• רשומים
  • לייקים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook

בקשר לגמירה של בנות (21)

1. 14-12-2011 12:14 #1
    968
    37
    05-06-11
    דרור
    בן
    תמיד כשאני רואה סרטוני סקס אני אף פעם לא רואה שיוצא לבחורה הפרשות אחרי שהיא גומרת כי בתכלס זה מה שאמור לקרות אבל במקום זה רואים כוס יבש
    בלי שום סמני גמירה של הבחורה אז יצא לי לחשוב על זה ויכול להיות שבחלק מהמקרים ההפרשות יוצאות ובחלק הן נשארות בפנים?
    ועוד משהו קטן התנוחה שבה הבחורה גומרת משפיעה אם ההפרשות שלה יצאו או ישארו בפנים?
    בקשר לגמירה של בנות ()
    Metal Fucking Rule
    92% מהאנשים בעולם שומעים ראפ (זבל), פופ (טמטום) ודיכאון (טמטום מוחלט). אם אתה אחד מה8% ששומעים רוק/מטאל (מוזיקה אמיתית) תעתיק את זה לחתימה שלך
    Save The Spirit Of Metal
    בקשר לגמירה של בנות ()
    הקטע של אם את קוראת את זה זה סתם קטע מפגר שלא היה לי כוח להוריד אותו בעת הדבקת
    החתימה אז השארתי את זה ככה

2. 14-12-2011 14:12 #2
    5,000
    12
    18-05-10
    בן
    /אושר
    קודם כל, פורנו זו תעשייה מזוייפת. זה שאתה רואה בחורה "גומרת" לא באמת אומר שהיא הגיעה לאורגזמה.
    שנית, ברוב המקרים של אורגזמה אמיתית, לא רואים משהו שיוצא. במקרה הטוב מרגישים, ובד"כ הדרך היחידה שאתה יכול לדעת אם היא הגיע לשיא או לא זה מה שהיא אומרת לך.
    לא ידוע לי ששינוי בתנוחה גורם להפרשה גדולה יותר או קטנה יותר של נוזל.

היאן

3. 14-12-2011 14:21 #3
    968
    37
    05-06-11
    דרור
    בן
    לא התכוונתי לכמות הגמירה אלא לאם הגמירה שלה תשאר בפנים או בחוץ
    בקשר לגמירה של בנות ()
    Metal Fucking Rule
    92% מהאנשים בעולם שומעים ראפ (זבל), פופ (טמטום) ודיכאון (טמטום מוחלט). אם אתה אחד מה8% ששומעים רוק/מטאל (מוזיקה אמיתית) תעתיק את זה לחתימה שלך
    Save The Spirit Of Metal
    בקשר לגמירה של בנות ()

4. 14-12-2011 14:33 #4
    4,442
    03-05-09
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי murglan1 צפה בהודעה
    לא התכוונתי לכמות הגמירה אלא לאם הגמירה שלה תשאר בפנים או בחוץ
    אתה מדבר על שפיכה נשית.
    בשביל שבחורה תצליח באמת להגיע לשפיכה היא צריכה להיות מאוד מאוד פתוחה ובטוחה בגוף שלה, ההרגשה שקודמת לשפיכה הנשית דומה מאוד להרגשה של השתנה...לכן הרבה נשים עוצרות לפני השפיכה עצמה כי הן לא יודעות מה יהיה.
    שפיכה נשית בעולם האמיתי ובסרטים הוא דבר שקשה מאוד להגיע עליו, זה שילוב של גירוי של נקודת הG, גירוי של הדגדגן,שיחרור ורגיעה נפשית אמיתית של הבחורה.
    זה לא כמו בסרטים שרואים שיוצא לבחורה גייזר מהנרתיק.

לרוב כשבחורה מגיעה לאורגזמה אתה מרגיש את זה, אתה רואה את זה, על הבחורה עצמה ולא על מה שיוצא ממנה...כי לרוב לא יוצא לה כלום מהנרתיק...מקסימום רטיבות קלה במהלך הסקס עצמו.

5. 14-12-2011 16:50 #5
    235
    1
    12-12-11
    עמית.
    בן
    לרוב אתה יודע אם היא הגיעה לאורגזמה אם היא אומרת לך, בתוך איבר המין שלה זה יהיה רטוב אם היא *חרמנית* באותו הרגע, הגמירה להם כמעט ובלתי אפשר לראות לעומת שיש בנות שהן 1 לאיזה 20 שמוציאות מין דבר כזה כמו שהבנים עושים שהם גומרים. לרוב בסרטים זה מזויף אתה בחיים לא יכול לדעת.

6. 14-12-2011 16:56 #6
    181
    1
    07-12-11
    בת
    רוב סרטי הפורנו מזויפים אז אל תתייחס לזה כאילו זה מציאות, אבל בת מוציאה הפרשות ולא תמיד, רק שהיא מגיעה לאורגזמה ממש..

7. 14-12-2011 19:17 #7
    968
    37
    05-06-11
    דרור
    בן
    אז מה שאתם אומרים זה שיש רמות של אורגזמה?
    ולפעמים יכול להיות שהיא תגיע לאוגזמה אבל לא מספיק חזקה בשביל שיצאו הפרשות?
    בקשר לגמירה של בנות ()
    Metal Fucking Rule
    Save The Spirit Of Metal
    בקשר לגמירה של בנות ()

8. 15-12-2011 22:24 #8
    968
    37
    05-06-11
    דרור
    בן
    אפשר תשובה בבקשה?
    בקשר לגמירה של בנות ()
    Metal Fucking Rule
    Save The Spirit Of Metal
    בקשר לגמירה של בנות ()

9. 15-12-2011 23:07 #9
    5,000
    12
    18-05-10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי murglan1 צפה בהודעה
    אפשר תשובה בבקשה?
    מה שאנחנו אומרים זה שברוב המקרים לא תהיה שפיכה.

10. 17-12-2011 00:37 #10
    1,486
    1
    21-07-10
    ליאור
    בת
    ציטוט פורסם במקור על ידי bldre צפה בהודעה
    אתה מדבר על שפיכה נשית.
    בשביל שבחורה תצליח באמת להגיע לשפיכה היא צריכה להיות מאוד מאוד פתוחה ובטוחה בגוף שלה, ההרגשה שקודמת לשפיכה הנשית דומה מאוד להרגשה של השתנה...לכן הרבה נשים עוצרות לפני השפיכה עצמה כי הן לא יודעות מה יהיה.
    שפיכה נשית בעולם האמיתי ובסרטים הוא דבר שקשה מאוד להגיע עליו, זה שילוב של גירוי של נקודת הG, גירוי של הדגדגן,שיחרור ורגיעה נפשית אמיתית של הבחורה.
    זה לא כמו בסרטים שרואים שיוצא לבחורה גייזר מהנרתיק.

לרוב כשבחורה מגיעה לאורגזמה אתה מרגיש את זה, אתה רואה את זה, על הבחורה עצמה ולא על מה שיוצא ממנה...כי לרוב לא יוצא לה כלום מהנרתיק...מקסימום רטיבות קלה במהלך הסקס עצמו.
    תקרא את זה שוב, זאת תשובה מעולה

נראלי ב99% מהמקרים לא תהיה "שפיכה" מצד הבת
    תיהיה פשוט רטיבות מאוד גדולה מהגירוי
    אבל נוזלים של ממש, כמו שפיך של גבר לא

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוותי האתר » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner