• רשומים
  • לייקים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
שיתוף:

רוצה להכיר חברים וחברות חדשים אבל אני לא יודע איך (16)

1. 23-07-2011 20:02 #1
    3,438
    104
    31-10-10
    תיראו אני עברתי מעיר לעיר אני כבר שנתיים נמצא בה ואני לא מכיר ילדים חוץ מאלה שבכיתה שלי אני נגיד רוצה לצאת בסופי שבוע אבל אין לי מי לצאת.אני אמרתי זה בגלל שאני בבית ספר דתי אני רוצה לעבור בצפר לחילוני אבל אימא שלי ואחיות שלי אומרות מה ואז בימי שיש תצא למסיבות? אבא שלי אומר מה שטוב לך בחיים תעשה ועוד כל המשפחה שלי הדודים והדודות חילוניים גמורים רק אנחנו חזרנו בתשובה.
    אני לא יודע איך להתחיל ילדים חדשים יש לכם רעיונות?
    נכתב ע"י משתמש ממין זכר
    משתמש אנונימי לפורום מלב אל לב - כנסו לפרטים!
    המשתמש האנונימי נועד למטרת פרסום תכנים הנוגעים לנושאים אישיים ורגישים של קהילת אתר FxP.co.il. בשליחת הודעה פרטית יחד עם הטופס הראוי יוכל המשתמש האנונימי לפרסם את אותה ההודעה בפורום בעילום שם ולקבל את תמיכת הקהילה.
    טופס לפתיחת אשכול:
    • כותרת האשכול + תיוג מתאים:
    • תוכן האשכול:
    טופס לפרסום תגובה באשכולכם:

• קישור לאשכול:
    • תוכן התגובה:
    רוצה להכיר חברים וחברות חדשים אבל אני לא יודע איך ()

2. 23-07-2011 20:43 #2
    6,609
    81
    14-04-08
    בן
    דבר עם אבא שלך ותבקש שיעזור לך לשכנע את המשפחה לעבור בצפר
    (בלי קשר למציאת חברים, יכול להיות שפשוט יהיה לך קל יותר שם).
    באופן כללי, אתה יכול לפנות לילדים אחרים בשכבה, לחפש אצלם מכנה משותף,
    נגיד אתה רואה שהם משחקים כדורגל ואתה אוהב, אז תבקש להצטרף, או שתכיר אנשים דרך החברים שלך.
    תמיד יש אפשרות לעבוד בחופש ועל הדרך להכיר חברים דרך העבודה, ללכת למכון כושר למשל, להתנדב איפשהו.
    בוא נגיד שלא חסרות דרכים למי שמחפש ברצינות.
    מנהל פורום "מלב אל לב" לשעבר.
    לעזרה וייעוץ- מוזמנים לדבר בהודעה פרטית.
    ​​

3. 23-07-2011 21:21 #3
    626
    5
    19-02-11
    בן
    תראה תגיד לאמא שלך שיהיה לך יותר טוב בבית ספר חילוני ושאתה לא תצא למסיבות או משהו פשוט תסתובב עם חברים קצת בעיר תשבו תדברו ותחזור הביתה כי אם אתה דתי אסור לך בכל מקרה ללכת בימי שישי בערב למקומות שיש בהם מוזיקה או משהו אלא אם אתה לא רוצה להיות דתי וזה משהו אחר אבל תגיד לאמא שלך שאתה רוצה להכיר חברים חדשים ולא רק את מי שבבית שלך ושנמאס לך מהבית ספר ושלא טוב לך שם ושבא לך לעבור ושאתה בוחר לעצמך את החיים שלך אתה מעצב אותם לעצמך לא ההורים שלך בכללי הייתי אומר גם לא הדת שלך אבל אתה דתי אז אני לא יגיד את זה ותגיד לה שלדעת אתה לא תוכל לעצב לעצמך את החיים עם המגמות ועם מה שמלמדים אותך שם ושאולי בבית ספר אחרים אתה כן תוכל ונראה לי שהיא תבין אותך אם היא לא תסכים להעביר אותך אז תגיד לה שאתה לא תלך כל השנה לבית ספר ושהיא סתם תשלם עלייך ונראה מה היא תגיד לך (ואם היא תתעצבן עלייך או משהו אני מצטער מעכשיו אל תגיד את כל מה שאמרתי מילה במילה תגיד לה את זה בסגנון שהיא תבין אותך את הבעיה שלך) אני מאוד מקווה שעזרתי לך ושתשמש במה שעזרתי לך
    ערב טוב ושבוע טוב לעוד עזרה תפנה בפרטי
    ציצים:
    יש את הרגילים ( . )( . )
    מסיליקון ( + )( + )
    המושלמים (o)(o)
    אלה שקר להם (^)(^)
    אלה של סבתות \./\./
    לא נשכח את הממש גדולים (o Y o)
    הממש קטנים (.)(.)
    השונים אחד מהשני (•)(.)

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוותי האתר » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner