• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
תגיות: קופיקו, קופיקו עונה 2, קופיקו עונה 1

קופיקו עונה 1 כל הפרקים !

 1. 19-04-2010 18:11 #1
  הסמל האישי שלnerazzurri95
  1,859
  25
  19-12-09
  בן
  קופיקו עונה כל הפרקים !
  תקציר הסדרה
  קופיקו הינה סדרת טלוויזיה ישראלית לילדים אשר מבוססת על סדרת ספרי הילדים הישראלית המצליחה "קופיקו" מאת הסופרת תמר בורנשטיין-לזר.
  העלילה עוסקת בקוף בשם קופיקו שחי עם משפחת לזר בשכונת עין גנים בפתח תקווה לאחר שהובא מחונטוזה על ידי קרוב המשפחה אבי. קופיקו מעולל תעלולים רבים, וכל בני המשפחה נאלצים איכשהו להשלים את העובדה שהוא כזה. האויבת של קופיקו היא השכנה שושנה שאינה סובלת אותו וטוענת שהוא "האיום" שקיים, והיא אף קורבן של התעלולים שלו. קופיקו מנסה בדרכים שונות לעזור אך תמיד מסבך את העניינים.
  פרק 1 עונה 1 -שם הפרק האורח
  תקציר הפרק
  הדוד המלח אבי מגיע מאי באפריקה בשם חונטוזה ומביא משם קוף שמקבל מהילדים את השם קופיקו . מהר מאוד מגלים הילדים יורם ונוגה והוריהם תמר ושלומקה שהקוף הזה אינו קוף רגיל ואינו יודע רק לעשות תעלולים , הוא גם יודע לדבר לשיר ולרקוד והרבה הרבה יותר מזה.
  פרק זה מבוסס על הספר הראשון בסדרת קופיקו בשם זה שיצא לאור לראשונה ב-1958. אך ביחד עם זאת ( כדי לסבך את העניינים ...) יש ספר מיוחד בשם "קופיקו האורח " המבוסס ישירות על פרק זה שיצא לאור בהוצאת "קלסיקלטת " ב-1998.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?d=UB6TK7KS
  פרק 2 עונה 1 -שם הפרק עוגה למסיבה
  תקציר הפרק
  בזמן שההורים תמר ושלומקה יוצאים לטיול , הילדים מחליטים לעשות מסיבה לחברים. קופיקו מצטרף להכנות למסיבה בניסיון להכין עוגה למסיבה. אך מתגלה כמצטיין הרבה יותר ביצירת מהומה במטבח והעוגה שנאפתה גם היא לא נראית משהו, בעיקר בגלל שאבקת האפייה שבה היה צריך להשתמש נמצאה כל הזמן בכיסו של קופיקו .לפני קופיקו עומדת כעת הבעיה כיצד להכין עוגה נורמלית ראויה למאכל הילדים שעומדים להגיע בכל רגע.

  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=HCPAFAPB

  פרק 3 עונה 1 שם הפרק המדים של אבא
  תקציר הפרק
  האב שלומקה יוצא למילואים ולשם כך עליו ללבוש את מדי הצבא שלו , אך שוד ושבר מסתבר שקופיקו גזר אותם לצרכיו ולצרכי צ’יקיטה הכלבה. שלומקה חייב ללכת לצבא וכעת על קופיקו להשיג מיד מדים חדשים ולנקות אותם דבר שרק גורם לבעיות חדשות ובלתי צפויות עם השכנה שושנה.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=KNPKGI0D
  פרק 4 עונה 1 -שם הפרק החיילת במילואים
  תקציר הפרק
  אחרי כל הבעיות והמהומות שתוארו בפרק הקודם שלומקה יוצא סוף סוף למילואים, בתקווה שלפחות שם יהיה לו קצת שקט. אך קופיקו יוצא לשם בעקבותיו כשהוא מחופש לחיילת . הוא מגיע לבסיס של שלומקה, מספר לפקידה שהוא חיילת אינדיאנית שנשלחה למילואים במשימה סודית ,שולח אותה לחפש אחרי שלומקה ובאופן כללי משגע ומעמיד על הראש את כל הבסיס בכלל ואת שלומקה בפרט. נראה שאפילו במילואים לא יהיה לשלומקה רגע אחד של שקט ומנוחה מקופיקו.
  לינק לצפיה שירה
  http://www.megavideo.com/?d=ZO7GPLSJ
  פרק 5 עונה 1 שם הפרק איזו הקלטה
  תקציר הפרק
  שלומקה מוצא בשוק העתיקות מכונת הקלטה ישנה שממנה קופיקו מתלהב בלי סוף. שלומקה ושני ידידים מתלהבים מאוד גם הם ומחליטים להופיע בתחרות זמר . הם מקימים להקה קונים תלבושות , עושים חזרות ,מקליטים שיר ומזמינים שכנים מוזיקאים להאזין להקלטה. אך אבוי בעת זמן השמעת ההקלטה ,מה שמושמע אינו השיר שלהם שבו השקיעו כל כך הרבה זמן ומאמץ , אלא משהו שונה לגמרי מבית היוצר של קופיקו.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=NIRQO4NH
  פרק 6 עונה 1 שם -הפרק חולים
  תקציר הפרק
  כל הילדים שוכבים מצוננים ומשתעלים בבית . קופיקו המשועמם שמחליט לעשות מעשה טוב ולהביא להם תרופות מקופת חולים . אך בקופת החולים הוא מסתבך כדרכו בקודש בצרות כאשר הוא מתחפש לרופא ומעמיד את כל קופת החולים על הראש.
  לינק לצפיה ישירה

  http://www.megavideo.com/?v=C8X3TFA4
  פרק 7 עונה 1 -שם הפרק כדורסל
  תקציר הפרק
  קופיקו צופה במשחק כדור סל בין נבחרת עין גנים שבה משחק יורם ובין נבחרת עין-געש. אך הנבחרת של יורם עומדת להפסיד. קופיקו מחליט להציל את המצב ומשתתף במשחק כשחקן כדורסל מן השורה.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=Z3MLNM3W
  פרק 8 עונה 1 שם הפרק-החופש נגמר
  תקציר הפרק
  בלילה האחרון של החופש הגדול קופיקו נרגש מעין כמוהו סוף סוף הילדים ילכו לבית הספר וישאירו לו שטח חופשי לתעלוליו. הוא מצלצל בפעמון ומעיר כל חצי שעה את הילדים. התוצאה: בבוקר הולכים הילדים לבית הספר עייפים. אך כעת כשקופיקו לבד בבית יום התעלולים שלו רק מתחיל.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=7MBOYETE
  פרק 9 עונה 1 שם הפרק-חוקר טבע
  תקציר הפרק
  אברום השכן מחליט שעל קופיקו לעסוק במשהו " חיובי " כדי שיפסיק אחת ולתמיד מתעלוליו . הוא מביא לו מיקרוסקופ. קופיקו מוקסם מהמיקרוסקופ ומהעולמות השלמים שאפשר לראות דרכו ומחליט שהוא יהיה מדען חוקר טבע , ומכאן ואילך מתחיל לעסוק ללא הפסקה במקצועו החדש, וגורם כתוצאה למהומות שמעמידות בסימן שאלה את נכונות החלטתו של אברום.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=2VF74494
  פרק 10 עונה 1 שם הפרק הסייד המצחיק
  תקציר הפרק
  קופיקו ויורם מנהלים ביניהם מלחמת שזיפים שגורמת לזיהום כל הקירות בבית במיץ שזיפים. אין ברירה אלא לסייד את הבית מחדש. אבל הסייד מסיים רק חלק מהעבודה ואינו יכול להשלימה בגלל אין מי שיעזור לו. קופיקו שתמיד שמח לעזור מחליט להתחפש לסייד ולסייד את שאר הבית .אך סיוד של קופיקו אינו סיוד רגיל מכל בחינה שאפשר להעלות על הדעת.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=HN96E2Q6
  פרק 11 עונה 1 -שם הפרק הכלב החולה
  תקציר הפרק
  הכלב של המשפחה לא אכל מזה שלושה ימים. תמר מבקשת מיורם שייקח את הכלב לווטרינר, אך ליורם אין זמן. קופיקו מחליט שאם הכלב לא אוכל סימן שכואבות לכלב השיניים ואז אין לקחת אותו לרופא וטרינר אלא לרופא שיניים דווקא. והוא לוקח את הכלב למרפאת השיניים של דוקטור אברמוב שנדהם להיתקל בפעם הראשונה בקריירה שלו בפציינט כלב על כיסא הטיפולים שלו.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=TUXWOA58
  פרק 12 עונה 1 שם הפרק -שואב אבק
  תקציר הפרק
  שואב האבק של הבית מתקלקל דווקא ביום הניקיון של הבית כשכולו תוהו ובוהו. אין ברירה אלא לחזור לחובט השטיחים כדי לסלק אבק. שלומקה חוזר עם הפתעה שואב אבק חדש ומשוכלל. קופיקו שמוקסם מהמכשיר המדהים מבין מיד שיש בו פוטנציאל עצום לכל מיני ביצועים מדהימים שלא היו דווקא מכוונתם המקורית של יוצריו או רוכשיו.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=IL8E57CC
  פרק 13 עונה 1 שם הפרק הלו לילי
  תקציר הפרק
  עוזרת חדשה מגיעה לבית המשפחה. היא שחצנית ונודניקית, זורקת קלטות לפח הזבל מפילה קוביות דומינו דוחפת ספרים ומחברות מתחת למיטה, מרגיזה את הכלבה ורבה בלי סוף עם קופיקו. לקופיקו יש כעת מטרה: למצוא תעלול שיבריח את העוזרת מהבית אחת ולתמיד ולהחזיר את השקט והסדר לבית.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=1LBEW89M
  פרק 14 עונה 1 שם הפרק -פרס ראשון
  תקציר הפרק
  שושנה השכנה, יריבתו הקבועה של קופיקו מתרברבת על כך שהיא הולכת לשפוט בתערוכת ציורים ולקבוע איזה ציור יקבל פרס ראשון. קופיקו מחליט להשתתף גם הוא בתערוכה, כאמן. הוא מוריד מהקיר תמונה ומצייר עליה קשקוש בתור "ציור מודרני " בלתי ברור. את התמונה הזאת הוא מציג בתערוכה כיצירת מופת מודרנית.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=P2PNFGWM
  פרק 15 עונה 1 שם הפרק -מנחש עתידות
  תקציר הפרק
  קופיקו שומע על כך שהסבתא קלרה זוכה להצלחה ופרסום עצומים כמנחשת עתידות, והוא מחליט להיכנס למקצוע בעצמו. הוא מתחפש למנחשת עתידות בשם "פיקוקה לה קולה", לוקח כדור בדולח כסמל מקצועי ומתיישב מתחת לעץ בבית הספר ומספר לילדים את העתיד לבוא עליהם. בינתיים הוא מגלה שהבנות עשו חרם על נוגה ,ושהכדור של יורם הלך לאיבוד, קופיקו משתמש בכישוריו המקצועיים החדשים כדי לפתור בעיות חמורות אלה כמו גם לסדר לאורנה פגישה עם הילד החביב עליה.
  לינק לצפיה ישירה
  http://www.megavideo.com/?v=P9G5WL72
  תהנו

  נערך לאחרונה על ידי nerazzurri95, 19-04-2010 בשעה 18:16

 2. 19-04-2010 23:47 #2
  הסמל האישי שלHope_Branch
  4,939
  7
  11-02-10
  בן
  רב תודות על פירסום התכנים באשכול. ניכר כי עמלת זמן רב עד לפתיחתו, ואני מעריך זאת.
  אני מאמין שאני אצפה במספר פרקים ביום מן הימים.

 3. 20-04-2010 01:42 #3
  הסמל האישי שלCreatures
  7,451
  15-05-08
  אוריה
  בן
  ואווו, כל הכבוד לך על הפרסום, תודה רבה.

 4. 01-05-2010 15:39 #4
  הסמל האישי שלcheans
  9,439
  38
  20-04-08
  בן
  תודה רבה

 5. 02-05-2010 19:08 #5
  הסמל האישי שלkarini_
  242
  25-09-08
  קארין
  בת
  תודה רבה(:

 6. 11-05-2010 12:40 #6
  הסמל האישי שלRemixGuy
  11,983
  33
  27-09-08
  גיא ッ
  RemixGuy מנותק "מות וחיים ביד הלשון" - משלי י"ח, כ"א
  בן
  כל הכבוד אלוף!
  הוסף קרדיט אם זו אינה העלאה שלך

  המשך להגיב ולהשקיע ותתוגמל, כל הכבוד!

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner