• הודעות
 • אשכולות
 • רשומים
 • לייקים
 • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
תגיות: הארי פוטר, הארי פוטר 6, הארי פוטר לצפייה ישירה, הארי, הארי פוטר 3
צפייה ישירה|

הארי פוטר 1-7 לצפייה ישירה

 1. 16-08-2011 07:55 #1
  הסמל האישי של_RonStyle_
  4,503
  22
  09-04-11
  _RonStyle_ מנותק מנהל פורום משחקים להחלפה - קונסולות לשעבר
  בן
  הארי פוטר ואבן החכמים:
  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  בתחילת הספר אנו קוראים על משפחת דרסלי, ורנון, פטוניה ובנם התינוק השמן דאדלי, שומרת החוק והסדר ושונאת השונים והמוזרים, שלהם יש סוד שהם מסתירים: לפטוניה יש אחות מוזרה ולה בן קטן בגילו של דאדלי.
  יום אחד מגיע לפתח דלתם תינוק בשם הארי, בנה של אחות פטוניה, עם פתק שעליו בקשה שהם יגדלו אותו מאת "אלבוס דמבלדור". בלית ברירה מגדלים הדרסלים את הילד, ומתנהגים אליו כאל סמרטוט. הדבר המיוחד שהיה להארי הוא צלקת בצורת ברק, שאותה, לפי דברי הדרסלים, קיבל בתאונה שבה לכאורה נהרגו הוריו.
  לפעמים, בדרכים שלא הבין, הארי עשה כל מיני דברים משונים ועל טבעיים, ולפעמים אנשים שלא הכיר נופפו לו לשלום. כל זה התברר ביום הולדתו האחד עשר, כשהארי מקבל מכתב שבו הוא מוזמן ללמוד בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, ומגיע אליו ענק בשם האגריד, שאומר לו כי הוא קוסם, ומי שאינו קוסם נקרא "מוגל", שהוריו נהרגו על ידי קוסם אכזרי בשם וולדמורט, וכשנסה הקוסם להרוג אותו, בדרך לא מובנת, הוא נעלם וצלקת הברק היא הסימן לכך.
  כך מגיע הארי לבית הספר הוגוורטס, שם פוגש את חבריו, רון וויזלי הג'ינג'י והרמיוני גריינג'ר החכמה בת המוגלגים, את אויבו בנפש, דראקו מאלפוי, ואת מנהל בית הספר טוב הלב, דמבלדור. בבית הספר הם מכירים פרופסור מוזר ומגמגם בשם פרופסור קווירל, שחובש תרבוש מוזר לראשו. שלושתם ממוינים לבית גריפינדור, אחד מתוך ארבעת בתי הוגוורטס. בשנה הזאת מנסים הקוסמים להסתיר דבר חשוב בבית הספר, במסדרון השלישי, שאין הם יודעים מהו.
  בסוף השנה מגלים הארי וחבריו שהדבר המוחבא הוא "אבן החכמים" שהיא אבן בעלת סגולות מיוחדות, ומגלים כי מישהו רוצה לגנוב אותה, וחושדים בפרופסור סנייפ, המתייחס אליהם תמיד בשנאה. השלושה יוצאים למשימה, שבה הם מנסים להציל את אבן החכמים מידי סנייפ. לסוף המשימה מגיע רק הארי, לאחר שחבריו עזבו באמצע, ובסוף מגלה כי מי שניסה לגנוב את האבן הוא לא סנייפ, אלא פרופסור קווירל המוזר, שהגיע לסוף המסלול לפניו, ושם ניסה לחפש את האבן. הארי מגלה כי הפרופסור פעל בשליחות וולדמורט, ומתחת לתרבושו, בעורפו, נמצא ראשו של וולדמורט. שם מגלה הארי כי ניצל על ידי אמו שהקריבה את חייה למענו. בסופו של דבר מצליח הארי להתגבר על קווירל ומציל את האבן, שבסופו של דבר הושמדה על ידי דמבלדור.

  טריילר:
  לצפייה ישירה:
  http://www.megavideo.com/?v=KD5JDAL8

  הארי פוטר וחדר הסודות:
  הארי פוטר - לצפייה ישירה


  פרק ההמשך בסדרת הארי פוטר מוצא את הקוסם הצעיר (דניאל רדקליף) ואת חבריו רון ויזלי (רופרט גרינט) והרמיוני גריינג'ר (אמה ווטסון) מתמודדים עם אתגרים חדשים במהלך שנת הלימודים השניה שלהם בהוגוורטס, בית הספר לקסמים וכישוף, כשהם מנסים לחשוף כוח אפל המטיל אימה על בית הספר. על הארי פוטר לא עבר קיץ קל, לא רק שהוא היה צריך לסבול את דודו ודודתו השתלטניים, ורנון (ריצ'רד גריפיתס) ופטוניה (פיונה שואו) דרסלי, המפחדים מכוחותיו הקסומים, ואת בן דודו הבכיין דאדלי. אלא שהארי גם מרגיש שחבריו, רון והרמיוני, שכחו אותו מכיוון ולא ענו ולו לאחד ממכתביו. ואז להפתעתו של הארי מופיע בחדרו שדון בית בשם דובי המזהיר אותו מסכנות גדולות האורבות לו אם יחליט לחזור להוגוורטס. דובי כל כך נלהב למנוע מהגריפינדור הצעיר לחזור להוגוורטס שהוא מנע מכל מכתביהם של רון והרמיוני מלהגיע אל הארי. אך למרות מאמציו השובבים של השדון, הארי ההחלטי ניצל מבית הדרסלים המשעמם בעזרתם של רון ואחיו המגיעים לקחת אותו במכונית מעופפת היישר לביתם החמים והמשעשע של הויזלים.

  טריילר:

  למי שיש כול מיני דברים ירוקים על הסרטון אז שיעשה 240p

  לצפייה ישירה:
  http://www.megavideo.com/?v=RR7CNRN0


  הארי פוטר והאסיר מאזקבאן:
  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  הארי פוטר (דניאל רדקליף) וחבריו רון (רופרט גרינט) והרמיוני (אמה ווטסון) חוזרים לשנה שלישית בהוגוורטס, בית הספר לכישוף ולקוסמות, שם הם נאלצים להתעמת עם הפחדים הכי אפלים שלהם, כשהם נתקלים באסיר שברח ובכוחות אסורים הנשלחים להגן עליהם. בתחילת הסרט, אנו מוצאים את הארי בן ה-13 מעביר באי רצון קיץ נוסף בחברת הדרסלי'ס, קרובי משפחתו המדכאים, ולדאבונו הרב "מתנהג יפה" ונמנע מלעשות קסמים. כל זה נכון עד שמגיעה לביקור אחותו המפחידה של דוד ורנון, דודה מארג'. מאז ומתמיד לא היתה דודה מארג' חביבה במיוחד כלפי הארי והפעם היא דוחקת אותו לפינה כל כך חזק, עד שב"טעות" הוא גורם לה להתנפח כבלון מפלצתי ולהתעופף. מחשש לעונש מדודו ומדודתו (ומההשלכות של המעשה בהוגוורטס ובמשרד הקסמים, האוסרים להשתמש בכישופים בעולם "הרגיל"), נמלט הארי אל תוך הלילה. כלי רכב סגול בעל שלושת המפלסים אוסף אותו במהירות ומביאו לפאב "הקלחת הרותחת", שם הוא פוגש בשר הקסמים, קורניליוס פאדג', שבאורח מוזר אינו מעניש אותו על מעשה הכשפים שביצע ותחת זאת עומד על כך שיבלה את הלילה במקום לפני שהוא שם פעמיו חזרה להוגוורטס. מתברר שהסיבה בגללה פאדג' אינו משעה את הארי היא הימלטותו של קוסם מסוכן בשם סיריוס בלק מכלא אזקבאן


  טריילר:  לצפייה ישירה:

  http://www.megavideo.com/?v=YXX5261W


  הארי פוטר וגביע האש:
  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  זמנים קשים פוקדים את הארי פוטר. סיוטי לילה מטרידים את מנוחתו וגורמים לצלקת על מצחו לצרוב יותר מתמיד. הארי (דניאל רדקליף) יותר משמח להימלט מהחלומות הרעים אל אליפות העולם בקווידיץ' יחד עם חבריו רון (רופרט גרינט) והרמיוני (אמה ווטסון). אך אות מבשר רעות מדליק את השמיים של מחנה הקווידיץ' - הסימן האפל של לורד וולדמורט. את המחנה תוקפים אוכלי המוות, תומכיו של וולדמורט, שלא העזו להיחשף בציבור מאז הופעתו האחרונה של וולדמורט (רייף פיינס), לפני 13 שנה - הלילה בו נרצחו הוריו של הארי. הארי רוצה מאוד לשוב לכתלים הבטוחים של הוגוורטס, בית הספר לכישוף וקוסמות, שם פרופסור דאמבלדור (מייקל גמבון) יכול להגן עליו. אבל השנה הדברים קורים קצת אחרת.


  טריילר:


  לצפייה ישירה:

  http://www.megavideo.com/?v=DEW9OLAU
  הארי פוטר ומסדר עוף החול:

  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  הארי חוזר לשנת לימודיו החמישית בהוגוורטס ומגלה כי רוב קהילת הקוסמים חייה בהכחשת המפגש האחרון בינו לבין הלורד וולדמורט הרשע, ומעדיפים להסתכל בעין עיוורת לגבי חזרתו של וולדמורט. בהרגשה כי מנהל בית הספר הנכבד של הוגוורטס, אלבוס דמבלדור, משקר לגבי חזרתו של וולדמורט על מנת להחליש את כוחו ולרשת את מקומו של שר הקסמים, קורנליוס פאדג', והוא ממנה מורה חדשה להתגוננות מפני כוחות האופל כדי להשגיח על דמבלדור והתלמידים. אבל פרופסור אמברידג', המורה שמונתה מטעם המשרד, אינה מלמדת את קסמי ההגנה, ונותנת לתלמידים שיעורים תיאורטיים בלבד. בכך משאירה אותם בלתי מוכנים באופן מעורר רחמים להגנה על עצמם מפני כוחות האופל אשר מסכנים אותם ואת קהילת הקוסמים כולה. לכן, בעזרתם של הרמיוני ורון, הארי לוקח את העניין לידיו. בפגישות סודיות עם קבוצה קטנה של תלמידים אשר קוראים לעצמם "צבא דמבלדור", הארי מלמד אותם כיצד להתגונן מפני כוחות האופל, ומכין את הקוסמים הצעירים באומץ לב לקרב המתקרב.


  טריילר:
  לצפייה ישירה:
  http://www.megavideo.com/?v=JASRTUF7


  הארי פוטר והנסיך החצוי הדם:

  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  הארי פוטר 6: הנסיך חצוי הדם הינו הסרט השישי בסדרת הסרטים הסופר מצליחה של הארי פוטר. הסרט הארי פוטר 6 : הנסיך חצוי הדם עוקב אחר שנת הלימודים השישית של הארי פוטר בבית הספר לקוסמים, היכן שהוא מגלה ספר עתיק אשר עליו כתוב כי הוא שייך לנסיך חצוי הדם. הספר מרתק את הארי שחוקר אותו ובמהרה מגלה על הצד האפל באישיות של לורד וולדמורט. הסרט הארי פוטר 6 : הנסיך חצוי הדם יצא בשנת 2009 והינו סרט סוחף ומלא דמיון.

  טריילר:


  לצפייה ישירה:
  http://www.megavideo.com/?v=K7GY4N2A


  הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 1:

  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  הסרט הארי פוטר ואוצרות המוות : חלק 1 הינו הסרט השביעי וככל הנראה האחרון בסדרת הסרטים המהוללת של הארי פוטר. בהארי פוטר ואוצרות המוות : חלק 1 עוקב בפעם השביעית אחר דמותו של הארי פוטר שיוצא למאבק נגד הזמן במשימתו להשמיד את ההורוקרוקס ים וזאת רק כדי לגלות על עובדת קיומם של אובייקטים קטלנים ביותר אשר ידועים בכינויים אוצרות המוות. האם גם הפעם הארי פוטר יצליח במשימתו? הסרט הארי פוטר ואוצרות המוות : חלק 1 יצא בשנת 2010 וזכה להצלחה אדירה בכל העולם.

  טריילר:


  לצפייה ישירה:
  http://www.megavideo.com/?v=BTIG2OCL  בקרוב אני יעלה הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 איכות טובה
  נערך לאחרונה על ידי _RonStyle_, 16-08-2011 בשעה 07:58
  Playstation 3 Slim 320GB
  My Monster:
  Corsair 550D
  Gigabyte GA-H87-D3H
  Intel Core i5 4670k Haswell 3.4ghz
  Thermaltake Water 2.0 Extreme
  Kingston HyperX Beast 2x8GB=16GB
  NVIDIA Gigabyte GTX 770 OC
  Samsung SSD 840 PRO 120GB
  Westren Digital 2TB
  Seasonic M12II 850W
  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  ------------------------------------------------------
  בברכה,רון

 2. 16-08-2011 10:38 #2
  הסמל האישי שלSrolic4
  1,743
  49
  23-06-11
  שרוליק
  בן
  תודה רבה

 3. 16-08-2011 11:45 #3
  הסמל האישי שלLeftSide
  5,598
  20-06-11
  נאור :)
  בן
  לא אוהב כ"כ את סדרת הארי פוטר , תודה בכל זאת

 4. 16-08-2011 12:52 #4
  הסמל האישי שלAlonTheViloN
  11,839
  4
  04-02-11
  אלוני ツ
  בן
  סרטים מצויינים!
  תודה רבה על הפרסום
  כל הכבד על ההשקעה!
  נערך לאחרונה על ידי AlonTheViloN, 16-08-2011 בשעה 12:52

 5. 16-08-2011 14:05 #5
  הסמל האישי שלSlaydeR
  30,166
  127
  29-10-10
  MTA
  בן
  סדרה מדהימה שכל אחד מכיר, תודה על הפרסום.


 6. 16-08-2011 14:33 #6
  הסמל האישי שלelioru
  1,003
  1
  19-01-10
  D:
  בן
  תודה רבה אחי!!
  אין סרטים כמו הארי פוטר ותודה על כל הסדרה

 7. 16-08-2011 14:57 #7
  הסמל האישי שלComptiq
  3,498
  1
  07-07-10
  אלי
  בן
  תודה רבה

 8. 16-08-2011 15:00 #8
  הסמל האישי שלComptiq
  3,498
  1
  07-07-10
  אלי
  בן
  תודה רבה

 9. 16-08-2011 20:04 #9
  הסמל האישי של_RonStyle_
  4,503
  22
  09-04-11
  _RonStyle_ מנותק מנהל פורום משחקים להחלפה - קונסולות לשעבר
  בן
  בבקשה..
  Playstation 3 Slim 320GB
  My Monster:
  Corsair 550D
  Gigabyte GA-H87-D3H
  Intel Core i5 4670k Haswell 3.4ghz
  Thermaltake Water 2.0 Extreme
  Kingston HyperX Beast 2x8GB=16GB
  NVIDIA Gigabyte GTX 770 OC
  Samsung SSD 840 PRO 120GB
  Westren Digital 2TB
  Seasonic M12II 850W
  הארי פוטר - לצפייה ישירה

  ------------------------------------------------------
  בברכה,רון

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל בכיר » מנהל פורום » צוות תוכן » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner