• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
תגיות: מלחמה, סרטי מלחמה
צפייה ישירה|

המון סרטי מלחמה!!

 1. 28-08-2009 10:32 #1
  הסמל האישי שלamir_is_sholat
  42
  10-01-09
  amir sholat
  בן
  המון סרטי מלחמה!!
  תקציר:
  מבוסס על יצירת המופת 'האיליאדה' של המשורר היווני הומרוס, שנכתבה בהשראת מלחמת טרויה האגדית, 'טרויה' מביא למסך הגדול את סיפורה רחב-ההיקף של אותה מלחמה היסטורית ידועה, במלוא התפארת והיכולות הטכנולוגיות של ימינו אנו. הסיפור מתרחש ביוון העתיקה, שם מנהל נסיך טרויה, פריס (אורלנדו בלום), רומן עם הלן, מלכת ספרטה (דיאן קרוגר). בעלה של דיאן, הוא מלך ספרטה, מנלוס (ברנדון גליסון), לוקח את הרומן כעלבון מאוד גדול, הן עבורו והן עבור אחיו, אגממנון (בריאן קוקס), המלך של מייקניאנס. אחרי שפריס חוטף את הלן מממלכתה, אגממון מאחד את תושבי ממלכות מייקניאנס וספרטה תחת המטריה הכוחנית של יוון העתיקה, במטרה להשיב את הלן מטרויה, ולהרחיב אגב כך את שטחה של יוון. בדרך, הוא כורת ברית היסטורית עם הלוחם תאב התהילה והכוח אכילס (בראד פיט). יחד, הם יוצאים למתקפה בראשות אכילס וכוחותיו כנגד העיר טרויה, המוקפת בחומות, שעליה מגן בחירוף נפש הנסיך הקטור (אריק באנה), ופותחים במלחמה שעתידה להימשך 10 שנים עקובות מדם.


  http://www.megavideo.com/?v=2NFZ2E77- חלק 1
  http://www.megavideo.com/?v=YS5Q3AF4- חלק 2

  המון סרטי מלחמה!!
  תקציר:
  סיפור נחיתת החיילים האמריקאים בחוף אומהה בנורמנדי, אותה פלישה עקובה מדם שתביא לסיום מלחמת העולם האיומה. מיד לאחר הנחיתה הקשה מצטווים החיילים בראשותו של קפטן מילר (הנקס) לצאת למשימה חדשה בה עליהם להציל טוראי בשם ראיין (מאט דימון) אשר הוצנח בצרפת. הוא אינו יודע אך כל יתר אחיו נהרגו במלחמה ושלטונות הצבא רוצים למנוע את מותו של השריד האחרון של משפחתו. המשימה תוביל אותם אל מחוזות קשים ואיומים יותר מכל מה שציפו לו... המבקרים בעולם יצאו מגדרם בתארם את הסרט, שזיכה את שפילברג באוסקר נוסף על הבימוי, וזכה בארבעה אוסקרים אחרים על צילום, עריכה, סאונד ועריכת פעלולי קול.


  http://www.megavideo.com/?d=MRXBU7DM -חלק 1
  http://www.megavideo.com/?d=8PBFVHGM - חלק 2

  המון סרטי מלחמה!!
  תקציר:
  סיפור המבוסס על אירועים אמיתיים: בשנת 1993 נשלחה יחידת עילית
  אמריקאית למוגדישו שבסומליה, כחלק מתוכנית האו"ם להשליט שקט ושלווה
  באיזור זה אשר התרחשו בו לאחרונה ההרבה קרבות עקובים מדם.
  כאשר המסוקים האמריקאים מופלים
  המשימה מסתבכת והופכת למסע הישרדות, עד להגעת כוחות החילוץ
  הסרט החלט יגרום לכם לחשוב על מלחמה כל הזמן....פשוט סרט אקשן ידוע ומפורסם מאוד אשר יעיבר לכם ת'זמן בכיף!


  http://www.megavideo.com/?v=M98ZLCGO

  המון סרטי מלחמה!!
  תקציר:
  "אלכסנדר", הסאגה ההיסטורית הסוחפת של אוליבר סטון, מתארת את חייה של אחת הפיגורות הגדולות ביותר בהיסטוריה העולמית – אלכסנדר הגדול, הלוא הוא אלכסנדר מוקדון.
  סיפור אפי זה הוא נועז ואמביציוזי ממש כמו גיבורו, כובש חסר מנוחה שבגיל 32 כבר הפך לשולט בלתי מעורער באימפריה הגדולה ביותר שהעולם ידע. עבר והווה מתנגשים זה בזה כדי ליצור את הפאזל המרתק של חייו ודמותו של אלכסנדר, קולאז' מרתק של ניצחונות וטרגדיות, בו זיכרונות ילדות ועלייתו של אלכסנדר לשלטון נגלים לעינינו במקביל להתרחבות האימפריה ובסופו של דבר - לנפילתה.  http://www.megavideo.com/?v=1R0GPY9K


  רגע לא להגיב יש עוד!!

 2. 28-08-2009 10:34 #2
  הסמל האישי שלamir_is_sholat
  42
  10-01-09
  amir sholat
  בן

  תקציר:
  לפני שישים ואחת שנה, נפגשו צבא ארה"ב וצבא יפן באיוו ג'ימה. כעבור מספר עשורים, מתגלים בחפירות מאות מכתבים באדמת האי השומם. המכתבים נותנים קול ופנים לגברים אשר לחמו שם ולמפקדם יוצא הדופן, טדאמיצ'י קוריבאשי (קן וואטאנבה) אשר עמד בראשם. בטקטיקות חסרות התקדים של קוריבאשי, מה שהיה צפוי להיות תבוסה מהירה ועקובת דם, הופך ללחימה נועזת ורבת תושייה שנמשכת כמעט ארבעים יום. כ- 7,000 חיילים אמריקנים נהרגו באיוו ג'ימה; יותר מ 20,000 חיילים יפנים הושמדו. אדמותיה השחורות של איוו ג'ימה מוכתמות בדמם, אך הקרבתם, מאבקם, אומץ לבם וחמלתם ממשיכים לחיות במכתביהם ששלחו הביתה. חלק שני בסאגת המלחמה של קלינט איסטווד (לאחר "גיבורי הדגל" שהציג את הצד האמריקני) המציג הפעם את הצד של היפנים במאבק עקוב הדמים באיוו ג'ימה, ורובו כמובן גם דובר יפנית. על התסריט אחראי פול האגיס ("מיליון דולר בייבי", "התרסקות" וגם "גיבורי הדגל"). הסרט זכה באוסקר לעריכת סאונד והיה מועמד לאוסקרים בקטגוריות הסרט הטוב ביותר, התסריט הטוב ביותר והבמאי הטוב ביותר (קלינט איסטווד).  http://www.megavideo.com/?v=OO7IAZOT


  תקציר:
  מבט אמיתי ומצמרר על גדוד של לוחמים אמריקאים בזמן מלחמת ויאטנאם ואך שהם מפטרלים נלחמים ומתים בג'ונגלים מנקודת ראיתו של חייל חדש בגדוד, הסרט יש מראות נוראיים של איך חיילים מאבדים כול צלם אנוש ורוצחים ומתעללים באנשים בלי רחמים.

  http://www.megavideo.com/?v=7ZRYZ3FM


  תקציר:
  יצירה מרתקת ועוכרת שלווה על מלחמת וייטנם של סטנלי קיובריק הדנה במצבו של האדם ומזמינה שפע של פרשנויות. הסרט מתחלק לשני פרקים נפרדים. חציו הראשון עוסק בטירונות של חיל הנחתים, באופן בו מסירים מן האזרחים הצעירים את זהותם העצמית, בדרך לחייתיות. בחלקו השני של הסרט אנו עוברים לוייטנאם - לא אל הג?ונגלים הירוקים אלא דווקא להריסות העיר הואה (שצולמו בבריטניה). כאן מציג קובריק בפנינו את המהות הסוריאליסטית, האבסורדית, המאיימת של המלחמה.

  http://www.megavideo.com/?v=0V0XLHAU

  או

  http://www.megavideo.com/?d=U9KAV8J0 - חלק 1
  http://www.megavideo.com/?d=T90YR9NY - חלק 2


  תקציר:
  סרט פעולה קצבי ודרמה סוחטת דמעות פרל הארבור הוא אפוס בזמנים שבהם ארה"ב עשתה את המעבר משלום למלחמת עולם, הסרט עוקב אחרי סיפורם של שני חברים טובים, רייף ודני, שניהם טייסים הגדלו יחד כטייסי ריסוס, וכעת הם מתגייסים למאמץ המלחמתי של אמריקה. רייף מתאהב באוולין, אחות צעירה ואמיצה, אך לפני שאהבתם מספיקה לפרוח, הגורל מושך בחוטים ואיש אינו יודע מה יקרה עכשיו. חייהם ואהבותייהם של שני טייסים אמיצים בזמן המלחמה הגדולה של חייהם, סיפור אנושי מאחורי אירוע היסטורי שיזכר לעולם.


  http://www.megavideo.com/?v=VQFBUBNW

  רגע לא להגיב יש עוד!!

 3. 28-08-2009 10:36 #3
  הסמל האישי שלamir_is_sholat
  42
  10-01-09
  amir sholat
  בן

  תקציר:
  זהו סיפורם האמיתי של שלושה אחים יהודים רוסים בזמן מלחמת העולם השנייה, שמחליטים לא להיכנע לכיבוש הנאצי, ובורחים ליערות בלארוס. שם, הם מסתתרים ומחליטים לקחת תחת חסותם פליטים נוספים ולספק להם מחסה, ללמד אותם להילחם, ולעמוד על שלהם, לא משנה מה המחיר. בסרט מככבים דניאל קרייג ("ג'יימס בונד"), לייב שרייבר (CSI: Las Vegas) וג'יימי בל ("בילי אליוט") כשלושת האחים.

  http://www.megavideo.com/?v=ADXXOSVN


  תקציר:
  בשנות ה-70' המאוחרות של המאה ה-19 עמדה קיסרות יפן בפתח תקופה חדשה, כאשר רוחות קידמה ומודרניזצי ה החלו לנשב לפתחה של המעצמה, הודפות ממקומה את תפיסת העולם הפיאודלית שאפיינה את תושבי האי משך שנים רבות. בנקודת זמן זו בדיוק החליט הקיסר מייג'י לחסל את שארית הסמוראים שהמשיכו לחיות בהתאם לתפיסות עולם קודמות, במגמה לנשל אותם ממעמדם ההיסטורי כמשמרי אדמות האימפריה, ולהמשיל עליהם את לוחמיו שלו ברוח האקדח, כלי הנשק של העת החדשה. במגמה להכשיר לוחמים חדשים למשימות אלו, הובא למדינה מטעם הקיסרות הקפטן האמריקאי וודרו אלגרן (טום קרוז), בוגר מלחמת האזרחים האמריקאית העקובה מדם שהתרחשה, פחות או יותר, באותה תקופה. אולם התכניות המקוריות של הקיסר ...

  http://www.megavideo.com/?v=1HBHTVUK


  תקציר:
  "הנפילה" הוא אחד מסרטי המלחמה השערורייתים של השנה שעברה. הסרט, שמתאר את ימיו האחרונים של הצורר אדולף היטלר, זכה לביקורות נוקבות בארצו, גרמניה, על כך שהוא מראה את היטלר באור אנושי. הסרט מביא את סיפור נפילתה של גרמניה הנאצית ואת ימיו האחרונים של היטלר, הצפון בבונקר שלו, שעה שרחובות ברלין בוערים והצבא האדום שועט לעבר ברלין. אפריל 1945, היטלר ומזכירתו הראשית טראודל ג`אנג` מוצאים את עצמם בבונקר. מנותק מהצבא שלו ומאנשי האס אס, הנוטשים אותו בזה אחר זה, מסרב היטלר להכיר בהפסד הבלתי נמנע ולהודות שעולמו מתמוטט עליו, הלך רוחו נע מהפסד בלחימה או בריחה, משמירת אמונים למטרה - לשמירה על חייו, עד אשר הוא מקבל את ההחלטה הגורלית לשים את הקץ לחייו. ברונו גנץ, (שמוכר לקהל הישראלי בעיקר מסרטו של וים ונדרס "מלאכים בשמי ברלין"), משחק בתפקיד אדולף היטלר והיה אף מועמד לפרס הקולנוע האירופאי על הופעתו בסרט. הביקורות החברתיות על המסר של הסרט לא מנעו ממנו להפוך לאחד הסרטים הקופתיים של גרמניה בשנים האחרונות. בנוסף לכך הסתובב הסרט בשנה שעבר בפסטיבלים שונים ברחבי העולם וזכה בהרבה אמוד פרסים. הוא אפילו היה בין חמשת המועמדים הסופיים לזכייה באוסקר בקטגוריית "הסרט הזר" השנה.

  http://www.megavideo.com/?d=0THA3OPD - חלק 1

  http://www.megavideo.com/?d=5QOTYKKX- חלק 2


  תקציר:
  בשיאה של מלחמת העולם השניה, חבורה של קצינים גרמניים רמי-דרג מתכננים מזימה להתנקש בחייו של אדולף היטלר, ולהשתלט על הפיקוד הצבאי בכדי לסיים את המלחמה. למבצע ניתן שם הקוד "ואלקירי", על שם תכנית החירום שנועדה לשימוש במקרה של מרד כנגד השלטון הנאצי. תכנית זו הותאמה ע"י המבצעים בכדי לוודא את הצלחתם, אך מסיבות שונות התכנית שהוצאה לפועל ב-20 ביולי, 1944, נכשלה. קושרי הקשר מן החוג הפנימי נורו לאחר שנשפטו למוות.
  טום קרוז ("מלחמת העולמות") מגלם את ראש המבצע, קולונל קלאוס פון שטאופנברג, בסרטו של בריאן סינגר ("אקס-מן", "סופרמן חוזר", "החשוד המיידי").


  http://www.megavideo.com/?v=XC34V646

  רגע לא להגיב יש עוד!!!

 4. 28-08-2009 10:40 #4
  הסמל האישי שלamir_is_sholat
  42
  10-01-09
  amir sholat
  בן

  תקציר:
  העלילה מתרחשת ברומא, במהלך המאה ה-2. קומודוס בנו של הקיסר מרקוס אורליוס רוצח אותו ומתמנה לקיסר. היחידי שעומד בדרכו הוא הגנרל מקסימוס משפחתו נרצחת והוא נאלץ לשרוד ולהתקדם כעבד וכגלדיאטור, כדי לנקום את רצח משפחתו ולהרוג את הקיסר. סרט מושקע מאוד מבחינת עיצוב ושחזור היסטורי, אקשיין סוחף. גם הליהוק מוצלח עם שחקנים כמו ראסל קראו, ריצ'רד האריס, ודרק ג'קובי.
  לגבי אמיתות היסטורית גבולי ביותר. נכון הקיסר מרקוס אורליוס היה נחשב לקיסר טוב בעוד בנו קומודוס נכנס להיסטוריה כמופרע צמא דם אבל כל השאר כיד הדמיון הטובה. הלינק כאן הוא של המהדורה המורחבת ,לחלק השני יש לינק נוסף בעמוד החדש שיפתח בצד ימין.

  http://www.megavideo.com/?v=R9CE2PDO - חלק 1

  http://www.megavideo.com/?v=T6RR0R1R - חלק 2


  תקציר:
  דרמת אקשן מרתקת ומעוררת מחשבה, המבוססת על סיפורו האמיתי של דיטר דנגלר, בכיכובו של כריסטיאן בייל ("יוקרה"). מי שחלום חייו היה מאז ומעולם להיות טייס קרב בצבא ארה"ב, נלקח בשבי במהלך מלחמת וייטנאם כשמטוסו הופל מעל לאוס, בביצוע משימה שסווגה כסודית ביותר.
  במחנה השבויים פוגש דיטר לוחמים אמריקנים נוספים, נוכח כיצד בידודם ויאושם העבירו אותם על דעתם ומבין שאין לו עוד מה להפסיד. בעזרת כריזמה יוצאת דופן, תושייה רבה ורצון עז להימלט ולשרוד, הוא מארגן תוכנית בריחה נועזת. עכשיו כל שנותר הוא לשכנע את יתר השבויים לחבור אליו ולהאמין ביכולתם להצליח במשימה.
  זהו סרט על סיפורו.

  http://www.megavideo.com/?v=84XKOYBD
  (הסרט הוא ללא תרגום)


  תקציר:
  הסרט מתאר מזווית יותר ריאליסטית את סיפורם של המלך ארתור ואבירי השולחן העגול. הוא מציג את ההיסטוריה והפוליטיקה בתקופה בה מלך ארתור, על רקע קריסת האימפריה הרומית ומאבקי הכח לשלטון על המדינות החדשות שהתהוו. לאחר 15 שנים קשות בהן שרתו ארתור ואביריו את האימפריה הרומית, הם עומדים לקבל את חירותם ולחזור אל בתיהם ומשפחותיהם. אך טרם יעשו זאת, עליהם לבצע משימה אחת אחרונה עבור הקיסר, והיא ללוות בביטחה משפחה רומית אצילה חזרה אל תחומי רומי. עליהם להדוף את כוחות הסקסונים הפולשים, ולהאבק במורדים בריטים שונאי האימפריה הרומית אשר לקחה מהם את ביתם.

  http://www.megavideo.com/?v=89EAH5A0


  תקציר:
  אפוס מלחמתי רחב יריעה המגולל את סיפור מאבק סקוטלנד לעצמאות מהכתר האנגלי. וויליאם וולאס, מתחיל את מאבקה של סקוטלנד בכך שסוחף אחריו, תחילה אנשים בודדים שאין להם מה להפסיד, ולבסוף מאחד את כל רחבי הממלכה - מכל הכפרים מגיעים סקוטים, שמטרתם אחת היא - עצמאות. סיפור אמיתי, מרגש וסוחף. מל גיבסון מביים ומככב בסרט זה, שאף גרף מספר פרסים.
  http://www.megavideo.com/?v=WRDT8537
  (מצטער אבל ללא תרגום)


  "300" מספר את סיפורו האכזרי של הקרב העתיק בתרמופילאי (480 לפנה"ס) בו המלך ליאונידס (ג'רארד באטלר, "פנטום האופרה", "שלטון האש", "טומב ריידר 2: סוד החיים") ו-300 לוחמים ספרטניים נלחמו עד מוות נגד צבא פרס העצום בהנהגתו של המלך כסרכסס. הלחימה כנגד כל הסיכויים, גבורתם של החיילים וההקרבה העצמית שלהם, שימשו השראה ליוון כולה - שהתאחדה, בעקבות הקרב, מול האויב הפרסי ויצרה בכך את הדמוקרטיה הראשונה בעולם. הסרט נעשה בהשראת עבודתו של סופר הקומיקס פרנק מילר ("עיר החטאים").

  http://www.megavideo.com/?v=8TF9KOFQ


  תקציר:
  במהלך קרב עקוב מדם, מצליח הגנרל פאנג הנבגד לצאת בחיים בזכות העמדת פני מת.
  כשהרוחות שוקטות, ובעודו מתייר לבדו לאורכה של האדמה החרוכה, הוא פוגש שני
  פושעים מהוקצעים, שמצרפים אותו למסעותיהם. הוא בתורו מנסה לשכנע אותם להצטרף
  לצבא, והשלושה כורתים ברית דמים. סרט מלחמה בעל טונים אנטי-מלחמתיים של הבמאי
  ההונג קונגי פיטר צ'אן.


  http://www.megavideo.com/?d=461LI23N


  תקציר:
  שלהי הממלכה הצלבנית הראשונה בארץ ישראל ונפילתה, דרך סיפורה של אחת הדמויות המרכזיות בתקופה. באליאן הוא נפח פשוט בכפר נידח בצרפת, ששרוי באבל כבד לאחר מות בנו והתאבדות אשתו. גודפרי, אציל צלבני שחזר מארץ הקודש, מגלה לבאליאן שהוא אביו האמיתי, ומציע לו להצטרף אל הכוחות הצלבניים בארץ הקודש. לאחר התלבטות באליאן מחליט לצאת לירושלים, כדי לגאול את נשמתו המיוסרת.

  http://www.megavideo.com/?d=Q9VBPCDI


  תקציר:
  צוות של סוכנים ממשלתיים אמריקנים בהנהגתו של סוכן FBI מצליח, יוצאים לחקור פיגוע ביישוב אמריקני בערב הסעודית. הבעיות מתחילות כשהם נאלצים לאתר את תא הטרור המקומי תוך שבוע, להסתדר בתרבות המנוכרת ולגלות מי חבר ומי אויב, בעוד הרשויות המקומיות לא מסייעות בידן.

  http://www.megavideo.com/?v=D3SORYJS


  רגע לא להגיב יש עוד!!!

 5. 28-08-2009 10:41 #5
  הסמל האישי שלamir_is_sholat
  42
  10-01-09
  amir sholat
  בן


  תקציר:
  חיילי קומנדו ימי אמריקאים יוצאים במתקפה על הכוחות המיוחדים
  הקולמביאנים בכדי לנקות את שמם ולשחרר בן ערובה מידיהם.

  http://www.megavideo.com/?d=I01PY38N
  תגובות תגובות ועוד הפעם תגובות
  זה לא עולה כסף (ביינתים)

 6. 28-08-2009 10:43 #6
  הסמל האישי שלamir_is_sholat
  42
  10-01-09
  amir sholat
  בן
  וכולם לתת קרדיט לי!!!
  אם לא אני פונה למנהל פורום!!

 7. 28-08-2009 10:44 #7
  הסמל האישי שלTiinkerBell
  10,273
  6
  01-04-08
  TiinkerBell מנותק מנהלת פורומים צפייה ישירה וסדרות רפואיות לשעבר
  בת
  תודה אך כבר פורסם אשכול עם לינקים זהים:
  https://www.fxp.co.il/showthread.php?t=4183150

  וקרא חוקים :
  16. בעת פרסום הפצצת סרטים, אין לפרסם מעל 3 תגובות של סרטים באותו אשכול.
  זאת אומרת שאתם יכולים להביא כמה סרטים שאתם רוצים במקסימום 3 הודעות.
  ~ננעל~

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner