• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עזרה|

איך בונים פלא עולם ?

 1. 16-12-2012 14:23 #1
  הסמל האישי שלShowTime_Presents
  394
  14-04-11
  רועי
  בן
  אם אתם יכולים בבקשה מדריך מההתחלה עד הסוף...תודה לעוזרים (:
  איך בונים פלא עולם ?

 2. 16-12-2012 16:50 #2
  הסמל האישי שלXxTrauma
  363
  3
  27-04-12
  אלון
  בן
  מהו פלא עולם?

  פלא העולם (הידוע גם בתור WW) הוא מבנה אדיר כפי ששמו מרמז. בניין זה נבנה במטרה לנצח את הסיבוב הנוכחי של השרת. כל שלב של המבנה דורש מאות אלפי (ואפילו מיליוני) משאבים. לעלויות וזמני בנייה מדוייקים, הסתכלו למטה. כפי שתוכלו לראות לפי עלויות הבניה, שחקן יחיד לא יוכל לבנות את פלא העולם בעצמו. בנוסף, לא סביר שברית יחידה תוכל להשלים את בניית פלא העולם. הסיבה לכך היא לא רק כמות המשאבים הנדרשת, אלא כמות הכוחות הנדרשת כדי להגן על הכפר.
  כפרי פלא העולם

  ב- T4, הנטארים נוכחים במשחק מראשיתו. בתחילה הם יאכלסו את האיזור האפור במרכז המפה, אבל הם יכולים להרחיב את האימפריה שלהם. כפרים שהיו שייכים לשחקנים ונמחקו יהפכו לכפרים נטאריים, כך שהם יכולים גם ליישב טריטוריות מחוץ לאיזור האפור. מלבד הכפרים שללו, רק 13 כפרים הם כפרי פלאי עולם המפוזרים אקראית באיזור האפור, כשהבירה הנטארית תמיד תמצא בנקודות הציון 0|0. כל אחד מכפרי פלא העולם יכול להכבש ולשמש לבניית פלא העולם האגדי.
  מידע נוסף לגבי כפרי פלא העולם

  לאף אחד מ-13 כפרי פלא העולם אין חומות, מגורים מלכותיים או ארמון. זהו מידע שחשוב לשים לב אליו אם אתה מתכנן לכבוש כפר נטארי. זמן יקר ומשאבים יבוזבזו אם בליסטראות ישלחו בהתקפה על כפר פלא עולם כאשר הן מכוונות על מגורים מלכותיים או ארמון.

  אין שימוש בזהב בכפר פלא עולם לשום מטרה. לא מסחר NPC, ולא השלמה מהירה. אבל שני שלבים של פלא העולם יכולים להיבנות בלולאת בנייה. זה משמעותי ביותר בסוף המשחק. אם בליסטראות מכווונות למחסנים גדולים כאשר פלא העולם הגיע לשלב 98, הן לא יגרמו נזק משמעותי לפלא העולם, כיוון ששלבים 99 ו-100 כבר בבנייה.

  פלא העולם יכול להיקרא בשם כאשר הוא מגיע לשלב 1. ישנם שמות מרשימים וישנם כאלה פחות מוצלחים, לכן כדאי שתבחר בחוכמה. השם לא יוכל להשתנות שוב לאחר שפלא העולם יגיע לשלב 11.

  כפרי פלא עולם לא מייצרים נקודות תרבות כלל. לכן אם שחקן כבש כפר לפא עולם, הכפר לא ייצר נקודות תרבות, לא משנה אילו מבנים השחקן יבנה בכפר.
  זמן הבנייה הכפרים הנטאריים הוא חצי מזמן הבנייה בכפרים רגילים. בטרוויאן 4, כוחות צורכים יבול כמו בכל כפר אחר (בניגוד לטרוויאן 3, שם הם צורכים רק חצי מכמות היבול הרגילה).
  כפרי תכניות בניה נטאריים (נאות מדבר נטאריים)

  כפרי התוכניות הם ביתם של תוכניות הבניה לפלא העולם. כפרים אלו (הם כפרים, לא נאות מדבר כפי שהם מוצגים במפה) מופיעים כ240 ימים מתחילת השרת. כפרי התוכניות מופיעים בצורה אקראית, אך כל רביע מקבל כמות מינימלית של כפרים כאלו לשם ההגינות.
  כיבוש תכנית בניה נעשה באותה דרך בה כובשים אוצרות מהנטארים או יותר מאוחר גם משחקנים אחרים.

  הכרזה שתופיע עם ההתחברות לחשבון תצא לכלל השרת כאשר תוכניות הבנייה יגיעו.
  מדוע תכניות הבניה חשובות

  תוכניות הבניה של פלא העולם הן חשובות ביותר. בכדי שיוכל לבנות את פלא העולם, השחקן שמחזיק בכפר פלא העולם יזדקק לתוכנית בנייה. תוכנית בנייה אחת תאפשר לשחקן לבנות את פלא העולם משלב 0 עד שלב 49. בכדי לבנות את פלא העולם מעבר לשלב 49 ועד לשלב 100, שחקן נוסף ששייך לברית של השחקן שבונה את פלא העולם צריך להחזיק תוכנית בנייה שניה. זה יכול להיות כל שחקן שהוא בברית.
  איך ללכוד תכנית בניה לפלא עולם מהנטארים או משחקן אחר

  כדי ללכוד תוכנית בניה לפלא העולם מכפר תוכניות נטארים או משחקן אחר שמחזיק בה, יש לעקוב אחרי ההוראות הבאות:


  • 1. השחקן שמתכוון ללכוד את תוכניות הבניה חייב להחזיק ברשותו קופת אוצר פנוייה בשלב 10 בכפר ממנו הוא מבצע את התקיפה הסופית.
  • 2. קופת האוצר בכפר שמחזיק את תוכניות הבניה חייבת להיהרס כדי שהתוכניות יוכלו להילקח.
  • 3. התקיפה הסופית חייבת לכלול את הגיבור והוא חייב לשרוד את ההתקפה אחרי שקופת האוצר של היריב נהרסה, בגלל שרק הגיבור יכול לשאת את תוכניות הבניה.

  זה יכול להיעשות בכל זמן שהוא ובכל סדר. שחקן אחד יכול לנקות את הכפר שמחזיק את תוכניות הבניה, שחקן שני יכול להרוס את קופת האוצר ושחקן שלישי יכול לשלוח תקיפה שתכלול את הגיבור מהכפר שבו יש לו קופת אוצר פנויה בשלב 10. או ששחקן אחד יכול לעשות את הכל.
  את התכונות תלויות-השלב (כמו עלויות בניה, ייצור נקודות תרבות) ניתן למצוא כאן: link.
  לטבלה המלאה של זמני בניה במהירות רגילה הקלק 1X ולמהירות פי שלוש 3X.


  זהו המידע שכתוב שטרויאן תשובות אבל אני יקצר לך את זה..


  בשביל לכבוש כפר פלא עולם אתה תצטרך תוכניות בנייה+ סנטור\צ'יף או צ'יפטן וכמובן צבא מספיק חזק בשביל לרוקן את הכוחות בכפר.

  בראש ובראשונה עליך לבנות קופת אוצר שלב 10 או 20 בכדי לקחת תוכנית בנייה כמו כל אוצר רגיל עליך לתקוף את הכפר עם ההאמר שלך או עם המיני האמר

  (האמר הוא צבא גדול מאוד של חיילים שנאסף בכפר אחד) וכמובן עם קצת בליסטראות בכדי להרוס את קופת האוצר של הנטארים וגם את הגיבור שלך. אם התיבה תיהרס והגיבור ישאר בחיים האוצר הוא שלך ואם הגיבור לא ישרוד והתיבה לא תיהרס אז האוצר לצערי לא שלך.

  לאחר שאתה הורס את התיבת אוצר הנטארית ולוקח את התכנית בנייה אתה צריך לחפש כפר פלא עולם שנקרא Wonder World

  (את הרשימה של הכפרים תוכל לראות בסטטיסטיקה ).

  לאחר שמצאת כפר פלא עולם שאתה מעוניין לבנות בו את הפלא עולם עם תוכנית הבניה שברשומתך אתה צריך לקחת הרבה חיילים וצ'יף או סנטור או צ'יפטן ולכבוש כפר פלא עולם. כשהכפר פלא עולם יהיה ברשותך תוכל לראות באמצע הכפר (איפה שהבניין מרכזי) את המבנה עצמו ואז אתה מתחיל לבנות אותו.

  אם אתה לא יודע מהו פלא עולם אני חושב שיקח לך הרבה זמן לנצח סיבוב אלא עם כן תהיה עם צוות מספיק חזק

  מקווה שעזרתי ויום טוב

 3. 17-12-2012 00:29 #3
  הסמל האישי שלShowTime_Presents
  394
  14-04-11
  רועי
  בן
  חח זה בסדר תודה אחי
  אפשר לנעול
  איך בונים פלא עולם ?

 4. 18-12-2012 21:39 #4
  הסמל האישי שלUpStream
  6,861
  54
  17-07-11
  שבוע טוב :
  בן
  שמח שקיבלת תשובה.
  Eat Lift Sleep Repeat

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner