• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עמוד 1 1234 אחרוןאחרון
מדריך|

כל משימות החינמיים - F2P!!

 1. 10-11-2008 13:44 #1
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  הסבר : בזמן שאני משועמם עד מוות החלטתי לעזור קצת לכל המתחילים בפורום וגל ללא ממש מתחילים, על ידי כתיבת מדריך לכל משימות החינמיים הידועות גם כ - F2P Quests. בסוף המדריך יהיה מצורף לינק לפרסום הדמות שלי (תגובות Pl0x).

  הודעה חשובה:

  מי שמעוניין\ת להעתיק מדריך זה, אנא שלח\י אלי בקשה בפרטית ואני אחשוב על זה. כל המעתיק ללא אישורי שיצפה לעונש הולם (אני אדאג שיקבל עונש).

  הערה:

  מדריך זה הולך להיות מדריך לא קצר... אנא קחו איתכם מים, אוכל (והרבה) על מנת למנוע היתעלפות \ כל סוג של התקף \ או מוות במיקרה הטוב.

  מותר להגיב!


  אוקיי, אז בלי הרבה דיבורים, אנחנו מתחילים (אם לא שמתם לב, המשימות מסודרות על פי סדר ה - א' ב'):

  Black Knight's Fortress
  רמת קושי : בינוני עד קל
  אורך : בינוני

  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  להיות מסוגל לשרוד מתקפות של אבירים רמות 33.
  13 נקודות משימה - 13 Quest Points.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  קסדת ברונזה בינונית (Bronze Med Helm) שיריון איירון כבול (Iron Chain Body), כרוב (Cabbage).
  -
  חפצים מומלצים:
  -
  אוכל ושיריון ונשק.
  -
  תגמול:
  -
  3 נקודות משימה - 3 Quest Points.
  2500 מטבעות (Coints).
  -
  נקודת התחלה:
  -
  טירת האבירים הלבנים בפלאדור (White Knight's Castle in Falador).
  -

  ======================================================
  1. דברו עם Sir Amik Varze, הוא יספר לכם שהאבירים השחורים מתכננים להרוס את הטירה של האבירים הלבנים (כמו בשחמט xD). הוא יבקש מכם לרגל אחרי האבירים השחורים. הסכימו לבקשתו.

  2. המקום הבא בוא תצטרכו לבקר הוא הכנסייה (Monastery). הכנסייה נמצאת Edgeville. לאחר כניסתכם אל הכנסייה לכו לצד הצפוני ביותר שלה, עד שתיראו מלא כרובים, קחו אחד.

  3. עכשיו זה הזמן להתחיל את משימתכם. לכו למבצר האבירים השחורים (Black Knights' Fortress), אשר נמצא בצד הצפוני של הר הקרח (Ice Mountain). אם יש לכם בתיקכם את קסדת הברונזה האמצעית (Bronze Med Helm) ואת שיריון האיירון הכבול (Iron Chain Body), לבשו אותם. אם לא אז קנו אותם ולבשו אותם והיכנסו אל המבצר של האבירים השחורים. לאחר שלבשתם את החפצים הללו כנסו אל המבצר וכנסו לתוך הדלת המוצקה (Sturdy Door) אשר נמצאת בחלק המרכזי של המבצר. דחפו את הקיר אשר נמצא מאחורי הדלת ותפסו במעלה הסולם (Ladder). כאשר לאחר שעליתם במעלה הסולם, הינכם יכולים ללבוש את השיריון והנשק הרגיל שלכם על מנת לקבל הגנה וכח נוסף.

  4. לאחר שדחפתם את הקיר עלו במעלה שני הסולמותעד שהגעתם לקומה האחרונה. לאחר מכן רדו בסולם הדרום מזרחי בחדר. פתחו את הדלת בצד המזרחי ולאחר מכן פתחו את הדלת הבאה ואז עלו בסולם שנימצא בחדר הזה. עכשיו תיהיו בחדר עם שני תותחים (Cannon) ועם אביר אחד שחור. רדו בסולם בצד המזרחי של החדר ותיהיו בחדר עם מזבח זאמורק (Zamorak Altar). פתחו את הדלת בחדר ואז אביר שחור יתחיל להתקיף אתכם, אתם יכולים להתעלם ממנו או להרוג אותו. המשיכו ללכת, עלו בסולם בצד הדרום מערבי של החדר. עכשיו תהיו בחדר קטן...

  5. עכשיו תתחילו לרגל באמת. בחרו באפשרות "Listen At Grill). מכשפה תופיע ותגיד לכם שהנשק הסודי כמעט מוכן.היא תצטרך את המרכיב האחרון שהוא במקרה כרוב על מנת לסיים את הנשק. היא תגיד לכם שאם הגובלים השתמש בכרוב הלא נכון אז הנשק ייהרס (זו הדרך שלכם להרוס את הנשק).

  6. רדו עד שתגיעו אל קומת הקרקע, דחפו את הקיר חזרה. עכשיו הגיע הזמן שתפתחו את הדלת בצד המזרחי. לכו ונסו לפתוח אותה, האביר השחור יגיד לכם שהם עושים ישיבה חשובה ושהם יהרגו כל אחד שמנסה להיכנס. תגידו שאתם אמיצים והיכנסו פנימה. אחד האבירים השחורים יתחיל לתקוף, אתם יכולים להתעלם ממנו או לתקוף אותו חזרה ועלו בסולם. לכו מזרחה, לאחר מכן דרומה ודחפו את הקיר (Wall). אתם תיראו חור (Hole). זרקו את הכרוב שלכם אל תוך החור שלקחתם מהכנסייה. הכרוב ייפול לתוך הקדררה וייהרוס את הנשק.

  7. חזרו אל Sir Amik Varze ודברו איתו. ברכותיי, המשימה הושלמה!

  כל משימות החינמיים - FP!!

  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]

  Cook's Assistant
  רמת קושי : קל
  אורך : קצר


  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  דלי (Bucket).
  -
  תגמול:
  -
  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.
  300 אקס.פי. בבישול
  היכולת להשתמש בתנור במטבח של לאמברידג'.
  -
  נקודת התחלה:
  -
  המטבח של טירת לאמברידג' (Lumbridge).
  -
  ======================================================

  כל משימות החינמיים - FP!!

  1. דברו עם Cook שנמצא במטבח של טירת לאמברידג' בקומה הראשונה. שאלו אותו מה לא בסדר. הוא יגיד לכם שהוא שכח לקנות את המצרכים לעוגה ויבקש מכם לקנות או להשיג אותם. הסכימו לעזור לו. ישנם שלושה מצרכים אשר חיוניים להכנת העוגה :

  חלב - Milk
  ביצה - Egg
  קמח - Flour

  כל משימות החינמיים - FP!!

  2. הקמח - Flour

  יספו את הסיר (Pot) אשר נמצא על השולחן בחדרו של ה Cook.

  תעזבו את הטירה של לאמברידג' והמשיכו עם השביל צפון מערבה עד שאתם מגיעים לחלקת חיטה (Wheat), כנסו לתוך השדא וקחו חיטה אחת.

  כל משימות החינמיים - FP!!

  עכשיו זה הזמן להפוך את החיטה לקמח. לכו לתכנת הקמח אשר נמצאת קצת צפונה מחלקא זו. עלו לקומה האחרונה ותשימו את החיטה לתוך הארגז (Hopper) והפעילו את לוח הבקרה (Controls). רדו חזרה אל קומת הקרקע וקחו את הקמח מהארגז אל תוך הסיר.

  כל משימות החינמיים - FP!!

  3. החלב - Milk

  לכו לצד השני של הנהר, אר נמצא מזרחה מהטירה של לאמברידג'. כנסו לתוך החלקא עם הרבה פרות. כנסו לתוך האיזור הזה ותיראו שם אישה ולידה פרת חליבה Dairy Cow. ו לחצן ימני על הפרה ולאחר מכן בחרו באפשרות "Milk", אתם חייבים שיהיה לכם בתיקכם דלי (Bucket), על מנת לחלוב את הפרה.

  כל משימות החינמיים - FP!!

  4. הביצה - Egg


  מרכיב זה הוא המרכיב הפשוט ביותר להשגה. צאו מחלקאת הפרות ולכו קצת צפונה עד שתיראו בית עם תרנגולות. היכנסו לתוך האיזור עם התרנגולות ותראו ביצה על הריצפה, הרימו אותה. אם אין שם ביצה אז פשוט תחכו קצת וופיע ביצה חדשה.

  כל משימות החינמיים - FP!!

  5. עכשיו, כאשר יש בידיכם את כל שלושת המרכיבים, חזרו לטירת לאמברידג' אל Cook ודברו איתו על מנת לסיים את המשימה.

  הערה חשוב: לאחר האפדייט של ה Grand Exchange אתם יכולים פשוט לקנות חומרים אלו ב Grand Exchange.

  ברכותיי, המשימה הושלמה!

  כל משימות החינמיים - FP!!
  נערך לאחרונה על ידי ThePretender, 10-11-2008 בשעה 16:00

 2. 10-11-2008 13:45 #2
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Demon Slayer
  רמת קושי : בינונית
  אורך: בינוני
  -
  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  יכולת להרוג שד רמה 27
  -
  חפצים דרושים:
  -
  25 עצמות רגילות (Bones), מטבע אחד (Coin).
  -
  תגמול:
  -
  3 נקודות משימה - 3 Quest Points.
  אתם יכוללים לקחת silverlight אשר מחליש כל סוג של שד.
  נקודת התחלה:
  -
  ריבוע ווארוק (Varock).
  -
  ======================================================
  1. דברו עם Gypsi Aris שנמצא ליד מרכז ווארוק. תבקשו ממנה שתגלה לכם את עתידכם, היא תבקש כסף (רק מטבע אחד). לאחר ששילמתם לה, היא תירא אתכם נלחמים נגד שד ששמו Delrith. היא רואה שכמה מכשפים רוצים להביא אותו חזרה ואתם צריכים לחסל אותו.  לאחר מכן היא תספר לכם כיצד Wally השתמש ב Silverlight ובכישוף על מנת לחסל את השד. כאשר היא תגיד כלם את הכישוף, תרשמו אותו, אתם תצטרכו לדעת אותו בהמששך.  2. עכשיו תצטרכו לדבר עם Sir Prysin עלמנת לקבל את החרב.  3. Sir Prysin יספר לכם שהתיבה שבתוכה נמאת החרביכולה לפתח א ורק על ידי 3 מפתחות. המפתחות נתנו לאנשים שונים על מנת להבטח את התיבה. מפתח אחד ניתן ל Captain Rovin, מפתח נוסף ל Wizard Trlborn והאחרון נשאר אצל Sir Prysin. כאשר תבקשו את המפתח של Sir Prysin אתם תבינו שהוא נמצא במרזב של המטבח.

  4. לכו למטבח בטירה, בחלק הצפון מזרחי שלה. קחו את הדלי אשר נמצא בקומה מעל. חזרו לקומת המטבח והשתמשו בדלי על הכיור (Sink) על מנת לקבל דלי מלא במים. לאחר מכן צאו מהמטבח והשתמשו בדלי עם המים על המרזב (Drain) על מנת להפיל אותו על הביוב.  5. עכשיו אתם תיצטרכו לרדת אל הביוב (איזה מקום מושלם) על מנת להשיג את המפתח. צאו מהצד המזרחי של הטירה ורדו לביוב (ממסומן כ "!" על המפה המוקטנת).  כאשר אתם בתוך הביוב, לכו צפון מערבה על מנת למצוא את המפתח.  6. עכשיו תצטרכו ללכת לדבר עם Captain Rovin אשר נמצא במגדל צפון מערבה מהטירה של ווארוק. לאחר שיחה קצרה הוא ייתן לכם את המפתח.  7. עכשיו תצטרכו ללכת למגדל הקוסמים (Wizards' Tower) אשר נמצא דרומה מ Draynor על מנת לדבר עם Wizard Trlborn, תיהיו בטוחים שלקחתם אמכם את 25 העצמות הרגילות. דבר עם Wizard telborn לגבי המפתח והוא יספר לכם שהוא צריך 25 עצמות רגילות על מנת לנתרל את הכישוף שהוא כישף בו את הספר. תנו לו את העצמות והוא יביא לכם את המפתח השלישי והאחרון.  8. קחו את שלושת המפתחות חזרה אל Sir Prysin אשר נמצא בטירת ווארוק והוא ייתן לכם את חרב ה Silverlight.  9. קחו איתכם קצת אוכל (תלוי ברמה שלכם, למרות שככל שיש יותר אוכל כך הסיכוי להרוג את השד גדול יותר) ולכו לחורבות שמצאות דמה מהעיר. אם לא רשמתם את הכישוף זה הזמן לדבר שוב עם Gyspy כדי לרשום אותו. לכו אל תוך העיגול בתוך החורבות דרומה מהעיר.  10. עכשיו תצטרכו להרוג את Delrith. תיהיו זעירים, הקוסמים גם יתקיפו אתכם! הדרך הבטוחה ביותר היא לצאת מהמעגל מאחורי העמודים ולהתקרב עד כמה שאפשר לשד.אר השד מתקרב אל העמוד קפצו עליו ותתחילו לתקוף. אם הקוסם מתחיל לתקוף אתכם אתם יכולים להתחבא מאחורי העמודים (Pillars). לאחר שהתקפתם את השד Delrith הוא ניהיה חלש יותר ותצטרכו ללחוש את את הכישוף הנכון (בשביל זה הייתם צריכים לרשום את מילות הכישוף).

  לאחר שלחשתם את המילים הנכונות הוא ישאב אל תוך חלל הריק ו... ברכותיי, המשימה הושלמה!


 3. 10-11-2008 13:46 #3
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Doric's Ritual
  רמת קושי : לא קשה במיוחד
  אורך : קצר
  -

  ======================================================
  -
  דרישות:
  -

  15 בחציבה - Mining.
  -

  חפצים דרושים:
  -
  כל סוג של מעדר (Pickaxe).
  -

  תגמול:
  -

  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.
  1300 אקס.פי. בחציבה - Mining.
  180 מטבעות (Coins).
  היכולת להשתמש בטלפורט של הקוסמים.
  -

  נקודת התחלה:
  -

  הסדן (Anvil) של Doric, צפונה מפלאדור (Falador).
  -
  ======================================================
  -
  1. דבר ראשון, לכו תדברו עם Doric אשר נמצא בבית צפון מערבה מ Falador. הוא יספר לכם שכדי שתוכלו להשתמש בסדן שלו אתם תצטרכו להביא לו : 6 אבני חימר (Clay) ועוד 4 אבני נחושת (Copper) ו 2 אבני ברזל (Iron).
  2. לכו מזרחה עם השביל עד שתגיעו לאיזור החציבה של הגמדים (Dwarven Mines) אשר נמצא בראש הצוק אשר תעברו.


  3. היכנסו לתוך הבית אשר נמצא בראש הצוק והיכנסו לתוך המערה (סימן של סולם קטן על המפה המוקטנת). כאשר תיכנסו לתוך המערה תיראו אבנים, תחצבו 4 אבני נחושת (Copper) ועוד 2 אבני ברזל (Iron), לאחר מכן לכו עוד קצת דרומה ותיראו כמה אבני חימר, המפה הבאה תוכל לעזור לכם:
  4. לאחר שהשגתם את האבנים שביקש Doric לכו לביתו ודברו איתו, הוא ייברך אתכם ו... ברכותיי, המשימה הושלמה!


  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]

  Dragon Slayer

  רמת קושי : קשה

  אורך : ארוך

  ======================================================

  דרישות:

  היכולת להרוג דרקון ירוק רמה 83.

  33 נקודות משימה - 33 Quest Points.

  חפצים דרושים:

  90 מסמרים מסטיל (90 Steel Nails), שלושה קרשים (planks), אלפיים מטבעות , unfired bowl, סיר לובסטרים (Lobster Pot), בד (Silk), משקה ה Wizard's Mind Bomb, אוכל , שיריון ונשק טוב, חפצים הדרושים להתקפות קשתות או קסם, רונת המשפט (Law), רונת האוויר (Air).

  חפצים מומלצים:

  רונות לטלפורט או 30 מטבעות.

  תגמול:

  2 נקודות משימה - 2 Quest Points.

  18650 אקס.פי. בכוח - Strength.
  18650 אקס.פי. בהגנה - Defence.
  היכולת ללבוש שריון רון (Rune Platebody).
  שיריון מעור דרקון ירוק(Green D'hide Body).
  והיכולת לקנות חפצים אלו מ Oziach תמורת 65 אלף מטבעות.

  נקודת התחלה:

  גילדת האלופים (Champion's Guild).

  ======================================================

  1. שוחח עם GuildMaster בגילדת האלפוים (Champions' Guild). שאלו אותו האם יש לו משימה עבורכם. הוא יגיד לכם לדבר עם Oziach.


  2. Oziach ממוקם בבית צפון מערבה מ Edgeville. דברו עם Oziach ותגידו לו שאתם מחפשים אחר שריון רון (Rune Platebody) וש GuildMaster שלח אתכם. הוא ייתן לכם משימה, לחסל את הדרקון Elverg אשר ממוקם באי Crandor.


  3. חזרו אל Guildmaster. תגידו לו שדיברתם עם Oziach והוא יתחיל לספר לכם את הסיפור מאחורי האי Cradnor. לאחר מכן הוא יסביר לכם מה אתם צריכים בשביל להגיע לאי זהץ

  אתה צריך:

  ספינה אשר מסוגלת לעבור דרך שוניות מסוכנות.

  מפה אשר תראה לכם את הדרך.
  הגנה מהתקפת האש של הדרקון.

  שאל את ה Guildmaster את כל השאלות הזמינות בשיחה.


  לאחר שסיימתם לשאול את כל השאלות, אתם תידעו את הדברים הבאים:

  -הספינה הנכונה נמצאת ב Prot Sarim.

  -אתם יכולים לקבל את המגן נגד אש הדרקון אצל הדוכס (Duke) בטירת לאמברידג'.
  -שלוש חתיכות המפה היפצלו:
  --החלק של Melzar נמצא במבוך צפונה מ Rimington, ה Guildmaster ייתן לכם את המפתח למבוך.
  --החלק של Thalzar נלקח ביחד איתו לבית הקברות שלו, אתם תצטרכו לדבר עם Oracle על מנת לגלות את המיקום שלו.
  --Lozar נהרגה על ידי גובלינים והחתיכה שלה נגנבה על ידי אחד הגובלינים מ Goblin Village.

  4. דברו עם Oracle על הר הקרח (Ice Mountain). היא תגיד לכם שהמפה ממוקמת דרך הדלת במכרה. על מנת לעבור דרך הדלת, אתם צריכים: Wizard's Mind Bomb, Silk, Lobster Pot, Unfired Bowl. לאחר שיש לכם את הדברים הללו, היכנסו למכרה.


  5. כאשר אתם במיכרה, לכו דרומה ולאחר מכן מערבה עד שהשביל ממשיך לכיוון צפון מזרח. עכשיו אתם צריכים לעבור דרך הדלת המכושפת (Magic Door). השתמשו בחפצים שלקחתם על הדלת ולאחר מכן תעברו דרך ההדלת. חפשו בתיבה בתוך החדר על מנת להשיג את החלק הראשון של המפה.


  6. שימו את החלק הראשון של המפה בבנק ולאחר מכן לבשו שריון ונשק וקחו איתכם גם אוכל. לכו למבוך של Melzar אשר נמצא דרומה מגילדת המלאכה (Crafting Guild).

  7. בחדר הראשון הרגו עכברי זומבי עד שייפול לכם מפתח אדום "Red Key" ולכו דרך הדלת האדומה בצד הצפון מערבי של החדר.

  8. עכשיו אתם צריכים להרוג רוחות "Ghosts" עד שייפול מפתח כתום "Orange Key". עברו דרך הדלת הכתומה השנייה בצד הצפוני של החדר ועלו בסולם.

  9. החדר הזה מלא בשלדים "Skeletons". הרגו שלדים עד שייפול לכם מפתח צהוב "Yellow Key". לאחר שהשגתם את המפתח הצהוב לכו דרך הדלת הדרום מערבית. לכו מסביב לעיקול, לאחר מכן רדו בשלושת הסולמות.

  10. שני זומבים "Zombie" יופיע בחד הזה. הרגו אותם עד שתשיגו מפתח כחול "Blue Key". לכו דרך הדלת הכחולה בצד הצפון מערבי של החדר.
  נערך לאחרונה על ידי ThePretender, 13-12-2009 בשעה 12:02

 4. 10-11-2008 13:46 #4
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  11. עכשיו תיהיו בחדר עם מפלצת הקרויה "Melzar The Mad". הוא רמה 43 ומשתמש בהתקפות נמוכות של קסם. הירגו אותו ותקבלו את המפתח "Magenta Key", השתמשו במפתח זה על הדלת "Magenta Door" שנמצאת בצפון החדר.

  12. בחדר האחרון יש שד "Demon" רמה 82. הרגו אותו והוא יפיל מפתח ירוק "Green Ket". בעזרת המפתח הזה לכו דרך הדלת הירוקה בצד הצפוני של החדר.

  13. חפשו בתיבה "Chest" על מנת לקבל את החלק השני של המפה.


  14. שימו את החלק השני של המפה בבנק וקחו את הדברים הבאים: עשרת אלפים מטבעות על מנת לקנות את החלק או חפצי קסם או קשתות על מנת להרוג את המפלצת ואת הרונות "runes" בשביל הקסם Teletenetic Grab. לכו אל Port Sarim. דרומה מחנות האוכל של Wydin אתם תימצאו כלא עם מפלצת הקרויה Wormbrain באחד התאים. Wormbrain הוא הגובלין מה Goblin Village אשר מחזיק בחלק השלישי של המפה. להלן שתי אפשרויות להשגת חתיכת המפה:


  --1--


  אם אתם רמה 33 בקסמות "Magic" אז פשוט תתקיפו את הגובלין בקסם או בקשתות, לאחר שהוא מת הוא יפיל את חתיכת המפה השלישית. השתמשו בקסם Telekenetic Grab על החלק של המפה, על מנת לקחת אותה.
  --2--


  אם אתם רוצים לשלם לגובלין בשביל החלק האחרון של המפה, פשוט מאוד דברו עם הגובלין. שאלו אותו לגבי החתיכה של המפה. הוא יסכים למכור לכם את המפה תמורת עשרת אלפים (10K) מטבעות. שלמו לא על מנת להשיג את החלק האחרון של המפה. השתמשו בכל שלושת החלקים של המפה על מנת להרכיב אותה.

  15. לכו לבנק וקחו איתכם את הדברים הבאים: 90 מסמרים מסטיל "90 Steel Nails", 3 קרשים "3 Planks", פטיש "Hammer", ו - 2000 מטבעות. לאחר שלקחתם את הדברים הבאים לכו ל Port Sarim ובדיוק מזרחה מחנות האוכל של יש בן אדם הקרוי "Klarense". דברו איתו והציעו לו לקנות את הסירה תמורת 2000 מטבעות.
  16. עכשיו אתם הבעלים של הסירה "Lady Lumbridge". עלו על הספינה ורדו בסולם. בחרו באפשרות לתקן את החור "Repair The Hole" והדמות שלכם תוציא קרש ותשים אותו, עשו זאת פעמיים והחור יעלם.


  17. לכו לטירת לאמברידג' "Lumbrudge Castle" ודברו עם הדוכס "Duke Horacio". תגידו לו שאתם צריכים מגן שיגן עליכם מנשיפת האש של הדרקון. הדוכס ייתן לכם מגן נגד אש הדרקון "Anti Dragon Shield". אם תצטרכו מתי שהוא את המגן עוד פעם, פשוט מאוד תעשו תהליך זה עוד פעם.
  18. לכו ל Draynor Village עם המפה המושלמת שלכם ותימצאו את Ned. דברו איתו ותגידו לו שיש לכם את המפה המושלמת, הוא יציע לכם שהוא ייקח אתכם ל Crandor. הוא גם יגיד שתחכו לו ליד הסירה שקניתם, Lady Lumbrudge.

  19. הכינו את עצמכם לקרב מול הדרקון Elvarg. קחו איתכם את הנשק השיריון והאוכל הכי טוב שיש בירשותכם (זה יהיה קרב קשה לרמות הנמוכות) וכמובן את נגד אש הדרקון, Anti Dragon Shield. לאחר שאתם מוכנים לקרב, קחו אוויר ו... אל תוציעו אותו. לכו לסירה שקניתם, עלו עליה ודברו עם Ned. אתם תפליגו והסירה שלכם תתרסק ב Crandoe ולא תוכלו להשתמש בא עוד. עזבו את הסירה, לכו מסביב לאי עד שתיראו שני שדים "Lesser Demons". תרדו בפתח המערה.
  20. רוצו דרך השלדים עד שתגיעו למחבוא של Elvarg.

  21. תהיו בטוחים שאתם לובשים את המגן נגד אש הדרקון. לאחר מכן קיפצו מעל הקיר "Wall" והתחילו להתקיף אותה (הדרקון). היא יכולה להוריד ממש הרבה יחסית לרמה 83 (מקסימום 10 עם התקפות קרובות וכ 65 עם האש שלה עם אתם לא לובשים את המגן). לאחר שחיסלתם אותה, אתם תיראו מערכה קטנה שבה אתם מורידים לה את הראש.
  22. עיזבו את האי או על ידי שיגור משם או על ידי ריצה דרך השדים ופתיחת הקיר "Wall".


  23. חיזרו אל Oziach ב Edgeville עם הראש בתיקכם. אימרו לו שחיסלתם את הדרקון.


  הודעה חושבה: אם אתם מתים או מאבדים את הראש לאחר הריגת הדרקון, אתם עדיין יכולים לסיים את המשימה פשוט על ידי דיבור עם Oziach.


  ברכותיי, המשימה הושלמה!
 5. 10-11-2008 13:47 #5
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Ernest The Chicken
  רמת קושי : בינוני
  אורך : בינוני

  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  עט חפריה "Spade".
  -
  תגמול:
  -
  4 נקודות משימה - 4 Quest Points.
  300 מטבעות - Coins.
  -
  נקודת התחלה:
  -
  השערים של Draynor Manor.
  -
  ======================================================
  1. דברו עם Veronica מחוץ ל Draynor Manor" ליד השערים והיא תספר לכם איך בעלה נכנס לאחוזה לפני כשעה ועדיין לא חזר. תגידו לה שתעזרו לה למצוא אותו וכנסו לאחוזה.  2. כאשר אתם בפנים עלו בגרם המדרגות מאחורי הדלת. לאחר מכן עלו במדרגות הספירליות עוד קומה ואז תיראו את Professor Oddenstein. דברו איתו ושאלו לגבי Ernest (בעלה של Veronica). הוא יגיד לכם שהוא עזר עזר לפרופסר בניסוי אחד ולאחר מכן הפך לתרנגולת. כשתישאלו אותו כיצד להחזיר אותו למצבו הקודם, הוא יגיד לכם שהרוח שדדה כמה דברים מהמכונה שלו: פח שמן "Oil Can", ו Rubber Tube ו Pressure Gauge. עכשיו הוא יבקש מכם לעזור לו לחפש אחר החפצים.  3. החפץ הראשון שנילך למצוא הוא פח השמן. על מנת למצוא חפץ זה, רדו אל המרתף, הכניסה למרתף נמצאת דרך סולם אשר נמצא מאחורי דלת סתרים, שהיא בעצם מדף ספרים. מדף הספרים הזה נמצא בצד הדרום מערבי של האחוזה. כאשר אתם בתוך החדר, רדו בסולם. עכשיו כאשר אתם בתוך המרתף, עליכם למשוך בידיות שונות על מנת להגיע אל פח השמן. עיברו שלב שלב, על מנת להגיע אל פח השמן:
  1.3. הורידו את את הידיות A ו B ופתחו את הדלת הצפון מזרחי.
  2.3. הורידו את הידית D ולכו דרך הדלת הדרום מזרחית ולאחר מכן עיברו דרך הדלת הדרומית.
  3.3. משכו עוד פעם בידיות A ו B ועיברו דרך הדלת הצפון מערבית ולאחר מכן עיברו דרך הדלת המערבית.
  4.3. מישכו בידיות F ו E ופיתחו את הדלת המזרחית ואחר כך המשיכו דרך הדלת המזרחית הבאה.
  5.3. משכו בידית C ואחר עיברו דרך הדלת הצפון מערבית ואחר כך עיברו דרך הדלת המערבית.
  6.3. מישכו בידית E ועיברו דרך הדלת המזרחית, לאחר מכן דרך הדלת הדרומים ואחר כך שוב דרך הדלת הדרומית.  לבסוף פתחו את הדלת המזרחית וקחו את פח השמן.  4. עכשיו אנחנו לגבי לחפש את החפץ הניקרא Rubber Tube. עכשיו חיזרו שוב אל קומת הקרקע ולכו לחדר הדרום מזרחי כאשר בתיקכם Spade. צאו החוצה דרך הדלת שבחדר זה ולכו לצד השני של האחוזה. שם אתם תימצאו ארימה של Composts שתיצטרכו לבחור באפשרות "Search" עליהם ותמצאו מפתח. חיזרו אל תוך האחוזה ותיכנסו לחדר הקטן מאחורי גרם המדרגות על ידי שימוש במפתח על דלת החדר. בחדר זה יש שלד רמה 22, אל תפחדו ממנו פשוט מאוד רוצו לבפנים קחו את ה Rubber Tube וצאו החוצה. עכשיו נישאר לכם רק עוד חפץ אחד.  5. עכשיו עלו בגרם המדרגות ולכו לחדר אשר נמצא דרומה מהמדרגות. קחו את ה fish Food ולכו בחזרה למטה. לכו לצד המערבי של האחוזה. היכנסו לחדר קטן ליד המטבח איפה שתמצאו רעל "Poison" תיקחו אותו. הישתמשו ברעל על ה Fish Food. עכשיו תקבלו Poisned Fish Food, השתמשו בוא על המזרקה הנימצאת בצד הדרום מערבי של המידשאה. לאחר שתקבלו הודעה שהדג מת, חפשו בתוך המזרקה ותקבלו את החפץ השלישי שלכם, Pressure Gauge.

  6. לבסוף, חזרו אל החדר שבו נימצא הפרופסור ודברו איתו. הוא יודא לכם ויהפוך חרה את Ernest לבן אדם. Ernest יראה מרוצה והוא יודא לכם על ידי תגמול למשימה.

  ברכותיי, המשימה הולשמה!  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]

  Goblin Diplomacy
  רמת קושי : בינונית
  אורך : בינוני
  -
  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  3 שריונות חומים של גובלינים "3 Browen Goblin Mail", שני עלי אואד "Woad Leafe", 3 אוכמניות "Redberries", שני בצלים "Onion", 15 מטבעות "Coins" או 35 אם אין לכם Woad Leaves.
  -
  תגמול:
  -
  5 נקודות משימה - 5 Quest Points.
  200 אקס.פי. במלאכה - Crafting.
  קוביית זהב אחת - 1 Gold Bar.
  -
  נקודת התחלה:
  -
  אחוזת הגובלינים "Goblin Village".
  -
  ======================================================
  -
  1. התחילו את המשימה על ידי דיבור לגנרל Bentnoze או על ידי דיבור עם הגנרל Wartface באחוזת הגובלינים אשר נמצאת צפון מערבה מ Falador. אתם תישמעו את הגנרלים מתווכחים לגבי איזה צבע הוא היפה ביותר. שאלו אותם אם תוכלו לעזור להם להחליט והםיענו לבקשתכם. הצבע הראשון שהם רוצים לנסות הוא כתום "Orange". לפני שאתם עוזבים את האחוזה קחו את שלושת שריונות בגולינים אשר נמצאים בתוך תיבות שנמצאות באחוזה, במפה למטה מסומן מיקום תיבות אלו (בריבוע כחול).  2. לכו ל Falador ודברו עם Wyson the Gardener אשר נמצא בפארק. דברו איתו לגבי Woad Leaves והוא ישאל מה המחיר שאתם מציעים עבור עלים אלו. תגידו לו 20 מטבעות והוא ייתן לכם את העלים. עכשיו לכו למעל ל Rimmington ואיספו שם שני בצלים אשר נמצאים במגרש צפונה מהעיר. עכשיו תיצטרכו ללכת ל Varrock ולאסוף כמה אוכמניות. לכו לשער הדרומי של Varrock, לכו מזרחה מחוץ לעיר בצמוד לקיר עד שתימצאו שני שיחים של אוכמניות. איספו 3 אוכמניות ולכו ל Draynor Manor.

  3. כאשר אתם ב Draynor Manor דברו עם Aqqie אשר יכול להימצא צפונה מהבנק. דברו איתה לגבי צבעים "Dye" ותבקשו ממנה להכין לכם בקבוק עם צבע אדום, צבע כחול ואחד עם צבע צהוב. כל בקבוק יעלה 5 מטבעות וכמה מהמרכיבים שאספתם בדרך. כאשר כל הצבעים מוכנים השתמשו בצבע האדום על הצהוב על מנת להכין צבע כתום. השתמשו בצבע הכתום החדש שלכם על השריום החום של הגובלינים "Brown Goblin Mail" ואת המסמר השני הכניסו לתוך הצבע הכחול. את המסמר האחרון שימרו לאחר כך.

  4. חיזור לאחוזת הגובלינים ודברו עם הגנרלים. תגידו להם שיש לכם Orange Goblin Mail ואחר תיהיה סצנה שבא אתם מנסים את השריון על גובלין בשם Grubfoot. הגנרלים לא יהיו מרוצים מהצבע ויבקשו מכם להביא צבע כחול.  5. דברו איתם שוב ותגידו להם שיש לכם Blue Goblin Mail ואתם שוב תיכנסו לסצנה שבה אתם מודדים את השריון על אחד הגובלינים. שוב פעם הם לא מרוצים ויבקשו מכם להשיג צבע חום.  6. דברו איתם שוב אחרי שלא עשיתם שוב לשריון הגובלין האחרון שנישאר לכם. אתם תיכנסו שוב פעם לסצנה שבה אתם מודדים את השריון על הגובלין והפעם לשם שינוי הם יהיו מאושרים. הם יסכימו שהצבע החום הוא היפה ביותר ויתגמלו אתכם.  ברכותיי, המשימה הושלמה!


 6. 10-11-2008 13:47 #6
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Imp Catcher
  רמת קושי : קל יותר מדי
  אורך : תלוי ברמה \ קצר


  ======================================================
  דרישות:

  אין.

  חפצים דרושים:

  Red Bead, White bead, Yellow bead, Black bead.

  תגמול:

  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.
  875 אקס.פי. בקסם - Magic.
  Amulet Of Accuracy.

  נקודת התחלה:

  מגדל הקוסמים "Wizard's Tower".

  ======================================================
  1. על מנת להתחיל, דברו עם Wuzard Mizgog אשר נמצא בקומה האחרונה במגדל הקוסמים. אתם תגלו שקבוצה של מפלצות הניקראות IMP גנבו מהקוסם חרוזים "Bead" ונעלמו ביחד עם החרוזים. תגידו לו שתעזרו לו למצוא את החרוזים.  2. אתם חייבים להרוג IMPS אשר ממוקמים בכל RuneScape על מנת להשיג את החרוזים באבעת הצבעים הבאים:

  Red Bead
  Yellow Bead
  White Bead
  Black Bead

  החרוזים לא נופלים תמיד לכן יהיה עליכם להרוג כמה IMP ולא רק אחד, ישנה גם אפשרות של קניית החרוזים בשוק "Grand Exchange".

  3. לאחר שאספתם את כל 4 החרוזים, חיזרו אל Mizgog ודברו איתו.  ברכותיי, המשימה הושלמה!  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]

  The Knight's Sword
  רמת קושי : אמצעית
  אורך : בינוני
  -
  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  רמה 10 בחציבה - Mining.
  היכולת לשרוד מתקפות של Ice Warrior ושל Ice Giants.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  מעדר "Pickaxe", פשטידת אוכמניות "Redberry Pie" ו 2 קוביות ברזל "Iron Bar".
  -
  תגמול:
  -
  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.
  12,725 אקס.פי בחציבה - Mining.
  -
  נקודת התחלה:
  -
  טירת האבירים הלבנים בפלאדור "White Knight's Castle in Falador".
  -
  ======================================================

  1. דברו עם Sir Vyvn's Squire לגבי התעונה שלו, הוא יכוון אתכם אל Reldo אשר נמצא בסיפרייה בטירת ווארוק "Varrock" (הסיפרייה נמצאת בתוך הטירה בצד האחורי שלה). Reldo ייתן לכם את המיקום של ה Incamdo Dwarf האחרון שנישאר בחיים ב RuneScape.

  2.לכו דרום מערבה מ Port sarim אל הצוק אשר Thurgo חיי מתחתיו. דברו איתו ותנו לו את פשטידת האוכמניות והוא יתחיל לפטפט איתכם. הוא צריך את התמונה של החרב אשר Sir Vyvn's Squire איבד. חיזרו אל טירת האבירים הלבנים "White Knights' Castle". כאשר אתם בטירת, עלו בסולם המזרחי, לאחר מכן לכו מערבה ועלו בסולם הזה ולאחר מכן כנסו לחדרו של Sir Vyvin's וחפשו בארון "Cupboard" בזמן ש Sir Vyvin's לא נמצא בחדר.  3. חיזרו אל Thurgo כאשר בתיקכם יש, מעדר "Pickaxe", שתי קוביות ברזל "Iron Bar" ושריון. דברו עם Thurgo והוא יגיד לכם שאתם צריכים קובייה כחלחלה "Blurite Bar". היכנסו לתוך המערה אשר נמצאת מזרחה ממנו על הגבעה. כנסו לחלק העמוק יותר של המערה עד שתדיעו לחלק עם שלג, רוצו דרך ה ice Warrior וה Ice Giant אל הקיר הדרומי ביותר, שם תימצאו אבנים, תחצבו אותן בעזרת המעדר שלכם. לאחר שחצבתם אבן אחת חיזרו אל פני השטח, מחוץ למערה.

  4. קחו את שתי קוביות הברזל "Iron bar" ואת האבן הכחלחלה "Blurite Ore" ודברו עם Thurgo, הוא יכין לכם חרב. חיזרו אל Sir Vyvin's Squire ותגידו לו שמצאתם את החרב.

  ברכותיי, המשימה הושלמה!

 7. 10-11-2008 13:48 #7
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Pirate's Treasure
  רמת קושי : למתחילים+
  אורך : קצר
  ======================================================
  דרישות:

  אין.

  חפצים דרושים:

  60 מטבעות "Coins", סינר לבן "White Apron", עט חפירה "Spade".

  תגמול:

  2 נקודות משימה - 2 Quest Points.
  450 מטבעות - Coins.
  ברקת - Emerald.
  טבעת זהב - Gold Ring.
  והאפשרות לשוט אל או לחזור מ Karamja.

  נקודת התחלה:

  Port Sarim.
  ======================================================
  1. דברו עם Redbeard Frank אשר נמצא במזח "Dock" הצפנוי ביותר ב Port sarim. הוא יספר לכם לגבי האוצר. תגידו לו שאתם רוצים האוצר, אבל הוא יגיד לכם את המיקום של האוצר תמורת תשלום: Karamja Rum.  2. מיצוא חבורת אנשים לבושה במדים כחולים ב Port Sarim. דברו איתו ותבקשו עללות על האנייה, הוא יגיד לכם שזה יעלה לכם 30 מטבעות "Coins" על מנת להגיע ל Karamja. שלמו לו, כאשר אתם שם לכו לבר וקנו בקבוק אשר נקרא Karamja Rum תמורת 30 מטבעות.  3. לרוע המזל, אסגרניה אסרה את הייבוא של משקים חריפים מסחררים, לכן תצטרכו להבריח את זה. במקרה, Luthas שנמצא בבית צפון מזרח מהבאר מציין שהשוטרים אפילו לא בודקים את הארגזים שלו יותר. בקשו מ Luthas עבודה והוא יתן לכם עבודה - לארוז בננות בקופסא.  4. לכו למגרש הבננות אשר נמצא מערבה מהבית. וקיטפו בננות מהעצים. לכו קצת מזרחה מהבית של Luthan ותימצאו שם ארגז "Crate". תילחצו לחצן ימני על הארגז ולאחר מכן ביחרו באפשרות "Fill" ואחר כך השתמשו ב Karamja Rum שלכם על הארגז ממולא בבננות. לכו לדבר עם Luthan והוא ישלם לכם 30 מטבעות עבור כל ארגז מלא בבננות (אפילו אחריי המשימה).  5. שוטו בחזרה אל Port Sarim. לכו מערבה אל איש הניקרא Wydin, בעל חנות האוכל. אם יש לכם את ה White Apron אז לבשו אותו, אם לא אז לכו לחנות הדייג ותיראו את זה לבוש על הקיר הצפוני, קחו את זה. בקשו מ Wydin עבודה, אם אתם לובשים את הסינר הלבן "White Apron" אז הוא יגיד לכם לנקות החדר מאחורה. היכנסו לחדר האחורי וחפשו בתוך הארגז אשר עליו מונחת הבננה. אתם תימצאו את ה Karamja Rum שלכם.  6. חיזרו אל Redbeard Frank ודברו איתו, הוא יהיה מרוצה דיו על מנת לתת לכם את המפתח אשר מוביל לחדר הקפטנים בבר ב Varrock (הבר ניקרא: Blue Moon Inn). הוא אומר שיש סיכוי שהאוצר שלכם נימצא שם.  7. לכו לווארוק "Varrock" וכנסו לבר אשר נמצא ליד השאר הדרומי. לכו לקומה השנייה וכנסו לתוך החדר המערבי, לאחר מכן השתמשו במפתח שלכם על התיבה "Chest". אתם תימצאו הודעה פיראטית, רשום שם:

  Visit the city of the White Knights. In the park, Saradomin points to the X which marks the spot.  8. האוצר שלכם ממתין לכם! לכו לפארק בפלאדור "Falador" ותימצאו את הפסל של Saradomin. לכו 6 ריבועים מערבה מהפסל ותחפרו בעזרת עט החפריה שלכם "Spade". אתם תימצאו תיבה, תיפתחו אותה.

  ברכותיי, המשימה הושלמה!

 8. 10-11-2008 13:48 #8
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Prince Ali Rescue
  רמת קושי : למתחילים
  אורך : ארוך
  -
  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  חבל "Rope", עשר מטבעות "Coins", שלושה כדורי צמר "Ball of Wool", צבע צהוב "Yellow Dye", אוכמניות "Redberries", דלי מלא במים "Buck of Water", סיר מלא בקמח "Pot of Flour", אפר "Ashes", חצאית וורודה "Pink Skirt", שלוש בירות "Beers", חימר רך "Sofr Clay" וקוביית ברונזה "Bronze Bar".
  -
  תגמול:
  -
  3 נקודות משימה - 3 Quest Points.
  700 מטבעות - 700 Coins.
  היכולת לעבור דרך שעריי Al Kharid בחינם.
  -
  נקודת התחלה:
  -
  ארמון Al Kharid.
  -
  ======================================================
  -
  1. דברו עם Hassan אשר נמצא בטירה ב Al Kharid, הוא יגיד לכם לדבר עם Osman.  2. לכו החוצה מהטירה ותמצאו את Osman, תגידו לו ש Hassan שלח אתכם ואתם צריכים הנחיה. הוא יגיד לכם ש Lady Keli לכד את Prince Ali, ואתם תיצטרכו לשחררו. לאחר מכן הוא יגיד לכם שני דברים אשר תצטרכו לעשות:

  - להכין תחפושת.
  - להכין חותם למפתח.  3. לכו ל Draynor Village ותימצאו את Leela. תגידו לה שאתם פה על מנת לעזור לה לשחרר את Prince Ali. היא תיבדוק איזה דברים יש לכם ואיזה דברים תיצטרכו להשיג.  4. מיצאו את Aggie המכשפה. היא יכולה להכין לכם את הצבע הצהוב "Yellow Dye" ואת ה Skin Paste.  5. לכו לדבר עם Ned, אם 4 כדורי צמר הוא יכול להכין חבל ועם שלושה הוא יכול להכין פאה. בקשו ממנו להכין לכם פאה ולאחר מכן הישתמשו בצבע הצהוב על הפאה והתחפושת מוכנה!


  6. דברו עם Lady Keli ותגידו לה ששמעתם עליה ושהיא מפורסמת בכל רחבי RuneScape. שאלו אותה מה התוכנית האחרונה שלה ואחר תגידו לה שהיא חייבת להיות מאוד מיומנת. לאחר מכן שאלו אותה אם אין מצב שהיא תיתן לאסיר לצאת. תיהיו בטוחים שיש לכם חימר רך "Soft Clay" ושאלו אותה אם אתם יכולים לראות את המפתח. אחר כך שאלו אותה אם אתם יכולים לגעת לשנייה במפתח ואתם תכינו "שבלונה" של המפתח.  7. חזרו אל Osman ותגידו לו שיש לכם את ה"שבלונה" של המפתח וקוביית ברונזה "Bronze Bar" והוא יגיד לכם לכייס את המפתח מ Leela.

  8. כנסו אל תוך הבית ליד Lady Keli ודברו עם השומר Joe, תגידו לו שיש לכם בירה "Beer". תישאלו אותו אם הור רוצה עוד בירה ואתם אוטומטית תיתנו לו את הבירות. הוא ישתה את הבירות והישתכר.

  9. תיקשו את Lady Keli, תפתחו את הדלת בעזרת המפתח ודברו עם Prince Ali. הוא ייקח את התחפושת.  10. חיזרו אל Hassan ודברו איתו. עכשיו אתם החברים של Al kharid ותוכלו לעבור דרך השערים ל Al Kharid ובחזרה בלי לשלם כסף!

  ברכותיי, המשימה הושלמה!  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]

  The Restless Ghost
  רמת קושי : למתחילים
  אורך : קצר
  -
  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  אין.
  -
  תגמול:
  -
  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.
  1125 אקס.פי בתפילה - Prayer.
  -
  נקודת התחלה:
  -
  לאמברידג' - Limbridge.
  -
  ======================================================
  -
  1. דברו עם Father Aereck בכנסייה של לאמברידג' ותבקשו ממנו משימה "Quest". הוא ייספר לכם לגבי רוח אשר רודפת את בית הקברות שלו והוא ימליץ לכם ללכת לדבר עם Father Urhney על מנת לקבל עוד מידע לגבי איך להיפתר מהרוח.  2. לכו דרומה, מחוץ לבית הקברות ולכו מערבה בביצה. father Urhney נמצא בבית קטן בצד המערבי של הביצה ליד הים. השתמשו במפה המוקטנת "Mini Map" אם יש לכם בעיות במציאת המקום. דברו איתו לגבי הבעיה והוא ייתן לכם את שרשרת דדיבור הרוחות "Ghostspeak Amulet".
  3. חיזרו אל בית הקברות, לבשו את שרשרת דיבור הרוחות ודברו עם הרוח על ידי בפיתח הקבר "Coffin". הרוח תיהיה מופתעות שאתה יכול להבין את מה שהיא אומרת ותגיד לכם שהקוסם גנב ממנה את הגולגלת מהקבר שלה. הרוח גם תגיד לכם שהקוסם הזה בה ממגדל הקוסמים "Wizards' Tower" אשר נמצא דרום מערבה מלאמברידג'.  4. לכו למגדל הקוסמים ותיכנסו למרתף על ידי ירידה בסולם שם. לכו לחדר הצפון מזרחי ביותר במרתף בשביל לימצוא מזבח "Altar". לחיצה ימנית על המזבח ולאחר מכן ביחרו באפשרות "Searc" (לחפש) על מנת לימצוא את הגולגולת. בשלד בצד יקום לתחייה ויתחיל לתקוף אתכם, אתם יכולים פשוט להתעלם ממנו ולעזוב את המקום.  5. חיזרו אל בית הקברות בלאמברידג' ודברו עם הרוח, תגידו לה במצאתם את הגולגולת והיא תבקש מכם לשים את הגולגולת בתוך הקבר. תשתמשו עם הגולגת בקבר והרוח תיצא לחופשייה.
  ברכותיי, המשימה הושלמה!

 9. 10-11-2008 13:49 #9
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Romeo And Juliet
  רמת קושי : למתחילים
  אורך : קצר
  -

  ======================================================
  -

  דרישות:
  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  Cadava Berries.
  -

  תגמול:
  -

  5 נקודות משימה - 5 Quest Points.
  -

  נקודת התחלה:
  -

  בקומה השנייה בבית מערבה מווארוק "Varrock".
  -
  ======================================================
  -
  1. דברו עם Juliet בקומה השנייה במירפסת בבית מערבה מווארוק כדי לילמוד על האהבה האסורה שלה ל Romeo. היא תשאל אתכם, אם תוכלו לקחת הודעה אל Romeo באמצע ווארוק "Varrock".  2. דברו עם Romeo והוא יבקש מכם ללכת אל Father Lawrence בשביל לישאול מה הזוג צריך לעשות.  3. לכו אל Father Lawrence אשר נמצא בכנסייה, מזרחה מארמון ווארוק. הוא יהיה קצת מעוצבן בגלל שאתם מפריעים לו באמצע התפילה אבל בסוף הוא יגיד לכם מה שאתם צריכים לדעת. הוא יגיד לכם ש Cavada Potion יכול לפתור תא כל הבעיות של בני הזוג וש Apothecary יכול להכין את השיקויי.
  4. לכו אל Apothecary אשר נמצא צפון מערבה מחנות החרבות "Sword shop" בווארוק. הוא יגיד לכם שכל מה שהוא צריך בשביל השיקוי זה Cavada Berries אשר יכולים להימצא במחצבות של ווארוק.
  5. תנו את ה Cavada Berries ל Apothecary והוא יכין לכם את השיקוי.


  6. לכו עכשיו אל Juliet ותנו לה את השיקויי, סצנה קטנה תתחיל ו Juliet תהפך להיות מתה.
  7. חיזרו אל Romeo ותגידו לו את הבשורה. הוא יהיה בעלם וייבקש מכם ללכת ביחד איתו. תסכימו, לאחר מכן תגיעו לבית של Juliet וסצנה תתחיל.


  איזה בכיין... (אל תגלו לו)

  Romeo יישכח את Juliet יפגוש אתאת בן דודה וכולם יחיו באושר ועושר.


  ברכותיי, המשימה הושלמה!  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]

  Rune Mysteries
  רמת קושי : מתחילים-
  אורך : יותר מדי קצר
  -
  ======================================================
  -
  דרישות:
  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:
  -
  רונות על מנת לעשות טלפורט ל Varrock ול Lumbrudge (מומלץ).
  -
  תגמול:
  -
  קמע אוויר - Air Talisman.
  טלפורט חינם ל Rune Essence על ידי דיבור עם Aubury או עם Sedridor.
  היכולת להשתמש בסקיל RuneCrafting.
  -
  נקודת התחלה:
  -
  Lumbridge.
  -
  ======================================================
  -
  1. דברו עם Duke Horacio והוא ייספר לכם על חפץ בעל כח מיוחד והוא ייבקש מכם לקחת אותו אל Head Wizard אשר נימצא במרתף במיגדל הקוסמים "Wizards' Tower".

  2. הדוכס "Duke" יבקש מכם לקחת את קמע האוויר ל Head Wizard, הסכימו לבקשתו ולכו למגדל הקוסמים "Wizards' Tower" ורדו בסולם שם על מנת להגיע אל המרתף.  3. דברו עם Sedridor ותנו לו את הקמע "Talisman". לאחר מכן הוא ייתן לכם כמה רשימות "Notes", ויבקש מכם לקחת את הרשימות אל Aubury, הבעל של חנות הרוונת בווארוק "Varrock".  4. לכו או תעשו טלפורט אל ווארוק ולכו לחנות הרונות "Runes shop" אשר נמצאת דרום מערבה מהבנק המזרחי של ווארוק. תנו ל Aubury את החבילה "Package" והוא ירשום כמה דברים.  5. קחו את הדברים שרשם Aubury אל Selridor אשר נמצא במרתף של מגדל הקוסמים. הוא יספר לכם לגבי דרך להכין רונות.
  ברכותיי, המשימה הושלמה!


 10. 10-11-2008 13:49 #10
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Sheap Shearer


  רמת קושי : מתחילים---


  אורך : יש משהו יותר קצר מקצר?

  -


  =====================================================
  -

  דרישות:

  -
  אין.
  -
  חפצים דרושים:  -

  אין.

  -

  תגמול:

  -

  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.

  150 אקס.פי. במלאכה - Crafting.
  60 מטבעות - Coins.  -

  נקודת התחלה:

  -

  צפון מערבה מלאמברידג' "Lumbridge".

  -

  ======================================================

  -  1. התחילו את המשימה על ידי דיבור עם Fred the Farmer אשר נמצא בחווה צפון מערבה מלאמברידג'.


  2. הוא יספר לכם שהוא צריך לגזוז את הצמר של הכבשים שלו אלב אין לו זמן לעשות זאת וישאל אם אתם יכולים לעזור לו על ידי שתיתנו לו 20 כדורי צמר "Ball of Wool". הסכימו לעזור לו ותרימו את המספריים "Shears" אשר נמצאות על השולחן.


  3. לכו לחווה של fred אשר נמצאת מזרחה ממנו ותתחילו לגזוז את הצמר של הכבשים על דיי שימוש במספריים על הכבשים. לאחר שיש לכם 20 חתיכות של צמרים. לכו לקומה השנייה של ווארוק.  4. לכו לקומה השנייה של טירת לאמברידג' וכנסו לחדר הצפוני ביותר איפה שתימצאו גלגל גילגול "Spining Wheel". לחצו על הגלגל וייפתח לכם חלון, לחצו לחיצה ימנית על הציור שמיתחתיו רשום Ball of Wool ולאחר מכן תילחצו על "X" ואז תכניסו את מספר חתיכות הצמר אשר יש בירשותכם.  5. לאחר שיש לכם 20 כדורי צמר, חיזרו אל Fred ותנו לו את כדורי הצמר.


  ברכותיי, המשימה הושלמה!
  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]  Shield of Arrav


  רמת קושי : בינונית


  אורך : בינוני


  -  ======================================================

  -

  דרישות:

  -
  חבר אחד (אשר עדיין לא עשה משימה זו).

  -
  חפצים דרושים:

  -
  20 מטבעות - Coins.

  נשק.
  -
  תגמול:

  -
  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.

  600 מטבעות - Coins.
  -
  נקודת התחלה:

  -
  הסיפרייה בטירה בווארוק "Varrock".

  -  ======================================================
  -
  1. דברו עם Reldo בסיפרייה של ארמון ווארוק ותגידו לו שאתם מחפשים אחר משימה.


  2. הוא יבקש מכם לחפש אחר ספר הנקרא "Shield of Arrav", חפשו בארון הספרים שיש בתוכו ספר כחול על מנת למצוא את הספר. קיראו את הספר ולמדו לגבי חבורת ה Pheonix ולגבי חבורת ה Black Arm.


  3. דברו שוב עם Reldo והוא יגיד לכם לדבר עם Baraek אשר נמצא באמצע ווארוק.

  4. לכו לאמצע ווארוק ודברו עם Baraek אשר נמצא ליד דוכן הפרווה ושאלו אותו לגבי חבורת ה Phoenix, אך יספר לכם עליה בתמורת 20 מטבעות. תנו לו את המטבעות והוא יספר לכם איפה נמצאת המפקדה שלהם.

  5. לכו דרומה לכיוון היציאה ואתם תימצאו Charlie the Tramp באחת הסימטות. שאלו אותו אם יש שם משהו בסימטה. הוא יגיד לכם שהמפקדה של ה Black Gang נמצאת שם. שאלו אותו אם הם יוכלו לקבל אותו לשם. הוא יגיד לכם לדבר עם Katrine במפקדה של ה Black Arm Gang.


  עכשיו המשימה מתפצלת לשני פרקים, פרק אחד הוא בשביל מי שהיצטרף לחבורת ה Phoenix ואחד בשביל מי שהיצטרף לחבורת ה Black Arm. אתםת תיצטרכו לעשות רק את הפרק של החבורה שאתם נמצאים שם וחברכם חייב להיות בקבוצה השנייה.
  נערך לאחרונה על ידי ThePretender, 10-11-2008 בשעה 14:04

 11. 10-11-2008 13:49 #11
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Black Arm:

  1. אם אתם בחרתם בקבוצת ה Black Arm, אז לכו לאורך הסימטה עד שתגיעו לבית שנמצא בסוף. כאשר אתם בפנים דברו עם Katrine תגידו לה שתאם יודעים בקשר למקום הזה ואתם לא תגלו את המקור שלכם. היא תשאל מה אתם רוצים. תגידו לה שאתם רוצים להצטרף לכנופייה שלה ותבקשו ממנה שתיתן לכם הזדמנות. היא תבקש מכם לגנוב 2 קשתות ירייה "Crossbow" מהכנופייה היריבה שלה, כנופיית ה Black Arm.  2. החבר שלכם כבר אמור להשיג או להיות לפחות בתהליך ההשגה של שתי קשתות הירייה. תפגשו אותו לאחר שהשיג את קשתות הירייה, תעשו איתו Trade ותבקשו ממנו לתת לכם את הקשתות.  3. עם שתי קשתות הירייה חיזרו אל Katrineלהאותן, עכשיו אתם החברים הרישמיים של חבורת ה Black Arm.

  4. לכו דרך הדלת הצפונית ביותר של בית המפקדה, לחלק המרכזי של המפקדה, עלו למעלה בגרם המדרגות לקומה השנייה. פיתחו את הארון "Cupboard" וחפשו בו "Search" על מנת למצוא את החצי השבור של המגן "Half of Broken shield".  עכשיו אתה וחבר שלך תיקחו את אותם הצעדים, אז בבקשה היתקדמו לשלב סיום המשימה.

  Phoenix:

  1. אם בחרתם בכנופיית ה Phoenix אז לכו לכיוון דרום מהבנק המזרחי עד שתגיעו לבית עם הסימן "!" בתוכו. היכנסו לבית ורדו בסולם.  2. עכשיו אתם תיהיו בצינוקדברו עם Straven וביחרו באפשרות "I Know Who Are You". לאחר דו שיח הוא יישאל אתכם מה אתם רוצים, תיבחרו באפשרות להציע לו את שרותכם. הוא יגיד לכם שבשיל להראות את הנאמנות אתם תיצטרכו להרוג את Jonny הזקן ולהביא את דיווח האינטיליגנציה שהיה ברשותו.  3. לכו לבר The Blue Moon Inn מקוםהמיסחר של ווארוק. בתוך הבר תוכלו לימצוא את Jonny the Beard מסתובב בפנים. בחרו באפשרות "Attack" עליו. כאשר הוא מת, הרימו את ה "Intel Report" שהוא אפיל. הביאו חפץ זה חזרה אל Straven.  4. דברו עם Straven והביא לו את ה Intel Report. עכשיו אתם החברים הרישמיים של כנופיית ה Black Arm. הוא גם יביא לכם מפתח אשר מאשר את כניסתכם לחדר הנשקים של כנופיית ה Phoenix.

  5. יתחו את הדלת ליד Straven והמשיכו כל הדרך עד לצד האחורי של האזור. אתם תסיימו בחדר עם תיבה "Chest". פיתחו את התיבה וביחרו באפשרות "Search" עליה. אתם תימצאו חצי שבור של המגן "Hlaf of Broken Shield".


  6. עכשיו עיזבו את מפקדת ה Black Arm ולכו לבית שנמצא קצת מזרחה מהמפקדה. פיתחו את הדלת ועלו בסולם, עכשיו תיהיו בחדר הנשקים של כנופיית ה Black Arm. אתם גם תיראו שם איש ששומר על הנשקים, הירגו אותו והוא יפיל שתי קשתות ירייה "Crossbow" שאותן תיצטרכו להביא לחברכם.  7. פיגשו את חברכם והביאו לו את שתי קשתו הירייה.  עכשיו אתה וחבר שלך תיקחו את אותם הצעדים, אז בבקשה היתקדמו לשלב סיום המשימה.
  סיום המשימה:


  1. עכשיו, כאשר לשניכם יש את החצי השבור לשל המגן, חיזרו אל King Roald בטירת ווארוק. דברו איתו והוא יגיד לכם שאתם צריכים לאמת עם ה Corator של המוזיאון האם החלקים אמיתיים. לכו למוזיאון של ווארוק אשר נמצא מזרחה מהטירה של ווארוק.

  2. דברו עם Curator Haig Halen. הוא ייסתכל על החצי השבור של המגן והוא ייתן לכם שתי חצאיי תעודות אישור. חברכם גם צרילך לדבר איתו ולקבל את החצי השני של התעודה.
  3. תעשו מסחר ביניך ועם חברך וכל אחד צריך לתת חצי אחד של התעודה לחברו, כך שלכל אחד יהיו את שני החצאים. השתמשו בחצי אחד של התעודה על החצי השני.  4. חיזרו אל ל King Roald על מנת לקבל את התגמול שלכם.


  ברכותיי, המשימה הושלמה!

 12. 10-11-2008 13:50 #12
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  Vampire Slayer
  רמת קושי : למתחילים+
  אורך : קצר

  ======================================================
  דרישות:

  היכולת להרוג ערפד "Vampire".

  חפצים דרושים:

  פטיש "Hammer", שריון ואוכל וכמה מטבעות "Coins".

  תגמול:

  3 נקודות משימה - 3 Quest Points.
  4825 אקס.פי בהתקפה - Attack.

  נקודת התחלה:

  אחוזת Draynor או Draynor Village.  ======================================================
  1. מיצאו את Morgan באחוזת Draynor. הוא יספר לכם לגבי הערפד והוא רוצה שתהרגו אותו. הוא יכוון אתכם אל Dr. Harlaw בבר Blue Inn אשר נמצא בווארוק "Varrock".  2. דבר ראשון עלו בגרם המדרגות וחפשו בארון על מנת למצוא שום "Garlic". לאחר מכן לכו דרומה למרכז ואארוק וכנסו לבר.  3. דבר עם Dr. Harlaw והשיגו לו בירה "Beer" שהוא מבקש. הוא יספר לכם כיצד לחסל את הערפד וייתן לכם חפץ הניקרא Stake.  4. קחו את כל מה שאתם צריכים ולכו לאחוזת Draynor. לכו למטה בגרם המדרגות, פיתחו את הקבר "Coffin" וערפד רמה 34 אמור לצאת ולהתחיל להתקיף אתכם.  5. התקיפו אותו עד שכל קו החיים שלו אדום ואז ה Stake אמור לחסל אותו אוטומטית. אם לא אז תהיו בטוחים שהפטיש וה Stake איתכם. לאחר שהוא מת המשימה תושלם.  ברכותיי, המשימה הושלמה!

  [-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-][-]

  Witch's Potion
  רמת קושי : למתחילים-
  אורך : קצר מדי

  ======================================================
  דרישות:

  אין.

  חפצים דרושים:
  3 מטבעות - Coins.

  תגמול:

  נקודת משימה אחת - 1 Quest Point.
  325 אקס.פי. בקסמות - Magic.

  נקודת התחלה:

  Rimmington.
  ======================================================
  1. דברו עם Hetty אשר נמצאת בבית ב Rimmington, היא תגיד לכם להביא לה כמה מצרכים בשביל להכין שיקוי בשבילכם. אתם תיצטרכו ארבעה חפצים:

  - בצל - Onion.
  - עוף שרוף - Burnt Meat.
  - עין של טריטון - Eye of Newt.
  - זנב עכבר - Rat's Tail.

  2. שדה בצלים נמצא צפונה מביתה של המכשפה. כאשר אתם מוצאים את השדה, הרימו בצל אחד.  3. אתם יכולים להכין עוף שרוף מכל שוג של עוף, אבל העכברים הם ההכי קרובים למקום. לכו קצת דרום מזרחה עד שתימצאו עכברים מגודלים "Giant Rat", והירגו אותו. בשלו את העוף עד שהוא נשרף.  4. הירגו עכבר אחד בבית ב Rimmington ואתם תשיגו Rat's Tail.  5. לכו מזרחה עד שתגיעו ל Port Sarim וכנסו לחנות הקוסמים, קנו משם עין של טריטון "Eye of Newt.  6. לאחר שאספתם את כל החומרים, חיזרו אל Betty המכשפה ודברו איתה. היא תגיד לכם שהקדרה "Cauldron" מוכנה ותבקש מכם לשתות ממנה. ליחצו על הקדרה "Cauldron" על מנת לשתות ממנה.

  ברכותיי, המשימה הושלמה! 13. 10-11-2008 13:51 #13
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  קרדיטים \ תודות:

  לי, ThePretender - תירגום, מידע, כותרת, עיצוב.
  RuneHQ - מידע, תמונות.
  ידין, Gnouy - על שתירגם שתי שורות.
  אמי ואבי - הולידוני.

  הודעה:

  השימוש בלשון זכר, היא אך ורק מטעמי נוחות ובכלל לא מכוונה לפגוע.

  בקרוב פירסום דמות

  סך הכל זמן : 3 שובועת.

  אם לא המדריך לא היה נמחק פעמיים והתמונות לא היו נמחקות 3 פעמים אז זה היה גמור לפני שבועיים.

  כמו שהבטחתי, פרסוםדמות שלי:
  https://www.fxp.co.il/showthread.php?...6#post23030166
  מותר להגיב!!!


  לידין\דור:

  יש לי כבר לפחות עשרה מדריכים המחיק ללינקוק, יודעים מה? לא אכפת לי, אל תלנקקו אותם, אבל אם לא תלנקקו את זה זה כבר יהיה מוגזם.

  בברכה, שרון - עובד בצוות מפעל המדריכים.
  נערך לאחרונה על ידי ThePretender, 13-12-2009 בשעה 12:05 סיבה: בא יל אוכל, אוכל אוכל אוכל!

 14. 10-11-2008 14:00 #14
  הסמל האישי שלRoN_DaBuSh
  2,671
  07-02-08
  <---
  בן
  ב4 של Sheap Shearer תרשום בקומה ה-2 של לומבריג' לא של ווארוק

  אזה השקעה אחי יפה המשך כך

 15. 10-11-2008 14:03 #15
  הסמל האישי שלThePretender
  10,289
  13-09-08
  בן
  אוקיי תודה ועוד תגובות
  עריכה: תוקן, אם אתם מוצאים עוד בעיות, אנא כיתבו פה.

עמוד 1 1234 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner