• רשומים
  • לייקים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
פריקה:

מרגיש שרק אני רוצה(19)

1. 19-05-2017 22:54 #1
    4
    19-05-17
    אני בתקופה האחרונה ,די הרבה זמן, מרגיש שרק אני מציע לחברים להיפגש ,אם אני לא יציע אז לא נפגש , אם אני לא יתחיל שיחה בוואצפ אז הם לא ישלחו , אם אני שולח אז כן נדבר ויהיה סבבה וגם אם אני מציע אז נפגש ויהיה בסדר אבל זה תמיד כאילו אני האופציה האחרונה ,גם כשאנחנו קובעים להיפגש זה מצב שאם אני לא יזכיר שקבענו ואשאל מה עושים ומתי וכאלה אז הם לא ישאלו או ידברו איתי לגבי זה

2. 19-05-2017 22:56 #2
    8,241
    994
    19-12-13
    מטר
    בן
    הם יוצאים עם עצמם אם אתה לא קובע? אם לא , אז זה בסדר אחי אתה פשוט ה"leader" שלהם ואתה זה שקובע לאן הולכים ולאן גם לי היה כזה הרגשות בהתחלה אבל הבנתי שזה בסדר

הושפלתי על ידי עדן מנהלת פורום הינדי ואישה
    poor matar

3. 20-05-2017 00:31 #3
    29,443
    2089
    28-10-10
    ינירווווווש מנותק מנהל פורומים: מלב אל לב & מילים שבלב ויומנים אישיים & מדיה וגרפיקה - אוהדים בחו"ל
    בן
    שמע חברים זה נחמד אבל..אל תראה את זה כמטרה..
    רוצים להיות בקשר תהיה, לא רוצים אל תהיה..

לילוש , שילתי
    מרגישים רע ואין לכם איפה לשתף? אני כאן

4. 20-05-2017 13:43 #4
    1,087
    264
    25-07-16
    בן
    היי,

יש אנשים שהם פשוט לא מסוג הטיפוסים של לארגן יציאות,
    מה לעשות.
    העיקר שאתם יוצאים בסופו של דבר.
    אני מצטער לשמוע שככה אתה מרגיש.

.𝖍𝖆𝖕𝖔𝖊𝖑 𝖇𝖊'𝖊𝖗 𝖘𝖍𝖊𝖛𝖆 𝖋.𝖈

5. 20-05-2017 16:50 #5
    2,128
    1114
    16-07-14
    בן
    שמור איתם על קשר, תמשיך לצאת איתם אבל באותו זמן גם תנסה להתחבר ולצאת עם אנשים אחרים
    אולי תנסה לארגן משהו גדול עם החברים שלך שיביאו את חברים שלהם ומשם תכיר אנשים חדשים ותרחיב את המעגל החברתי שלך, לא טוב להיות תלוי בחבורה של מעפנים

Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit . . . unnatural?”

6. 20-05-2017 17:56 #6
    2,908
    1623
    22-06-10
    שמוליק =P
    Banana121 מנותק מנהל פורום כלכלה ועסקים לשעבר
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי המטר הגדול צפה בהודעה
    הם יוצאים עם עצמם אם אתה לא קובע? אם לא , אז זה בסדר אחי אתה פשוט ה"leader" שלהם ואתה זה שקובע לאן הולכים ולאן גם לי היה כזה הרגשות בהתחלה אבל הבנתי שזה בסדר
    מסכים אם הם לא יוצאים אם אתה לא מציע אז זה המצב. אתה לא צריך להיפגע מזה לדעתי.
    אם הם כן יוצאים ולא אומרים לך אלא אם כן אתה שואל או יוזם, אז האופציות שלך זה או להיכנס חזק יותר במעגל הזה או להרחיב את המעגל החברתי שלך

"Today is not the day I die"
    Oberyn Martell
    The day he died

בואו לבקר בפורום כלכלה ועסקים

7. 20-05-2017 18:25 #7
    1,450
    309
    25-09-14
    בגיל שלך, הרבה אנשים פשוט פחות מתפנים להתעסק בבילויים עם חברים, כי יש הרבה נושאים אחרים על הראש.

זה בסדר וזה טבעי, זה לא אומר שהם פחות חברים או פחות קרובים (להיפך - לפעמים פחות דחוף להיפגש דווקא מפני שהם מספיק בטוחים בקירבה לחברים שלהם ויודעים שהיא תישאר גם אם הם לא ייפגשו).

השאלה היא - למה זה מפריע לך? אם זה כי אתם נפגשים ככה פחות? או כי זה נראה לך לא הוגן? או כי זה פוגע? מה בדיוק הסיבה?

יכול להיות שאם.תחשוב על זה, תבין פתאום שאין שום סיבה שזה יפריע לך, זה סתם משהו שלא הצלחת להבין למה זה קורה, אבל לא צריכה באמת להיות עם זה בעיה.
    תועלתנות:
    גישה מוסרית שטוענת: כמה שיותר אושר והנאה לכמה שיותר אנשים (ובעלי חיים בכלל), וכמה שפחות סבל - זה המצב שעלינו לשאוף אליו, ולהתייחס אליו בכל מעשה שלנו.

אשכול חשוב:
    https://www.fxp.co.il/showthread.php?t=16263315

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוותי האתר » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner