• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook

היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן

 1. 28-12-2007 19:08 #1
  הסמל האישי שלדוריאןעזרא1212
  1,839
  3
  30-07-07
  פיודים מהעבר-
  זה החלק הראשון שאני פותח. (קיבלתי אישור מoren341 לפתוח את הנושא הזה)
  היום אני פותח על דיון שמאוד אהבתי והוא:הקברן - אורטון.
  ויש עוד חלק לדיון בסוף התגובה אתם צריכים לתת כמות כוכבים מ 1 עד 5 על הפיוד ולהגיד איך לדעתכם היה הפיוד

  איך כל זה התחיל?
  אורטון קרא טיגר על הקברן (באחת מהתוכניות של ראו) להתמודד איתו ברסלמניה 21 .. אורטון אמר שהוא רוצה להשים קץ לניצחנות של הקברן ברסלמניה. וכמובן הוא אמר שהוא "מחסל האגדות" והוא רוצה להשמיד עוד "אגדה" .הקברן כמובן קיבל את הטיגר שלו . וברסלמניה התקיים הקרב בין הקברן לאורטון או כמו שאני אוהב לקרוא לזה:"אגדה" נגד "מחסל האגדות"
  רסלמניה 21:
  הקרב היה יפה ומותח,בעיקר בזה שאביו של רנדי אורטון (בוב אורטון) בא עם גבס ביד ונתן לקברן קולזלין חזק רנדי אורטון הצמיד אותו אך הקרן לא נכנע ונילחץ בספירת 2. וגם בעיקר שהקברן תפס את רנדי בצוואר ורצה לעשות לו צוקסלאם כמובן שהרים את רנדי ,רנדי הצליח לשנות את התרגיל של הקברן לתרגיל הסיום שלו :RKO כולם היו בלחץ וחשבו שרנדי הולך לנצח את הקברן רנדי אורטון הצמיד ושוב הקברן לא נכנע והרים את ידו בספירת 2.5
  סיום הקרב:
  רנדי אורטון סימן שהוא הולך לעשות את התרגיל של הקברן:טומבסטון . רנדי הרים את הקברן ונראה שהוא הולך לבצע טומבסטון אך הקברן במהלך מדהים שינה את התרגיל מטומבסטון של רנדי לטומבסטון שלו ,הקברן נתן טומבסטון לרנדי והצמיד אותו ,רנדי כמובן לא הצליח להתאושש ולקום והקברן ניצח והפך את מאזנו ל13-0 . רנדי אורטון נכשל במשימה ונפל לעוד קורבן של הקברן לניצחונותיו ברסלמניה


  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  הקברן מבצע טומבסטון על רנדי ומסיים את הקרב בניצחון.


  לאחר רסלמניה הקברן חזר והיה לו קרב מול JBL -קרב ללא פסילות. בסוף הקרב הקברן הרים את JBL ונראה כאילו הוא הולך לבצע עליו טומבסטון ,אך רנדי אורטון בא בהפתעה ורצה לנקום בטייקר הוריד את JBL מעל כתפו של טייקר וביצע RKO על הקברן,JBL נזחל אל הקברן הצליח להצמיד אותו וניצח.

  נקבע קרב של הקברן נגד רנדי אורטון לסאמרסלאם
  סאמרסלאם:
  הקרב היה יפה ונחמד,לקראת הסוף טייקר הרים את רנדי על כתפו בדרך לטומבסטון אבל איש אחד מוזר נכנס לזירה וטייקר הוריד את רנדי מעל כתפו ,טייקר לא הבין מה קורה פה הוא חזר אחורה לרנדי והרים את רנדי על הרגליים ופיתאום משום מקום RKO! רנדי מצמיד את הקברן לספירת 3 ומנצח! לאחר הקרב האיש המוזר הוריד את המסכה וה היה אבין של רנדי אורטון,בוב אורטון! הקברן קם ונראה מבוהל וכעוס. הפעם רנדי ניצח את ה"אגדה" ע"י עזרה מאביו.


  אחרי הקרב בסאמרסלאם נמשך הפיוד ומכאן זה המשיך לקרב בנו מורסי:רנדי אורטון ובוב אורטון נגד הקברן בקרב ארון קבורה.
  רנדי פחד והציע לקברן סכום כסף ענק בשביל לבטל את הקברן,הקברן שלח ברקים לתוך הצ'ק שבו הכסף,ולא ביטל את הקרב ,הקרב התקיים ונקבע
  נו מורסי:
  הקרב היה גדול בנו מרסי כאשר היה שליטה ברורה של שתי הצדדים.טייקר הצליח להשים כמה פעמים את אורטן או את אביו בארון אבל היה צריך לקבור את שתי האורטנים ולכן הסיכוים של טייקר היו קטנים.במהלך הקרב הביא טייקר כיסא ודפק אותו בראשו של רנדי ושם את הכיסא בצד הזירה.גם בהמשך הקרב טייקר הכניס את אביו של אורטן לתוך הארון ועשה טומבסטון על רנדי והתכונן להשים גם אותו בארון אבל...איך שטייקר פתח את הארון בוב ורטן יצא מהארון והוציא על טייקר מטף כיבוי אש טייקר עזב את רנדי וכמעט נחנק.לקראת סוף הקרב טייקר ואורטן היו בטוח הארון ואבאב של אורטן היה בחוץ,הארון נסגר ולא ידעו מי יצא הראשון אבל הארון נפתח אחרי 5 שניות וטייקר יצא שהוא חונק את רנדי,אביו של רנדי משך לטייקר בשערות אבל אז טייקר חנק אותו ובנתיים רנדי שיצא מהחניקה לקח את הכיסא שטייקר השתמש בו ודפק בעוצמא על ראשו של טייקר סגר את הקברן וניצח.
  אביו של רנדי ורנדי עצמו חגגו והתחבקו אחרי הניצחון וגם נעלו את הקבר.
  בסוף הקרב רנדי ואביו הביאו חומר דליק מרחו על הקברן ושרפו את הקבר ואז רנדי אמר:מחסל אגדות או לא?
  היה נראה שטייקר נשרף ולא יחזור עוד.
  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  טייקר דופק כיסא על רנדי במהלך הקרב

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  בוב אורטון ממלא את טייקר במטף אש

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  רנדי אורטון ואביו שורפים את ארון הקבורה שבו טייקר בפנים. האורטונים מנצחים את טייקר.


  אחרי נו מרסי נכנס רנדי עם אביו לזירה ואמר"נו ניצחתי את טייקר אתם כבר לא תראו אותו יותר!ועכשיו יש לי עוד משימה והיא לזכות באליפות העולם.נראה היה שבאמת אין כבר שום מקום לטייקר מכוון שרנדי הולך לכיוון אחר.האם באמת האיש המת ,מת?

  רנדי לא הצליח להשיג את האליפות אך בסדרת ההישדרות רנדי אורטון השתתף בקרב של 5 כוכבי סמאקדאון מול 5 כוכבים של ראו. רנדי אורטון היה מסמאקדאון

  סידרת ההישדרות-החזרה של טייקר לחייו של אורטון:
  רנדי שרד את הקרב וניצח לאחר RKO על שון מייקלס וכל סמאק באה לחגוג עם רנדי אבל אז...טנג..טנג..והמנזר של טיקר נכנס עם קבר,יש לציין שאוהדת אחת צעקה לרנדי "זה נגמר רנדי"(באנגלית:its over randy) לאט לאט המנזר הפסיק לשיר והלך והשאיר את הקבר ואז אחרי חצי דקה..בום!ברק יוצא מהשמיים ושורף את הקברן ואז הדלת נפתחת וזה לא אחר מאשר-אנדרטייקר והוא נכנס לזירה ומכסח כל אחד ואחד מסמאק ובסוף מראה ומסמן לרנדי שהוא הבא בתור,ושזה עוד לא הסוף של הפיוד בינהם.

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  טייקר חוזר לחיים ויוצא מתוך הארון קבורה שבו קבר אותו רנדי

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  רנדי מפוחד כאשר רואה שהקברן לא מת ושהמלחמה לא נגמרה

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  הקברן מסמן לרנדי שהוא הבא בתור להשמדה.  אחרי סדרת ההשרדויות התקיים ספיישל לזכר אדי גאררו ז"ל והיה קרב זוגות בין קיין וביג שואו וריי וג'י בי אל כאשר ג'י בי אל הפקיר את ריי קיין וביג שואו היו מוכנים להשמיד את ריי אבל אז..טין...טין...והכל חושך אבל אז טייקר מופיע ומציל את ריי רנדי מיד בא וטייקר מסתובב וחוטף R.K.O ואז רנדי מוציא את טייקר מהזירה ושם אותו במכונית שנכנס ריי לקרב נוסע רבסט ומפוצץ את המכונית ואיתה טייקר,זהו הפעם רנדי שרף את טייקר וניצח השמיד והרג אותו?
  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  רנדי שם את הקברן על האוטו,שניה לפני ההשמדה השנייה של רנדי על טייקר


  בפרק הבא של סמאקדאון רנדי התחיל לדבר על כך שזהו הקברן לא יחזור יותר וזהו זה נגמר והוא הפינום היחידי בהיאבקות,לרנדי התקיים ובאותו ערב קרב מול מאט הארדי שבו מאט חטף RKO ורנדי ניצח.
  אבל אז שומעים טנג.. רנדי מסובב את העיניים שלו מצד לצד ולא מבין מה הולך פה,שומעים עוד טנג.. וכבר רנדי נראה עוד יותר מפוחד ונהיה חושך, קולו של טייקר נשמע וטייקר אומר: שלום רנדי,מה קרה את לא מזהה מי זה? זה הקברן! רנדי מנסה לברוח מחוץ לזירה עם אביו אך ברק חוסם את יציאתם מחוץ לזירה.
  רנדי חוזר לזירה ובוב אורטון מתחבא מתחת לזירה ולא חוזר גם בהמשך,רנדי נשאר לבד בזירה,הקברן מתחיל לשגע אותו ואומר לו שהוא בא אליו וגם לאחר שרנדי מנסה לברוח רואים קבר ורנדי רץ חזרה לזירה. לאחר שהקברן "משחק" עם רנדי בסוף הוא מדבר ואומר: רנדי אתה הולך איתי לגיהנום,תא הגיהנום!" רנדי נראה עצוב ומפוחד מתמיד ולא מאמין שהאגדה של הקברן עדיין חיה.

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  רנדי בורח מן הארון הקבורה


  הפיוד התמשך ורנדי לא רצה להכנס להל אין הסל(תא הגיהנום בעברית) נגד טייקר אבל לונג אישר את הקרב ורנדי פחד,לא רק מההל אין הסל הוא פחד כי טייקר הפחיד אותו בכל מיני דרכים פעם אביו של אורטון מדמם כולו פעם אחת טייקר מופיע בהשתקפות במראה רנדי מסתובב והוא לא שם טייקר הפחיד את רנדי מאוד עד זה שרנדי נכנס לפסיכולוג שם דיבר איתו והפסיכולןוג אמר לו לעשות שלום עם האיש המת.
  במשך הפרק רנדי נכנס ואומר שהוא לא יכנס לקרב הזה ומיצידו להתפטר ואז טייקר נכנס עם המנזר ורנדי מבקש סליחה,כמו בסמארסלאם נשאר שם עוד אחד מהמנזר של טייקר והוא הרים את כד הזהב של טייקר.טייקר לא מבין מה קורה מסתובב וחוטף אר קי או ורנדי מתחיל להשמיד אותו דופק עליו כיסאוות מכסח אותו ודופר בו כמה פעמים טובות את כד הזה והולך.טייקר מדמם כולו ונשאר לנו טעם של עוד לקראת ארמגדון של טייקר יפגוש את רנדי בהל אין הסל.

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  טייקר מפחיד את אורטון שרואה את אביו מדמם


  והינה הגיע הקרב שלה חיכינו
  הקברן נגד רנדי בתא הגיהנום בארמגדון:

  ואוו איזה קרב מדהים חצי שעה של קרב אדיר.
  במהלך הקרב רנדי עשה ספלאש על טייקר על שולחן וגם אר קי או על החבלים ונתן הופעה מדהימה.גם דפק בו את מדרגות הזירה וראינו פה קרב עם הרבה ארקדור,כמו כן גם טייקר לא וויתר לכיסח את אורטן בעזרת חפצים ופינשרים שלו.
  לקראת סוף הקרב הדלת נפתחה ואביו של אורטן נכנס ועזר לו לכסח את טייקר.טייקר שעשה צ'וקסלאם על אורטן בא לספור אבל אביו של אורטן עצר את הספירה ואז טייקר תופס עצבים ואז טייקר נותן צ'וקסלאם לאביו של אורטן ואז צ'וקסלאם לאורטן לוקח את כד הזהב ונותן לאביו של אורטן מכה איתו ואז גם לאורטן אותה מכה ואז טומבסטון אדיר על אביו של אורטן ואז בא תורו של אורטן לקבל טומבסטון,אחרי הטומבסטון אורטן מתפרפר וטייקר סופר 1..2..3.. וטייקר ניצח לוקח את כז הזהב מתפס על גג הכלוב עושה סימן של ניצחון ומניף את כד הזהב.
  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  רנדי נותן לקברן ספלאש אדיר על השולחן

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  הקברן תופס את רנדי בצוואר בדרך לצוקסלאם

  היסטוריה|רנדי אורטון נגד הקברן
  רגע הינצחון של הקברן על רנדי בתא הגיהנום,עולה לגג ומניף את כד הזהב.


  וזהו מכאן נגמר הפיוד בינהם.


  שאלות לדיון:
  1.איך מה שרשמתי ? היו לי טעויות? אם כן תקנו אותי בבקשה
  2.כמה כוכבים את נותנים לפיוד הזה? (מ1 עד 5 כוכבים)
  3.האם הפיוד היה מוצא חן בעינכם?


  תגובות בבקשה.

 2. 28-12-2007 19:29 #2
  הסמל האישי שלאננס
  10,635
  03-10-07
  בן
  5 אחד הפיודים האהובים עליי....
  היה פיוד ממש טוב עם קרבות מאוד טובים (cascet match, hell in a cell) בכלל אלה שני מתאבקים מצויינים וזה היה פיוד ענק....

  אחי כל הכבוד.....ממש השקעתה.....ובכלל עשיתה את זה מעולה....

 3. 28-12-2007 19:54 #3
  הסמל האישי שלron93
  4,504
  1
  18-01-07
  רון
  בן
  לא הייתה פה שום טעות אחי ובכלל כל הכבוד על ההשקעה היה כיף לקרוא את זה רציני!

 4. 28-12-2007 20:08 #4
  הסמל האישי שלevyatar1992
  1,360
  17-12-07
  בן
  איזה השקע וואי יש הבדל בין ראנדי של היום לראנדי של אז....
  אורטון פעם היה לדעתי יותר מוערץץ...אבל הקאמבק היה שייך ל קברן

 5. 28-12-2007 20:31 #5
  הסמל האישי שלEvilSun
  5,351
  24-04-07
  אורן
  בן
  דבר ראשון אחי כל הכבוד על ההשקעה באמת השקעה רצינית ובאמת אין שום טעות כל הכבוד תמשיך כך.
  עכשיו בקשר לדיון:
  1. אני נותן לפיוד הזה 5 כוכבים באמת פיוד מעניין ועלילה ארוכה והפיוד הזה המשיך את כל הפיודים שהיו לטייקר בעבר.
  2.כן היה פיוד ממש מעניין והיה שווה ליראות כל חלק מהפיוד הזה.

 6. 28-12-2007 20:44 #6
  הסמל האישי שלHot2KiLL
  3,828
  1
  02-11-06
  אחלה אתה כתבת? את כל זה?
  טוב ממ
  היה פיווד מעניין אבל קצת יותר מידי ארוך ..

 7. 28-12-2007 20:46 #7
  הסמל האישי שלHotMan10
  4,532
  30-10-07
  חפשו אותי בראשל"צ
  בן
  וואי אחי זה פשוט מילה במילה ממה שקרה שם......
  אני נותן 5 כוכבים לפיד הזה!!
  והפיוד היה פשוט יפה קרבות מרתקים והרבה אקשן!!!

 8. 29-12-2007 05:32 #8
  הסמל האישי שלavmaster1980
  3,259
  01-11-06
  אחלה פיוד זה היה
  הייתי רוצה שטייקר יעבור ל raw כי לחזור לפיוד איתו

 9. 29-12-2007 14:38 #9
  הסמל האישי שלMasterExploder
  1,690
  3
  09-12-07
  בן
  אחלה פיוד
  חתימה

 10. 29-12-2007 17:13 #10
  הסמל האישי שלMyNameIsNotFinlly
  2,879
  17-12-07
  בן
  1)לא היו שגיאות
  2)5 מתוך 5
  3)פיוד אדיר!!!

 11. 30-12-2007 23:24 #11
  הסמל האישי שלUrIeL_MaN
  361
  19-10-05
  פיוד אחד הטובים בשנים האחרונות!!!

  רק טעות אחת בספיישל לזכרו של אדי גאררו ז"ל לא היה קרב זוגות של ביג שואו וקיין מול ריי וJBL זה היה קרב יחידים בין ריי וביג שואו, אז ריי עשה על ביג שואו פרוג סלפאש והיה בדרך לניצחון ואז קיין הפריע והם עשו לריי דאבל צ'וקסלאם, ואז האורות נכבו טייקר ניקה את הזירה ואז אורטון בא מהקהל ונתן RKO מפתיע ביותר! ומשם רשמת נכון


  מצאתי את הקטע!!
  עד מתאילנד?

 12. 30-12-2007 23:49 #12
  הסמל האישי שלTexhnolyzed
  14,578
  1437
  16-05-07
  פיוד אדיר היה ממש שווה לראות ולא לפספס אפילו חלק קטן

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner