאה
    אין מה לעשות אייל תמיד יישאר מלך כולם אוהבים אותו מעריצים את הבן אדם הזה לא טוב לכם לשמוע שירים שלו אל תשמעו

15. 03-02-2012 16:24 #15
    בן
    שם פרטי
    שרון
    עזוב נו אתה רוסי אתה לא מבין על מה אני מדבר בכלל
    פחדן בגלל שהוא שתק בזמן שהוא נתן לעורך שלו לצאת על ליאור
    ואשכנזי בגלל שהוא לא דיבר עם ליאור אחרי קיסריה לא אמר לו תודה שבאת.
    זמר מזרחי עם כבוד, יותר נכון בן אדם מזרחי עם כבוד, באמצע ההופעה עוצר הכל ומדבר לאורח תודה רבה שבאת לכבד אותי מול כל הקהל.
    אייל אפילו באחד על אחד לא אמר לו תודה (ככה ליאור אומר, לך תדע מה היה במציאות).

סוף סוף לא מפחדים לצאת על אייל גולן על האשכנזי שנהיה ממנו ולא רק במוזיקה שלו,
    גם בהתנהגות שלו בחיים גר בתל אביב מסתובב עם אשכנזים מוציא שירים אשכנזיים ומתנהג כמו אשכנזי כלפי אחרים.

אבל דבר אחד כן לא בסדר עם ליאור, חברים יחסית קרובים במוזיקה המזרחית זה אייל וליאור וככה בתקשורת להעיף את זה באוויר זה לא היה צריך להעשות ככה,
    היה צריך לדבר עם אייל בפנים להגיד לו את זה להעמיד אותו במקום שיוריד את האף האשכנזי שנהיה לו ויתחיל להתנהג כמו בכל הקריירה שלו עד 2010.
    גם בבמה ובאולפן, וגם בחיים האישיים.
    משהו מוזר ולא מוגדר קרה לאייל בשנה האחרונה.

עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner