• הודעות
  • אשכולות
  • רשומים
  • לייקים
  • מחוברים כרגע

זכויות יוצרים


Fxp.co.il הינו אתר תוכן גולשים, כלומר שהגולשים מפרסמים הודעות ובכך מייצרים את התוכן.
מאות אלפי הגולשים מפרסמים במאות המדורים באתר כ-100,000 הודעות ביום, ואין אפשרות לבצע בקרה על ההודעות המתפרסמות מבעוד מועד.
חשוב להדגיש שגם אם היה בכוחנו לפקח על כל הודעה אשר מתפרסמת, לא הייתה לנו אפשרות לדעת שהתוכן מפר זכויות, ולכן שיתוף פעולה מצד בעל זכויות היוצרים הוא הכרחי.
אנו נכונים לשיתוף פעולה מלא עם בעלי זכויות, תוך ציות לחוקי זכויות היוצרים והקניין הרוחני של מדינת ישראל, ועל כן, מאפשרים פנייה מסודרת של כל בעל זכויות להסרת התוכן מאתרנו.


להלן כתבה שהתפרסמה באתר Walla!:
הפורומים לא אחראיים
בית המשפט קבע שבעלי פורומים באינטרנט לא אחראים להפרת זכויות יוצרים בידי גולשים.
בית משפט השלום בתל אביב קבע כי פורום האוכל של אורט אינו אחראי להפרת זכות יוצרים ביצירות של מגזין "על השולחן" שהועלו לאתר בידי גולשים, מאחר שהיצירות הוסרו מהאתר לאחר שאורט קיבלה הודעה על כך.
בנוסף קבע בית המשפט כי אין הצדקה לחייב באופן גורף בעל אתר שמנוהלים בו פורומים לבדוק כל הודעה ששולח משתתף בפורום. בית המשפט מצא כי העלות הכלכלית של חיוב אתרים כדוגמת פורום האוכל של אורט בגין הפרת זכות יוצרים - על אף שההודעות הוסרו לאחר קבלת ההודעה - תהיה גבוהה. בית המשפט גם פסק כי אילו היתה אורט מחויבת בעלויות אלו, היא לא היתה יכולה להמשיך לקיים את הפורומים והיה נפגע אינטרס ציבורי חברתי חשוב.
http://news.walla.co.il/?w=/4007/1106759


באמצעות טופס צור קשר תוכל לדווח לנו על תכנים שברצונך להסיר מאתרנו.
אנא קטלג את הפנייה כ"הסרת תכנים" וציין בתוכן הפנייה קישור ספציפי וממוקד להודעה שברצונך להסיר.

אנו מתחייבים להסיר את ההודעה מהר ככל האפשר.
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner