• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
פרסום|

המדריך המקיף לרמי

 1. 08-02-2009 17:30 #1
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  הקדמה
  רמי הוא שם כולל לקבוצה של משחקי מיומנות בקלפים, אשר לרוב מיועד ל-2 עד 4 שחקנים. חווית המשחק ברמי מהנה מאוד, ולא בכדי הרמי נמצא במקום השלישי ברשימת המשחקים הפופולריים ביותר לכל המשפחה.

  מטרת המשחק היא להיות השחקן הראשון להיפטר מכל הקלפים שבידך. הדבר נעשה על ידי משיכה וזריקה של קלפים, על מנת להרכיב סדרות של סטים ורצפים מהקלפים שבידך.

  השחקן שצובר את כמות הנקודות הגבוהה ביותר, או השחקן האחרון להישאר במשחק מבלי לחרוג מסף הניקוד השלילי שהוגדר – הוא המנצח בתחרות הרמי.

  Remi.co.il היא החברה הראשונה אשר מביאה אליך את חדרי הרמי 51, ג'ין, אוקלהומה ג'ין ורמי ברשת האינטרנט! על מנת להבטיח את הנאתך מהמשחקים באתר, אנו מציעים מגוון משחקים ואפשרויות משחק, על כסף אמיתי או בחינם!

  מעולם לא היה קל כל כך ללמוד כיצד לשחק רמי! כדי ללמוד תוך כמה דקות את חוקי המשחק, בקר בעמוד מידע למתחילים. כמו כן, תוכל לקרוא על החוקים הבסיסיים של המשחק. הדרך המומלצת ביותר ללמוד את המשחק היא באמצעות סרטוני ההדרכה.

  המדריך המקיף לרמיהמדריך המקיף לרמיהמדריך המקיף לרמיהמדריך המקיף לרמיהמדריך המקיף לרמי

 2. 08-02-2009 17:31 #2
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  חוקים בסיסיים
  
  משחקי הרמי מיועדים ל-2 עד 4 שחקנים. כל שחקן מקבל מספר קלפים בהתאם לסוג המשחק ולמספר המשתתפים.
  מטרת המשחק היא להיפטר מכל הקלפים שבידך על ידי יצירת סדרות של סטים ורצפים והנחתן על השולחן.

  מהלך המשחק כולל את החוקים והכללים הבאים:

  סט מורכב מ-3 קלפים או יותר מאותה חליפה – לב, יהלום, תלתן או פיק.
  או

  רצף מורכב מ-3 קלפים או יותר בסדר עוקב ומאותה חליפה:
  או

  במהלך המשחק הקלפים נעים במחזוריות סביב השולחן, והשחקנים משלימים את הסדרות שבידיהם ע"י לקיחת קלפים מהקופה או מערימת הקלפים שנזרקו.
  למרות הוריאציות הרבות שיש למשחק, בכל המשחקים נעשה שימוש בעיקרון זהה של צבירת נקודות. המנצח במשחק בן סיבוב אחד הוא השחקן הראשון אשר נותר ללא קלפים בידו.

  המנצח בתחרות (טורניר או שולחן מתמלא) הוא השחקן אשר צבר את מירב הנקודות, או השחקן האחרון שנותר לאחר ששאר השחקנים נפסלו בשל צבירת נקודות שליליות מעבר לסף המותר.

 3. 08-02-2009 17:31 #3
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן  1. להתחיל לשחק- עכשיו!
  אשף מציאת המקומות שלנו החדשני שלנו מאפשר לך להתחיל לשחק במשחק האהוב עליך- בקלות ובמהירות!
  רוצה לשחק משחק מהיר בכסף מדומה? דחיית סיפוקים זה לא הצד החזק שלך?
  יש לנו את הפתרון המושלם!
  לחיצות על העכבר- ותתחילו לשחק!
  1. בתוך לובי המשחקים לחץ על אשף מציאת המקומות.

  2. בתוך האשף עליך לבחור את המשחק האהוב עליך ולחץ על "שחק עכשיו"!

  תוך שניות תמוקם בשולחן המתאים לבקשתך ותוכל להתחיל לשחק!


  2. בונוס הצטרפות
  שחקנים אשר מפקידים לראשונה ב- Remi.co.il זכאים לבונוס של 100% על הפקדתם הראשונה, עד לסכום של 200$. בכדי ללמוד עוד על בונוס ההצטרפות שלנו, לחצו כאן.

  3 .חוקים בסיסיים
  בכדי ללמוד כיצד משחקים רמי, אתם מוזמנים לבקר בעמוד החוקים הבסיסיים שלנו, בו תמצאו את כל המידע הרלוונטי.

  4. מגוון המשחקים שלנו- צפו ותלמדו!
  למשחק הרמי המוכר והאהוב ישנן כמה וריאציות, כשלכל אחת מהן ניואנסים הייחודיים לה. לכל אחד מן המשחקים ישנה אותה המטרה, והיא להיות השחקן הראשון הנפטר מן הקלפים שבידו, תוך כדי משיכה, זריקה והורדת סטים וסדרות של הקלפים שברשותו. למרות המטרה האחידה שבכל משחקי הרמי, בכל אחד מהן ניתן למצוא אתגרים וריגושים ייחודיים, אשר הופכים אותם למשחקים מיוחדים בפני עצמם. אצלנו תוכלו למצוא מידע אודות כל אחד ממשחקי הרמי, ללמוד ולהתמקצע בסוג המשחק אשר יישבה את ליבכם ולזכות בפרסים ובשפע הטבות, מהם נהנים השחקנים ב-Remi.co.il
  5. יצירת חשבון
  לאחר סיום ההורדה ותהליך ההתקנה, הפעל את התוכנה של Remi.co.il. החלון הבא יופיע:

  לחץ על "שחקן חדש" כדי ליצור את החשבון שלך.
  החלון הבא יופיע:

  הכנס את המידע הנחוץ, קרא את תנאי השימוש וסמן את התיבה על מנת לאשר שקראת. לבסוף לחץ על הכפתור "שלח".

  משחק על כסף מדומה

  לאחר יצירת החשבון יופיע החלון הבא:

  כדי ללמוד לשחק לחץ על כפתור "כסף מדומה"


  אם ברצונך להשתתף בטורנירים בחינם, ולזכות בכסף אמיתי, עליך למלא את פרטיך בחלון הבא, אשר יופיע עם בקשתך להירשם לטורניר:


  הקופה וטעינה מחדש של מאזן האימונים
  לחיצה על כפתור ה"קופה" תפתח לך חלון אשר מציג את כל פרטי החשבון שלך.

  במידה ומאזן הכסף המדומה שלך הוא נמוך מ-$300, אתה מוזמן לטעון אותו מחדש. בכדי לבצע טעינה מחדש של מאזן האימונים עליך לבצע כמה פעולות פשוטות.
  • היכנס אל לובי המשחקים
  • לחץ על כפתור ה"קופה" המופיע בצד ימין של המסך
  • תחת קטגורית הכסף המדומה לחץ על כפתור "טען"
  • המשך לשחק להנאתך ב-Remi.co.il  פתיחת שולחן / הצטרפות לשולחן
  בלובי המשחקים של Remi.co.il תוכלו לצפות בשולחנות המחשקים המתקיימים כרגע ובאלו אשר עתידים להתקיים. הלובי הוא המקום לפתוח שולחן או להצטרף לשולחן קיים.

  לובי המשחקים


  לובי המשחקים בכסף מדומה ובכסף אמיתי
  ניתן לשחק בתוכנה בחינם וכן על כסף אמיתי. בכל הנוגע לשימוש בלובי שני המצבים זהים לחלוטין, ולכן כדי להתכונן למשחקי הכסף האמיתי אתה מוזמן להתחיל ולשחק בכסף המדומה עד שתרגיש מוכן להרוויח כסף!  מבנה הלובי

  לאחר שבחרת בתווית "כסף מדומה", עליך לבחור את סוג המשחק שאתה מעוניין לשחק. אנו מציעים 3 סוגי משחקים: משחקים מהירים (מורכבים ממספר סיבובים קבוע מראש), שולחן מתמלא (תחרות הדחה רבת סיבובים) וטורנירים רבי משתתפים.
  משחקים מהירים הם משחקים בעלי מספר סיבובים קבוע מראש (1-3), אשר זמינים בלובי 24 שעות ביממה וניתן לשחק בהם בכל סוגי המשחקים שלנו.
  כאשר לוחצים על אחת התוויות, למשל "רמי", ניתן לראות את כל שולחנות הרמי הפעילים, וכן ניתן למיין אותם לפי קטגוריות שונות (שם, מספר סיבובים, סכום כניסה ומספר השחקנים בשולחן) על מנת למצוא את השולחן הרצוי.
  *שים לב: בעמודת ה"שחקנים" הספרה השמאלית מייצגת את מספר השחקנים הישובים לשולחן ברגע נתון, והספרה הימנית מייצגת את מספר המקומות המקסימאלי לאותו שולחן. לכן, כל עוד הספרה השמאלית קטנה מהספרה הימנית, ניתן להתיישב בשולחן.
  בעמודת ה"סיבובים" הספרה השמאלית מתייחסת למספר הסיבוב הנוכחי המתקיים, והספרה הימנית מייצגת את מספר הסיבובים הקבוע מראש למשחק באותו שולחן.


  במשחקים בהם השולחן מלא, ואין מקום לשחקן נוסף, ניתן לצפות על ידי לחיצה על הכפתור "צפה" שבעמודת ה"פעולה", ולשאר המשחקים ניתן להצטרף על ידי לחיצה על הכפתור "שחק" שבעמודת ה"פעולה".

 4. 08-02-2009 17:31 #4
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  שולחן המשחק- תצוגה ואפשרויות
  תצוגת המשחק מופיע באופן הבא:


  בראש המסך, בצד ימין, מופיעה קופת הזכיות, ומעקב אודות הסיבובים של אותו המשחק. במידה והמשחק מתנהל במאזן כסף מדומה ישנה האפשרות לעבור למשחק על כסף אמיתי, באמצעות לחיצה על כפתור "עבור לכסף אמיתי", אשר מוביל אל הקופה.

  בצד שמאל של המסך מופיע תפריט, אשר מציג אפשרויות, זכיות ועזרה.


  משחק עם קוביות
  לחיצה על כפתור ה"אפשרויות", בתוך שולחן המשחק, תפתח את התפריט הבא, באמצעותו ניתן לבחור את הגדרות המשחק, הגדרות הקול והגדרות התצוגה. כדי לשחק בקוביות, סמן את האפשרות "השתמש בקוביות" בחלק התחתון של החלון.

  לחיצה על כפתור ה"זכיות" תפתח את התפריט הבא, המסביר את אופן חלוקת הפרסים בין הדירוגים השונים.

  לחיצה על כפתור ה"עזרה" תפתח חלון המסביר את החוקים של המשחק הרלוונטי. נניח, אם המשחק הוא רמי, אזי לחיצה על כפתור ה"עזרה" תפתח לנו את חלון החוקים של רמי כן הלאה.

  בטרם ישיבתך לשולחן יוצגו בפניך נתוני השולחן, ותינתן לך האפשרות לבחור את סכום הכסף שיוקצה לשולחן. לאחר הבחירה עליך ללחוץ על "אישור" או "ביטול" לפי רצונך.

  במידה ואישרת את סכום הכסף אשר יוקצה לשולחן, יוצג שוב חלון המשחק, ובכדי להיכנס למשחק הבא, יהיה עליך ללחוץ על כפתור "שחק במשחק הבא".

  הגעת אל הפעולה האחרונה לפני תחילתו של המשחק! .
  בתחתית המסך מופיעה משבצת אדומה, אשר מיידעת כמה שניות ישנן עד תחילת הסיבוב הבא, ומשמאלה מופיע חלון הצ'אט.


  שימוש בצ'ט
  בצ'אט תוכלו למצוא מידע אודות המהלכים אשר נעשו במשחק, אילו קלפים נזרקו, ואילו פעולות ביצעו השחקנים. ישנה גם אפשרות לשיחה בין השחקנים הרשומים בשולחן. כך שאם תרצו להעביר מסר כלשהו, או סתם לשוחח עם שחקנים מכל העולם, אשר נפגשים במשחקי הרמי שלנו, אתם מוזמנים לרשום את המלל ברפליקה אשר מופיעה בתחתית הצ'אט, ולשלוח באמצעות לחיצה על הכפתור "שלח".
  כעת, משאתה חלק מן המשחק, דמותך תופיע תמיד בתחתית המסך, מימין לחלון הצ'אט. הקלפים או הקוביות שלך יוצגו באופן ברור אך ורק לך, ואת שעון הזמן של כל תור, שם השחקן ומספר הנקודות תוכל לראות אצל כל אחד מן השחקנים.
  *שים לב: תוכל להיעזר בקטעי וידאו קצרים הנמצאים מימין ליד שלך, כדי ללמוד כיצד מושכים וזורקים קלפים, וכן מורידים סדרות/ סטים או מוסיפים קלפים לסדרות/ סטים שנמצאים באזור ההורדה. לחץ על שורה כדי לראות את הסרטון.


  במהלך המשחק כולו יוצגו לך השחקנים האחרים, עם מספר הנקודות שלהם, ייתרתם במשחק וכמובן מספר הקלפים או הקוביות אשר נותרו בידיהם, בכל רגע נתון.

  במרכז השולחן נמצא איזור ההורדות, אליו מורידים את הסטים והסדרות, על פי החוקים של כל משחק.

  כשאחד מן השחקנים נפטר מכל הקלפים/ הקוביות שבידו, הוא הופך להיות המנצח, ובאותו הרגע תיפתח טבלת הניקוד, ויוצגו הנקודות של כל אחד מן השחקנים, על פי הקלפים או הקוביות אשר נותרו בידיהם.

 5. 08-02-2009 17:31 #5
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  רמי

  סרטון הדרכה

  למד לשחק רמי תוך שתי דקות דקות בעזרת סרטון ההדרכה!
  לחץ על הכפתור "רמי" שבתחתית העמוד, מלא אחר ההוראות והתחל לשחק!
  תצוגה מקדימה
  רמי מבוסס על מבנה המשחק המשותף לכל משחקי הרמי. המנצח הוא השחקן הראשון שנפטר מכל הקלפים שלו בבת אחת – מהלך זה נקרא "האנט". ניתן לנצח בדרך נוספת והיא להיפטר מכל הקלפים בהדרגה על ידי הורדת סדרות ורצפים לשולחן והדבקת קלפים לסדרות קיימות עד ששנשארים ללא קלפים. במשחק הרמי אין הגבלות בנוגע להורדת סדרות לשולחן או הוספת קלפים לסדרות קיימות, שכן ניתן לעשות זאת בכל שלב במשחק.


  חוקים
  מטרת המשחק היא להיפטר מכל הקלפים שבידך לפני השחקנים האחרים על ידי סידור הקלפים בסדרות של סטים ורצפים:

  סט מורכב מ 3-4 קלפים הזהים בערכם מחליפה שונה
  או

  רצף מורכב מ-3 קלפים או יותר בעלי ערכים עוקבים ומאותה חליפה
  או

 6. 08-02-2009 17:31 #6
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  החפיסה
  המשחק מתבצע עם שתי חבילות קלפים סטנדרטיות בנות 52 קלפים, ללא ג'וקרים

  ארבעת החליפות


  ערכי הקלפים


  המשחק
  כל שחקן מקבל 10 קלפים. הקלפים הנותרים מונחים על השולחן כשפניהם כלפי מטה כדי ליצור את הקופה. קלף אחד מונח ליד הקופה כאשר פניו כלפי מעלה ויוצר את ערימת הקלפים שנזרקו.

  בתחילת התור כל שחקן מושך קלף אחד מהקופה או מערימת הקלפים שנזרקו ומוסיף אותו לידו. במקרה ושחקן הרכיב סדרות או רצפים, אותו שחקן רשאי להניח אותן על השולחן בכל עת. במידה והשחקן לא מעוניין להוריד סדרות בתור מסוים, הוא משליך קלף לערימת הקלפים שנזרקו ומניח אותו בראשה.

  כאשר הקופה נגמרת, ערימת הקלפים שנזרקו מעורבבת ומונחת שפניה כלפי מטה כדי ליצור קופה חדשה. הקלף האחרון שהושלך בידי השחקן ששיחק אחרון מונח לצד הקופה החדשה על מנת ליצור ערימת פסולת חדשה.

  במהלך התור שלו, השחקן רשאי להדביק קלפים לסדרות שהונחו על השולחן קודם לכן, בין אם הן שלו או של שחקנים אחרים.
  לדוגמה:
  אם יש סדרה של על השולחן, שחקן יוכל להדביק , או , או , או .

  ישנן שתי דרכים לנצח ברמי: "האנט" או ירידה.
  סיום המשחק בירידה
  המשחק נגמר כאשר אחד השחקנים נפטר מכל הקלפים שבידו בהדרגה על ידי הורדת סדרות של סטים ורצפים, וכן ע"י הדבקה לסדרות קיימות. יש לשים לב כי גם בתור האחרון על השחקן תמיד להשליך קלף אחד לערימת הקלפים שנזרקו.
  סיום המשחק בהאנט
  ניצחון במשחק על ידי הורדת כל הסדרות שביד השחקן בבת אחת והשלכת הקלף האחרון נקרא "האנט". מהלך זה מזכה את המנצח עם מספר נקודות רב יותר מאשר ניצחון בירידה, ומגדיל את כמות הנקידות השליליות של היריבים המובסים.

 7. 08-02-2009 17:31 #7
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  טבלת זכיות לשולחן רמי
  המנצח תמיד מקבל לפחות 75% מסכום הזכייה. 25% האחרים יחולקו לשאר השחקנים. אחוז הזכייה של השחקנים האחרים מחושב לפי היחס בין הנקודות שלהם לבין הנקודות של השחקן המנצח, כל עוד קיבלו עד-80 נקודות שליליות מתחת לשחקן המנצח.

  לחץ כאן לדוגמא


  טיפים
  הטיפים הבאים נאספו על מנת ליצור קווים מנחים אשר יסייעו לך ברכישת הכישורים והמיומנות הדרושים למשחק. אנו ממליצים להתחשב בטיפים הללו בזמן המשחק ולהשתמש בהם לפי שיקול דעתך בהתאם לנסיבות הספציפיות של משחק נתון. החוקים אינם מופיעים לפי סדר חשיבות.
  משיכה – משיכת הקלפים הנכונים היא מיומנות חשובה ברמי, והיא בעלת השפעה מכריעה על תוצאת המשחק. כשמושכים קלף בתחילת המשחק, רצוי למשוך אותו מהקופה ולא מערימת הקלפים שנזרקו. כך המתחרים שלך יתקשו לעקוב אחר הקלפים שבידך. שמירת הרכב היד שלך לזמן ארוך עד כמה שניתן תשתלם בהמשך. בנוסף, מאחר הקלפים שהושלכו לערימת הקלפים שנזרקו אינם נחוצים למתחרים שלך, כשאתה מושך קלף מהקופה אתה עשוי למנוע מהם לקבל את הקלפים שהם צריכים כדי להשלים סדרה.

  השלכה – גם השלכת הקלפים בסיום תור איננה דבר של מה בכך. כשאתה זורק קלף, העדיפות הראשונה שלך היא להיפטר מקלפים שאתה לא צריך. מעבר לכך, אתה רוצה לזרוק קלפים שאינם נחוצים למתחרה שלך. כדי לעשות זאת, שים לב אילו קלפים השחקן שאחריך נוהג למשוך, להרים ולהשליך.

  רוב השחקנים נוטים להיפטר מהקלפים הגבוהים שלהם על מנת להוריד את הניקוד השלילי. תוכל לנצל זאת וליצור סדרות של קלפים גבוהים, מאחר וניתן לאסוף אותם מערימת הקלפים שנזרקו בקלות יתרה.

  שים לב – אחד העקרונות המנחים ברמי הוא עירנות מתמדת. תהיה עירני לקלפים שהמתחרים שלך מושכים ומשליכים. הדבר יתן לך את היתרון היות ותדע מאילו קלפים מורכבת היד שלהם.

  נסה למשוך ולזרוק קלפים באופן שישאיר לך תמיד הרבה אפשרויות פתוחות ליצירת סדרות. לדוגמה:
  קלפי השארית שבידך הם , ו-. השלכת הקלף תותיר לך יותר אפשרויות ליצירת סדרה מאשר השלכת כל קלף אחר.

 8. 08-02-2009 17:32 #8
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  ההסיטורייה של רמי

  רמי הוא שם כולל למשפחה של קלפים החולקים מבנה משחק דומה. כל המשחקים הללו דומים בדפוסי המשחק ותואמים את המבנה הכללי של משיכת והשלכת קלפים בכל תור. פעולות אלו נעשות בכדי לעזור לשחקנים להרכיב סדרות של סטים או רצפים מהקלפים שבידם. סט הוא סוג של סדרה של 3-4 קלפים בעלי אותו ערך מחליפה שונה. רצף הוא סוג של סדרה של 3-4 קלפים בעלי אותו חליפה עם ערכים עוקבים.
  את מקורות המשחק ניתן לאתר כמאתיים שנה אחורנית. ישנן כמה גירסאות באשר להמצאתו והתפתחותו של המשחק. כמה הן טוענות כי מקורה של תופעת הרמי בניו-יורק של המאה ה-19. גירסאות אחרות מייחסות את מקורותיו של המשחק לאזור מזרח אסיה. המשחק הסיני מאג'ונג מבוסס גם הוא על המבנה של משיכה והשלכה של קלפים וכן גם משחקי קלפים סיניים אחרים המשיוכים למאה ה-18.
  גירסה נוספת מקשרת את מקורות המשחק לקהילות הספרדיות שהיגרו מערבה. משחק הקלפים הספרדי שעונה לשם קונצ'ואן מזכיר במידה רבה את משחק הרמי ונחשב לאביו הקדמון. המצאתו של המשחק ג'ין רמי מיוחסת לשנות העשרים של המאה הקודמת, באיזור ניו-יורק. ההנחה הרווחת לגבי מקור השם היא שהוא נגזר משמו של המשקה האלכוהולי האהוב על ממציא המשחק. ג'ין רמי אומץ במהרה בידי האליטה של הוליווד במהלך שנות השלושים של המאה הקודמת והפך לפופולארי בכל העולם.

  משחקי רמי נוספים

  קנסטה
  המשחק: המשחק הומצא בתחילת המאה ה-20, וצבר פופולריות בכל העולם בשנות החמישים. קנסטה, בדיוק כמו רמי, הוא משחק התאמת קלפים עבור 2-6 שחקנים. מטרת המשחק היא ליצור סדרות של קלפים באותה דרגה ולרדת ע"י זריקתם או הנחתם על השולחן. בספרדית, פירוש המילה קנסטה הוא "סל", ומונח זה משמש לתיאור הסדרות במשחק.

  מהלךהמשחק: למרות שמבנה המשחק דומה למבנה של משחק הרמי, לקנסטה יש מספר מאפיינים ייחודיים. המאפיין הייחודי ביותר הוא סדרה בת 7 קלפים – המכונה קנסטה – ומעניקה לשחקן בונוס מיוחד.
  בימים אלה אנו פועלים על מנת להוסיף את המשחק לפלטפורמת המשחקים, ובכוונתנו להעלות את גרסת האונליין של המשחק המוכר והאהוב לקראת סוף 2008. תוכנת הקנסטה למשחק ברשת תהיה זמינה להורדה מהאינטרנט ללא תשלום, ותאפשר משחק על כסף אמיתי וכן על כסף דמה. מדריך קנסטה למתחילים, יחד עם כללים, טיפים ומדריכי אסטרטגיה, יוצע לכל השחקנים על מנת לסייע להם ללמוד את המשחק, לנצח בו ולהצטרף לנבחרת האלופים של Remi.co.il.

  מהג'ונג
  מקורהמשחק: נהוג לציין כמקור המשחק מהג'ונג את הפילוסוף הדגול והמורה הראשון של סין – קונפוציוס, בשנת 500 לפנה"ס. תיאוריות מבוססות יותר טוענות כי המשחק הומצא במאה ה-19 בשנחאי או נינגפו, תחת שלטון שושלת צ'ינג.

  המשחק: למרות שהמשחק נופל בד"כ תחת הקטגוריה של "משחקי קוביות" (כמו דומינו למשל), למשחק יש דמיון רב יותר מבחינת אופן המשחק למשפחת משחקי הרמי. בדרשו מיומנות ואסטרטגיה, מהג'ונג הוא משחק כיפי, אסתטי ואלגנטי. המשחק הסיני הגיע לאמריקה בשנות העשרים של המאה הקודמת, והפך מייד להצלחה מסחררת. המטרה במהג'ונג דומה למטרת המשחק ברמי, כלומר להיפטר מכל הקוביות ע"י יצירת סדרות. גרסה נוספת וידועה של המשחק היא מהג'ונג סוליטר, בה השחקנים מתאימים צמדים של קוביות משחק.
  בימים אלה אנו פועלים על מנת להוסיף את המשחק לפלטפורמת המשחקים, ובכוונתנו להעלות את גרסת האונליין של המשחק המוכר והאהוב לקראת סוף 2008. תוכנת המהג'ונג למשחק ברשת תהיה זמינה להורדה מהאינטרנט ללא תשלום, ותאפשר משחק על כסף אמיתי וכן על כסף דמה. מדריך מהג'ונג למתחילים, יחד עם כללים, טיפים ומדריכי אסטרטגיה, יוצע לכל השחקנים על מנת לסייע להם ללמוד את המשחק, לנצח בו ולהצטרף לנבחרת האלופים של Remi.co.il.

  אוקאי (OKEY)
  המשחק: אוקאי היא גירסה טורקית של משחק הרמי המיועדת ל-4 שחקנים (אף כי ניתן לשחק גם ב-2-3), כאשר המשחק עצמו כולל 106 קוביות משחק. על צידן האחד, הקוביות נושאות מספרים מ-1-13 וכן את הצבעים אדום, ירוק, צהוב או שחור, והצד השני שלהן חלק. ישנם שמונה אריחים מכל מספר, וכל צמד הוא בעל צבע אחר.

  מהלךהמשחק: בדומה לרמי, תור כולל משיכה וזריקה של קוביות, בניסיון ליצור סדרות ולהיות השחקן הראשון שנפטר מכל הקוביות שבידו. יד מנצחת עשויה להכיל 14 קוביות אשר חוברו לסדרות ורצפים, או יד עם 7 זוגות של קוביות בעלי אותו מספר או צבע. שחקנים יכולים לגלות את היד המנצחת שלהם לאחר זריקת הקוביה האחרונה. משמעות הדבר היא כי באוקאי הסדרות אינן גלויות במשך המשחק, אלא רק בסופו – ברגע שאחד השחקנים נפטר מכל הקוביות. היבט מרתק וכיפי נוסף במשחק הוא הקובייה. את המשחק משחקים עם קובייה בעלת שש פאות הקובעת את חלוקת קוביות המשחק בתחילת כל סיבוב. לאוקאי ישנה מערכת ניקוד מיוחדת בה כל שחקן מתחיל עם עשרים נקודות, ומאבד וצובר נקודות לאורך המשחק.
  ממש כמו ברמי 51 (קאלוקי), גרסה זו של רמי עושה שימוש בג'וקרים. עם זאת, באוקאי ישנם שני סוגים שונים של ג'וקרים. סוג אחד של ג'וקר הוא 2 קוביות משחק ריקות, והסוג השני נקבע בכל שלב ע"פ הקובייה שנחשפה. הסוג השני של הג'וקרים נקרא "ג'וקרים מזוייפים".

  רמיקוב
  המשחק: רמיקוב הוא גירסה פופולרית מאוד של רמי, אותו משחקים עם קוביות משחק הדומות מאוד לאלה המשמשות בגרסה האירופאית של רמי, כמו גם במשחק הטורקי אוקאי. המשחק הומצא ע"י מר הרצאנו בשנות הארבעים, והפך להצלחה מסחררת במהירות רבה בקרב אמריקנים ואירופאים. מספר עשורים לאחר מכן, הרצאנו פירסם ספר מיוחד על רמיקוב, אשר כלל הסברים ומערכות חוקים מלאות עבור שלוש וריאציות שונות של רמיקוב: אמריקאית, בינ"ל ו-Sabra.

  מהלךהמשחק: רמיקוב משחקים עם 106 קוביות משחק. על 104 מהקוביות מופיעים המספרים 1-13, ושתי הקוביות הנוספות מכילות פרצוף מחייך – אשר מסמן את הג'וקרים. הקוביות צבועות בשחור, כחול, אדום וצהוב. ישנן שתי קוביות עם כל מספר וצבע. השחקנים מרימים קובייה על מנת לקבוע את סדר המשחק בכל סיבוב – השחקן שמרים את הקובייה בעלת הערך הגבוה ביותר משחק ראשון, וכל שאר התורות מתבצעים עם כיוון השעון. כמו כל משחקי הרמי, תבנית המשחק של רמיקוב כוללת משיכת קובייה בתחילת התור והשלכת קלף בסופו. המטרה היא לסדר את כל הקוביות הנמצאות בידו של השחקן בסדרות ורצפים, ולהיות השחקן הראשון שנפטר מכל הקוביות ביד. כל קובייה מעניקה את ערך הנקודות השווה למספר המופיע עליה. בוריאציה זו של רמי, לאחר ההורדה הראשונה של סדרות ורצפים ניתן ליצור מגוון קומבינציות מתוך הסדרות המופיעות על השולחן, וע"י כך לצמצם את מספר הקוביות ביד.

  רמי 500
  המשחק: רמי 500 הוא וריאציה נוספת של משחק הרמי, ובה המטרה היא להיות השחקן הראשון הצובר 500 נקודות. המשחק מתקיים עם חפיסה סטנדרטית של 52 קלפים פלוס שני ג'וקרים. תבנית המשחק עצמה דומה לרוב הוריאציות של רמי, ולכן היא כוללת את המהלכים הבסיסיים של משיכה, יצירת סדרות והשלכת קלפים. מטרה נוספת היא לסדר את כל הקלפים ביד לסדרות ורצפים. רצף כולל 3 קלפים או יותר בעלי אותו ערך (אך סוג שונה), וסדרה כוללת 3 או יותר קלפים עוקבים מאותו סוג.
  מאפיין ייחודי של רמי 500 הוא ערימת הקלפים שנזרקו – שחקנים יכולים להרים יותר מקלף אחד מערימת הקלפים שנזרקו, ולנצח בתור ע"י הכרזת "רמי" ברגע שזיהוי קלפים היוצרים סדרה חוקית בערימת הקלפים שנזרקו.
  המשחק מסתיים באחת משתי דרכים: או כאשר שחקן יורד, או כאשר אוזלים הקלפים בערימת המשיכה. בשני מקרים אלה הסיבוב מסתיים ומחשבים את הניקוד של כל שחקן ע"י ספירת ערך הסדרות והרצפים, וחיסור ערך הקלפים שנותרו ביד. במקרה שנותרו קלפים בידו של השחקן וערכם גבוה מערך הסדרות והרצפים שהונחו על השולחן, הניקוד באותו סיבוב הוא שלילי. המשחק נגמר ברגע שאחד השחקנים מגיע לציון היעד של 500 נקודות.

 9. 08-02-2009 17:32 #9
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  הורדת המשחק: http://remi.co.il/cgi-bin/download.cgi

  חלון "הורדת קובץ" יקפוץ. לחץ על כפתור “Run” כדי להמשיך.


  חלון חדש יפתח. לחץ על כפתור “Open”.


  חלון אזהרת בטיחות יפתח. לחץ על “Run” בשביל להמשיך.


  חלון ההתקנה יפתח. עקוב אחר ההוראות ולחץ על “Next”.


  חלון תנאי השימוש יפתח. קרא את ההסכם. לחץ על כפתור “I accept” על מנת להמשיך.


  לחץ על כפתור “Install” על מנת להתקין את תכנת Remi.co.il על גבי מחשבך.


  כשתהליך ההתקנה יתחיל, תראה את החלון הבא:


  ברגע שתהליך ההתקנה יושלם, יפתח חלון אישור. סמן את “Launch Remi.co.il” ולחץ על כפתור “Finish”.


  צור את החשבון שלך ב-Remi.co.il והחל לשחק.  וזהו, כאן נגמר המדריך המקיף לרמי!
  מקווה שנהנתם (:
  קרדיט לאתר Remi על המדריך.
  השקעתי פה המון, בסידור הלינקים והתוכן, אז אני מצפה להרבה תגובות!!

  מעצב גרפי. אשכול מכירה

 10. 08-02-2009 17:50 #10
  הסמל האישי שלEggKiller
  7,509
  2
  02-07-08
  דניאל
  EggKiller מנותק מנהל פורום משחקי חשיבה והגיון & מוזיקה כללית & הישרדות לשעבר
  בן
  מגניב!לא קראתי הכל אבל כל הכבוד על ההשקעה!!!!
  הוספת כבר ללינקייה אני מניח

 11. 08-02-2009 18:21 #11
  הסמל האישי שלL-AD
  10,186
  10
  03-01-07
  אלעד.
  בן
  וואי רון!
  חתיכת השקעה!
  כל הכבוד
  אני אקרא את המדריך בהזדמנות..! כ-ל ה-כ-ב-ו-ד-!

 12. 08-02-2009 18:57 #12
  הסמל האישי שלMr_Satla
  4,647
  3
  04-12-08
  בן
  וואי איזה השקעה אחי!!
  יפה מאוד...
  אני כבר אקרא את זה.

 13. 09-02-2009 14:43 #13
  הסמל האישי שלbrzDSG
  14,959
  18
  23-07-08
  בן
  תודה רבה, שמח שאהבתם את האשכול

  מעצב גרפי. אשכול מכירה

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner