• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עמוד 1 12 אחרוןאחרון

לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

 1. 06-04-2008 21:20 #1
  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  (Lois & Clark: The New Adventures Of Superman)
  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן
  לויס וקלארק עלתה לשידור לראשונה בתאריך ה12 לספטמבר בשנת 1993, ואחרי התחלה מהוססת במקצת, החלה לצבור תאוצה ואהדה בקרב מעריצי איש הברזל בכל רחבי העולם. הסידרה המצליחה מתארת את חייו של קלארק קנט, הלא הוא סופר-מן הבלתי מנוצח, החי תחת מסווה בתור קלארק קנט. עונותיה של הסדרה מלוות את קלארק במהלך שנות חייו ופועלו כאיש המחר, האיש החשוב ביותר במטרופוליס, וגיבור העל המוערך ביותר בעולם. ובכל זאת, עלילת הסדרה הציגה פן חדש, שלא הוצג קודם לכן: קלארק קנט אינו המסווה, אלא סופר-מן הוא התחפושת, כאשר הסדרה מתמקדת בעיקר בעלילותיו של קלארק בחייו האישיים, בתור עובד בעיתון המפורסם "הדיילי פלאנט" המנסה למשוך את תשומת ליבה של לויס ליין, כתבת בעיתון, שנשבתה בקסמיו של סופר-מן, למרבה האירוניה, ודוחה את קלארק קנט על הסף, לנוכח הניסיון הקודם ולא מוצלח במיוחד שלה עם גברים.
  הסדרה גרפה קהל מעריצים כה רב, עד שזכתה לכשל עצמה בסדרה של ספרי עלילה קצרים שיועדו לקהל הקוראים הצעיר והמבוגר כאחד, בנוסף לרומן באורך מלא למבוגרים שנקרא Lois And Clark: Superman Novel וזכה לתשבוחות רבות- רומן בדיוני משובח.

  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן
  עלילת הסדרה:
  בדומה לחוברות הקומיקס, עלילת הסדרה מתחילה בהתרסקות חלליתו של קלארק קנט בקנזס. ג'ונתן ומרת'ה קנט, זוג חוואים מבוגר, חוזה בהתרסקות ממש מחוץ לסמולוויל, טקסס. מתוך סקרנות השניים מתקרבים למקום על מנת לחקור את החללית, ולתדהמתם הרבה, הם מגלים בתוכה תינוק קטן- קאל אל הצעיר שנשלח מהכוכב קריפטון. הם מחליטים להעניק לו את השם "קלארק ג'רום קנט" ולגדלו כשלהם. שנים מאוחר יותר, קלארק עובר למטרופוליס ומתקבל לעבוד בתור כתב משנה בעיתון ה"דיילי פלאנט", תחת העורך פרי וייט.
  קלארק מתאהב בלויס במבט ראשון, אך היא לא חשה כך, ובפרק הראשון סופר-מן מבצע פעולת הצלה נועזת שמקרבת אותו לליבה של לויס, אך הוא בעצם האלטר אגו של קלארק. אויבו הגדול ביותר של סופר-מן, כמו תמיד, הוא לא אחר מאשר לקס לות'ר- תורם מפורסם לעיר מטרופוליס, ולמעשה, הוא נבל. לות'ר מפתח חיבה ללויס, למורת רוחו של קלארק, ובנוסף לעימותים בין השניים תחת המסווים, הם מתעמתים גם בחיים האמיתיים על אהבתה. בסופו של דבר, לויס וקלארק מתחתנים, לויס מגלה את סודו אחרי תקופה ארוכה, ואף ילדים נלקחים בחשבון. במהלך העונות, 4 העונות של הסדרה, אוייבים משתנים, מערכות יחסים מתערערות, אך קלארק ולויס שומרים על יציבות יחדיו.

  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן
  שחקני הסדרה/ צווות הליהוק:


  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  דין קיין (Dean Cain)- מגלם את הדמות הראשית בסדרה, לא אחר מאשר סופר-מן האגדי. הדמות נשמרת ומופיעה לאורך כל עונות הסדרה. דין קיין עשה את הפריצה הגדולה שלו בסדרה, וסביר להניח שעד היום הוא ידוע בעיקר בגלל התפקיד שעשה בסדרת המופת. נולד לזוג הורים בקליפורניה. מגלם דמות אופטימית, רהוטה ובעלת חוש צדק מפותח וחזק ביותר.


  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  טרי האטצ'ר (Teri Hatcher)- טרי האטצ'ר שנולדה וגלדה בסניוול עשתה תפקידים לפני השתתפותה בסדרה, אך את תפקידה הגדול ביותר עשתה בסדרה. היא הופיעה בסדרה על כל עונותיה וגילמה את לויס ליין, אהבתו ולעתיד גם אשתו של איש הברזל. כוכבת הסדרה, טרי גילמה את לויס ליין בצורה משכנעת ביותר, יש האומרים- לויס ליין הטובה ביותר אי פעם.

  []לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  ג'ון שיה (John Shea)- שחקן מוכשר ומוצלח, המגלם את לקס לות'ר. בעיני הציבור הוא הומניטר, הדואג לרווחת הציבור, כשלמעשה, רקסופר-מן יודע את האמת על זהותו המסתתרת מאחורי המעטה החיצוני. בעונותיה הראשונות של הסדרה קלארק קנט/סופר-מן מנסה שוב ושוב להוכיח לציבור כי לקס הוא מושחת, בעוד לקס מעמיד אותו במבחנים שונים כדי למצוא את חולשתו. הוא הופיע רק בעונה הראשונה של הסדרה. לאחר שזהותו השקרית נחשפת בפומבי, הוא מתאבד. גירסתו הראשונה של הנבל הייתה בעלת שיער, אך אחרי קו עלילה שהציג את חזרתו מן המתים, הוא מאבד את שיערו, כמו בקומיקס.

  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  אדי ג'ונס (Eddie Jones)- שחקן וותיק ומוערך, שקריירת המשחק שלו נמשכת מעל ל30 שנים. גילם בסדרה את ג'ונתן קנט, אביו המאמץ של קלארק וחלק חשוב בהתפתחות שלו כגבר והפיכתו לאדם שהוא. בניגוד לגירסאות הקומיקס, בהן הוא לא חי בבגרותו של קלארק, בסדרה הוא חי בהחלט.

  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  קיי קאלן (K Callan)- שחקנית מבוגרת המגלמת את אימו של קלארק, לא אחרת מאשר מרת'ה קנט, צלע נוספת בזוג קנט הנפלא שאימץ את קלארק. הסדרה תיארה את מרת'ה כאישה בת 60+, נחמדה ושאפתנית, התמיד מחפשת דרכים לשיפור עצמי. היא החלה לקחת שיעורים באוניברסיטה המקומית ואף לנסות יוגה. כמו כן, היא שמרה על קשר חם עם בנה, קלארק, וזה תמיד מתגאה בכך שאימו תפרה עבורו את החליפה שלו.

  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  דמותו של ג'ימי אולסון, ידידו הוותיק של סופר-מן, גולמה על ידי כמה שחקנים;
  מייקל לנדס (Michael Landes) גילם את הדמות בעונתה הראשונה של הסדרה, ואילו בשאר העונות הדמות גולמה על ידי ג'סטין וולין (Justin Whalin). ההחלפה נבעה בגלל הדימיון הרב שהיה בין לנדס לדין קיין במגלם את קלארק, וכמו כן, ההיוצרים רצו להדגיש את צעירותה של הדמות, וג'סטין התאים בדיוק לתפקיד.
  ג'ימי הוא כתב צעיר וצלם העובד גם כן עבור הדיילי פלאנט, בדומה לקלארק וללויס. במהלחך השנים הוא הופך לחברו וידידו של סופר-מו ושל קלארק קנט, ולכן זוכה ליחס ולגישה לאיש הברזל.

  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

  ליין סמית' (Lane Smith)- השחקן שנולד בשנת 1936 שיחק בסדרה את פרי וייט, עורך הדיילי פלאנט המיתולוגי והמעסיק של לויס וקלארק. הכניס חוש הומור לסדרה ורוב קטעי המעבר עסקו בו, ובמשפטים המצחיקים בהם נהג לתאר את המצב. במהלך העונות פרי מתגרש מאישתו ומחפש אהבה חדשה. הוא תמיד הופיע בלבוש מכובד ולרוב בחליפות עסקים שונות. השחקן ליין סמית' הלך לעולמו בשנת 2005 אחרי קריירת קולנוע וטלוויזיה מפוארת.

  לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופר-מן

 2. 06-04-2008 21:21 #2
  עונות הסדרה:

  עונה ראשונה-
  העונה הראשונה של הסדרה הייתה הצלחה מסחררת. העונה, שששודרה בין השנים 1993-1994 גרפה קהל צופים וצברה מעריצים, ביחוד קיין והאטצ'ר שגרפו תגובות חיוביות ושבחים על התפקיד המעולה שעשו בסדרה. הסדרה הוסיפה עניין והומור לסיפור הרקע של סופר-מן בדיילי פלאנט ובהחלט שיעשעה את הצופים. ג'ון שיה גם כן זכה בביקורות נלהבות על התפקיד שעשה בתור לקס לות'ר. העונה עסקה בסיפורים משתנים בחייהם של הדמויות, בעוד קלארק מנסה להתחיל מערכת יחסים עם לויס המוקדמת, וג'ימי מנסה לבסס את מעמדו ככתב רציני במערכת העיתון. בסיום העונה, לאחר שקלארק חושף את עלילותיו של לקס, הוא מתאבד. יש שמועות בנוגע לסכסוך בין ההפקה לאחר העונה הראשונה, שהביאה לעזיבתו ולהשתתפותו רק פעמיים בתפקידים אורחים במהלך העונות הבאות.


  פרקי העונה:

  פרק 1- The Pilot
  תאריך שידור:
  12 לספטמבר, 1993
  קלארק קנט מגיע למטרופוליס , אחת הערים החשובות ביותר באמריקה, משיג עבודה בעיתון הדיילי פלאנט ופוגש את לויס ליין, כתבת עמיתה שגם כן עובדת בדיילי פלאנט. הוריו המאמצים, הזוג קנט, עוזרים לו לבנות את האלטר אגו שלו איתו הוא נלחם בפשע, סופר-מן, ומעצבים עבורו תחפושת. באחת מפעולותיו הראשונות, קלארק עוצר את לקס לות'ר מהשמדת תחנת חלל בשם פרומותאוס.

  פרק 2-( A Strange Visitor (From Another Planet
  תאריך שידור:
  26 לספטמבר, 1993
  קלארק לומד על מורשתו ועל מקורותיו, ומגלה כי סוכן פדרלי מעוניין להרוג את סופר-מן. הסוכן, בוריאו 39 מתחקר את לויס ואת קלארק במטרה לחשוף את זהותו של סופר-מן ולהשיג פרטי מידע נוספים עליו.

  פרק 3- Neverending Battle
  תאריך שידור:
  3 לאוקטובר, 1993
  לקס לות'ר מעוניין לדעת עד כמה סופר-מן חזק ומהיר, ולכן הוא דואג לארגן שורה של אירועי חירום בכל רחבי מטרופוליס ולבחון את יכולותיו האמיתיות של סופר-מן. בין תזמון ההצלות, קלארק לומד עד עכמה נמוך לויס תגיע בתחרות על סיפור, כאשר היא גונבת את סיפורו של קלארק על סופר-מן. קלארק עובר לדירה משלו במטרופוליס.

  פרק 4- I'm Looking Through You
  תאריך שידור:
  10 לאוקטובר, 1993
  מדען מבריק ממציא כמה חליפות מיוחדות ומתקדמות ההופכות את הלובש אותן לבלתי נראה. הוא פועל כרובין הוד בעולם המודרני, אך החליפות נגנבות על ידי קבוצה של גנבים המנסים להשתמש בחליפות למטרות רווח אישי. קלארק מרגיש שהוא מאבד את זהותו כאשר קלארק הולך והופך לבלתי נראה בעיני לויס ליד סופר-מן.

  פרק 5- Requiem For A Superhero
  תאריך שידור:
  17 לאוקטובר, 1993
  קלארק ולויס צוותו יחדיו באופן רישמי ויוצאים לחקור סיפור יחדיו. הם חוקרים תופעה חדשה הנוגעת למתאגרפים שנראה כי מחזיקים בעוצמה על אנושית. לתדהמתם הם מגלים כי הם אינם אנושיים, אלא סייבורגים שנבנו על ידי אביה של לויס, סאם ליין.

  פרק 6- I've Got A Crush On You
  תאריך שידור: 24 לאוקטובר, 1993
  קלארק ולויס מתחרים על סיפור בנוגע למציתים בזדון שפועלים במועדוני לילה מקומיים. לויס נכנסת לפעולה בהסוואה של זמרת, אך קלארק גונב את ההצגה בתור ברמן.

  פרק 7- Smart Kids
  תאריך שידור:
  31 לאוקטובר, 1993
  לקס לות'ר ממן ניסוי של מדען מטורף המנסה לפתח סם שיעניק למשתמש בו אינטליגנציה גבוהה במיוחד. כדי לבחון את ההפשעה של הסם, הוא מנוסה על חבורה של ילדים יתומים, ואכן הסם עובד. הילדים בורחים מבית היתומים בו הם שוהים, ומסיקים כי קלארק קנט הוא למעשה סופר-מן. קלארק מנסה להשאיר את סודו חסוי.

  פרק 8- The Green, Green Glow Of Home
  תאריך שידור:
  14 לנובמבר, 1993
  מסקר של המשרד לאיכות הסביבה יוצא לסמולוויל, וקלארק ולויס, ששומעים על הסיפור יוצאים לעיר הולדתו של קלארק כדי לחקור את העניין. שם הם מגלים כי בורנאו 39, אותו הסוכן הפדרלי שהוזכר בפרק השני, מחפש אחר קריפטונייט במטרה להרוג את סופר-מן.

  פרק 9- The Man Of Steel Bars
  תאריך שידור: 21
  לנובמבר, 1993
  גל חום שפוקד את מטרופוליס באמצע החורף גורם לתושבי העיר להאמין כי סופר-מן הוא זה שגרם לכך. סופר-מן מבטיח לעזוב את העיר, ומשאיר בידיה של לויס את המשימה לגלות מה גורם לכך. מסתבר שמאחורי גל החום עומד לקס לות'ר, במזימה תככנית נוספת.

  פרק 10- Pheromone, My Lovely
  תאריך שידור:
  28 לנובמבר, 1993
  מדענית וחברה לשעבר של לקס לות'ר מפתחת שיקוי חדש ומרססת אותו על עובדי הדיילי פלאנט. השיקוי גורם למשיכה מינית מוגברת. קלארק אמנם לא הושפע, אך בעודו מנסה לשמור על לויס, שהתאהבה בו כתוצאה מהחשיפה לשיקוי, הוא חייב גם למצוא את המקור ולנטרל אותו.

  פרק 11- Honeymoon In Metropolis
  תאריך שידור:
  12 לדצמבר, 1993
  לויס וקלארק חוקרים פעילות מסחרית בלתי חוקית בין חבר קונגרס לבין סוחר נשקים ידוע. הם יוצאים במסווה של זוג בירח דבש, ובזמן שהם מנסים לפענח את החידה, הם לומדים כיצד זה לחלוק את החיים עם אדם נוסף.

  פרק 12- All Shook Up
  תאריך שידור:
  2 לינואר, 1994
  אסטרואיד גדול מימדים שעשוי למחוק את כדור הארץ מתקרב לכיוון הכוכב, וקלארק יוצא לעצור אותו. לאחר ההתנגשות, מעוצמת המכה והפגיעה חזרה על כדור הארץ, קלארק מאבד את זכרונו ושוכח כיצד להשתמש בכוחותיו. הוריו, ג'ונתן ומרת'ה קנט, מגיעים לעזרה ומנסים להשיב את זכרונו לע מנת שיוכל לשוב ולהיות סופר-מן ולהציל את כדור הארץ מחתיכה של האסטרואיד שעדיין עושה את דרכה לכיוונו.

  פרק 13-Witness
  תאריך שידור:
  9 לינואר, 1994
  מדען נרצח, ולוס חוזה בהל. הרוצח, שהבחין בה, מנסה להגיע אליה ולפגוע בה על מנת שלא תכתוב ותפרסם את הסיפור. קלארק ופרי וייט עובדים יחדיו על מנת להגן על לויס.

  פרק 14- Illusions Of Granduer
  תאריך שידור: 23 לינואר, 1994
  קוסם כושל משתמש בכישורי הקסמים שלו על מנת לחטוף ילדים ולדרוש עבור שיחרורם כופר. קלארק ולויס מנסים לפענח את מקום ההימצאות של הקוסם ול השבויים, וכשהם מאתרים, סופר-מן נכנס לפעולה, אך בפגישה עם הקוסם סופר-מן מהופנט ומתקשה להבדיל בין טוב לרע.

  פרק 15- The Ides Of Metropolis
  תאריך שידור: 6 לפברואר, 1994
  אסיר נמלט, שהואשם ברצח שוהה אצל לויס, שאמינה כי הוא חף מפשע ולכן מארחת אותו. כמו כן, יש ביכולתו לעצור וירוס מחשבים שטורד את מטרופוליס כבר זמן מה. באותו הזמן, ג'ונתן עובר לגור עם קלארק לאחר שהחל לחשוב כי מרת'ה מנהלת רומן מחוץ לנישואיהם, ועזב את הבית.

  פרק 16- Founding
  תאריך שידור:
  20 לפברואר, 1994
  כדור שקלארק אסף מהחללית בה הגיע מתחיל להציג הודעות מהוריו הביולוגיים של קלארק, ג'ור-אל ולארה. גנב ערמומי גונב את הכדור ומוכר אותו לכל המרבה במחיר, לקס לות'ר. קלארק מנסה להשיב את הכדור לפני שלקס יוכל ללמוד עליו ועל יכולותיו.

  פרק 17- The Rival
  תאריך שידור:
  27 לבפרואר, 1994
  עיתון מקמי אחר במטרופוליס, המטרופוליס סטאר, מתחיל לפרסם כתבות לפני הדיילי פלאנט, כאשר לינדה קינג, יריבה וותיקה של לויס, משיגה את כל הסיפורים. קלארק ולויס יוצאים לחקור ומגלים כי המטרופוליס סטאר גורם לאסונות עליהם הוא מדווח בבלעדיות.

  פרק 18- Vatman
  תאריך שידור:
  13 למרץ, 1994
  לקס לות'ר יוצר כפיל, שיבוט של סופר-מן. בתחילה הכפיל עושה את עבודתו של סופר-מן, אבל במהרה הוא מתחיל לזרוע הרס ותוהו ובוהו ברחבי העיר. סופר-מן מתעמת עם השיבוט בקרב ענקים- סופר-מן נגד סופר-מן. הוא חושד שלקס אחראי לעניין, אך עדיין, לא מסוגל להוכיח זאת ולחשוף את זהותו האמיתית המסתתרת מאחורי המסכה.

  פרק 19- Fly Hard
  תאריך שידור:
  27 למרץ, 1994
  קבוצה של טרוריסטים משתלטת על הדיילי פלאנט ומחזיקה את כל העובדים כשבויים, כולל לויס וקלארק, ונוסף על כך, לוכדים גם את לקס לות'ר וכולאים אותו. קלארק לא יכול להשתמש בכוחותיו מאחר והוא חושש כי הוא יחשוף את זהותו בסופר-מו ועשוי לפגוע במי שנמצא מסביבו במהלך הקרב.

  פרק 20- Barbarians at the Planet
  תאריך שידור: 1 למאי, 1994
  לקס לות'ר קונה את מערכת הדיילי פלאנט, ופרי וייט, העורך המיתולוגי של העיתון מתפטר לאחר שלקס ממנה את צ'יפ, בחור צעיר שהרגע סיים את לימודיו בקולג', להיות הבוס שלו. במקביל , לקס לותר מציע נישואים ללויס ליין, והיא מסכימה, למרות שקלארק מתוודה באהבתו אליה. פיצוץ בדיילי פלאנט מזעזע את כולם.

  פרק 21- The House Of Luthor
  תאריך שידור:
  8 למאי, 1994
  בזמן שלויס מתכוננת לחתונה ההולכת ומתקרבת, קלארק, ג'ימי ופרי מנסים לגלות מי באמת עומד מאחורי הפיצוץ בדיילי פלאנט. על מנת לעצור את סופר-מן מלהגיע את האמת, לקס כולא אותו בכלוב עשוי קריפטונייט, אך טועה בכך שהוא מותיר את קלארק לגורלו. קלארק נחלץ וחושף את לות'ר. לויס לא מתחתנת איתו, וכשהשוטרים באים לעצור אותו הוא קופץ מהחלון ומתאבד.

 3. 06-04-2008 21:21 #3
  עונה שנייה-
  העונה השניה של הסדרה, ששודרה בין השנים 1994-1995 ערכה שינויים משמעותיים בסגל של הסדרה. לנדס שגילם את ג'ימי אולסון הוחלף בג'סטין וולין, כיוון שהראשון דמה יותר מדי לדין קיין. אפילו קיין עצמו הודה כי מבלי לדעת ניתן לשער כי יש ביניהם קשר משפחתי, למרות שלא כך הדבר. נוסף על כך, כל צוות ההפקה של העונה הראשונה הוחלף בצוות שהמטרה שלו הייתה להעלות את סף האקשן בסדרה.
  העונה השניה אכן עמדה בציפיות לאחר שצוות ההפקה הוחלף, ואכן התמקדה בפעולה.נבלים רבים מהקומיקס החלו להופיע בזה אחר זה בסדרה, כדוגמת מטאלו, טוימן, הפרנקסטר ועוד רבים אחרים, בנוסף לחבורת הפשע המאורגן הבין חללית האינטרגאנג. נוסף על כך, החלה תחרות על ליבה של לןויס ליין מצד כמה גורמים: הראשון קלארק, שהחל לצאת עם לויס, אך מערכת היחסים המתפתח הופרעה על ידי דן סקרדינו, סוכן ממשלתי שנוסף לתחרות על אהבתה של הגברת ומייסון דרייק, שניסה למשוך את תשומת ליבה של לויס. בעונה הזו הופיע גם הנבל האהוד ביותר על ידי הצופים- טמפוס, שגולם על ידי ליין דיוויס.


  פרקי העונה:

  פרק 1- Madame Ex
  תאריך שידור:
  18 לספטמבר, 1994
  אשתו לשעבר של לקס לות'ר, איראנה, מגיעה למטרופוליס אחרי ששמעה על התאבדותו של בעלה על מנת לנקום את מותו. היא יוצרת העתק של לויס תוך שימוש בניתוחים פלסטיים על מנת לשנות את המראה החיצוני. לויס וקלארק מנסים לחקור את האמת העומדת מאחורי לויס השנייה, אך אריאנה לוכדת את סופר-מן ומנסה להרוג אותו בעזרת קריפטונייט מאחר והיא מאשימה אותו במות בעלה לשעבר.

  פרק 2- Wall Of Sound
  תאריך שידור:
  27 לספטמבר, 1994
  אדם יוצר נשק חדשני שמאפשר לו להפיק ולהשתמש בגלי קול על מנת להרדים אנשים ולבצע פשעים בכל רחבי מטרופוליס. גם סופר-מן מושפע מהמכשיר המסתורי. באותו הזמן, לויס מתחילה לקנא בקלארק על המועמדות שלו לפרס קרת', פרס עיתונאי בו היא זכתה במשך 3 שנים רצופות.

  פרק 3- The Source
  תאריך שידור:
  2 לאוקטובר, 1994
  לויס עוזרת לעובד לחשוף שחיתות של תאגיד גדול. היא נכשלת ולא מצליחה לשמור על המקור שלה מפני התאגיד, ומושעית לאלתר מהדיילי פלאנט. קלארק עוזר לה להרכיב את התמונה המלאה על מנת לזכות בחזרה בעבודתה בעיתון.

  פרק 4- The Prankster
  תאריך שידור: 9 לאוקטובר, 1994קלארק צריך לדאוג בקביעות לביטחונה של לויס, כאשר אדם מסתורי מתחיל לשלוח ולטמון ללויס מלכודות. מסתבר שהאדם הוא אסיר שמנסה לנקום בלויס. לפני שנים, לויס חשפה את סיפורו ובעקבות כך הוא נעצר ונכלא, וכעת הוא מחפש נקמה. האסיר מכונה גם הפרנקסטר- שהופיע גם בקומיקס סופר-מן.

  פרק 5- Church Of Metropolis
  תאריך שידור:
  23 לאוקטובר, 1994
  קבוצה חדשה של פושעים, המכונה גם האינטרגאנג מתחילה לרכוש קרקעות באזור הדרומי של מטרופוליס. החבורה, המונהגת על ידי ביל צ'רץ', פועלת במעשי וונדליזם באזורים אותם הם מעוניינים לקנות על מנת להוריד את ערך הקרקקע וכדי שהם יוכלו לרכוש אותו בזול ובקלות. כאשר מייסון דרייק, הבעלים של משרד חקירות, מתחיל להראות עניין בעבודתו של קלארק, לויס נתקפת קנאה.

  פרק 6- Operation Blackout
  תאריך שידור:
  30 לאוקטובר, 1994
  רשת סחיטה הפועלת במטרופוליס פועלת וסוחטת את הדיילי פלאנט, ומאלצת אותם להדפיס את העיתון היומי מבלי אמצעים מודרניים. קלארק מגלה כי הם מתכננים להשתלט על לויין, ויוצא לפעולה.

  פרק 7- The Old Gang Of Mine
  תאריך שידור:
  13 לנובמבר, 1994
  מדען משבט בטעות את הDNA של אל קפון המפורסם, ומשיב אותו לחיים. הפושע מנסה לשוב לחיי הפשע במטרופוליס של ימינו ומאלץ את המדען לשבט גם את בוני וקלייד וג'ון דילינגר שיסייעו לו להשתלט על הפשע באזור. כאשר קלארק מתערב, הוא נאלץ לביים את מותו כדי לשמור על הקרובים לו ועל זהותו הסודית.

  פרק 8- A Bolt From The Blue
  תאריך שידור:
  20 לנובמבר, 1994
  כאשר סופר-מן מנסה למנוע מאדם נואש להתאבד, ברק מכה לפתע ופוגע בשניים, ובכך מעניק לאיש כוחות הזהים לאלו של סופר-מן. האיש קורא לעצמו "האיש הזוהר" ופועל כגיבור על, רק שהוא גובה כסף על כל פעם שהוא מציל מישהו. דר גרטצ'ן קלי מנסה לנצל את המצב.

  פרק 9- Season's Greeding
  תאריך שידור:
  4 לדצמבר, 1994
  כאשר מכין צעצועים מפוטר מעבודתו, הוא מכין צעצוע חדש הגורם לכל המבוגרים במטרופוליס להתנהג כמו ילדים, כולל קלארק. במהרה, כל העובדים בדיילי פלאנט רבים על מתנות, ועל קלארק למצוא את הגורם, ומהר.

  פרק 10- Metallo
  תאריך שידור:
  1 לינואר, 1995
  אחותה של לויס, לוסי, מגיעה לעיר, ויש לה חבר חדש. רק חבל שהחבר החדש שלה הוא פושע לשעבר, ונוסף על כך, הוא גם מת בתאונת דרכים לפני שנים, והוחזר לחיים אחרי שגופו הושתל בגוף חדש מחוזק בקריפטונייט.

  פרק 11- Chi Of Steel
  תאריך שידור:
  8 לינואר, 1995
  נינג'ה בסגנון רובין הוד מופיעה בעיר ומתחילה לפעול באיזור צ'יינה טאון בעיר. היא גונבת מהעשירים והמושחתים ונותנת לעניים באזור העיר. הוא מצוייד בצמיד קסום, שבתיעול אנרגיית הצ'י מסוגל צובר כוחות עצומים. הצמיד מסוגל אפילו להרוג את סופר-מן, ולכן סופר-מן נזהר כאשר הוא מתקרב אליו.

  פרק 12- The Eyes Have It
  תאריך שידור:
  22 לינואר, 1995
  כאשר שני מדענים מנסים ללכוד את לויס ליין, הם מפתחים מכשיר שמעוור את סופר-מן, ולויס נאלצת לטפל בו עד שראייתו תשוב אליו.

  פרק 13- The Pheonix
  תאריך שידור:
  12 לפברואר, 1995הדייט המיוחל מגיע, ולויס וקלארק יוצאים, אך הפגישה מופרעת על ידי חזרתו לחיים של לקס לות'ר, בחסותה של ד"ר גרטצ'ן קלי.

  פרק 14- Top Copy
  תאריך שידור:
  19 לפברואר, 1995כאשר העיתונאית החוקרת והמתנקשת של כנפויית אינטרגאנג, דיאנה סטרייד מגלה את זהותו הסודית של סופר-מן, היא מנשקת אותו, אך בעזרת אודם מחוזק בקריפטונייט. כתוצאה מהנשיקה סופר-מן מובהל לבית החולים כתוצאה מהרעלת קריפטונייט, וכעת על ג'ונתן ומרת'ה קנט להגן על בנם בבית החולים ולשמור את זהותו הסודית של סופר-מן באותו הזמן.

  פרק 15- Return Of The Prankster
  תאריך שידור:
  26 לפברואר, 1995
  כאשר הפרנקסטר נמלט מהכלא, הוא מכוון לעבר מטרה חדשה. כעת הוא לא שם את עיניו על מתיחת לויס וחטיתה, הוא מתכנן לחטוף את נשיא ארצות הברית.

  פרק 16- Lucky Leon
  תאריך שידור:
  12 למרץ, 1995
  לויס וקלארק מנסים לצאת שוב, אחרי שהפגישה הראשונה שלהם התפוצצה, אך לויס שוב הורסת את המפגש בגלל חששות כיצד תראה החברות שלהם אם יתפתח קשר רומנטי, ונוסף על כך, מתברר שג'ימי נעצר בחשד לרצח.

  פרק 17- Resurrection
  תאריך שידור: 19 למרץ, 1995
  מדען תמהוני מפתח גלולה יחודית המאפשרת לו להחזיר לחיים פושעים שמתו, והוא עושה בה שימוש. דן סקרדינו, סוכן מטעם המחלקה למלחמה בסמים של הממשלה מגיע לעירבזמן שלויס וקלארק מנהלים חקירת רצח, ומנסים לגלות מי רצח את מייסון דרייק ולא הותיר עקבות.

  פרק 18- Tempus Fugitive
  תאריך שידור:
  26 למרץ, 1995
  לויס וקלארק צריכים לחזור בזמן לשנת 1969 עם ה. ג'י. וולס, הנוסע בזמן על מנת לעצור את טמפוס הנבל, שמנסה להרוג את סופר-מן בהווה על ידי כך שיהרוג את סופר-מן הפעוט בעבר, ויחסוך לו המון צרות בהווה. בפגישה שלהם, טמפוס חושף בפניה של לויס סוד- את זהותו הסודית של סופר-מן!

  פרק 19- Target: Jimmy!
  תאריך שידור:
  2 לאפריל, 1995
  ג'ימי הופך למטרת ניסוי של צמד נשים שמנסות לשלוט באנשים. באותו הזמן, לויס מתחילה לכעוס על ההעילמויות הפתאומיות של קלארק, ולכן מתחילה לצאת עם סקרדינו.

  פרק 20- Individual Responsibility
  תאריך שידור: 16 לאפריל, 1995
  האינטרגאנג, אותה כנופיה שהופיעה לאורך העונה, כעת מובלת על ידי ביל צ'ורץ ג'וניור, בנו של ביל צ'ורץ', המנהיג הקודם, חוטפת את פרי אחרי שהבעלים של הדיילי פלאנט לא נכנע לאיומים ולא מסכים למכור את מערכת העיתון. סופר-מן חוזה בחטיפה ואף מאפשר אותה, אחרי שהוא מושפע מקריפטונייט אדום . אחרי שנמאס לקלארק מהקשר בין לויס לבין דן סקרדינו, הוא מציע ללויס לצאת שוב.

  פרק 21- Whine, Whine, Whine
  תאריך שידור:
  14 למאי, 1995
  סופר-מן מציל את חייו של מוזיקאי, אך במקום להודות לו ולהכיר לו תודה, המוזיקאי מחליט לתבוע את איש הברזל בגלל שבמהלך ההצלה הוא שבר את ידו. הפציעה הייתה מזוייפת, ובמהרה בכל רחבי מטרופוליס מחליטים לזייף פציעות שנגרמו כביכול על ידי סופר-מן על מנת לזכות בפיצויים. אחרי שלויס ויתרה סוף סוף על אהבתה לסופר-מן, כעת עליה להחליט במי היא תבחר מבין השניים: בדן סקרדינו או בקלארק קנט.

  פרק 22- And the Answer Is...
  תאריך שידור:
  21 למאי, 1995
  ג'ק, סוחט עם יומנו הסודגדי של טמפוס מגלה על זהותו הסודית של סופר-מן ומחליט לאלץ אותו לגנוב כל דבר שיחשוק בו, ואפילו להרוג את לויס, או שהוא ירצח את מרת'ה וג'ונתן. קלארק עומד בדילמה, מצד אחד זהותו הסודית ושלומם של משפחתו, ומצד שני אהבתו, לויס. לויס מבינה שהדרך היחידה להינצל מהמצב היא להעמיד פני מתה על ידי כך שקלארק יקפיא אותה, למרות הסיכונים הכרוכים בדבר. קלארק מקפיא את לויס ומראה אותה לסוחטים. בסופו של דבר, הוא מצליח לחלץ את ג'ונתן ומרת'ה מידיהם אך לויס לא פוקחת את עיניה. לאחר שהיא מתעוררת, קלארק מבין שכמעט איבד אותה ומציע לה להינשא לו.

 4. 06-04-2008 21:22 #4
  עונה שלישית-
  בפרק הפתיחה של העונה השלישית, ששודרה בין השנים 1995-1996, לויס מגלה לקלארק כי היא מודעת לסודו ויודעת כי זהותו הסודית היא סופר-מן. כאשר קלארק מציע לה להינשא לו, והיא משיבה לו בשאלה: "מי מציע, קלארק קנט, או סופר-מן?" זהו המשפט החביב ביותר על הצופים. לויס לא קיבלה את ההצעה עד הפרק השביעי, אך בעקבות החתונה שהלכה והתקרבה בקומיקס, היוצרים החליטו לדחות את החתונה בקו עלילה שאיכזב מאוד את הצופים. בעיות הרייטינג של הסדרה החלו רק בעונה הזו, כאשר התברר שחתונתם של לויס וקלארק לא הייתה אמיתי, בסיפור הזוי שכלל חטיפה, שיבוט וחתונה עם רובוט. התברר שהסיפור שכלל חמישה פרקים בהחלט לא הלהיב את הקהל. ביחוד לאור השמועות שהייתה אמורה להתקיים חתונה, אך התכנונים נדחו.


  פרקי העונה:

  פרק 1- ... We Have a Lot to Talk About
  תאריך שידור:
  17 לספטמבר, 1995
  קלארק מגלה כי לויס מודעת לסודות ולזהותו הסודית כסופר-מן. מיד לאחר ההצעה מתפתח בין קלארק ללויס ריב ומסתבר שלויס כועסת על קלארק על כך שלא גילה לה כי הוא לא אחר מאשר גיבור העל הנערץ. קלארק כועס עליה בגלל שסירבה להצעה ולא בטוחה בעניין הנישואים. ביל צ'ורץ', המנהיג לשעבר של כנופיית אינטרגאנג מחליט לפעול למען הטוב ומקים מעיין כח שישמור על הסדרה במטרופוליס. אשתו החדשה ובנו חושבים שהוא יצא מדעתו, והם מנסים להכניס אותו לכלא. אחרי שביל ובנו נעצרים, מינדי, אשתו, הופכת למנהיגת הכנופייה. מרת'ה מספרת ללויס וג'ונתן משוחח עם קלארק על הבעיות שהיו ביניהם לפני הנישואים.

  פרק 2- Ordinary People
  תאריך שידור:
  24 לספטמבר, 1995פרי מעניק ללויס ולקלארק מעט זמן פנוי לבד כדי שיוכלו לדבר ולהקל על הלחצים שמצטברים ביניהם בעקבות ההצעה של קלארק. אבל לספנסר ספנסר יש תוכניות אחרות. הוא מנסה להעמיד את לויס ואת קלארק בסכנה כדי להביא את סופר-מן לידיו. הוא מעוניין לקחת את גופו של סופר-מן ולהחליף את גופו המעוות בו.

  פרק 3- Contact
  תאריך שידור:
  1 לאוקטובר, 1995
  לויס מאמינה שחזתה במפגש עם חוצן, אך למעשה, זהו רק צעיר שמנסה להשתמש בה על מנת להסיח את דעתו של סופר-מן. כשלויס נפגעת, קלארק מחליט להיפרד ממנה לתמיד, לטובתה.

  פרק 4- When Irish Eyes Are Killing
  תאריך שידור:
  15 לאוקטובר, 1995
  לויס מנסה לשכנע את קלארק שההחלטה שלקח להיפרד ממנה היא מוטעית, אך ללא הצלחה. כאשר ידיד וותיק של לויס מגיע העירה, היא מנסה להשתמש בו על מנת לגרום לקלארק לקנא ולשוב אליה. אך אותו החבר יש תוכניות אחרות ללויס. קלארק לבסוף מבין שהוא לא יכול לחיות בלי לויס, אך האם זה מאוחר מדי?

  פרק 5- Just Say Noah
  תאריך שידור:
  22 לאוקטובר, 1995לויס וקלארק פועלים במסווה של בעל ואישה על מנת לחקור את היעלמותם של זוג צעירים ששהה במכון לארי סמייל, מכון שנועד על מנת לעזור לזוגות לשקם את חיי הנישואים שלהם. הם מגלים את התוכניות האמיתיות של המוסד, ובמקביל, יגלו מחדש את הרומנטיקה ביניהם.

  פרק 6- Don't Tug on Superman's Cape
  תאריך שידור:
  5 לנובמבר, 1995
  לויס וקלארק מקבלים החלטה משותפת ללשכוח מהמושג נישואים, לפחות לאותו הזמן. הזוגהעשיר ביותר במטרופוליס מתכנן ללכוד את סופר-מן ולהוסיף אותו לאוסף האוצרות שלה. הם לוכדים אל לויס כדי להגיע לסופר-מן, וכאשר סופר-מן מגיע כדי לחלץ אותה, הם לוכדים גם אותו. בעוד הם כלואים בכלוב, לויס וקלארק מדברים , והשיחה גורמת להם לשכוח מחששותיהם בנוגע לנישואין.

  פרק 7- Ultrawoman
  תאריך שידור:
  12 לנובמבר, 1995
  זוג אחיות רוצה להכות את סופר-מן בקרן קריפטונייט אדום, שכבר הוצג בסדרה, אך במקום להפוך את סופר-מן לאפתי, הקרן מעבירה את כוחותיו של איש ברזל ללויס. לויס כעת מתחילה לפעול בתור גיבורת על וגם היא מחזיקה בזהות סודית . קלארק מתחיל להרגיש מקופח לאחר שאיבד את כוחותיו, אך כשלויס פועלת בתור גיבורת על במקומו, היא מבינה כמה היא אוהבת ומעריכה אותו וכעת היא מציעה לו להינשא לה.

  פרק 8- Chip Off the Old Clark
  תאריך שידור:
  19 לנובמבר, 1995
  לאחר האירוסים של קלארק ולויס, מתחילות לצוץ להם בעיות במערכת היחסים שלהם לאחר שמופיעה אישה שטוענת כי היא נושאת את ילדו של סופר-מן. קלארק טוען שהילד אינו שלו, אך בזמן שלויס מראיינת את האישה, הילד מרים ספה בקלות. למי לויס תאמין כעת?

  פרק 9- Super Mann
  תתאריך שידור:
  26 לנובמבר, 1995
  לויס וקלארק מתחילים את ההכנות לקראת החתונה המיוחלת, אך הם מוכרחים להפסיק כדי לחקור פעילות של ארגון נאצי חדש שמנסה להשתלט על מטרופוליס.

  פרק 10- Virtually Destroyed
  תאריך שידור:
  10 לדצמבר, 1995
  בנו מחוץ לנישואים של לקס לות'ר, גאון בתחום המחשבים , לוכד את לויס וקלארק בעולם וירטואלי. שם הוא חזק, וקלארק אינו סופר-מן ונטול כוחות. מבלי ידיעתם הם חושפים בעולם הוירטואלי את עברם הרומנטי.

  פרק 11- Home Is Where the Hurt Is
  תאריך שידור:
  17 לדצמבר, 1995
  הוריהם של לויס וקלארק מופיעים כדי לבלות את חג המולד איתם. מינדי צ'ורץ', שלא מזמן קיבלה את השליטה על כנופיית האינטרגאנג מארגת אותה מחדש, ויוצרת וירוס קריפטונייט כדי לגרום לסופר-מן למות כשידבק בו.בפעם הראשונה שחייו שקלארק חולה, אלא אם כן אביה של לויס, סאם ליין יעזור לו בתהליך החלמה מסוכן, מאחר והמחלה יכולה בהחלט להרוג אותו.

  פרק 12- Never on Sunday
  תאריך שידור:
  7 לינואר, 1996
  אלן ליין שוכרת מארגנת חתונות כדי שתעזור בהכנת החתונה של לויס וקלארק, כעת שתוכניות החתונה הפשוטה והקטנה של הזוג נזנחו. באותו הזמן, קוסם חדור רגשות נקמה חוזר למטרופוליס,ויוצא אחרי קלארק.

  פרק 13- The Dad Who Came in from the Cold
  תאריך שידור:
  14 לינואר, 1996
  אביו של ג'ימי מגיע למטרופוליס וג'ימי שמח להציג אותו בפני קלארק, לויס ופרי. כאשר מתברר שהוא מרגל, הם מתלבטים כיצד לספר לו, וכשהם מספרים, ג'ימי לא מאמין להם. קלארק מתחיל להיות מודאג בגלל עניית האבהות- הוא לא יודע אם יהיה אב טוב בגלל העיסוק שלו בתור סופר-מן.

  פרק 14- Tempus Anyone?
  תאריך שידור:
  21 לינואר, 1996
  טמפוס חוזר, והפעם, הוא מעביר את לויס לעולם אחר. העולם המקביל הזה הו יותר אלים, ובו טמפוס מתמודד לראשות העיר מטרופוליס נגד פרי וויט, וקלארק מאורס- ללאנה לאנג, אהובתו משנות התיכון שלו .בעזרתו של ה. ג'יי. וולס לויס מנסה למנוע מטמפוס לרצוח את פרי ומנסה לחזור לעולמה, אבל בשביל לעשות את זה, היא צריכה ללמד את קלארק איך להיות סופר-מן.

  פרק 15- I Now Pronounce You...
  תאריך שידור:
  11 לפברואר, 1996
  לויס מתחילה להיתקף חרדות פרנואידיים וחוששת שמשהו ישתבש בדיוק ביום החתונה שלהם, אז קלארק מבקשד מפרי סיפור שיסיח את דעתם מלחצי החתונה. הסיפור הקטן לכאורה הוא על גניבה של צפרדעים, אך בעצם, השניים מגלים כי מאחורי העניין מסתתר סיפור גדול יותר. הצפרדעים משמשות מזון לשיבוטים, ברשת שמנסה להחליף את נשיא ארצות הברית בשילוב. הם מצליחים לפתור את המקרה בדיוק בזמן כדי להינשא, אבל קלארק מוצא את לויס אוכלת צפרדע!

  פרק 16- Double Jeopardy
  תאריך שידור:
  18 לפברואר, 1996
  בליל הכלולות שלהם, לויס טוענת שהיא עייפה וזקוקה למנוחה, ומותירה את קלארק מופתע . מסתבר שלקס לות'ר החליף את לויס המקורית בשיבוט, במטרה לקחת את לויס איתו. כאשר לויס המתחזה מגלה כי קלארק הוא סופר-מן, היא רוצה להישאר איתו, גם אם העניין כולל העלמת הלויס המקורית. באותו הזמן, לויס מצליחה להימלט מלקס, אך נחבטת בראשה , מאבדת את זכרונה וכעת היא מאמינה כי היא דמות מרומן שכתבה לפני שנים.לקס משכנע אותה כי הוא הבחור בו היא מאוהבת ברומן, וגורם לה להיפרד מקלארק.

  פרק 17- Seconds
  תאריך שידור:
  25 לפברואר, 1996
  קלארק והשיבוט נעשים חברים, וכעת, קלארק נצא במירוץ נגד הזמן על מנת למצוא את לויס ולהציל אותה. לקס מתכנן להעביר את מוחם לגופים אחרים ולברוח עם לויס, כך שאף אחד לא יוכל לזהותם, גם לא סופר-מן. בפגישה של השיבוט עם לקס, היא פולטת בטעות כי קלארק הוא סופר-מן, ולקס מתכנן תכנית זדונית כדי לחסל את אוייבו אחת ולתמיד. הוא חוטף את מרת'ה ומפקיד בידי לויס נשק רב עוצמה. הוא מורה לה לירות בסופר-מן, ולויס, שעדיין מאמינה כי היא דמות מהרומן, בוטחת בלקס. היא לא מסוגלת לירות בקלארק, וכשלקס מנסה, הוא פוגע בשיבוט והורג אותה. במהלך ההצלה לויס נחבטת בראשה שוב, וכעת היא מודעת לכך שהיא לויס, אך לא זוכרת דבר פרט לכך, גם לא את קלארק.

  פרק 18- Forget Me Not
  תאריך שידור:
  10 למרץ, 1996
  כאשר דוקטור בקליניקה בה לויס מאושפזת מתחיל לשטוף את מוחם של מטופליו על מנת שיבצעו רצח, על קלארק לעצור אותו לפני שלויס תהפוך למתנקשת הבאה שלו, ונוסף על כך, להילחם בד"ר נוסף שחושק באהבתה של לויס לעצמו.

  פרק 19- Oedipus Wrecks
  תאריך שידור:
  24 למרץ, 1996
  לויס חוזרת לעבודה סדירה בדיילי פלאנט, אך עדיין לא זוכרת אחיו של באד בראיין ג'ונסון, הרקימר, יוצר מכונה כדי להרשים את אימו, המכונה גורמת לאנשים להתנהג מוזר, ומשפיעה על כל אדם בסביבתה. כתוצאה מהקרבה למכונה והבלבול, לויס משיבה לעצמה את זכרונה, וכעת היא זוכרת הכל, גם את מערכת היחסים שלה עם קלארק.

  פרק 20- It's a Small World After All
  תאריך שידור:
  28 לאפריל, 1996
  לויס וקלארק הולכים לפגישת המחזור של התיכון בו לויס למדה, ושם הם מגלים כי שניים מהמאבים של חברותיה לכיתה נעלמו במפתיע. אחרי חקירה קצרה לויס מגלה כי מדובר בחברה נוספת לכיתה שנוקמת על שנות התיכון הרעות שחוותה בצעירות. היא מכווצת את כל מי שהיא מעוניינת לנקום בו , והיא שונאת את לויס, ולכן גם קלארק נכנס לרשימת הכיווצים שלה.

  פרק 21- Through a Glass, Darkly
  תאריך שידור:
  5 ליוני, 1996
  כוחותיו של קלארק מועמדים במבחן על ידי זארה וצ'ינ קריפטוניים שהגיעו לכדור הארץ כדי לבחון את יכולותיו של איש הברזל. לארה וצ'ינג מגיעים מקריפטון החדש, כדי לגייס את ק'לארק בתור המנהיג החדש של הכוכב. לויס וקלארק דנים על קניית בית.

  פרק 22- Big Girls Don't Fly
  תאריך שידור:
  12 ליוני, 1996
  אחרי שעבר את כל מבחניהם של זארה וצ'ינג קלארק מבין כי הם רוצים שיעזוב את כדור הארץ איתם, וכמובן יעזוב את לויס, כדי לשלוט בכוכב קריפטון החדש במקום לורד נור הרשע שכרגע עומד לעלות למלוכה בכוכב, ונוסף על כך שלח מתנקש כדי שיחסל את קלארק. קלארק מביס את המתנקש, אך לויס מחליטה שהוא מוכרח ללכת עם זארה וצ'ינג. קלארק נפרד מלויס, מהוריו ומהכוכב, ועוזב את כדור הארץ.

 5. 06-04-2008 21:22 #5
  עונה רביעית-
  העונה הרביעית של הסדרה, הרביעית והאחרונה, שודרה בין השנים 1996- 1997. העונה החלה עם מתח מפרקים קודמים בנוגע למושבה לא ידועה של קריפטוניים. כובש קריפטוני מגיע לכדור הארץ, ומשתלט על עיר הבית של קלארק, על סמולוויל. אחרי סיום הסיפור, חתונתם של קלארק ולויס סוף סוך מגיעה, בפרק השלישי של העונה, ובהתאמה, חברת הקומיקס DC פירסמה את אלבום החתונה של סופר-מן בערך באותו הזמן.
  במהלך העונות לויס וקלארק אף שקלו ילדים, אך התברר שזה בלתי אפשרי. בפרק האחרון של הסדרה, שהסתיים במתח מוזר יחיסית, לויס וקלארק מוצאים יתום על סף מפתן ביתם, עם פתק הטוען כי התינוק שייך להם. התעלומה הזו מעולם לא נפתרה. בתחילת העונה הרביעית אולפני ABC הודיעו כי תתקיים עונה חמישית לסדרה, וכשABC שינתה את דעתה, גם הקהל ואף הצוות המקצועי של הסדרה נתפס לא מוכן. בסופו של דבר, העונה אכן הייתה האחרונה.


  פרקי העונה:

  פרק 1- Lord of the Flys (חלק 1)
  תאריך שידור: 22 לספטמבר, 1996
  קלארק יצא לכיוון קריפטון החדש, אבל לורד נור הרשע הגיע כדי לכבוש את כדור הארץ . בשלב הראשון הוא כובש את סמולוויל, ובתכניתו, הוא עומד גם לכבוש את מטרופוליס. קלארק חוזר לכדור הארץ ומתכונן להאבק בלורד נור, אך לפני כן, הוא רוצה לראות את לויס. לורד נור שומע על הגעתו המחודשת של קלארק לכדור הארץ, ולוכד את הוריו .

  פרק 2- חלק Battleground Earth (2)
  תאריך שידור: 29 לספטמבר, 1996
  בניסיון נואש אחרון להציל את כדור הארץ ואת סמולוויל, קלארק בוחר להתעמת עם לורד נור חזיתית בדו קרב מכריע. באותו הזמן, לויס מנסה למנוע מגנרל עריק להשתמש בנשק שחוזק בעזרת קריפטונייט נגד לורד נור.

  פרק 3- Swear to God, This Time We're Not Kidding
  תאריך שידור:
  6 לאוקטובר, 1996
  "הורס החתונות" נמלט, וכעת, לויס וקלארק המנסים לשוב ולהתחתן שנית הם המטרה העיקרית שלו! לויס וקלארק פוגשים אדם בשם מייק שנראה מוכר מאוד.

  פרק 4- Soul Mates
  תאריך שידור:
  13 לאוקטובר, 1996
  בליל הכלולות השני שלהם, קלארק ולויס מופרעים שוב על ידי ה. ג'יי וולס הנוסע בזמן, שאומר להם כי לפני שיוכלו לממש את נישואיהם, עליםה לשוב איתו בזמן ולהתיר קללה עתיקה, אחרת לויס תמות ממחלה מסתורית.

  פרק 5- Brutal Youth
  תאריך שידור:
  20 לאוקטובר, 1996
  המדענית המופרעת ווידה דודסון מפתחת מכשיר על מנת להתנקם בכל הגברים הנישאים לנשים צעירות. המכשיר שואב את אנרגיית הנעורים של הקורבן ומעביר אותו אליה, ובכך משאיר את ג'ימי וגברים אחרים מבוגרים בתוך שניות. לבסוף, קלארק ולויס מוצאים בית משלהם.

  פרק 6- The People vs. Lois Lane
  תאריל שידור:
  27 לאוקטובר, 1996
  אחד מהמקורות העיתונאים של לויס נרצח, ובמקרה מחשיב לויס נתפסת עם אקדח. היא נעצרת, וכעת על קלארק להחליט למי הוא מאמין, ללויס, או לציבור שמאמין שהיא האשמה ברצח.

  פרק 7- Dead Lois Walking
  תאריך שידור:
  10 לנובמבר, 1996
  משפטה של לויס מתחיל, ומסתיים בתוצות טראגיות עבור קלארק- לויס נמצאת אשמה וגזר הדין הוא מוות. קלארק, שמאמין בחפותה של לויס, עוזר לה לברוח מהכלא ומנסה לגלות מי עומד מאחורי ההפללה, כדי לטהר את שמה הטוב של לויס.

  פרק 8- Bob and Carol and Lois and Clark
  תאריך שידור:
  17 לנמובמבר, 1996
  קלארק ולויס מתיידדים וסוף סוף פוגשים חברים חדשים, בוב וקרול סטנפורד, זוג חביב וחברותי למדי. למעשה, לשני הזוגות יש הרבה מן המשותף. יותר מדי, אפילו באופן מחשיד: הם אוהבים את אותם הספרים, בעלי אותם התחביבים בדיוק, ואוהבים את אותו האוכל. אך לזוגות יש הרבה יותר מן המשותף. בעלה של קרול, בוב, גם הוא מחזיק בזהות סודית בדומה לקלארק, הוא המתנקש האכזרי דת'סטרוק.

  פרק 9- Ghosts
  תאריך שידור: 24 לנובמבר, 1996
  אמן מתחזה מנסה להפחיד את לויס ברדיפה כביכול על ידי רוחות, על מנת שלויס תמכור לו את הבית במחיר ירוד, פחות בהרבה משווי הבית. בנתיים, אישה שחיה בבית בעבר הרחוק משתלטת על לויס, וכעת היא חושקת בחייה של לויס ובבעלה לעצמה, ומוכנה להישאר.

  פרק 10- Stop the Presses
  תאריך שידור:
  8 לדצמבר, 1996
  בעקבות שינויים במערכות העיתון ג'ימי מקודם, ולעיתון יש עורכת חדשה- לא אחרת מאשר לויס ליין! פרי ווייט, העורך המיתולוגי של העיתון, מורד בדרגה. הדבר גורם למתחים בין הזוג הטרי, והמתחים אף מתגברים כאשר זוג אחים מפונקים ממטרופוליס, מומחים ברשת מחשבים, מחליטים לחקות את לקס לות'ר, אך הפעם, לחסל את סופר-מן אחת ולתמיד.

  פרק 11- 'Twas the Night Before Mxymas
  תאריך שידור: 15 לדצמבר, 1996ערב חג המולד מתרחש שוב ושוב במעגל מסחרר החוזר על עצמו ללא הרף. אנשי מטרופוליס מתחילים לאבד תקווה, ולויס וקלארק מחליטים לנקוט עמדה. הם מנסים לעצור את השדון מהמימד החמישי המכונה גם מר. מקסיפטלק, שנראה כי הוא הגורם לבעיה, לפני שיהיה מאוחר מדי והתקווה תאבד לגמרי.

  פרק 12- Lethal Weapon
  תאריך שידור:
  5 לינואר, 1997
  בנו "המתוקן" של פרי וייט מגיע העירה, עם מצבור של קריפטונייט אדום, ואין לו תכניות לעשות בו שימוש טוב.

  פרק 13- Sex, Lies and Videotape
  תאריך שידור:
  19 לינואר, 1997
  תמונות של סופר-מן ולויס מתפרסמות בעיתון. ככל הנראה הם צולמו כשהיו באתר נופש, וכעת, כל הציבור חשוף לתמונות האלו. מה הציבור יחשוב על כך שסופר-מן מנהל רומן?

  פרק 14- Meet John Doe
  תאריך שידור:
  2 למרץ, 1997
  טמפוס חוזר למטרופוליס, שוב מזה כמה פעמים כושלות, אך הפעם בתור ג'ון דו, והוא מוביל במירוץ לנשיאות! קלארק ולויס הם היחידים שמבחינים שמשהו אינו כשורה, אך לא מקשרים בין ג'ון לטמפוס. האם הם יבחינו בזמן כדי לעשות משהבו בנידון?

  פרק 15- Lois and Clarks
  תאריך שידור:
  9 למרץ, 1997
  טמפוס שולח את קלארק למימד אחר, מגלה אותו ללא יכולת חזרה. לכן, ה. ג'יי וולס המבוגר חוזר כדי לסייע לקלארק להציל את היום שוב, ולסלק את הרשע של טמפוס אחת ולתמיד.

  פרק 16- AKA Superman
  תאריך שידור:
  16 למרץ, 1997
  החברה החדשה של ג'ימי מאמינה כי היא גילתה את זהותו האמיתי של סופר-מן, מאחורי מעטה איש הברזל. אך בנתיים, לסופר-מן יש דאגות גדולות הרבה יותר- עליו לעצור פושע חדש בעל נשק מסוכן, שמאיים על תושבי מטרופוליס. מסתבר שאותו הפושע הוא המעסיק של חברתו של ג'ימי.

  פרק 17- Faster Than A Speeding Vixen
  תאריך שידור:
  12 לאפריל, 1997
  זהו הפרק הראשון בסדרה של שלושה פרקים בהמשכים. בפרק מערכת הדיילי פלאנט נקנית על ידי אדם בשם לסלי לוקבי, הלוקח בעלות על העיתון. כמו כן, מוצגת גיבורת על חדשה בשם "סופר ויקסן" שבמקום ללכוד נבלים ולהביא אותם לטיפול של גורמי אכיפת החוק, לוקחת את החוק לידיה והורגת את הנבלים בעצמה. מסתבר שגם לסלי לוקבי נמצא ברשימת החיסולים שלה.

  פרק 18- Shadow Of A Doubt
  תאריך שידור: 19 לאפריל, 1997
  בחלק השני של הסיפור אנו מגלים כי לזלי לוקבי הנחמד הוא בעצם מעיין נבל החי במחילות התת קרקעיות של העיר מטרופוליס, ומתכנן להשיב לחיים את האימפריה שבנה לקס לות'ר לעצמו. בנתים, קלארק מוכרח לעצור נבל הפועל כמו צל, ומסוגל להגיע לכל מקום, אפילו למקומות הנעולים ביותר.

  פרק 19- Voice From The Past
  תאריך שידור: 16 לאפריל, 1997
  זהו החלק השלישי והמסיים של הסיפור. קלארק ולויס מגלים כי לסלי טוען כי הוא הבן האבוד של לקס לות'ר בעצמו, והוא מתכנן לסיים את מה שלקס לות'ר התחיל. הוא מתכנן להרוג את סופר-מן, ולהתחתן עם לויס ליין. לסלי ומר. סמית', שמתברר כי הוא בנו האמיתי של לקס לות'ר חוברים ומגלים קלטת סודית שהקליט לקס לות'ר לפני מותו, החושפת כי קלארק קנט הוא סופר-מן.

  פרק 20- I've Got You Under My Skin
  תאריך שידור:
  31 למאי, 1997
  פושע שמנסה להשיג חוזה שנלקח ממנו על ידי המאפיה המקומית משתמש בקריסטל מסתורי על מנת לעבור מגוף לגוף וןלהחליף גופים עם כל אדם שיחפוץ בכך. הוא מחליף גופים עם קלארק קנט התמים, שמבין רק לאחר שזה כבר מאוחר מדי. לעת עתה, קלארק לכוד בתוך גוף שנרדף על ידי מאפיונרים, נטול כוחות לחלוטין, וכעת הוא צריך לשכנע את לויס כי הוא אכן קלארק ולהשיב את גופו, לפני שהפושע יגרום נזק לתדמיתו, או יגלה שהוא סופר-מן.

  פרק 21- Toy Story
  תאריך שידור:
  7 ליוני, 1997
  מכין צעצועים כועס מתחיל לחטוף ילדים, וקלארק הוא היחיד שמסוגל לאתר אותו ולהציל את המסכנים. בנתיים, פרי שנעזב על ידי אשתו מפרסם מודעת רווקות, ומקבל תוצאות מפתיעות.

  פרק 22- The Family Hour
  תאריך שידור:
  24 ליוני, 1997
  קלארק ולויס פונים לעזרתו של אביה של לויס כדי שיקבע האם הם מסוגלים להביא ילדים לעולם אך לשם כך הם נאלצים לחשוף את זהותו של סופר-מן בתור קלארק קנט. באותו הזמן, פושע כועס נמלט מהכלא ומשתמש ביכולות השליטה המוחית שלו כדי לגלות את זהותו האמיתית של סופר-מן. הוא חוטף את הוריו של קלארק ואת הוריה של לויס ומאלץ את קלארק לעשות כל מה שיצווה. הפרק מסתיים בסיום מפתיע: תינוק על מפתן דלתם של הזוג.

 6. 06-04-2008 21:23 #6
  תמונות מהסדרה:

  סרטונים מהסדרה:

  [VALIDYOUTUBE822065527]fhUJ0bpH5uw[/VALIDYOUTUBE822065527]

  [VALIDYOUTUBE822065527]u1ZVRm1KcZY[/VALIDYOUTUBE822065527]

  [VALIDYOUTUBE822065527]iy4bkf9kYqY[/VALIDYOUTUBE822065527]

 7. 06-04-2008 21:24 #7
  סדרה מצויינת לכל הדעות, פרק נוסף ומכוטבד ביותר במורשת הארוכה שהותיר אחריו סופר-מן בהפקות הטלויזיוניות והקולנועיות השונות במהלך השנים. אמנם אכן מדובר בסדרה ישנה, ולכן לא ניתן לשפוט את עשייתה על פי מונחים של זמננו, וכן, על פי מה שבוודאי קראתם, חלק מהעלילה הייתה מעט הזויה, אך הסדרה עדיין מצויינת. היא הציגה נבלים שונים, ואם יורשה לי לומר, נפלאים, שחקנים רעננים שהציגו פן אחר בדמויות והציגה כמו כן סיפור אחר שמעולם לא הוצג- קלארק קנט הוא הזהות, סופר-מן, הוא התחפושת. סדרה מעולה, ולא פלא שעד ימינו היא צוברת מעריצים.

  דירוג: 8. 06-04-2008 21:27 #8
  הסמל האישי שלlDan
  16,855
  4
  30-11-07
  עידן
  בן
  רגע אתה עשיתה את כל זה ?!
  O.O
  השקעה מטורפת
  אחלה סיקור !
  תודה רבה !
  סידרה מעולה !

 9. 06-04-2008 21:32 #9
  הסמל האישי שלEden
  5,829
  4
  30-12-07
  עדן
  בן
  פשוט מטורף אחי, לא יאמן!
  אתה תותח

 10. 06-04-2008 21:33 #10
  הסמל האישי שלGabi
  9,173
  5
  24-02-07
  גבי
  בן
  אחלה סיקור דור,קראתי הכל ונהנתי מאוד!לא הייתי רואה את הסדרה,אבל הסיקור המושלם שלך גרם לי לחשק לצפות בסדרה,נשמעת מאוד מעניינת,עם היבטים דומים ושונים באותו זמן מהסרטים ומהסדרה סמולוויל.
  תודה רבה,המשך כך!

  -ואתם מפתלאים על ההקשעה?הריי זה דור!

 11. 07-04-2008 14:15 #11
  הסמל האישי שלstrikin
  5,634
  17-10-07
  תודה רבה =]
  אחלה סיקור =]


  קרדיט ל - SGuy על החתימה הענקית שלמעלה ^^^^^

 12. 07-04-2008 21:18 #12
  הסמל האישי שלAnthem
  22,452
  9
  16-11-06
  Anthem מנותק מנהל פורומים סדרות כללי וכתוביות ותרגומים לשעבר
  תודה רבה לך !
  כל הכבוד על ההשקעה הזו !
  נראת סדרה טובה ..
  Anthem-
  מנהל פורום סדרות כללי, כתוביות ותרגומים, דאוס, הבורר וחבר בצוות תמיכה לשעבר.

 13. 08-04-2008 19:23 #13
  הסמל האישי שלGondorian
  2,082
  1
  08-04-07
  לירון
  בן
  כל הכבוד!
  אני תמיד נהנה לראות דברים שאתה כותב.
  בכל מקרה, לא ממש התחברתי לסדרה, ככל הנראה בגלל שביחס לימינו היא כבר לא כל כך מושכת (חוסר באפקטים, תפאורה לא רחבה), ולכן היה לי קצת קשה להתחבר אליה.
  כל אופן, אני מבין למה היא הייתה הצלחה כזאת גדולה.
  סדרה נחמדה, והסיקור מעולה.

 14. 18-04-2008 13:28 #14
  הסמל האישי שלMigraine
  7,789
  6
  25-08-07
  בת
  סיקור מעווולללללללללללה!! תודה , .

 15. 18-04-2008 16:05 #15
  הסמל האישי שלThisLife
  6,581
  3
  13-10-07
  אילן
  בן
  סיקור ארוך אבל מעולה
  תודה

עמוד 1 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner