לכלבים נוספים שמחפשים בית ולפרטים נוספים הכנסו לפה:
http://www.petprotect.org.il/Adoptio...q=&Typ=&Page=1


כלבים לאימוץ - חיפה
לטריקו יש סיפור קצת עצוב.. לפני כ-3 חודשים מכונית פגעה בו ופגעה קשות ברגלו האחורית כך שלא היה ברירה אלא לקטוע אותה.
כעבור זמן מה, טריקו התאושש ולמד לתפקד על 3 רגלים (כמו עוד הרבה כלבים שנתונים במצבו)
טריקו הוא כלב חברותי, אוהב פשוט מקסים לבריות! הוא הולך, קופץ ורץ ככל הכלבים הרגילים ומשתוקק לבית חם ואוהב שרצוי שלא יהיו בו יותר מידי מדרגות..

טריקו יהיה אסיר תודה לנצח למי שיקח אותו תחת חסותו ויתן לו את כל האהבה שהוא זקוק לה
כלבים לאימוץ - חיפה
בוס הוא כלב צעיר, חמוד וידידותי להפליא אשר גדל בבית עד אשר עבר תאונת דרכים ובעליו, שאהב אותו מאד נאלץ לוותר עליו בגלל מגבלות פיזיות שלו שבעקבותם פשוט לא יכל לטפל בו.
בוס כמובן עבר טיפול רפואי וכעת הוא משתקם יפה ברגליו.
כלב מקסים ומיוחד לכל מביני הבוקסרים.


כלבים לאימוץ - חיפה
זארה נמצאה מוזנחת ברחוב.
עברה אצלנו טיפול ראשוני וכעת היא מוכנה לאימוץ.
זארה היא כלבה טובת לב, רגועה וידידותית תתאים לכל לבית אוהב


כלבים לאימוץ - חיפה
ניקי הוא כלב מדהים שהבעלים שלו ויתרו עליו כיוון שנאלצו לעזוב את הארץ...
ניקי כמובן היה עצוב מאד ונכנס לדיכאון עד כדי כך שסירב לאכול ומצבו הדרדר. אנחנו כמובן עשינו את כל הניתן כדי להשיב בזיק של שמחה לחייו ואט אט עם הזמן מצבו החל להשתפר והוא פרח בכלבייה.
ניקי הוא כלב מאד ידידותי וחכם בצורה לא רגילה. כיום הוא כלב מפונק שיושב רוב היום במשרד בין שאר הכלבים ונהנה מיחס מועדף (גם בגלל גילו... 3.2000)


כלבים לאימוץ - חיפה
צ'יטוס הגיע כגור קטן כבן 3 חודשים במלחמה, בין הקטיושות עם אימו ואביו (אבא רועה גרמני גזעי, אמא מעורבת) שננטשו בישוב חצרות יסף שבצפון והובאו ע"י אחד הפעילים למען בע"ח בצפון.
עם הזמן צ'יטוס גדל בצל הוריו עד שנמסרו וצ'יטוס הקטן גדל וגדל וכיום הוא כלב דיי מאסיבי שאוהב את מכריו ולמעשה גדל והתרגל לחיי האגודה.
מיותר לציין שעל מנת לאמץ את צ'יטוס, צריך המון סבלנות שכן הוא לא מכיר את החיים שבחוץ

כלבים לאימוץ - חיפה
יאנקו נזרק יחד עם כלב צעיר נוסף ממונית שהגיעה אלינו..
הוא וחברו הצעיר נמלטו בתחילה לגבעות החול שסביב בית המחסה אך לאחר יומיים של הסתתרות במחילה שמצאו או חפרו לעצמם סקרנותם גברה והם החליטו להתגבר על החששות ובכל זאת התקרבו לשערי הכלביה.. מכאן - הכל הלך די מהר..הם נקלטו חיש מהר בבית המחסה, ומתנהגים כדיירם ותיקים לכל דבר.
יאנקו הוא כלב צעיר מלא שימחת חיים ועליצות.


כלבים לאימוץ - חיפה
ג'רי נמצאת אצלנו כבר תקופה.. בעליה ויתרו עליה כשהיתה צעירה יותר כי עשתה נזקים, אך כיום ג'רי היא כלבה טובה ורגועה, מדהימה ומרשימה עם גודלה המתנשא וטוב ליבה.
ג'רי תתאים למשפחה ללא בעיה ותמלא מקום של בת בית


כלבים לאימוץ - חיפה
ניקיטה נמסרה על ידינו בהיותה גורה קטנה לאב חד הורי. היא טופלה היטב במשך כשנתייים אך עם הזמן, המשימה, לדברי האב הלכה ונהייתה קשה יותר ויותר, עד שהוחלט עם כל הצער שבכך( הן לכלבה וגם לאיש ובניו), להעביר את הכלבה אלינו לבית המחסה.
ניקיטה היא כלבה נעימה ועליזה, כאמור רגילה לילדים ולחיי מלונה בחצר.היא ספורטיבית וזריזה ותהיה מאושרת בחיק משפחה שתאפשר לה די תנועה ופעילות

כלבים לאימוץ - חיפה
כלבה ידידותית ונחמדה שתתאים לחיי בית+חצר או אפילו למושב, אוהבת לרוץ ולהשתולל אך גם את הסביבה של הבית ולהיות קרובה לבעליה. שומרת על צרכים בבית, אך תשתעמם במידה ותצטרך להיות כמה שעות לבד ותחפש תעסוקה בבית....
מסתדרת עם חתולים ועם כלבים אחרים (לא כלבות..) אוהבת ילדים ואנשים אך יודעת גם לשמור על הטריטוריה שלה.

כלבים לאימוץ - חיפה
הסבירות אמנם נמוכה אך ריין מזכיר את כלבי הצייד האמריקאים ארוכי האזנים הנקראים קון-האונד (ששימשו לצייד דביבונים רקונים)או שאחד מאבותיו הוא בלאד האונד שתרם את תרומתו לאורך האזניים...
ריין הוא כלב צייד טיפוסי. עירני ופעלתן וידידותי לאנשים מוכרים ולכלבים אחרים .ריין באופן כללי לוקח את החיים די בקלות... הוא במצב רוח טוב תמיד, הוא חי בשעות היום בביתן עם עוד שותף ומהצהריים הוא משוחרר חופשי בשטח הכלביה עד למחרת בבוקר.אז הוא רץ בחזרה למקומו וממתין בקוצר רוח לכריך שהמטפלת שלו מקפידה לחלק לו כל בוקר..