• רשומים
  • לייקים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
תגיות: מנהלים

דרושים מנהלים| קטגוריית קונסולות

1. 11-02-2010 21:25 #1
    הסמל האישי שלKimberly
    7,349
    332
    22-06-08
    בת
    אשכול הדרושים לקטגוריית קונסולות

מפקחי הקטגוריה:

Nestlea,The God IDL

הפורומים להם דרושים המנהלים:
    - את הקריטריונים לניהול תוכלו למצוא באשכול הזה, לפני כל הגשת בקשת הצטרפות יש לקרוא אותו.

את בקשת ההצטרפות יש לשלוח לפי הטופס הבא:
    שם:
    תאריך לידה:
    יש או אין סקייפ:
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות:
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע):
    כישורים לניהול פורום:
    ניסיון בתחום (אם יש):
    דגשים:
    1) מפקחי הקטגוריה עוברים באשכול זה בקביעות מסירים תגובות ומתייחסים אליהן עפ"י הצורך, במידה והמפקחים יהיו מעוניינים בעלייה שלכם אל הפורום המבוקש, הוא יצור אתכם קשר בהודעה פרטית/בסקייפ.
    2) אין להציף את המפקח בשאלות לגבי ההעלאה, שאלות כמו:"עליתי?","מתי אעלה?" לא יתקבלו. במידה ותעלו אתם תדעו על כך מראש.
    3) מותר להגיש בקשת התקבלות אך ורק כאשר אתם עומדים בקריטריונים לניהול (אותם תמצאו למעלה יותר). מפקחי הקטגוריה יעברו באשכול זה לעיתים קרובות ויעדכנו את הרשימה.
    4) אם משהו אינו ברור, פנו אל מפקח הקטגוריה בהודעה פרטית בצורה נאותה והוא יענה לכם בהקדם.

בברכה,
    צוות הנהלת האתר והנהלת קטגוריית קונסולות.
    נערך לאחרונה על ידי The God IDL, 24-06-2017 בשעה 22:15

2. 26-03-2017 17:04 #2
    האשכול נוקה, שימו נא לקרוא את הכללים והקריטריונים לניהול באשכול הבא טרם הגשת מועמדות לניהול, וזאת על מנת להימנע מאי הבנות. אם לא התקבלתם, הנכם מוזמנים להגיש בקשה נוספת. זה שלא התקבלתם עכשיו לא אומר שלא תתקבלו בעתיד. רק תמשיכו להשקיע!

יש לציין שאם לא השקעתם בפורום אליו אתם מגישים את הבקשה - מפקחי הקטגוריה יתעלמו מהבקשה.
    בהצלחה לכולם, רוצים לראות אתכם מצטרפים למשפחת קונסולות!

3. 12-04-2017 22:18 #3
    הסמל האישי שלTheWolfAmongUs
    11,058
    211
    23-04-10
    בן
    שם: נאור אוחיון
    תאריך לידה: 23/09/96
    יש או אין סקייפ: אין
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות: Playstation 4
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע): לי מגיע לנהל את פורום סוני 4 מכייון שאני מאוד רוצה, מאוד רציני, מבין מאוד בתחום הסוני והקונסולות, מאוד פעיל בפורום, אוהב לעזור לעדכן ולפרסם מידע וכדומה.
    כישורים לניהול פורום: נמצא בשללי פורומי fxp מזה 7 שנים
    ניסיון בתחום (אם יש): יש ניסיון בפורום וניסיון רב עם סוני 4 ושלל הקונסולות

4. 12-04-2017 22:55 #4
    הסמל האישי שלArik231231
    6,269
    707
    29-01-15
    בן
    שם: אריק
    תאריך לידה: 22/01/2002
    יש או אין סקייפ: יש
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות: PlayStation 4
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע): מכיוון שאני מאוד רוצה, אני מאוד פעיל ועוזר בפורום, פותח דיונים וכולי אני גם מבין בקונסולה PlayStation אז אוכל לעזור למשתמשים חדשים!
    כישורים לניהול פורום: עוד לא ניהלתי פה פורום
    ניסיון בתחום (אם יש): יש לי ניסיון רב עם PS4 וכל הקונסולות האחרות.

5. 12-04-2017 23:23 #5
    הסמל האישי שלSlayZeR123
    1,169
    83
    03-05-16
    גיא
    בן
    שם: גיא
    תאריך לידה: 24/6
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות: PS4
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע): כי אני מבין בנושא (סוני) ויכול לעזור לאנשים.
    כישורים לניהול פורום: בקהילה אחרת.
    ניסיון בתחום (אם יש) ניהול פורום רוקט ליג + H1Z1 בקהילה אחרת + Overwatch בקהילה אחרת
    גיא , פעיל בפורומים Youtube , PS4 ,Battlefield.

Discord: GuyA#1434
    Youtube: Click Here

מחקרים מוכיחים כי 97% מהילדים בארץ גרועים במתמטיקה. אם אתה מה-3% שטובים מאוד בזה, תוסיף את זה לחתימה שלך!

6. 22-04-2017 15:14 #6
    הסמל האישי שלSgt. Anarchy
    10,458
    2388
    21-04-14
    ハンタード
    Sgt. Anarchy מנותק עורך מחלקת גיימינג ומגיה & פרויקטור בצוות תוכן, מנהל פורומים Playstation 4 והשפה העברית
    בן

שם: איליה
    תאריך לידה: ה-17 ל-6
    יש או אין סקייפ: יש, במידה ויצטרך אשמח אם מפקח הפורום הנ"ל (פורום קונסולות) יפנה אלי בה"פ, ויקבל אותו בהקדם.
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות: שם הפורום נקרא PS4.
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע): שלום למפקח הפורום PS4.
    שמי איליה, ואני נורא אוהב את פלייסטיישן 4! אני משחק בו כל יום! אני יודע רבות על היסטורית PS4, אני מנסה להבין כל דבר שרק אפשר על הקונסולה הזו, וגם על המערכת שלה. בעבר היו לי מלא בעיות עם הקונסולה. החלטתי לשבת וללמוד איך לתקן אותה ולהיפטר מבעיות, לאט לאט למדתי והגעתי למצב שבמידה ואני נתקל בבעיה כלשהי, אני יודע מה לעשות, ואיך לפעול נכון.
    אספר על ההיסטוריה שלי באתר הזה. (FXP)
    התחלתי לנהל פה בין השנים 2015-2016, הייתי מנהל ברבות פורומים, ביניהם היכל התהילה, בסופו של דבר הגעתי לפיקוח, אני מבין את החוקים של האתר, מה מותר ומה אסור.
    לפני שעליתי לניהול היה לי קצת קשה, ההיסטוריה שלי לא הייתה משהו אך ניקיתי את שמי, ובסופו של יום עליתי לניהול. אחרי תקופה מזה שנה +-, חשבתי על זה (גם בעבר, אך ירד לי מזה) ולבסוף החלטתי שאני רוצה להגיש בקשה לניהול בפורום PS4.
    כישורים לניהול פורום: כמו שרשמתי במכתב הפתיחה אל הפורום אליו אני מעוניין לעלות, ניהלתי ברבות פורומים, פורומים כמו:
    היכל התהילה, GTA IV, מלב אל לב, קונספירציות ומיתוסים, ועוד... (אני לא זוכר בדיוק, עבר דיי הרבה זמן אך אני בהחלט ניהלתי מספר מכובד של פורומים)
    בנוסף על-כך, הייתי בשלל צוותים, צוותים כגון: צוות ההגה, צוות סקרים (אני לא בדיוק זוכר שכך קראו לו, אני רק יודע שהצוות היה בהתחלה בצבע ורוד, הייתי בין הראשונים שעלו [בהנהלת מור אם אינני טועה]) צוות תוכן, צוות משחקים, צוות מארחים, אני גם בטוח שהייתי בצוות טכנולוגיה. בקיצור, בשלל תפקידים באתר, וכל זה בין השנים 2015-2016.
    ניסיון בתחום (אם יש): בהחלט יש, אני חושב שאוכל לקחת על עצמי את האחראיות לדאוג לחברי קהילת הפורום PS4, לעזור להם בשלל בעיות/שאלות/עזרה וכו', אני חושב שאוכל לעשות שינוי בפורום - לטובה!
    אני חושב, ואני גם בטוח בעצמי.
    לסיום ארצה לאחל למפקחים קריאה נעימה ומהנה, שלכם - איליה.

7. 30-04-2017 22:29 #7
    נשמח לשמוע עוד בקשות

8. 14-05-2017 15:22 #8
    הסמל האישי שלRom3434
    968
    89
    13-05-17
    Rom
    בן
    לא התכוונתי לשלוח הודעה, מצטער.
    הבקשה שלי נמצאת למטה.
    נערך לאחרונה על ידי Rom3434, 17-06-2017 בשעה 11:06

9. 17-05-2017 15:30 #9
    הסמל האישי שלhorizon_ZD
    469
    48
    20-04-17
    שם: עידו.
    תאריך לידה: 07/06/95

יש או אין סקייפ: אין.
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות: PS4.
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע): 1.אני משתמש בפורום מאז שנת 2007 במספר משתמשים, הוותק והניסיון שלי יכולים להועיל. 2. אני מאוד אוהב לעזור ולחלוק את הידע שלי עם אנשים אחרים. 3. יש לי זמן פנוי מה שמהווה יתרון ניכר. 4. יש לי ידע רב בכל הקשור לקונסולה. 5. אני עוזר לכל מי שאני יכל בפורום ומאוד נהנה מכך גם אם זה על חשבון הזמן הפרטי שלי, למשל אתמול חיפשתי דילים משתלמים לאחד המשתמשים עד השעות הקטנות של הלילה וערכתי בשבילו השוואות.
    ובגדול, אני בוגר אחראי מסור יודע לבצע תפקיד על הצד הטוב ביותר, אני חושב שזה נותן ערך מוסף, מה גם שאני רוצה לקחת על עצמי פרוייקט לקדם את הפורום והקהילה ואני בטוח שאצליח בכך .
    עריכה: משקיען השבוע 18/05

ישורים לניהול פורום: אין לי ניסיון קודם כך שקשה לי להתייחס לזה.
    ניסיון בתחום (אם יש): אין.
    נערך לאחרונה על ידי horizon_ZD, 18-05-2017 בשעה 18:31

10. 29-05-2017 19:11 #10
    הסמל האישי שלHard Style
    20,032
    854
    23-06-13
    דויד.
    בן
    שם:
    דויד.
    תאריך לידה:
    27.3.1998, בן 19.
    יש או אין סקייפ:
    יש סקייפ, לאחד המפקחים יש אותו.
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות:
    קנייה ומכירה.
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע):
    שלום לכם,
    לא יכולתי שלא לעיין בקטגורייה שלכם וראיתי שיש צורך במנהלים לקנייה ומכירה, אז אני מוכן לנדב את עצמי לשמה.
    היות ואני פעיל וזמין רוב היום, אני אוכל לנהל את פורום קנייה ומכירה בצורה הכי טובה.
    אוכל להעלות את איכות הפורום מבחינת מיגור ספאם, אישורים מהירים וכל מה שדרוש בשביל פורום קו"מ.
    אני אשמח להפחית את העומס שיש שמה בפורום, כי לזה אני בנוי.
    תודה על הקריאה, שלכם, דוד.

כישורים לניהול פורום:
    בעל ניסיון רחב והיסטוריית ניהולית מכובדת כאן באתר, לא יהווה לי בעיה להיכנס לצוות הניהולי שוב.

ניסיון בתחום:
    אפילו קנייה ומכירה דורשת תחום בידע בעיניי, כמובן שלא לעזור למשתמשים באופן פרטי, אך זה דורש שיקול דעת, החלטות נכונות ומה לבצע ומה לא לבצע ובאיזה זמן לעשות זאת, אני רכשתי את כל התכונות הללו במהלך ההיסטוריית הניהולים שלי.

נערך לאחרונה על ידי Hard Style, 29-05-2017 בשעה 19:12

11. 31-05-2017 22:48 #11
    הסמל האישי שלDead_Shot
    161
    19
    30-06-15
    ניר
    בן
    שם:ניר
    תאריך לידה:16/7/2002
    שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות:xbox one
    מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע):לפי דעתי מגיע לי לעלות לניהול בפורום xbox one בגלל שאני אחראי ופעיל בFXP.
    כישורים לניהול פורום:אין(לומד מהר)
    ניסיון בתחום (אם יש): יש ניסיון רחב בתחום, יש לי xbox one מכיר משחקים טובים ושיטות שיכולות לעזור לאנשים בפורום.
    תודה,ניר
    Clash Of Clans
    Xbox ONE
    Clash Royale
    PC
    Samsung Galaxy S6 GOLD
    Samsung Gear S2 SPORT

12. 11-06-2017 08:03 #12
    נשמח לשמוע עוד הצעות

13. 14-06-2017 18:04 #13
    הסמל האישי שלRom3434
    968
    89
    13-05-17
    Rom
    בן
    שם: רום נחמני

תאריך לידה: 5.10.02

יש או אין סקייפ: אין

שם הפורום אליו אתם מעוניינים לעלות: Playstation 4

מכתב פתיחה (מדוע לכם מגיע): לי מגיע לנהל את פורום סוני 4 מכיוון שאני מבין בפלייסטיישן (אני כמובן בעל פלייסטיישן 4), השפה שלי עשירה מאוד ולכן האשכולות שאפתח (דיונים וכו׳) יהיו עשירים בתוכן והכתיבה מצויינת. אני כמובן אעזור לאנשים בבעיותיהם בפלייסטיישן, אענה ברכות ונוחות ואשתדל לענות כמה שאפשר ולעזור לכמה שאפשר!

כישורים לניהול פורום: הכישורים שלי הם הרכות שבה אענה (כמובן שאם מישהו יקלל או יתחיל קטטה מילולית לא אעבור על זה בשתיקה - אני אנסה לפתור את הסכסוך) הכתיבה המצויינת שלי (מצטער אם נשמע שאני מתרברב אך אני לא.) וכמובן שכל שאלה תקבל תשובה.

ניסיון בתחום. - (אם יש): יש ניסיון בפורום וניסיון רב עם סוני 4 כמובן, מבין במשחקים ועוד שלל דברים בקשר לפלייסטיישן 4.

מקווה לעלות לניהול, תודה!.😀😀😀😀
    נערך לאחרונה על ידי Rom3434, 17-06-2017 בשעה 11:11

14. 23-06-2017 07:55 #14
    הסמל האישי שלPrince_Andy
    9,084
    950
    20-08-11
    בן
    שם: אנדי
    תאריך
    לידה:12/01/1991

ישאואיןסקייפ:
    יש!

שםהפורוםאליואתםמעונייניםלעלות:
    Playstastion 4

מכתבפתיחה (מדועלכםמגיע): כי כולם מכירים אותי וכולם יודעים שאני הכי אוהד את הקונסולה של סוני ואני מאוד מבין באקסלוסיבים שלהם יש לי את הקונסולות של סוני עוד שיצא פלייסטישן 1, ככה שאני מכיר כל אקסלוסיבי שלהם ואני מאוד יכול לעזור למשתמשים פה ברכישות ועצות או סתם דיונים על הנושא הנ״ל.

כישוריםלניהולפורום:
    רשמתי למעלה.

ניסיוןבתחום (אםיש):
    כן הייתי מנהל בפורום גיימר.

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner